مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید که او تا به حال هیچ ایده خود را همه گیر پاسخ تیم منحل شد. اگر چه این درست است ؟

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را تکذیب کرد روز جمعه بود که او به هیچ وجه مسئول دولت خود شکست را coronavirus تست به طور گسترده ای در دسترس و استادانی که مطلقا هیچ ایده چه کسی بود منحل کاخ سفید همه گیر پاسخ تیم دو سال پیش (John Bolton) و یا حتی در صورتی که تا به حال اتفاق افتاده است (آن را).

رئیس جمهور اصرار که باک بسیار متوقف نمی شود با او را تحت الشعاع قرار بود توسط خود ادعا نادرست است که گوگل تا به حال از 1700 مهندسان در حال کار برای ایجاد یک کشور سایت که مستقیم آمریکایی ها برای تست سایت در سراسر کشور.

در شنبه مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد به طور خلاصه در یکی دیگر از اخبار کنفرانس و نشان داد که او آزمایش شده برای بیماری Covid-19 بعد از اینکه در معرض آخر هفته گذشته به حداقل دو برزیلی مقامات که پس از آزمایش مثبت است.

اما مغلوب ساختن پیشی جستن testy, مجروح, پاسخ به خواسته روز جمعه اگر او به سرزنش برای دولت فدرال توقف تلاش برای جلوگیری از گسترش این ویروس است که ارزش توقف برای یک لحظه به دلیل آن را نشان می دهد که او هنوز هم کمی ایده و کمتر علاقه در آنچه اتفاق می افتد در خود کاخ سفید.

آشکار ارز زمانی شروع شد که کریستن Welker از NBC News خواسته مغلوب ساختن پیشی جستن در مورد تاخیر در تست که دکتر Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی به حال به عنوان “یک شکست” روز قبل از.

“آیا شما مسئولیت برای که؟” Welker پرسید.

“آره, نه,” مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ داد. “من نمی مسئولیت در همه.”

زمانی که Yamiche Alcindor از PBS Newshour با اشاره به این که مغلوب ساختن پیشی جستن شورای امنیت ملی بود حذف یک تیم مسئول بهداشت جهانی امنیتی که ایجاد شده بود توسط سلف خود برای هماهنگ کردن پاسخ به همه گیر تهدیدات رئیس جمهور در زمان ارتکاب جرم و محروم دانستن حتی اگر چنین چیزی تا به حال صورت گرفته است.

“شما گفت که شما نمی مسئولیت اما شما را بر هم زدن کاخ سفید همه گیر و مقامات که مشغول به کار بودند که در اتاق سمت چپ این دولت به طور ناگهانی. پس چه مسئولیت شما را برای که؟” Alcindor پرسید. “و مقامات که مشغول به کار در این دفتر گفت که شما که کاخ سفید با ارزش از دست رفته زمان به دلیل آن دفتر منحل شد. چه چیزی شما را از آن؟”

“من فقط فکر می کنم این یک سوال” مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ داد. “و هنگامی که به شما می گویند من — من آن را انجام نمی. ما یک گروه از مردم من می توانم–”

“خود را دولت” Alcindor interjected.

“من می توانید بپرسید شاید” مغلوب ساختن پیشی جستن ادامه داد. “این دولت من, اما من می توانم شاید بپرسید تونی در مورد آن چرا که من نمی دانم هر چیزی در مورد آن گفت:” رئيس جمهور گفت: قیافه سوی دکتر Fauci بود که نه درگیر در انحلال این تیم اما تا به حال ابراز تاسف کرد که در آن دیگر وجود دارد. “منظورم این است که شما می گویند که ما انجام دادیم. من نمی دانم هر چیزی در مورد آن” مغلوب ساختن پیشی جستن اضافه شده است.

“شما نمی دانید که در مورد سازماندهی مجدد است که اتفاق افتاده در شورای امنیت ملی?” Alcindor پرسید.

“این دولت. شاید آنها که” مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ داد. “شما می دانید, مردم, مردم اجازه رفتن. شما استفاده می شود با یک متفاوت روزنامه ها از شما در حال حاضر,” او گفت در اشتباه نظر به گزارشگر داشتن استخدام شده توسط PBS که یک روزنامه, از روزنامه نیویورک تایمز که نه آتش او را. “شما می دانید, چیزهایی که اتفاق می افتد مانند” رئيس جمهور گفت: قبل از کارکنان کاخ سفید قطع خبرنگار میکروفون به او سوال بعدی نامفهوم.

بسیاری از ناظران فرض بر این است که تهمت بود feigning جهل او اصرار داشت که او تا به حال هیچ ایده که او کاخ سفید را حذف کرده بودند موقعیت سلامت و امنیت biodefense کارشناسان استخدام شده توسط دولت اوباما برای مقابله با بیماری های همه گیر. اما شواهدی وجود دارد برای حمایت بیشتر نگران احتمال که او در گفتن حقیقت است.

جمعه گذشته در مراکز کنترل بیماری ها در آتلانتا مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسید کاملا غافل است که او تا به حال تا به حال چنین کارشناسان بر کارکنان خود را هنگامی که پیتر بیکر از نیویورک تایمز با اشاره به آنها را در یک سوال.

“آقای رئیس جمهور” بیکر گفت: “شما گفت که شما تا به حال پیش بینی نیست و این نوع از چیزی که اتفاق می افتد. آیا شما تجدید نظر و سپس داشتن یک دفتر از همه گیر آماده سازی در کاخ سفید؟”

“من فقط فکر می کنم این چیزی است که پیتر که شما هرگز نمی تواند واقعا فکر می کنم در حال رفتن به اتفاق می افتد” مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ داد که اگر سوال شده است فرضی. “شما می دانید که — من شنیده ام همه چیز در مورد ‘این می شود که” این می تواند یک معامله بزرگ از قبل از آن اتفاق افتاده است. شما می دانید این– چیزی شبیه به این اتفاق می افتد…. اما چه کسی می توانست تصور می کردند, نگاه, چگونه از مدتها پیش در آن است ؟ شش, هفت, هشت هفته پیش ؟ چه کسی می توانست تصور می کردند ما حتی می توان این موضوع ؟ ما از رفتن به ضربه 30,000 در داو مانند آن clockwork درست است ؟ این همه رفتن آن را به سمت راست و سپس همه ناگهانی این آمد…. و این چیزی است که شما واقعا هرگز می دانم زمانی که چیزی شبیه به این است که به اعتصاب و آنچه در آن است برای رفتن به. این متفاوت است از چیزی دیگری است. این است که چیزی بسیار متفاوت از چیزی دیگری است.”

“اما می تواند یک ارزش در داشتن یک دفتر در کاخ سفید که در حال آماده شدن برای این کار؟” نانوا پرسید.

“من فقط فکر نمی کنم” مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ داد: دوباره نه ظاهری به درک دلیل برای این سوال. “من فقط فکر نمی کنم که کسی در حال رفتن به, بدون دیدن چیزی مانند ما شاهد چیزی اتفاق می افتد در چین است. به عنوان به زودی به عنوان آنها را دیدم که اتفاق می افتد آنها اساسا نه از کاخ سفید است. منظورم این است که شما می دانید که ما نمی نیاز به یک آزمایشگاه در کاخ سفید است.”

ماه گذشته هنگامی که از او پرسیده شد که مرتبط با سوال — اگر او در حال حاضر پشیمان بودجه پیشنهادی که به نام زیادی کاهش به مراکز کنترل بیماری موسسه ملی بهداشت و سازمان بهداشت جهانی — مغلوب ساختن پیشی جستن ، “برخی از مردم ما قطع آنها نشده است مورد استفاده قرار گیرد برای بسیاری از سال و اگر ما یک نیاز ما می توانید آنها را بسیار به سرعت,” او گفت:. “و به جای صرف پول — و من یک فرد کسب و کار من نمی مانند در اختیار داشتن هزاران نفر از مردم در اطراف هنگامی که شما به آنها نیاز ندارد — هنگامی که ما به آنها نیاز دارید ما می توانیم آنها را بسیار به سرعت.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im