مغلوب ساختن پیشی جستن شرکت پرداخت رشوه به منظور کاهش مالیات بر املاک و ارزیابان می گویند


اقامت تا تاریخ با به روز رسانی ایمیل مورد WNYC و ProPublica این تحقیقات به رئیس جمهور شیوه های کسب و کار.

مغلوب ساختن پیشی جستن سازمان پرداخت رشوه از طریق واسطه ها به شهر نیویورک مالیات ارزیابان به پایین آن صورتحساب مالیات بر دارایی برای چند منهتن ساختمان در 1980s و 1990s با توجه به پنج سابق مالیات ارزیابان شهرستان و کارکنان و همچنین به عنوان یک سابق سازمان نسبت ناروا کارمند.

دو نفر از پنج شهرستان کارکنان گفت: آنها شخصا در زمان رشوه به پایین ارزیابی بر یک مغلوب ساختن پیشی جستن ملک دیگر گفت: آنها تا به حال غیر مستقیم دانش پرداخت.

شهر کارکنان در میان 18 اثر باقی مانده در سال 2002 برای گرفتن رشوه در ازای کاهش ارزیابی از خواص که به نوبه خود کاهش مالیات برای ساختمان. همه از 18 در نهایت مجرم در ایالات متحده دادگاه منطقه ای در منهتن به جز یکی که فوت قبل از خود را مورد حل و فصل شد.

هیچ ساختمان صاحبان متهم شدند هر چند این آدرس برخی از خواص درگیر شد ، مغلوب ساختن پیشی جستن سازمان ساختمان بودند که در لیست. هیچ شواهد پدید آمده است که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شخصا می دانست و یا شرکت در اتهام رشوه خواری.

مغلوب ساختن پیشی جستن هرگونه تخلف در زمان و مغلوب ساختن پیشی جستن سازمان تصریح کرد که در پاسخ به سوالات برای این مقاله. “به روشنی در هیچ زمان را مغلوب ساختن پیشی جستن سازمان و یا هر یک از کارکنان یا مدیران تا کنون پرداخت هر کسی با هدف غیرقانونی اخذ مالیات پایین تر ارزیابی” آلن Garten این تهمت سازمان و رئیس امور حقوقی نوشت: در بیانیه ای. “این تایید شد توسط چند تحقیق که هیچ شواهدی از هر گونه تخلف توسط این شرکت و یا هر یک از آن اصول. … اگر هر چیزی, این سازمان نسبت ناروا قربانی یک رسوایی است.”

خواسته شود به ارائه شواهد و یا نام سازمان که گفته پاک, شرکت, Garten نیست ارائه جزئیات بیشتر گفت: “من با اشاره به تحقيقات مختلف انجام شده توسط دولت فدرال و مقامات در آن زمان است.” (در اینجا این است که این شرکت در بیانیه کامل.)

لحظه ای که فاسد ارزیابان گفته خود شرکت-توطئه گران که تهمت سازمان موافقت کرده بود به پرداخت رشوه به یاد ماندنی بود گفت: فرانک Valvo سابق شهرستان ارزیاب که در خدمت یک سال و نیم در زندان به نقش خود در این طرح است.

هیجان قابل لمس بود در دفتر Valvo به یاد می آورد به عنوان یکی از ارزیابان مطرح اخبار. “او می گوید: ‘ما رو مغلوب ساختن پیشی جستن!'” Valvo به یاد می آورد. “وای. سیگار مقدس.”

دو شهر سابق کارکنان صحبت در خواست نامش فاش نشود گفت: Marketplace و WNYC که آنها پذیرفته پول از واسطه ها به نمایندگی از این سازمان نسبت ناروا به پایین ارزیابی در 40 Wall St. پس از مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان بیش از این آسمانخراش در سال 1995.

ارزیابان’ رسوایی پشت سر هم به این اخبار تنها چند ماه پس از حملات یازدهم سپتامبر ، حملات 11 آشکار عمیق فساد در این شهر وسیع بوروکراسی با پتانسیل خرید اینترنتی برای برخی از منهتن ثروتمندترین زمینداری. مشترک شهر و فدرال تحقیقات نشان داده است که این ارزیابان در زمان بیش از 10 میلیون دلار رشوه بیش از 35 سال و تغییر ارزش ارزیابی از حداقل 562 خواص.

Valvo گفت ProPublica و WNYC “من از گناه من چی بود. من قصد ندارم به پنهان کردن آن است.” او گفت که او صحبت کردن به این دلیل که او در حال حاضر 88 و او “می خواهد حقیقت را به بیرون می آیند” در مورد صاحبان املاک. (برای شنیدن بیشتر از Valvo, گوش دادن به قسمت این هفته از “مغلوب ساختن پیشی جستن, Inc.”

گوش دادن به قسمت

دو نفر از کارکنان این ارزیابان در اتاق که گفت: آنها شخصا دریافت رشوه برای مغلوب ساختن پیشی جستن خواص گفت: آنها ملاقات با واسطه یا کیسه مردان مختلف برای صاحبان املاک که دست آنها را در پاکت نامه پول نقد. در بورس, شهرستان, کارکنان, درمان واسطه مشتریان مطلوب در هنگام محاسبه ساختمان های مالیاتی ارزیابی. یکی از این واسطه آنها گفت: یک مشاور مالیاتی توماس McArdle که نام بعد ظاهر در ارتباط با رشوه خواری طرح.

یکی از دو ارزیابان به یاد می آورد دریافت یک لیست از حدود 20 خواص از McArdle; 40 Wall St. بود در آن, او گفت:.

یکی دیگر گفت که در یک جلسه به او نگاه کرد و در پاکت و پرسید: برای پول بیشتر. واسطه در پاسخ گفتن او را که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن فکر کارمند باید ارزیابی تغییرات به صورت رایگان.

به غیر از دو نفر از کارکنان که می گویند آنها در زمان رشوه و Valvo, یک چهارم سابق ارزیاب گفت: او می تواند تایید کند که تهمت سازمان اموال درگیر شد اما کاهش یافته است به ارائه جزئیات بیشتر. یک پنجم سابق ارزیاب گفت: او به خاطر تهمت سازمان خواص در حال صحبت در میان کسانی که ارزیابی شد کاهش در ازای رشوه.

یکی دیگر از محکوم ارزیاب جو Iovino گفت: “نمی دانم از هر گونه تهمت خواص” پرداخت رشوه. باقی مانده زندگی ارزیابان یا کاهش یافته است به نظر یا پاسخ نمی دهند به درخواست های متعدد برای مصاحبه.

سابق سازمان نسبت ناروا کارمند گفت که زمانی که او مشغول به کار در شرکت دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مرتب برای یک کارمند برای دیدار با McArdle به اتهام واسطه. (میزان مغلوب ساختن پیشی جستن دانش اگر هر گونه به عنوان هدف نهایی از این اتهام جلسه ناشناخته است.)

در طول پس از آن ادعا جلسه که تهمت نیست حضور McArdle دریافت چک و کارمند در طول گذشت چه کارمند سابق گفت: او می دانست که به “اطلاعات ساختگی” به McArdle. اطلاعات نادرست در نظر گرفته شده بود سرانجام به ارزیابان با توجه به کارمند سابق را بهانه ای برای کاهش مالیات بر ارزش گذاری برای پلازا هتل که مغلوب ساختن پیشی جستن سازمان پس از آن متعلق به.

McArdle بود که یک همکاری شاهد در مورد رشوه خواری درگذشت در سال 2013 بود و هرگز متهم شده است. زمانی که رسوایی با توجه به سابق سازمان نسبت ناروا کارمند تهمت ابراز نگرانی کرد که او تا به حال امضا چک قابل پرداخت به McArdle. کارکنان خود را به او گفت نگران نباشید زیرا مدیران پلازا را امضا کرده بود چک کارمند گفت.

روز یکشنبه مغلوب ساختن پیشی جستن سازمان Garten ارسال یک ایمیل بیان کرد: “ما بررسی ما سوابق حسابداری و ما هیچ سابقه ای از هر گونه پرداخت که تا کنون ساخته شده به تام McArdle.”

ProPublica پرسید که آیا سوابق جستجو شامل کسانی که از پلازا هتل و همچنین اینکه آیا پرونده نشان داد اگر این شرکت پرداخت کرده بود McArdle شرکت به جای McArdle شخصا. Garten پاسخ داد: “در مورد تهمت پلازا به من گفت: ما هیچ پرونده از هر گونه پرداخت به آقای McArdle.”

تاریخی ارزیابی مالیاتی اطلاعات به صورت پلازا آن را نشان می دهد ارزیابی انداختن قابل ملاحظه ای در طول تهمت سازمان هفت سال مالکیت. اما آن سخت است برای تشخیص اینکه آیا این تغییرات در ارزیابی شد و با توجه به هر ارزیابان’ طرح یا تغییر در شرایط بازار و یا هر دو. پلازا را ارزیابی کاهش حدود 40 درصد بیش از دو سال مثلا, اما که همچنین همزمان با این هتل را در سال 1992 ورود به ورشکستگی است. ارزیابی شروع به افزایش دوباره آن در سال 1994 لایحه مالیات زمانی که این هتل را در بازار. آن فروخته شده در سال 1995 است.

در مورد 40 Wall St., ارزیابی نیز کاهش یافته است. این کاهش در واقع قبل از شروع مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان کنترل ساختمان که پس از آن در پریشانی و پس از او عطف به ماسبق به دادگاه تجدید نظر مالیات برای چه تهمت سازمان گفت: به طور کامل دلایل قانونی. ارزیابی ماند و سپس صعود به طور قابل توجهی در آغاز سال 2000 — همان سال رسیدگی به رشوه خواری طرح شروع به دست آوردن کشش.

مغلوب ساختن پیشی جستن سازمان در بیانیه خود برای این مقاله نسبت پلازا را افزایش نوسانات در اقتصاد این شهر در آن زمان است. در 40 Wall St., افزایش ارزیابی در 2000s رخ داده است پس از ساختمان بازسازی شد و امضا کشت جدید به جیب مستاجران خواهد بود که انتظار می رود به درایو است.

در سال 2007 مغلوب ساختن پیشی جستن سوال شد تحت سوگند در مورد McArdle در یک نامربوط رسوب برای طرح دعوی در دادگاه او را در برابر روزنامه نگار تیموتی اوبراین. در اینجا کامل بورس بین یک وکیل برای اوبراین و مغلوب ساختن پیشی جستن با توجه به متن از رسوب:

س: تا به حال شنیده نام McCardle?
A. هیچ. که McCardle?
Q. توماس McCardle.
A. آن را برای تلفن های موبایل مبهم آشنا, اما من به یاد داشته باشید.
Q. سابق شهر نیویورک tax assessor دفتر و سپس مشاور مالیاتی ؟
A. من نمی دانم نام.
Q. گرفتار شد تا در یک رسوایی در اوایل 2000s در مورد مالیات ارزیابان?
A. من فکر می کنم او یک مرد است که به نمایندگی بسیاری از املاک و مستغلات مردم در نیویورک است. او به نمایندگی از برخی از بزرگترین شرکت های املاک و مستغلات در نیویورک است. من نمی دانم اگر او به نمایندگی ما یا نه اما من به یاد داشته باشید که.
Q. آیا شما تا کنون هر گونه پرداخت را به آقای McCardle?
A. من حتی نمی یاد داشته باشید همیشه — من حتی نمی دانم که نام. من فکر می کنم من با خواندن این نام به دلیل وجود نوعی از مالیات رسوایی رفتن و با او درگیر شد و با انواع املاک و مستغلات مردم است. من نمی دانم نام. من نمی دانم که ما تا کنون مورد استفاده او است.
س: آیا شما به یاد بیاورید —
A. او یک مشاور از برخی از نوع.
س: آره.
A. من به یاد داشته باشید همیشه پس از استفاده از او. اما او استفاده شده توسط بسیاری از عمده شرکت املاک و مستغلات در نیویورک است.

دادستان هرگز دنبال صاحبان اموال بیش از رشوه. یکی از اتهام معماران این طرح 85 ساله سابق ارزیاب به نام آلبرت Schussler که تا به حال تبدیل شدن به یک واسطه بین ارزیابان و صاحبان تا به حال منجر به مرگ مغزی شب قبل از او برنامه ریزی شده بود به صحبت کردن با دادستان. مرگ او مانع این مورد در برابر صاحبان وکلا گفت.

“شما می خواهم عشق را به دنبال رنگین کمان به پایان است و هر فرد در طول راه است که ارتکاب جرائم اما متاسفانه این امکان وجود ندارد” گفت: شارون مک کارتی دستیار آمریکا وکیل که منجر دادستان این پرونده در مصاحبه با محققان دانشگاهی در سال 2014. “کسی که در برخورد مستقیم با صاحبان املاک است که آلبرت Schussler و او گذشت تا ما از دست این توانایی به بعد از هر کس دیگری.”

مک کارتی گفت: Marketplace و WNYC که او نمی تواند بحث در مورد هر قسمت از این مورد نیست که در ثبت عمومی.

پس از ویرانی در پایین منهتن توسط 9/11 حمله مبارزه با تروریسم شد فوری تمرکز. شهرستان سالن نگران پایین منهتن سعی در سرپا نگه داشتن توسعه دهندگان.

فدرال و دولت اساسنامه محدودیت ها برای رشوه شده اند و بنابراین هیچ صاحبان اموال در صورت هر گونه خطر از محاکمه.

پس از کیفرخواست دو مغلوب ساختن پیشی جستن نهادهای قانونی شهر نیویورک مدعی است که او تا به حال نه پرداخت رشوه به پایین ارزیابی و در نتیجه مغلوب ساختن پیشی جستن برج جهان در نزدیکی سازمان ملل متحد بود ناعادلانه ارزش توسط ارزیابان بالاتر از آن را باید شده اند.

هنگامی که مغلوب ساختن پیشی جستن در زمینه کت و شلوار او به نقل از نیویورک تایمز گفت: “این غیر ممکن است برای هر یک از صاحبان اموال کسانی استفاده می شود Schussler نه شناخته شده اند چه می گذرد.”

این نهاد که متعلق به مغلوب ساختن پیشی جستن برج جهان به طور جداگانه شکایت کرد این شهر به دنبال فرار مالیاتی برای ایجاد مسکن و شهر در نهایت حل و فصل هر دو مناسب با هم. مغلوب ساختن پیشی جستن را از شرکت دریافت و فرار مالیاتی به ارزش بیش از $100 میلیون. 13-صفحه: توافق ذکر نشده و یا آدرس شایستگی از مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا می کند که تهمت برج جهان رنج می برد به دلیل مغلوب ساختن پیشی جستن اظهار عدم تمایل به پرداخت هر گونه رشوه.

ارزیابان هر گناه التماس کرد و بسیاری از آنها در خدمت بین یک تا سه سال در زندان است. بخش امور مالی گفت که آنها تا به حال محروم شهرستان از 160 میلیون دلار در درآمد مالیاتی بیش از چهار سال قبل به کیفرخواست و میلیون ها نفر بیشتر در دهه های قبل از آن. آنها هنوز پرداخت جبران.

کمک به ما در بررسی

آیا شما اطلاعاتی در مورد رشوه رسوایی ؟ ایمیل [email protected] و [email protected]

در اینجا این است که چگونه به ارسال راهنمایی و اسناد به Marketplace ایمن.

شما همچنین می توانید همیشه به ما ایمیل در [email protected]

و در نهایت شما می توانید با استفاده از خدمات پستی:

مغلوب ساختن پیشی جستن, Inc. در Marketplace
155 خیابان های آمریکا, طبقه 13th
نیویورک 10013

دوریس برک و لیدیا DePillis, ProPublica و آندریا Bernstein WNYC کمک گزارش.

در زمینه:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im