مغلوب ساختن پیشی جستن جدید رئیس جاسوسی استفاده می شود به کار برای یک سیاستمدار خارجی آمریکا به فساد متهم کرد

ProPublica غیر انتفاعی اتاق خبر که به بررسی سوء استفاده از قدرت است. ثبت نام برای دریافت ما بزرگترین داستان به عنوان به زودی به عنوان آنها منتشر شده است.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن جدید اقدام هوش مدیر ریچارد Grenell استفاده می شود برای انجام کار مشاوره به نمایندگی از اروپای شرقی oligarch که در حال حاضر فراری بود و به تازگی منع از ورود به آمریکا در مبارزه با فساد تحریم های اعمال شده در ماه گذشته توسط وزارت امور خارجه.

در سال 2016 Grenell نوشت: چندین مقاله در دفاع از oligarch یک مولداوی سیاستمدار به نام ولادیمیر Plahotniuc, اما فاش نمی کند که او در حال پرداخت با توجه به سوابق و مصاحبه. Grenell همچنین به ثبت نام نیست تحت عوامل خارجی قانون ثبت که به طور کلی نیاز به مردم را به فاش کردن کار در آمریکا از طرف سیاستمداران خارجی.

فرا همان قانون که مغلوب ساختن پیشی جستن سابق مدیر کمپین پل Manafort و معاون سابق مدیر کمپین ریک دروازه متهم به نقض. (Manafort به دادگاه رفت. دروازه گناه التماس کرد.)

روشن نیست که آیا این مقالات به طور مستقیم بخشی از Grenell پرداخت می شود کار مشاوره Plahotniuc. بدون مزد کار می تواند هنوز هم نیاز به افشا تحت فرا اگر آن کارگردان یا در درجه اول بهره مند خارجی سیاستمدار با توجه به متی Sanderson یک وکیل در Caplin & درایسدیل که توصیه می کند افراد در مطابق با فرا. فرا شامل چندین معافیت جمله برای وکلا و کسب و کار Sanderson گفت: اما هیچ کدام به نظر می رسد به درخواست Grenell را, op-eds مورد Plahotniuc.

“واقعی وجود دارد دلیلی برای باور کردن که آقای Grenell باید ثبت نام اینجا” Sanderson گفت: پس از Marketplace توصیف شرایط به او. “این دقیقا همان نوع از شرایط من می خواهم انتظار می رود وزارت دادگستری به بررسی بیشتر است.”

نامعلومی کار برای یک سیاستمدار خارجی را معمولا یک مشکل مطرح برای هر کسی که تقاضا برای امنیت, ترخیص کالا از گمرک و یا یک کار در یک آژانس اطلاعاتی ایالات متحده به دلیل آن می تواند فرد را مستعد ابتلا به نفوذ خارجی و یا تهدید, با توجه به سیاست رسمی از دفتر که تهمت شنود گذاشته Grenell به منجر شود.

سیاست مشخص می کند که در میان “شرایط است که می تواند افزایش نگرانی های امنیتی و ممکن است رد صلاحیت” در حال:

  • “عدم گزارش و یا به طور کامل فاش زمانی که مورد نیاز ارتباط با یک فرد خارجی گروه دولت یا کشور.”

  • “قابل توجه کسب و کار مالی یا منافع اموال در یک کشور خارجی … است که می تواند موضوع فردی به افزایش خطر نفوذ خارجی و یا بهره برداری و یا شخصی تضاد منافع.”

  • “اقدام برای خدمت به منافع خارجی, فرد, گروه, سازمان, دولت و یا در هر راه که درگیری با آمریکا منافع امنیت ملی.”

“این واقعا آسان او باید یک ترخیص کالا از گمرک گفت:” Kel McClanahan یک واشنگتن-منطقه وکیل متخصص در امنیت گواهی عدم سوء پیشینه. “اگر او بودند یکی از مشتریان من و فقط عادی [فدرال کارمند] او تقریبا هر آينه اند ترخیص کالا از گمرک.”

McClanahan گفت: معلوم نیست چه Grenell در حال حاضر می تواند بدست ترخیص کالا از گمرک به عنوان یک سفیر. خانه نظارت کمیته در حال بررسی است که آیا تهمت و دولت رد حرفه مقامات در اعطای گواهی عدم سوء پیشینه امنیتی به سیاسی انتصاب.

به عنوان برگ برنده را برای انتخاب سرپرست تیم ملی با هوش Grenell دسترسی این کشور به حساس ترین اسرار. Grenell نیست موضوع به مجلس سنا تایید به دلیل تهمت منصوب و او را به طور موقت.

کاخ سفید دفتر مدیر اطلاعات ملی و وزارت امور خارجه بلافاصله پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

Grenell است که در ادامه او در زمان پست به عنوان سفیر ایران در آلمان و فرستاده ویژه مذاکرات بین کوزوو و صربستان به دست آورده تهمت را به نفع خود وفاداری تزلزل ناپذیر و مبارز توییتهایی. (در یک مورد او حمله ProPublica در پاسخ به گزارش معاون رئیس جمهور مایک پنس را تا به حال مداخله خارجی در کمک به تصمیم گیری.) او مطرح hackles در برلین با تزریق خود را به این کشور در سیاست داخلی خروج از معمول دیپلماتیک پروتکل.

Grenell ندارد تجربه قبلی در هوش. او در ایالات متحده سخنگوی سازمان ملل در دوران دولت جورج دبلیو بوش بود.

در بین نوبت خود در دولت Grenell تا به حال روابط عمومی شرکت مشاوره به نام کاپیتول همکاران رسانه ای. یکی از مشتریان شرکت با توجه به افشای مالی که Grenell واصل شد که او یک سفیر بود Arthur J. فینکلشتاین اواخر جمهوریخواه مشاور سیاسی که مشتریان بین المللی شامل بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل و نخست وزیر ویکتور اوربان از مجارستان. Grenell مالی افشا نشان می دهد که او موفق به دریافت بیش از $5,000 از فینکلشتاین شرکت اما مشخص نیست چقدر.

با توجه به یک فرد آشنا با رابطه Grenell کار کرده و فینکلشتاین به عنوان مشاور رسانه ای برای مشتریان در شرق اروپا است. آن شخص و فرد دیگری گفت: مشتری در مولداوی بود Plahotniuc این کشور, ثروتمندترین مرد و پس از آن یک مقام ارشد در حزب حاکم.

در ماه اوت سال 2016 Grenell منتشر شده op-eds در سمت راست متمایل واشنگتن آزما و واشنگتن تایمز از Plahotniuc و حمله به دشمنان خود را به عنوان خدمت به منافع روسیه است. Plahotniuc و متحدان او در آن زمان بودند دفع سوء ظن مشارکت در $1 میلیارد تقلب در بانک در مولدووا. “سرزنش حزب حاکم و رهبری سیاسی آن منافع روسیه” Grenell نوشت: در معاینه مقاله. “Plahotniuc شده است در اطراف مولداوی سیاست, کسب و کار و زندگی مدنی در دهه های و تبدیل به یک هدف آسان است.”

این روایت هم تراز با Plahotniuc تا تلاش های خود را به عنوان طرفدار غرب در واشنگتن و پایتخت های اروپایی با توجه به لابی افشای سوابق. “قطعا وجود دارد تلاش های او برای تعامل با مقامات ایالات متحده در آن زمان که با وجود این همه فساد او مرد به احتمال زیاد به نگه داشتن روسیه در خلیج و بنابراین شما باید قبول او گفت:” جاناتان کاتز که نظارت کمک های ایالات متحده برنامه های مولداوی ، “آن مطابقت ندارد و هر چیزی که او انجام شده بود در داخل کشور” کاتز گفت: به دلیل Plahotniuc نمی پیشبرد منافع ایالات متحده مانند ترویج نهادهای دموکراتیک و حکومت قانون است.

Grenell نیز به نقل از یک ماه اکتبر 2016 مقاله در هوستون کرونیکل انتقاد از قطعنامه پیشنهادی با تشکر. رندی وبر R-تگزاس که متهم Plahotniuc و متحدان خود را از فساد است. “او در تلاش برای حمله به تنها طرفدار اروپا در مولداوی” Grenell گفت: کرونیکل.

“واقعیت این است که او را طرفدار خود و نه چیزی بیشتر” Valeriu Pașa که منجر برجسته جامعه مدنی در مولداوی به نام دیده بان.MD گفت: از Plahotniuc. “او در حال بازی هر دو طرف برای 15 سال حداقل.”

Plahotniuc از دست قدرت در سال 2019 و فرار مولدووا. او در حال حاضر محل ناشناخته است. ماه گذشته وزارت امور خارجه تایید اتهامات فساد علیه او منع او و خانواده اش از ورود به ایالات متحده

“در مقام ظرفیت Plahotniuc درگیر شد در اعمال فاسد که تضعیف حاکمیت قانون و به شدت به خطر بیافتد استقلال نهادهای دموکراتیک در مولداوی” وزارت امور خارجه گفت: در اعلام آن است. “امروز عمل می فرستد یک سیگنال قوی ایالات متحده را تحمل نمی کند فساد و در کنار مردم مولداوی در مبارزه خود را در برابر آن.”

در زمینه:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>