مغلوب ساختن پیشی جستن خود مقامات وابسته که برای مبارزه با کروناویروس. سپس او هم در برابر آن است.


ProPublica غیر انتفاعی اتاق خبر که به بررسی سوء استفاده از قدرت است. ثبت نام برای دریافت ما بزرگترین داستان به عنوان به زودی به عنوان آنها منتشر شده است.

به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن عموم bashed سازمان بهداشت جهانی بیش از آن در پاسخ به بیماری همه گیر کوروناویروس هفته گذشته آمریکا کمک مقامات سعی در ظرافت گریز از تنش های سیاسی داخلی و اسناد به اشتراک گذاشته شده با ProPublica نشان می دهد.

و مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین طرح میتوانست هفته از همکاری بین خود دولت و کسانی که فراهم می کند که مشاوره و حمایت مقامات بهداشتی در کشورهای در حال توسعه. آژانس ایالات متحده برای توسعه بین المللی انتخاب کرده به قیف بسیار از آن همه گیر پاسخ از طریق چه کسی است.

حتی به عنوان آنها را از برخورد با عواقب تهمت تصمیم به قطع که بودجه دولت تکیه بر آن برای مشاوره.

“با توجه به پویایی سیاسی من توصیه نمی با اشاره به کسانی که در اینجا و یا در زیر” نوشت: در یکی از سازمان توسعه بین المللی آمریکا حرفه ای رسمی در یک اظهار نظر در مورد پیش نویس یک گزارش در مورد چگونه بودجه اضطراری خواهد بود به سر برد. “پیشنهاد حذف کردن.”

آوریل 10 نظر در سند باعث دفع چند روز بعد از یکی دیگر از حرفه ای, رسمی, یکی از بسیاری از کسانی که استدلال می کرد که چه کسی نقش در بحران بهداشت و درمان نباید در یک, سیاسی, تف کرد.

“این در واقع مهم است که مرجع استاندارد در این نوع اضطراری همه گیر پاسخ – حتی با جریان سیاسی دینامیک” نوشت: این مقام که استدلال برای ترک سخن از چه کسی است. این معلوم نیست که جمله بندی ساخته شده آن را به نسخه نهایی این سند است.

یک redacted تصویر از دیدگاه چپ در یک USAID پیش نویس سند پیشنهاد حذف یک مرجع به چه کسی است. (ارائه شده به Marketplace)

تبادل شد فقط یک مثال از احساس وحشت و نگرانی است که در سراسر USAID به عنوان آن مشخص شد که مغلوب ساختن پیشی جستن به دنبال از طریق با او در مارس 10 تهدید به قطع که بودجه و آن را نشان از تلاش مقامات برای تطهیر نقش مهمی در بهداشت عمومی شریک است. فقط چند روز بعد در روز سه شنبه تهمت متوقف ایالات متحده آمریکا بودجه برای این که upending مهم برنامه ریزی برای حاوی این ویروس در کشورهای در حال توسعه و تقویت چین را روایت آن است که پله به سنتی ایالات متحده در نقش رهبر جهانی.

مصاحبه با فعلی و سابق آمریکا مقامات داخلی و اسناد و مدارک و ارتباطات نشان می دهد که با وجود تهمت های اخیر disparagement از این که دولت او بود و برای هفته ها با تکیه به شدت در تخصص خود و رسیدن به جهانی برای مبارزه با این بیماری همه گیر. و در یک نبرد روابط عمومی بین چین و ایالات متحده بیش از رهبری جهانی آمریکا دیپلمات ها و کمک مقامات ذکر شده قوی ایالات متحده کمک های مالی از این که به عنوان یک کلید حمایت از استدلال است.

که تخصص یک منبع حیاتی برای کشورهای در حال توسعه که کمبود خود را قوی بهداشت عمومی بخش گفت: جرمی Konyndyk سابق آژانس توسعه بین المللی رسمی در دولت اوباما. برش که خارج از بودجه به معنی این ایالات متحده است که از بین بردن توانایی خود برای کنترل این بیماری همه گیر در این کشورها است.

“اگر شما می خواهید امتحان کنید و مبارزه با بحران بهداشت عمومی در یک کشور در حال توسعه بدون این که شما از دست داده و از همان ابتدا” Konyndyk گفت.

به خصوص در مناطق جنگی که در آن ایالات متحده محدود و یا بدون رسیدن به مانند یمن و لیبی و کار با این که بسیار مهم است, یک مقام آمریکایی گفت که به شرط ناشناس ماندن.

فقط یک روز پس از مغلوب ساختن پیشی جستن در اطلاعیه ای روز چهارشنبه که کارکنان برگزار شد ارائه آژانس جهانی بهداشت اداره بهداشت و درمان در درگیری تنظیمات با توجه به توضیحات این جلسه دیده می شود ProPublica.

آژانس توسعه بین المللی وزارت امور خارجه و کاخ سفید نمی پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر. که اشاره ProPublica به نظرات در دوشنبه توسط مدیر کل آن دکتر Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت که سازمان او امیدوار است که ایالات متحده ادامه خواهد داد به یک “دوست سخاوتمندانه” است و خود را به آژانس “با این نسخهها کار به بهبود سلامت بسیاری از جهان فقیرترین و آسیب پذیرترین مردم است.”

وزارت امور خارجه و آژانس توسعه بین المللی تبدیل شده که به زودی پس از این سازمان دریافت نزدیک به 1.3 میلیارد دلار در بودجه جدید از کنگره به آدرس این بیماری همه گیر در ماه مارس است. که بودجه تا به حال چند رشته متصل به معنی مقامات می تواند پرداخت آن را تا حد زیادی به عنوان آنها را مناسب دیدم و اصلا به کانال آن را از طریق چه کسی و یا هر نهاد خاصی.

در مارس یادداشت ترسیم دولت جهانی همه گیر پاسخ به دست آمده توسط ProPublica مقامات نوشت که ایالات متحده آمریکا به کار “در هماهنگی نزدیک با” چه کسی است. چندین استراتژی عناصر ذکر شده که.

در مارس 31, عمومی, بیانیه وزارت امور خارجه برجسته آمریکا کمک به کسانی که مباهات است که آژانس را “گسترده تلاش می شود ممکن است بدون پشتیبانی ایالات متحده.” اظهارات مکرر ابجو بد و کم مایه در چین در مقایسه با ایالات متحده کمک های مالی از سازمانهای چندجانبه به چین بسیار پایین سهم.

که مشاهده شد نیز منعکس شده در یک سند داخلی به تاریخ مارس 13 و با عنوان “مقابله با جمهوری خلق چین (PRC) تبلیغات در بهداشت و کمک های بشردوستانه.” آن ذکر شده “بحرانی حمایت” از آمریکا به “سازمان بهداشت جهانی یونیسف به برنامه جهانی غذا و ده ها تن از سازمان های دیگر.”

داخلی وزارت ارشاد فرستاده شده در اوایل ماه آوریل دیپلماتیک نقاط صحبت کردن در مورد ایالات متحده آمریکا کمک تشویق “وزارت بهداشت برای رسیدن به محلی که نماینده و دیگر شرکای محلی برای پرس و جو در مورد تست آزمایشگاهی کیت معرف و لوازم آزمایشگاهی, لوازم و کیت تست در دسترس در منطقه شما.”

هدایت همچنین در خدمت به عنوان حمایت از این که قابلیت های منحصر به فرد. “که با استفاده از موافقت نامه های موجود و شبکه گسترده ای از تامین مکانیسم برای خرید آزمون های نمایندگی از کشورهای است که نمی توانیم آنها را” آن گفت:.

ایالات متحده به سرعت اختصاص یافته نزدیک به $700,000 هر یک به مراکش و عراق از طریق که در ماه گذشته. در پاسخ به کاخ سفید پرس و جو در این هفته USAID مقامات گردآوری اطلاعات در مورد کمک های مالی آنها تا به حال ساخته شده بودند که پس از حمایت از coronavirus امداد و تشخیص تلاش در آفریقای جنوبی و هند و آنگولا و در جای دیگر با توجه به یک صفحه گسترده دیده می شود ProPublica.

مقامات ایالات متحده مشغول به کار در پاسخ گفت: آنها در حال حاضر نگرانی در مورد چگونه آنها می توانند کمک به کشورها اگر آنها نمی تواند کانال کمک از طریق چه کسی است.

“برای بسیاری از کشورها این است که تنها راه ما می تواند کمک به آنها را” یک مقام گفت. “ما می دانیم که هیچ چیزی در مورد هر کس دیگری که عامل وجود دارد.”

قابل توجه ایالات متحده با اتکا که در خاورمیانه باعث شد مقامات در وزارت امور خارجه کابینه باراک اوباما برای نوشتن یک یادداشت به وزیر امور خارجه مایک Pompeo هشدار از پیامدهای بودجه متوقف شد. این یادداشت پیش نویس یک نسخه از آن دیده می شد توسط ProPublica هشدار داد از تضعیف واکنش جهانی به همه گیر, تهدید آمریکا, زندگی, و واگذاری زمین به چین است.

در واقع مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات دغدغه بوده است با این ایده که چین برنده جهانی روابط عمومی نبرد. صبح روز پنجشنبه کاخ سفید وزارت امور خارجه USAID و مقامات پنتاگون در یک کنفرانس تلفنی به بحث در مورد این موضوع با تمرکز بر خاورمیانه است. چندین دیپلمات در منطقه گفت که صحبت کردن امتیاز مقابل چین به دست آوردن کشش کمی در کشور خود با توجه به کسی که با دانش تماس بگیرید.

خصوصی, USAID مقامات اذعان دارند که چین و جلوتر از آمریکا در هل این روایت آن است که پیشرو بشردوستانه بازیگر در پاسخ به این گیر با توجه به جلسه یادداشت ها و ایمیل ها دیده می شود ProPublica.

یکی از سفارت آمریکا در شمال آفریقا گزارش به مقامات در واشنگتن این هفته که چینی کرده بود تا زمانی که به تازگی اجتناب هجوم آمریکا در حمایت از افزایش کمک های مالی خود را از تجهیزات پزشکی. وجود دارد یک استثنا آنها اشاره کرد: چینی ها در زمان این فرصت را به برجسته آمریکا تصمیم به توقف کمک های مالی به چه کسی است.

آیا شما باید دسترسی به اطلاعات در مورد دولت ایالات متحده در پاسخ به کروناویروس که باید ، ایمیل [email protected]. در اینجا این است که چگونه به ارسال راهنمایی و اسناد به Marketplace ایمن.

در زمینه:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>