مغلوب ساختن پیشی جستن جدید, کانال مورد علاقه OAN نگه می دارد و دروغ گفتن در مورد بوفالو معترض حمله پلیس

یکی آمریکا, اخبار, یک راست کانال کابل که دور تا اینترنت تئوری های توطئه برای بینندگان خود گذرانده هفته گذشته در تلاش برای اسمير مارتین Gugino به 75 ساله کاتولیک فعال صلح بود که در حمله بوفالو افسران پلیس در اعتراض به خشونت پلیس و همچنان در بیمارستان بستری با آسیب مغزی.

کانال وسواسی تمرکز بر Gugino بخشی از یک تلاش گسترده تر برای لکه دار کردن تظاهرات علیه نژادپرستی و خشونت پلیس که OAN به دنبال برای سال. در سال 2016 یکی از آن میزبان محکوم سیاه زندگی مهم جنبش به عنوان “مسخره است.” در یکشنبه سیاه فوتبال کالج ستاره Chuba هوبارد توصیف او مربی تصمیم به پوشیدن یک OAN تی شرت به عنوان “غیر قابل قبول” و “کاملا نسبت به همه چیز در رفتن در جامعه است.”

اگر چه OAN گزارش در Gugino پر است از خودنمایی واقعی خطاهای گمراه کننده خصوصیات و کنایه خراشیده از اعماق پایین تر از اینترنت آن اسمیر شده اند تقویت شده در توییتر توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

بازتاب یک OAN گزارش که تحت درمان با تفکرات یک نظریه پرداز توطئه در فلوریدا به عنوان مدرک تهمت خود گفت میلیون ها نفر از پیروان است که سالمندان معترض بود که محکم به زمین توسط پلیس در دوربین ممکن است یک تکنولوژی بالا “ANTIFA provocateur” که پرتاب کرده بود خودش را به پیاده رو به افسر نگاه بد به جم خود را در رادیو.

اگر چه هیچ مدرکی برای هر یک از این کانال خیلی هیجان زده شده توسط رئیس جمهور توجه است که آن را با عجله به تولید سه پیگیری گزارش های بیشتر لکه Gugino و افتخار به بینندگان که “حتی رئیس جمهور تهمت است که با تکیه بر گزارش ما.”

در حالی که ممکن است آن را نیز عمیقا نگران کننده داده می شود که چگونه کمی از OAN گزارش در Gugino دقیق است. در یک پیگیری گزارش OAN ادعا کرد که کشف “جزئیات جدید” در مورد Gugino که ظاهرا ثابت کند که او یک “عضو گروه های تندرو مانند Antifa” اما در واقع نشان می دهد هیچ چیز مانند. دو روز بعد در این کانال سعی کردم به بازیگران شک در مورد شدت آسیب دیدگی او ادعا ناشناس کارشناسان پزشکی بازدید که تصویری از این حمله گفت که خون دیده ریختن از Gugino گوش پس از سقوط تنها می توانست ناشی از جمجمه شکسته که آنها به نحوی منعقد شد و بعید است با وجود این بسیار قابل شنیدن زمانی که ضربه سر او ضربه پیاده رو. بعد OAN پیشنهاد دروغ که آن را تا به حال شواهد Gugino “یک عضو فعال در anarchist, پیام, تخته.”

همه کسانی که در بخش تولید شد توسط Pearson تیز یک OAN خبرنگار که در گزارش قبلی از سوریه — که در آن او پیشنهاد کرد که یک حمله شیمیایی در تهران برگزار می شود دوما به حال انجام شده توسط نیروهای دولتی — ستایش بود توسط وزارت کشور و پخش در یک حلقه در تلویزیون دولتی.

جمعه گذشته تیز را رد کرد انتقاد از کانال گزارش Gugino و خواستار اثبات این که این اشتباه بود. “ما در چالش با رسانه ها در پاسخ به این سوال” تیز گفت: “هر چیزی که ما گزارش غیر واقعی هستند؟”

این سوال معلوم می شود depressingly آسان به پاسخ داده شده تاثیر این کانال به نظر می رسد که در این کشور رئیس جمهور است.

شارپ اولین گزارش در Gugino نوسان کردن ریل در ابتدا با باز ادعا می کنند که “آمار رسمی نشان می دهد او دستگیر شد حداقل چهار بار در گذشته است.” سند تیز ارائه شده بر روی صفحه نمایش اما رسمی نیست و سابقه آن چیزی بود که Gugino نوشته بود در مورد خود در صفحه مشخصات خود را حساب Blogger. به معرفی خود به خوانندگان وبلاگ خود Gugino ذکر شده اعمال نافرمانی مدنی او را مشغول کرده بود در طول دولت اوباما از جمله تظاهرات در کنگره و کاخ سفید که در آن او در لباس نارنجی jumpsuit به تقاضا است که اوباما به وعده خود برای بستن زندان نظامی در خلیج گوانتانامو کوبا. نتیجه که فعالیت Gugino اشاره کرد با افتخار شد: “چهار, دستگیری هیچ اعتقادات.”

بیشتر به طرز وحشتناکی تیز در ادامه به ادعای دروغ که Gugino “تا به حال شهرت در شهر به عنوان کسی که باعث مشکل و حتی شهردار بوفالو بایرون براون دموکرات او را به نام ‘یک همزن و یک کلید و عمده آمر’ برای کسانی که درگیر در غارت از شهر.” که کاملا نادرست است. Gugino تا به حال هیچ گونه اعتبار و بوفالو شهردار گفت: هیچ چیز منفی در مورد او در همه.

اگر تیز کرده بود به زحمت بررسی قول او ممکن است کشف کرده اند که شهردار بود و در واقع با استفاده از این کلمات در حالی که صحبت کردن در مورد های مختلف تظاهر کنندگان Myles کارتر بود که آن هم زدم به زمین توسط پلیس در بوفالو — در مورد او در حالی که در حال مصاحبه زنده تلویزیونی با دست خود در هوا و پشت خود را به افسران.

شهردار نظرات در مورد کارتر در ابتدا misheard توسط یک خبرنگار برای یک ایستگاه رادیویی محلی که فکر آنها در مورد Gugino. که اشتباه بود و سپس تکرار توسط دیگر رسانه ها از جمله فاکس نیوز تپه و مستقل در لندن است که مقالات منتشر شده در Gugino که تا به حال به اصلاح یا پس گرفت یک بار عظیم خطا کشف شد.

شارپ گزارش نشان می دهد که مستقل را نادرست نسخه از داستان بر روی صفحه نمایش پخش شده و دو روز پس از اشتباه بوده است اذعان کرد و تصحیح اخبار دیگر سازمان ها. اگر چه مستقل حذف این مقاله از وب سایت خود در سه شنبه شب پس از آگاهی از خطا توسط رهگیری OAN هنوز اصلاح شارپ گزارش. به جای تیز تکرار همان خطا در دو گزارشات بعدی که هر دو شامل همان نزدیک از مقاله مستقل بود پس گرفت روز قبل از.

شارپ تلاش برای قاب Gugino به عنوان یک آنارشیست همزن به شدت متکی به یک ویدیو کوتاه کلیپ ضبط شده در طول تظاهرات علیه خشونت پلیس او در بخشی در 4 ژوئن. که ویدیو 30 ثانیه ای گزیده ای از یک Facebook live stream ثبت شده توسط یک جوان معترض به نام Austin Marrano حدود نیم ساعت قبل از جانبازان فعال بود زدم پلیس. آنچه در آن نشان می دهد که یکی دیگر از معترضان جوان در یک Buffalo Bills کلاه مشکوک است که مرد ممکن است در نظر گرفته شده برای شروع یک مبارزه به خاطر او وارد در اعتراض به حمل یک کلاه. مرد نیز miffed از آنجا که او گفت: Gugino ظاهرا به نام اعتراض “سرگرم کننده است.”

چه OAN گزارش نتواند برای نشان دادن این است که چگونه Gugino در پاسخ به سوال دیگر از معترضان که می خواستم به دانم که چرا او تا به حال یک کلاه و آنچه که او برنامه ریزی شده به انجام. خوشبختانه در پایان این گفتگو بود گرفتار در دوربین توسط آنتونیو چاه جوان دیگر می گوید که او نیز جریان ویدئویی زنده از تظاهرات برای Facebook.

در این ویدئو که جریان فقط قبل از 7:45 p. m. در آن شب از خارج بوفالو سالن شهر که در آن حدود سه ده معترضان جمع شده بودند پس از یک زودتر اعتراض تظاهرکننده دیگری دیده می شود صحبت به Gugino. در پایان مکالمه او و یکی دیگر از معترضان به نوبه خود دور و شنیده می شود توضیح داد به این گروه که با لحن نرم Gugino به او گفت که طرح خود را به سادگی برای به چالش کشیدن این شهر 8 بعد از ظهر حکومت نظامی توسط ماندن تا زمانی که پلیس در نقل مکان کرد به طوری که او می تواند درخواست افسران چرا آن را در حال اجرا تنها در برابر معترضان. او گفت: “آنچه که او می خواهد” زن جوان توضیح داد که به دیگر معترضان “است که او می خواهد به نیروهای پلیس به او توضیح دهید که چرا مقررات منع رفت و آمد در حال اجرا برای معترضان و نه برای کسی دیگر.”

که در آن نقطه چاه راننده سرشونو تکون دادن به دوربین خود را در توافق و با اشاره به این که پلیس هنوز اجازه دادن به مردم برای خرید پس از حکومت نظامی. “او می خواهد بداند که چرا آنها در حال اجرای آن تنها در آمریکا” زن اضافه شده است.

051620_helmet

هنوز هم فریم از ویدئو جریان در طول یک تظاهرات در بوفالو در ژوئن 4 را نشان می دهد مارتین Gugino در آبی درگیر در گفتگو با معترضان.

عکس: آنتونیو چاه از طریق Facebook

در بخشی از Marrano ویدئو OAN نیست هوا یکی دیگر از جوانان معترض می تواند شنیده پذیرش Gugino را توضیح برای اینکه چرا او می خواست برای به چالش کشیدن منع رفت و آمد با صدای بلند گفت: “این خوب است.” Marrano نیز دستگیر شده یکی از رهبران اعتراض گروه توضیح داد که Gugino گفت: او به ارمغان آورد و کلاه ایمنی که تا به حال پاک کردن صورت پلاستیک سپر برای محافظت از خود در برابر Covid-19 نمی کند چرا که او در نظر گرفته شده برای شروع یک شورش. هیچ یک از این اطلاعات گنجانده شده در تیز گزارش OAN.

این کانال به طور مشابه موفق به ذکر است که Marrano تا به حال نیز جریان ویدئو چند ساعت قبل از آن از همان نقطه ای که نشان داد دو تن از رهبران این اعتراض با صدای بلند یکدیگر را متهم بودن “آشوبگران” را به عنوان مخالفت آنها بیش از تاکتیک.

روز قبل از اعتراض Gugino توضیح داده شده بود در توییتر که او برنامه ریزی شده به آوردن کلاه ایمنی چون او نگران بود در مورد خطر خشونت های پلیس و از آلوده شدن با کوروناویروس. “بله COVID است یک عامل” Gugino نوشت. “من می تواند به اقدامات اضافی برای مقابله با سابقه نرخ. پس زمینه وجود دارد رای گرفتن کوبیده. کلاه ایمنی با چهره ای روشن سپر در خدمت هر دو.”

پس از این ویدئو پلیس مجروح شدن او رفت و ویروسی Gugino ساخته شده در حساب توییتر خود, خصوصی, که به نظر می رسد مانند یک پاسخ مناسب به ناگهان تبدیل به یک هدف برای اینترنت پردازان توطئه. تیز OAN خبرنگار سعی کردم به استفاده از این در برابر Gugino بیش از حد. “حساب توییتر خود این است که به طرز مشکوکی دیگر در دسترس” تیز گفت: بینندگان.

هوایی فیلم از اعتراض کوچک که ضبط شده بود با یک هواپیمای بدون سرنشین توسط یک محلی فیلمساز جیمز گریمالدی و نوشته شده در یوتیوب نشان می دهد که این جانباز فعال انجام helmet, اما هرگز آن را قرار داده است. این فیلم همچنین به نظر می رسد نشان می دهد که Gugino ساخته شده تلاش برای حفظ مناسب اجتماعی فاصله از دیگر معترضان ایستاده به دور از مراحل که در آن دیگران جمع شده بودند با تکیه بر یک bollard برای بیشتر از زمان.

در بخش دیگری از OAN, گزارش, تیز نیز این ادعای نادرست که Gugino “به نظر می رسد که روابط را به Antifa” — یک antifascist جنبش مخالف به سفید برتری که خبرنگار به اشتباه به عنوان یک “خشونت آمیز گروه تروریستی مسئول حمله به غیر نظامیان بی گناه.” قرار شواهد برای تیز ادعا می کنند که Gugino است “روابط Antifa” که OAN فلش بر روی صفحه نمایش که در آن نقطه معلوم می شود فقط یک لیست از ویرایشهای Gugino ساخته شده بین سال های 2009 و 2013 به RocWiki راهنمای رویدادهای محلی در روچستر, نیویورک که نگهداری می شد توسط ویراستاران داوطلب.

یک تصویر از RocWiki لیست ویرایش شده توسط مارتین Gugino.

یکی از RocWiki صفحات Gugino ویرایش شده بود برای یک روچستر جامعه مرکز پرواز سنجاب. با توجه به تیز Gugino را در این صفحه ثابت می کند که او “فعال در پرواز سنجاب جامعه فضای یک گروه آنارشیست ها.”

اما سنجاب پرواز است و نه “یک گروه آنارشیست” این است که یک مرکز جامعه. در حالی که آن را ارائه فضا برای جلسات از یک آنارشیست کتاب باشگاه در سال 2010 در این مرکز همچنین میزبان با توجه به وب سایت خود را: “گالری فضای برگزاری نمایشگاه منطقه ای هنر; جامعه و کارگاه های آموزشی و کلاس های درس; “open mic” و خوانش شعر; عمل فضاهای نوازندگان; زنده موسیقی محلی و رقص را نشان می دهد, نمایش فیلم; جامعه تولید صنایع دستی و صنایع دستی نمایشگاه; کوچک علمی کنفرانس فضا و سخنرانی عمومی فضا و جامعه است.”

به دنبال واقعی ویرایشهای Gugino ساخته شده و به پرواز سنجاب صفحه در RocWiki او به نظر می رسد ساخته شده اند فقط تعداد انگشت شماری از تغییرات بین دسامبر 2009 و ژانویه 2010 بسیاری از آنها حدود یک نیمه شب نمایش فیلم “The Rocky Horror Picture Show” همراه با اجرا های زنده.

یک تصویر نشان دادن متن اضافه شده به روچستر وب سایت جامعه در سال 2009 توسط مارتین Gugino.

Gugino همچنین راه اندازی یک موضوع بحث در RocWiki در سال 2010 برای شرکت کنندگان در این آنارشیست خواندن گروهی که ملاقات در مرکز جامعه که در آن سال اما هیچ شواهدی وجود ندارد که او به کمک آن گفتگو است.

این حداقل شواهدی از ارتباط بین Gugino ، آنارشیست کتاب و مرکز جامعه از یک دهه پیش بود, به اندازه کافی تیز به ادعا می کنند که این جانباز فعال بود به نحوی مرتبط به پست های اخیر در پرواز سنجاب را در Facebook صفحه که با ترویج سالانه “آنارشیست مدرسه تابستانی” کنفرانس در Worcester, Massachusetts.

تیز و سپس اطلاع OAN بینندگان که یک پوستر که آنارشیست کنفرانس “ویژه لوگو برای Antifa.” با توجه به اینکه این پوستر مشترک در Facebook در ماه فوریه توسط یک مرکز جامعه Gugino ذکر شده آنلاین از 10 سال قبل از آن — تنها شواهد تیز ارائه برای خود ادعا می کنند که Gugino “به نظر می رسد که روابط را به Antifa” او واقعا نگاه باید با دقت بیشتری در جزئیات از آن او نشان داد OAN بینندگان.

هنوز هم قاب از یک خطا-سرند یکی امریکا اخبار گزارش.

وجود دارد دو لوگو در پوستر ترویج آنارشیست کنفرانس — که به روشنی وجود دارد هیچ مدرکی Gugino بود حتی از آگاه — اما هیچ یک از آنها یاد دو پرچم نماد ابداع در سال 1932 برای Antifaschistische عملیات ضد نازی شبه نظامی جناح از حزب کمونیست آلمان استفاده شده است که توسط مدرن antifa گروه در اروپا و ایالات متحده است.

Antifascist protesters gather in Portland, Ore., on September 10, 2017, to demonstrate against a rally by right-aligned Patriot Prayer supporters led by Joey Gibson. Only a few Patriot Prayer members showed up and police used pepper spray after protesters pushed down a barrier separating the groups. (Photo by Alex Milan Tracy)(Sipa via AP Images)

Antifascist معترض در پورتلند, اورگان در سال 2017.

عکس: Alex میلان تریسی/Sipa ایالات متحده آمریکا از طریق AP

پوستر برای آنارشیست کنفرانس به جای ویژگی های دو نماد: نامه ای از یک در داخل یک دایره مشترک آنارشیست علامت سه فلش با اشاره به پایین و به سمت چپ بود که آرم آهن مقابل یک گروه شبه نظامی تشکیل شده توسط سوسیال دموکرات آلمان در سال 1931 که تعریف خود به عنوان دشمنان نازی ها محافظه کاران و کمونیست ها.

آلمان و حزب سوسیال دموکرات با استفاده از تصویر در آن سال 1932 انتخابات. این پوستر نشان داد سه فلش غوطه وری را به یک سلطنتطلب تاج صلیب شکسته نازی ها و کمونیست داس و چکش و تحت شعار: “در برابر پاپن هيتلر Thälmann,” نامگذاری رهبران سه رقیب احزاب است. پس از سه فلش نماد در اصل توسط یک رقیب از اولین Antifa بود که توسط اعضای ارنست Thälmann را حزب کمونیست آلمان.

Antifascist protesters confront Patriot Prayer supporters in Portland, Ore., on September 10, 2017. Only a few Patriot Prayer members showed up and police used pepper spray after protesters pushed down a barrier separating the groups. (Photo by Alex Milan Tracy)(Sipa via AP Images)

Antifascist معترضان مواجه سفید supremacists در پورتلند, اورگان در سال 2017.

عکس: Alex میلان تریسی/Sipa ایالات متحده آمریکا از طریق AP

در نقطه دیگر در این ویدئو جریان به Facebook توسط آنتونیو چاه از مراحل بوفالو سالن شهر در شب در ژوئن 4, Martin Gugino می تواند شنیده گفتن یک شخص معترض است که تصویر برخی از افسران پلیس در نظر گرفتن زانو در همبستگی با تظاهرکنندگان شب قبل در همان محل به او داده بود این ایده به آنها را بپرسید می گویند نماز کاتولیک شناخته شده به عنوان تسبیح با او.

قابل توجه بوفالو افسر پلیس که منجر شد که اقدام قبلی شب کارآگاه جان Losi به پایان رسید تا بازی در یک نقش محوری در حمله به Gugino. Losi که توافق را به زانو با معترضان در 3 ژوئن در ازای آنها موافقت با افتخار حکومت نظامی دیده می شود در فیلم جریان توسط چاه شب بعد با نزدیک شدن به گروه کوچکی از معترضان که شامل Gugino در 7:50 p. m. تصویری که به نظر می رسد نشان می دهد که Losi کردم بسیاری از معترضان باقی مانده به توافق برسند که آنها را چند دقیقه پس از 8 p. m.

Gugino چاه و یکی دیگر از معترضان یک مرد برگزاری یک “Black Lives Matter” ثبت شد و تنها سه تظاهرکنندگان که تصمیم به اقامت در مراحل تالار شهر برای به چالش کشیدن حکومت نظامی. ویدئو چاه شروع جریان در 8:11 p. m. نشان داد که در مدت کوتاهی پس از دیگر معترضان به سمت چپ ده ها پلیس ضد شورش در نقل مکان کرد به پاک کردن این منطقه است. ثانیه بعد Gugino کردم تا از شهر سالن قدم راه می رفت تا به افسران.

تصویری از برخورد گلوله توسط مایک دزموند یک خبرنگار محلی NPR وابسته WBFO نشان می دهد که اولین افسر Gugino نزدیک در ابتدا تردید به استفاده از زور. Losi بود که کارگردانی عمل آمد تا در پشت آن افسر و هل او را فقط به عنوان او تلاش برای فشار Gugino بازگشت. این ویدئو نشان می دهد که Losi فشار افزایش نیروی است که با Gugino بود هل باعث او را به از دست دادن خود را جای پا و سقوط به عقب به پیاده رو.

این ویدئو همچنین نشان می دهد که آن را Losi که پس از آن متوقف همان افسر از توقف برای کمک به Gugino پس از او سقوط کرد. Losi او را به عقب کشیده و به او دستور داد تا برای کمک به دستگیری مردی با ثبت نام و چاه بود که هنوز هم livestreaming.

Losi ناگهانی تغییر از مصلح به متجاوز شد توسط برخی از حامیان جنبش اعتراضی در توییتر که پیشنهاد کرد که او تا به حال فقط یک زانو به عنوان یک راه برای فریب معترضان به اطاعت از مقررات منع رفت و آمد.

خود را نگران کننده تصویری از حمله به Gugino و بعد چه اتفاقی افتاد چاه شنیده می شود فریاد در افسران نقل مکان کرد که به دستگیری او بود که او را قبل از او تبدیل شده و فرار کردن بلوک. او پس از آن تا به حال بسیار عجیب و غریب رویارویی با یک مرد بود که لباس پوشیدن و مانند یک معترض و به حال شده است در میان تظاهرکنندگان در خارج از شهر هال به عنوان مقررات منع رفت و آمد نزدیک.

که رفتار و سوء استفاده از زبان و گیج چاه و او را متقاعد کرد که او را مخفی افسر مبدل به عنوان یک معترض که تا به حال نفوذ کردند.

در حالی که بوفالو اداره پلیس خودداری کرده است, می گویند اگر زبر و خشن مرد سفید — که به تن پیراهن استتار و لوایح بوفالو کلاه, با چهره خود را پوشانده بود یک عضو نیروی رفتار او که بلافاصله پس از حمله به Gugino, زمانی که او در فیلم سفارش چاه که به خانه بروم و نفرین و توهین او را برای تبعیت نمی کنند به نظر می رسد بیشتر سازگار با سرقت مامور اجرای قانون از یک زندگی موضوع معترض.

061620_cammo

هنوز هم قاب از فیلم به ضرب گلوله توسط آنتونیو چاه از انسان لباس به عنوان یک معترض که مورد آزار و اذیت او بلافاصله پس از حمله به مارتین Gugino در 4 ژوئن.

عکس: آنتونیو چاه از طریق Facebook

به عنوان چاه عقب نشینی از افسران او به طور خلاصه تغییر دوربین خود را به عنوان او پایین بلوک. او آن را در لحظه بعد به عنوان مرد در پیراهن استتار شده بودند در میان معترضان دقیقه زودتر شروع به اذیت و آزار او. به عنوان چاه های فیلم برداری مرد با صدای بلند دستور داد او را به رفتن به خانه و سپس نفرین و توهین او را برای تبعیت نمی کنند.

“چرا شما نمی توانید از اینجا, شما گاییدن, مهبل, سگ ماده” مرد گفت: به چاه بود که هنوز هم مبهوت از خشونت است که با Gugino سر حال ضربه زدن به آسفالت دقیقه زودتر. “دریافت از اینجا. رفتن به خانه!” مرد فریاد زد در چاه به عنوان یک ماشین پلیس نورد.

“آیا همه شما را در استخدام او؟” چاه خواست یک لباس شخصی افسر پلیس ماشین. “رفتن به خانه!” مرد نعره میکشید از در مقابل مجسمه استیفن گراور کلیولند, شهردار سابق بوفالو در خارج از شهرستان سالن.

“آیا شما را در درک چگونه عصبانی هستیم” عاطفی چاه خواسته افسران. “شما؟”

“رفتن به خانه!” مرد در پیراهن استتار دوباره فریاد زد: به هیچ یک از ماموران لباس شخصی پاسخ داد.

“من فکر نمی کنم شما فراموش ولز گفت: او صدای ترک خوردگی.

“جلوگیری از اقدام مانند یک قربانی است. دریافت از اینجا, شما, واژن,” مرد فریاد زد.

“تمام تاریخ” ولز گفت: قبل از او قطع شد دوباره با سوء استفاده از انسان در استتار تی شرت.

“چه شما در حال گریه کردن در مورد? دریافت از اینجا!” مرد فریاد زد دوباره.

به عنوان یونیفورم افسران دست تکان داد و او را دور یک چاه حیرت زده به سمت چپ مربع و خاموش خود را در جریان زندگی.

ولز گفت: رهگیری در مصاحبه ای که او همچنان معتقد است كه سازمان ملل متحد مخفی افسر بود که فقط تظاهر به حمایت از این تظاهرات علیه خشونت پلیس در آن شب.

اگر Buffalo اداره پلیس بود که یک افسر مخفی در میان معترضان که او باید قادر به تایید محققان به دنبال این حادثه آنچه روشن است از گسترده شواهد تصویری موجود در جریان زندگی می کنند از این اعتراض بود که هیچ دلیلی برای شک Gugino یا دو نفر دیگر باقی مانده معترضان مطرح هر گونه تهدید و خشونت. که در نوبه خود پرسش جدی در مورد نیروی تصمیم به پاک کردن مربع با یک گروه از افسران پلیس ضد شورش در حال حرکت به شدت رو به جلو در قدم اهسته تشکیل نظامی برای مقابله با 75 ساله کاتولیک فعال صلح و دو جوان معترض نشسته بر روی پله های سالن شهر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>