مغلوب ساختن پیشی جستن نشان می دهد نیروی دریایی فرستاده شده 5 میلیارد دلار به ویسکانسین شرکت برای کمک به او برنده انتخابات

در چه صدا مانند یک اعتراف است که دولت او است فساد با استفاده از بودجه فدرال برای افزایش ناظران سیاسی رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: کارگران در یک کارخانه کشتیسازی در ویسکانسین در روز پنج شنبه است که “یکی از عوامل” در نیروی دریایی اعطای 5.5 میلیارد دلار قرارداد برای شرکت خود بود “محل سکونت خود را در ویسکانسین اگر شما می خواهید به حقیقت را می دانم.”

رئیس جمهور تکان دهنده پذیرش آمد او به عنوان نوسان کردن-اسکریپت در یک سخنرانی برای کارکنان Fincantieri مرینت دریایی این شرکت انتخاب شده توسط نیروی دریایی در 30 آوریل برای ساخت 10 جدید هدایت موشک ناوچه برای آن FFG(X) برنامه است. ویسکانسین شرکت انتخاب شد بیش از رقبا که ساخت کشتی در آلاباما مین — سه متحده است که به مراتب کمتر مهم در کالج انتخاباتی است.

او به عنوان خوانده شده با صدای بلند توضیحات که ناوچه خواهد بود “سریعترین و پیشرفته ترین و بیشترین مانور کشتی های جنگی در هر نقطه بر روی اقیانوس” مغلوب ساختن پیشی جستن نگاه کرد و ad-libbed: “من از شنیدن این مانور یکی از عواملی که شما انتخاب شدند برای قرارداد. از سوی دیگر موقعیت خود را در ویسکانسین اگر شما می خواهید به حقیقت را می دانم.”

رئیس جمهور سپس افتخار است که “عظیم مقابله” خواهد افزایش اشتغال در دولت که او برنده کمتر از 23,000 آرا در سال 2016 اجازه می دهد این شرکت برای حفظ 1500 نفر از کارکنان فعلی در کارکنان و استخدام یکی دیگر از 1000 نفر “در سراسر کارخانه کشتی سازی در ویسکانسین.” او همچنین ادعا کرد که “حدود 15,000 اضافی شغل جدید ایجاد خواهد شد از طریق ویسکانسین زنجیره تامین” به عنوان یک نتیجه از قرارداد. لحظاتی بعد صدای شیپور را تغییر داد که برآورد به 9,000 شغل جدید بدون توضیح داد که چرا.

رئیس جمهور سخنان که رونویسی توسط کاخ سفید می تواند زمینه را برای یکی از سه شرکت هایی که از دست داده در قرارداد — Ingalls کشتی سازی از پسکگولا می سی سی پی Austal ایالات متحده آمریکا تلفن همراه, آلاباما و حمام آهن با این نسخهها کار از داخل مین — اعتراض پرونده با دولت مسئوليت را قانون تدارکات را بدست آورد. به عنوان U. s. Naval Institute, سایت خبری گزارش داد اوایل این ماه هیچ یک از شرکت های رقابت این تصمیم در طی 30 روز پس از این پیشنهاد پذیرفته شد که به طور معمول هنگامی که تظاهرات در حال ثبت است. اما وجود دارد هیچ چیز عادی مورد commander-in-chief علنا اعتراف به این که دولت متعاهد روند خراب شده بود با ملاحظات سیاسی.

یک سخنگوی Ingalls کاهش یافته است به نظر رئیس جمهور اظهارات. Austal ایالات متحده آمریکا و حمام آهن با این نسخهها کار را بلافاصله پاسخ به سوالات از رهگیری در مورد اینکه آیا آنها ممکن است پرونده اعتراض با توجه به این اطلاعات جدید است.

یک سخنگوی جیمز Geurts معاون وزیر نیروی دریایی برای تحقیق و توسعه و اکتساب که نظارت بیش از 100 میلیارد دلار در هزینه های هر سال نیز نمی پاسخ به یک درخواست برای نظر.

در سخنرانی خود که او غالبا تحویل داده شده به عنوان اگر او در یک کمپین تجمع به جای رسمی ظاهر رئیس جمهور همچنین به شوخی در مورد جهل چرا نیروی دریایی FFG(X) کشتی سازی پروژه بود که نام. پس از خواندن نامه با صدای بلند مغلوب ساختن پیشی جستن به اشتباه گفت: “FX! این است که خوب است ؟ FX!” رئیس جمهور سپس پیشنهاد کرد که “هیچ کس نمی داند” چه کسانی حروف برای ایستادن. به عنوان سرویس پژوهشی کنگره توضیح داد: در این ماه “FF به معنی ناوچه G به معنی هدایت موشک کشتی و… (X) نشان می دهد که طراحی خاص این کشتی هنوز مشخص نشده است.”

در بخش دیگری از این سخنرانی اختصاص داده شده به ستایش خود را مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین ادعا کرد که او شخصا مداخله در طراحی جدید نیروی دریایی ناوچه. “کشتی که در آنها ساختمان آنها نگاه وحشتناک است. من تغییر طرح. من در آن نگاه کرد. من گفت: “این وحشتناک به دنبال کشتی. اجازه دهید آن را زیبا. آن را به شما هزینه همان, و, شاید, کمتر,'” رئیس جمهور گفت: کارگران در کارخانه کشتیسازی.

“من گفت:” این خوب نیست-به دنبال کشتی اجازه تغییر طراحی آن است. و من مردم در, و ما در طرح های مختلف” مغلوب ساختن پیشی جستن اضافه شده است. “و نگاهی به آنچه شما در حال انجام چه زیبا آن است. آنها به من یک مدل زیبا که کاملا…. آن را مانند یک قایق بادبانی با موشک بر روی آن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>