مغلوب ساختن پیشی جستن وسواس با بازگشایی اقتصاد نادیده کارشناسان بهداشت عمومی

تقریبا پس از لحظه ای او صادر دستورالعمل برای مقابله با Covid-19 از طریق اجتماعی فاصله در اواسط ماه مارس رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شده است با فشار دادن به بازگشایی این کشور است. این هفته خود را با فشار به زمین تب به عنوان جناح راست تظاهر کنندگان به خیابان ها ریختند – از کالیفرنیا به کنتاکی, North Carolina, وایومینگ, میشیگان و ویسکانسین و اوهایو – در اعتراض (و مخالفت) از اقامت در خانه سفارشات.

روز چهارشنبه تهمت که قبلا گفت که تصمیم گیری در مورد “جوانی اقتصاد” تمرکز بر حفاظت از “سلامت و زندگی” اعلام کرد: “شما می دانید که ما خواهید بود باز متحده برخی از ایالت ها بسیار زودتر از دیگران, و ما فکر می کنیم برخی از کشورهای در واقع می تواند باز تا قبل از مهلت تاریخ 1 مه.” (در عصر روز پنج شنبه گفت که تصمیم گیری در مورد زمانی که به شل اجتماعی فاصله محدودیت خواهد بود سمت چپ به فرد متحده در تناقض اظهارات او پیش از آن در هفته.)

کارشناسان از جمله کسانی که در این دولت نشان داده اند که بازگشایی این کشور بیش از حد به زودی در واقع تهدید می کند “سلامت و زندگی” است. روز سه شنبه دکتر رابرت Redfield, مدیر مراکز کنترل و پیشگیری بیماری هشدار داد که اگر استراتژی کاهش در برخی از مناطق این کشور آرام هستند بیش از حد به سرعت شیوع بیماری در شهرستانها عمده در سراسر ایالات متحده می تواند به دنبال. او همچنین هشدار داد و از بدتر به آمده در ماه های آینده. “ما قطعا رفتن به موج دوم” او گفت:, پیش بینی است که Covid-19 موارد خواهد اوج دوباره در اواخر سال.

مایکل Osterholm مدیر مرکز تحقیقات بیماری های عفونی و سیاست در دانشگاه مینه سوتا هشدار داد که ایالات متحده ممکن است تجربه چندین موج از Covid-19 در طول سال آینده و نیم اشاره کرد که در حالی که آن را غیر ممکن است بدانید که برای برخی coronavirus به نظر می رسد پس از “سال 1918 مدل” — اشاره به سال 1918 آنفولانزای همه گیر است که ممکن است کشته به 100 میلیون نفر در سراسر جهان است.

“این اولین موج … فقط آغاز از آنچه که می تواند به راحتی از 16 به 18 ماه قابل توجهی از فعالیت این ویروس در سراسر جهان آمدن و رفتن موج پس از موج” Osterholm که در خدمت به عنوان یک دولت وزارت علوم ایران برای امنیت سلامت از سال 2018 از طریق 2019 گفت: در اخیر کنفرانس آنلاین. “این قطعا یک ویروس است که به احتمال زیاد خواهد شد که برای آلوده کردن حداقل 60 تا 70 درصد از جمعیت قبل از اینکه شما در حال رفتن برای دیدن عمده کاهش در انتقال آن را,” او توضیح داد.

یک مطالعه توسط محققان در دانشگاه هاروارد منتشر شده در این هفته در مجله علوم هشدار داد از “عود زمستان شیوع” از Covid-19 معنی این ویروس ممکن است تبدیل به یک فصلی جهانی ثابت است. اگر کسانی که آلوده به توسعه کوتاه مدت ایمنی (منظور از 40 هفته) ممکن است ما دیدن سالانه شیوع Covid-19 در حالی که دراز مدت ایمنی (دو سال) به احتمال زیاد معنی دوسالانه شیوع است.

بدون موثر جدید واکسن یا درمان دستیابی به جمعیت ایمنی به Covid-19 ممکن است غیر ممکن است در کوتاه مدت منجر محققان به پروژه ای است که متناوب اجتماعی فاصله تلاش — مانند اقامت در خانه سفارشات و تعطیلی مدارس — ممکن است لازم باشد به 2022. چنین اقداماتی در حال حاضر نیاز به “صاف منحنی” و در نتیجه جلوگیری از مراقبت های بهداشتی ایالات متحده سیستم از ضعف های همه گیر اما موثر اجتماعی فاصله را ترک خواهد کرد یک استخر از افرادی که مستعد ابتلا به Covid-19 دقیقا به این خاطر که هنوز است آن را در معرض. اگر اجتماعی سوريه آرام است و یک موج جدید در مواردی ممکن است بی درنگ reinstitution از جمله اقدامات کنترل.

“برنامه ای برای بازگشایی این کشور را به حال نهایی شدن است و ما به زودی به اشتراک گذاری اطلاعات و دستورالعمل های جدید با همه” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در روز سه شنبه. “ما در حال رفتن به یک تاریخ انتخاب کنید. ما در حال رفتن به یک تاریخ خوب است. اما آن را برای رفتن به بسیار زودی زودتر از پایان ماه.”

مغلوب ساختن پیشی جستن هواداران دو برابر کردن اشتیاق به انجام دور با فاصله مورد نیاز اغلب نشان می دهد که قانون اساسی ممنوع چنین نفوذ توسط دولت در زندگی افراد است.

“ما نمی نیاز به یک پرستار بچه دولت به مردم بگویید که چگونه مراقب باشید” Meshawn مادوک ، از میشیگان محافظه کار ائتلاف و یک سازمان از 15 آوریل اعتراض در لنسینگ در برابر دولت stay-در-خانه سفارش گفت: فاکس نیوز. در ویسکانسین تری Bialas اعتراض رژیم صهیونیستی است. تونی ایوانز تصمیم به نزدیک پارک دولت در تلاش برای حفاظت از مردم بعد از هزار رنگی به آنها را در میان شیوع. “این جنون. آن را رفته است راه بیش از حد” گفت: Bialas. “ما زندگی نمی کنند در آلمان نازی است.”

Osterholm گفت که او در حال حاضر درگیر در ابداع data-driven دستورالعمل نحوه بازگشایی, مینه سوتا به عنوان به خوبی به عنوان reimpose اجتماعی فاصله اگر نگرانی معیار می رسید. “اگر ما دیدن انواع مختلف از اقدامات در حال تغییر و سپس ما می توانیم … نوعی از عمل است. و سپس ما می توانیم به مردم توضیح دهد که چرا ما باید در مستند” او گفت:. “این فقط” ما در حال رفتن به یک تاریخ انتخاب کنید از آبی است.'”

دانشگاه هاروارد محققان اذعان کرد که “طولانی شدن فاصله حتی اگر متناوب است به احتمال زیاد به شدت منفی اقتصادی و اجتماعی و آموزشی عواقب.” آنها همچنین با اشاره به “برنامه به طور بالقوه فاجعه بار بر روی سیستم بهداشت و درمان … اگر فاصله ضعیف موثر و/یا پایدار نیست و برای مدت طولانی به اندازه کافی.”

Osterholm هشدار داد که این بدترین حالت ممکن است و در عین حال آمده است که این بیماری همه گیر است که هنوز هم نزدیک به شروع آن از پایان آن است. “ما باید خودمان را آماده زیرا برخی از شهرستانها شده اند که ضربه سخت در حال حاضر در حال رفتن به قله چند ماه پایین جاده که حتی ممکن است بسیار بزرگتر — در شرایط مورد اعداد — از ما در حال حاضر شاهد هستیم,” او گفت:. “در حال حاضر ما در ورود دوم نه زمین باز یافته بازی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>