مغلوب ساختن پیشی جستن ممنوعیت سفر باعث هرج و مرج در ایالات متحده فرودگاه به عنوان میهن نخ امنیتی تحت فشار

وجود هرج و مرج در ورود بین المللی در سالن فرودگاه در سراسر ایالات متحده روز شنبه به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را با عجله دستور اروپا ممنوعیت سفر در زمان اثر و مسافران مجبور شدند به تحمل انتظار طولانی در فضاهای شلوغ به عنوان ماموران فدرال به نظر می رسد غرق شده اند سفارشات به صفحه نمایش مسافران برای کوروناویروس.

در حالی که روزنامه نگاران تا به حال هیچ دسترسی به امن بخش هایی از فرودگاه های تحت کنترل امنیت میهن, ورود مسافران از اروپا به اشتراک گذاشته شده به روز رسانی و تصاویر از جمعیت بزرگ بسته بندی شده به معابر باریک و در فرودگاه شیکاگو دالاس-فورت وورث نیویورک و واشنگتن ،

آن رخ داده است برای بسیاری از مسافران و عزیزان در حال انتظار برای آنها که خود را منتظر چهار تا شش ساعت در بسته بندی پایانه بدان معنی است که دولت فدرال مسئول وادار آمریکایی ها اساسا دستور داد خانه توسط رئیس جمهور به شرایط آن است که برعکس توصیه می شود راهنمایی برای متوقف کردن گسترش عفونت است.

تصاویری از بسته بندی شده آمریکایی در فرودگاه ایستاده بود در تضاد کامل با صحنه هایی از ایتالیا, جایی که حتی مردم در حال انتظار برای خرید ماسک در داروخانه های محلی در سینا در روز جمعه حفظ فاصله حداقل شش فوت از فرد در مقابل آنها.

شیکاگو شهردار لری پلیسی خشم بود با ازدحام در o’hare قرار داده و سرزنش مستقیما بر روی “بی کفایتی” از رئیس جمهور و امنیت داخلی را عدم استقرار اضافی گمرکی و مرزی ماموران گشت.

J. B. پریتزکر فرماندار ایلینوی, توییتی در مغلوب ساختن پیشی جستن که مسافران مجبور به جمعیت هم تحت صلاحیت دولت فدرال است.

“دولت فدرال” پریتزکر اضافه صراحت “نیاز به دریافت آن به آدرس [email protected]#t با هم. در حال حاضر است.”

مقامات فرودگاه در شیکاگو تایید کرد که تاخیر طولانی شد ناشی از عدم ماموران فدرال به انجام چک های بهداشتی لازم الاجرا توسط رئیس جمهور سه روز پیش. “ما به شدت تشویق ما شرکای فدرال برای افزایش نیروی انسانی برای پاسخگویی به تقاضای” یک پیام o’hare رسمی خوراک توییتر به عنوان خوانده شده.

در John F. Kennedy International airport در نیویورک یک مسافر گزارش “تنها شش نفر از 60 در دسترس پردازش ایستگاه های باز” در آداب و رسوم.

“DHS آگاه است از این صف های طولانی برای مسافران که دستخوش افزایش غربالگری پزشکی مورد نیاز” مغلوب ساختن پیشی جستن اقدام وزیر امنیت داخلی چاد گرگ اذعان کرد در توییتر. “در حال حاضر ما در حال کار برای اضافه کردن اضافی غربالگری ظرفیت و همکاری با شرکت های هواپیمایی برای تسریع در این روند است.”

“ما خواهد بود با افزایش ظرفیت” گرگ وعده داده شده بدون توضیح داد که چرا هیچ کس به فکر که کافی نیروی انسانی ممکن است لازم باشد قبل از سلامت هزاران نفر از آمریکایی ها بود در معرض خطر قرار داده در روز شنبه.

آخرین شکست توسط دولت فدرال تهمت اسمی سر اما به نظر می رسد قادر به در واقع اجرا است به خصوص برآمدگی پس این اولین بار نیست ضعیف فکر کردن ممنوعیت سفر او تحمیل کرده است که باعث هرج و مرج در آمریکا در فرودگاه.

و وجود شواهد که همه از انتظار بود و بسیار نزدیک به بی معنی.

“غربالگری شامل مصرف کردن اطلاعات در یک فرم و گرفتن دماهای” یک مسافر در واشنگتن گزارش داد پس از دو ساعت انتظار در خط.

دیگری که دریافت یک پیام در طول پرواز از لندن به دالاس که رئیس جمهور تا به حال به طور ناگهانی اضافه بریتانیا به لیست کشورهای اروپایی سفر خواهد بود محدود از توصیف غربالگری او و هزاران نفر دیگر تا زمانی منتظر به دور از جدی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im