مغلوب ساختن پیشی جستن به او می گوید “مخالفت” با بودجه خصوصی مرزی دیوار پس چرا دولت او جایزه سازنده 1.7 میلیارد دلاری در قرارداد به راست تر و دیوار ؟

ProPublica غیر انتفاعی اتاق خبر که به بررسی سوء استفاده از قدرت است. ثبت نام برای دریافت ما بزرگترین داستان به عنوان به زودی به عنوان آنها منتشر شده است.

این مقاله توسط شرکت منتشر شده با تگزاس تریبون های غیر انتفاعی و غیر حزبی محلی newsroom که اطلاع و درگیر با تگزاسی. ثبت نام به صورت مختصر هفتگی برای رسیدن به سرعت خود را ضروری پوشش تگزاس مسائل.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شکایت از طریق توییتر در روز یکشنبه که یک بخش خصوصی احداث دیوار در مرز تگزاس یک ایده بد بود و ضعیف انجام می شود — نه به ذکر است که خود دولت اعطا ساز 1.7 میلیارد قرارداد برای ساخت دیوار.

با حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان Tommy Fisher ساخته شده 3 مایل حصار مرزی در امتداد ریو گراند خواستار آن “لامبورگینی” از نرده ها. اما تنها چند ماه پس از تکمیل ویترین قطعه به طور مستقیم در بانک ها از رودخانه وجود دارد نشانه هایی از فرسایش در امتداد و تحت حصار که ثبات آن را تهدید می کند و می تواند آن را به برگشتن به رودخانه اگر نه ثابت کارشناسان گفت ProPublica و تگزاس تریبون.

“من مخالف با انجام این کار بسیار کوچک (کوچک) بخش از دیوار در یک روی حیله و تزویر منطقه توسط یک گروه خصوصی است که پول مطرح شده توسط تبلیغات است. آن را تنها انجام می شود به من نگاه بد و perhsps آن در حال حاضر نیست حتی کار می کنند. باید ساخته شده است مانند بقیه دیوار, 500 plus مایل” مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی با یک خطای تایپی در واکنش به اخبار سازمان های’ گزارش در مورد دیوار.

مغلوب ساختن پیشی جستن, صدای جیر جیر, اما, است, دروغ های اقدامات دولت گرفته شده برای حمایت از دیوار ساز.

دولت به فیشر میلیارد دلار قرارداد در ماه مه به ساخت اضافی در امتداد دیوار در آریزونا با وجود یک طرح دعوی در دادگاه در اطراف جنوب تگزاس و پروژه در حال انجام حسابرسی توسط پنتاگون بازرس کل قبلی مرزی دیوار قرارداد است که به دنبال امکان “نامناسب نفوذ است.”

روز یکشنبه این کنگره که خواهان حسابرسی در پاسخ به رئیس جمهور را صدای جیر جیر.

“رئیس جمهور نیست گفتن حقیقت دوباره. این دولت اعطا بزرگ قرارداد به همان شرکت است که تحت تحقیقات فدرال که ساخته شده است این حصار” Rep. Bennie Thompson, D-Miss., نوشت: در یک ایمیل. “دولت او نیز سرگرم برون سپاری به شرکت های خصوصی برای گرفتن مسافت پیموده شده بیشتر قبل از انجام انتخابات در هزینه نظارت مناسب. وجود دارد هیچ دلیلی برای ساخت و ساز به ادامه در طول یک بیماری همه گیر.”

سپاه مهندسان ارتش گفت: فیشر برنده فدرال قرارداد برای ساخت یک بخش از حصار مرزی در آریزونا به دلیل آن بود بالاترین پیشنهاد.

آمریکا وکیل رایان پاتریک از منطقه جنوب تگزاس به نام خصوصی دیوار یک “غرور پروژه” و یک “کلاهبرداری است.”

دفتر او شکایت کرد فیشر شن و ماسه شرکت های تابعه آن و ما در ساخت این دیوار از طرف های بین المللی مرز و آب کمیسیون به آن را متوقف کند از ساختمان حصار تا آن را مشاهده کنید دقیق مهندسی مطالعه به منظور تعیین تاثیر آن بر جریان ریو گراند و نزدیک خواص. کمیسیون binational بدن است که به تنظیم توسعه در دشت سیلابی بین ایالات متحده و مکزیک برای اطمینان از مرز معاهدات نیستند نقض شده است.

“ما در حال حاضر متعلق به زمین چند صد متری از رودخانه و آن را قطع شبه جزیره به جای پیروی از رودخانه” پاتریک توییتی یکشنبه. “ما گفت: آن را بیش از حد نزدیک به آب فرسایش خواهد بود یک مسئله محل ساخته شده وجود ندارد ، در حال حاضر ما در معرض خطر چیزی که در حال سقوط در یک طوفان بزرگ/سیل.”

شش مهندسی و هیدرولوژی کارشناسان مشورت با ProPublica و تگزاس تریبیون گفت که آن را مربوط به سطح فرسايش در اطراف حصار به زودی پس از ساخت و ساز است و نباید آن را ساخته شده است, بنابراین, نزدیک به رودخانه.

تنها چند ماه پس از دیوار بالا رفت که به گفته کارشناسان عکس نشان می دهد یک سری از gashes و خندق در نقاط مختلف در طول ساختار که در آن آب باران و رواناب است scoured لوم شنی در زیر پایه و اساس.

فیشر مخالفت با کارشناسان و گفت که این سطح فرسایش که در آن چمن که کاشته شده و در زمان دیگر به رشد اما که آن را سازش یا حصار یا مجاور جاده. او گفت که او امیدوار تهمت می تواند شخصا دیدن آنچه که آنها ساخته شده است.

روز چهارشنبه ایالات متحده در منطقه قاضی سفت جرثقیل دستور وکلای مدافع به کار کرد جزئیات بازرسی و برای رسیدن به یک توافق در مورد بازسازی و رفع بخشی از این حصار که نقض یک معاهده با مکزیک با منحرف کردن آب بیش از حد در طول سیل.

در مجموع فیشر امن 1.7 میلیارد دلاری در قراردادهای فدرال از ماه دسامبر. به زودی پس از سال 2016 انتخابات فیشر شد مهمان مکرر در فاکس نیوز و دیگر رسانه های محافظه کار که در آن او توجه مغلوب ساختن پیشی جستن. سال گذشته واشنگتن پست گزارش داد که رئیس جمهور “latch(ed) در” به فیشر ادعا می کند از سرعت و کیفیت و “به شدت تحت فشار قرار دادند” برای شرکت در گفتگو با بالا میهن مقامات امنیتی.

فیشر نیز با کمک یک رابطه نزدیک با اول وزیر بهداشت ، کوین کرامر R-N. D., که حمایت برای این شرکت با تهمت و نسبت ناروا را son-in-law, Jared کوشنر. فیشر و اعضای خانواده اهدا حداقل $24,000 در طول کرامر را پیروز انتخابات 2018 پیشنهاد با توجه به مالی مبارزات انتخاباتی ،

کرامر کاهش یافته است به نظر خصوصی پروژه دیوار اما نوشت: “مانند رئیس جمهور تهمت, من می خواهم برای دیدن دیوار ساخته شده است. آن را باید به سرعت انجام شود و درست انجام شود.”

فیشر افزایش به مرز دیوار ساختمان آمد و با کمک محافظه کار غیر انتفاعی ما در ساخت این دیوار که شمارش سابق تهمت سیاسی استراتژیست استیو Bannon به عنوان یک عضو هیئت مدیره.

روز یکشنبه برایان Kolfage آن بنیانگذار و تزئین عراق جانباز مقابله مغلوب ساختن پیشی جستن را صدای جیر جیر.

“خصوصی دیوار که @WeBuildtheWall ساخته شده و بودجه است @DHSgov @CBP تایید شده و تایید شده است. هرگز فراموش نکنید که آن را” او توییتی همراه با تصویری از گشت مرزی رهبری حمایت از طرح های خود.

در دسامبر تصویری دیگر آنلاین Kolfage گفت: Alicia Powe از دروازه دانشمند یک راست اخبار و نظر وب سایت است که گروه خود را به حال بازگشت کانال به دولت از طریق هیئت مدیره عضو Bannon و مشاور عمومی و سابق کانزاس وزیر امور خارجه کریس Kobach که اجازه تهمت می دانیم آنچه که ما در ساخت این دیوار در حال انجام است.

“ما بدست حمایت از رئیس جمهور اول دست ما بود و مردم برای دیدار با رئیس جمهور که به اطلاع او به طور مستقیم از آنچه می گذرد و رئیس جمهور تهمت را دوست دارد آنچه که ما در حال انجام,” او گفت:.

“اما او نمی آیند و پشتیبانی زیرا اعتقاد ما این است که چپ خواهد سعی کنید به استفاده از آن را در برابر او گفت:” این صنعت خصوصی است انجام بیش از او انجام می دهند و چیزهایی مانند که آنها سعی کنید به آن را به چرخش بنابراین اعتقاد ما این است که چرا او را آرام در مورد آن را در خط مقدم اما پشتیبانی از ما در پشت,” او اضافه شده است.

ما در ساخت این دیوار را مطرح کرده است $25 میلیون دلار برای کمک به مغلوب ساختن پیشی جستن رسیدن به مبارزات انتخاباتی خود وعده 500 مایل از مرز موانع قبل از پایان سال; تا کنون او ساخته شده است بیش از 200 مایل با خیلی از این کار جایگزینی ویران و کوتاه تر نرده ها. در ابتدا ایده این بود که برای دادن بودجه به دولت فدرال اما وقتی که نیست از نظر قانونی ممکن است این گروه منتقل ماموریت خود را برای کمک به دولت ساخت نرده با استفاده از شرکت های خصوصی.

تا کنون با آن کار کرده است در دو حصار پروژه های نیمه کشش مایل در نیومکزیکو خارج El Paso به طور کامل تامین می شود ما برای ساخت دیوار و ساخته شده توسط فيشر شرکت در ریو گراند دره شهر از ماموریت. در تگزاس ما ساخت دیوار اهدا تنها $1.5 میلیون فیشر قرار دادن در بقیه $42 میلیون پروژه.

در این بخش از تگزاس دولت به طور معمول ایجاد مایل داخلی, در بالای یک levee, سیستم, در بخشی به دلیل جاری شدن سیل و نگرانی است. که سمت چپ ردیف هایی از زمین های کشاورزی گورستان و حتی خانه ها در یک نوع از زمین بدون انسان در جنوب حصار.

هر دو فیشر و Kolfage اند گفت: آنها صدها مایل از riverfront ملک که در آن آنها می تواند ساخت نرده ها و دیوارها مانند یکی در جنوب تگزاس است.

وزارت امنیت داخلی به تازگی نشانه های آن باز بود به برون سپاری مرز دیوار ساخت و ساز به بخش خصوصی تغییر Kolfage گفت: یک نتیجه مستقیم از خصوصی دیوار پروژه “اثبات قدرت از شرکت های خصوصی.”

از 30 مکان های ممکن دولت برای شناسایی پتانسیل های خصوصی حصار پروژه, 23 در تگزاس است.

فیشر گفت: در حال حاضر که آنها را ببینید که در آن فرسایش اتفاق می افتد آنها را به زدودن آن هم با اضافه کردن آنچه که او به نام “تهاجمی تر خاک” به چمن برای رشد و یا با اضافه کردن خندق زهکشی. آنها بودجه بین 1 و 2 ٪ از هزینه پروژه برای نگهداری, او گفت:.

“این پروژه ما را تا DHS می گوید که” ما می خواهیم آن است. اگر نه ما حفظ آن برای تا زمانی که من زندگی می کنند چرا که من فکر می کنم این راه درست برای ساختن” فیشر گفت:. “برای حفاظت از مرز جنوبی شما رو به ساخت حصار مرزی در مرز.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de