مغلوب ساختن پیشی جستن تغییر حکومت به احتمال زیاد خواهد شد انجام بیش از آسیب خوب به 401(k)s مطالعه نشان می دهد

به عنوان برگ برنده دولت اجازه می دهد تا سرمایه گذاران عادی به حرکت $5.6 تریلیون از 401(k) دارایی به سهام خصوصی برای اولین بار در یکی از کشور های پیشرو مشاوران سرمایه گذاری مقاله استدلال می کند که صندوق های بازنشستگی و اوقاف’ هجوم به سهام خصوصی شده اند duds.

ریچارد انیس تاسیس EnnisKnupp مشاوره سرمایه گذاری در سال 1981. در آن زمان او به فروش می رسد آن را به مزایای لوله Aon Hewitt در سال 2010 این شرکت تا به حال 2 تریلیون دلار در دارایی های تحت advisement, و آن را یکی از بزرگترین سرمایه گذاری شرکت های مشاوره ای در جهان ارائه مشاوره به برخی از کشور های پیشرو صندوق های بازنشستگی و اوقاف. انیس مقاله که منتشر شد در ماه آوریل در مجله مدیریت نمونه کارها استدلال می کند که با توجه به داده های عملکرد از دهه گذشته سرمایه گذاری در سهام خصوصی, صندوق های تامینی و خصوصی املاک و مستغلات (“جایگزین سرمایه گذاری”) نبوده است ارزش هزینه های گزاف پرداخت شده به صنعت. هزینه برای سرمایه گذاری های جایگزین به طور معمول 30,000-60,000 درصد بالاتر از هزینه های بودجه شاخص.

همان کسانی که صندوق های بازنشستگی و اوقاف شده اند نقطه لنگر برای 10 تریلیون دلار سرمایه گذاری جایگزین صنعت از تشکیل صندوق سرمایه گذاری سهام خصوصی و خصوصی املاک و مستغلات. این صنعت باعث شده است برخی از ثروتمندترین و قدرتمندترین افراد در این سیاره: تیتان مانند استون Stephen Schwarzman و پیت پترسون KKR جورج رابرتز و هنری Kravis آپولو را Leon سیاه و گروه کارلایل دیوید روبنشتاین. برای نشان دادن نفوذ خود بالای دو خیرین دموکراتیک در خارج از گروه در سال 2020 تام Steyer و دونالد Sussman آمده از سرمایه گذاری های جایگزین به عنوان سومین کمک کننده به ایران با گروه مذکور Schwarzman با توجه به داده های جمع آوری شده توسط مرکز سیاست پاسخگو.

“عمومی صندوق های بازنشستگی underperformed منفعل سرمایه گذاری توسط 1.0% یک سال بیش از یک دهه اخیر سالانه کمبود موقوفات است 1.6% در سال” انیس می یابد. در 4 تریلیون دلار در صندوق بازنشستگی دارایی با 28 درصد از دارایی های سرمایه گذاری در گزینه های, هزینه بسته های پول دولت و دولت های محلی است که 11 میلیارد دلار در سال است. برای $616 میلیارد دلار ارزش وقف دارایی با 58 درصد از دارایی های سرمایه گذاری در گزینه های هزینه 6 میلیارد دلار در سال است.

“هر سه حوزه از جایگزین سرمایه گذاری را به میزان قابل توجهی underperformed برای حداقل یک دهه” انیس یادداشت ها. با وجود این ادعا توسط صندوق های بازنشستگی خصوصی که سهام, صندوق های تامینی و خصوصی املاک و مستغلات ارائه “تنوع” انیس در می یابد که بازده صنعت به طور گسترده در ارتباط با سهام و بازار اوراق قرضه در حالی که داشتن نمایی هزینه های بالاتر.

در فایل منتشر شده توسط BlueLeaks هک اف بی آی مطرح نگرانی در مورد سهام خصوصی و صندوق های تامینی به عنوان وسایل نقلیه برای پول شویی. فضای توصیف شده است با موجی از رسوایی با سهام خصوصی و صندوق های تامینی رشوه از صندوق بازنشستگی مقامات و در نتیجه شرایط برای سابق ایالت نیویورک حسابرسی آلن Hevesi و سابق CalPERS مدیر عامل فرد Buenrostro.

اخیر ورشکستگی از سهام خصوصی متعلق به شرکت عبارتند از: J. Crew و Chuck E. Cheese, و های اخیر تحقیقات نشان می دهد که بیش از نیمی از شرکت هایی که به طور پیش فرض بر روی اوراق قرضه خود را متعلق به سهام خصوصی شرکت.

در ژوئن 3, وزارت کار به ریاست وزیر یوجین Scalia, پسر Antonin Scalia, مجاز سهام خصوصی به 401(k) برنامه برای اولین بار. قبل از این تنها صندوق های بازنشستگی اوقاف و یا بالا افراد ارزش خالص می تواند سرمایه گذاری در سهام خصوصی با توجه به خطر درگیر است. جدید ارشاد “کمک می کند تا سطح زمین بازی برای سرمایه گذاران عادی” گفت: Scalia. با توجه به مسائل مربوط به عملکرد با سهام خصوصی به صورت منظم و صندوق های بازنشستگی است که سرمایه گذاری در مقیاس خطر برای هزینه های بالا و عملکرد ضعیف در سهام خصوصی برای سرمایه گذاران عادی است حاد منتقدان استدلال می کنند.

فقط سه هفته بعد در ژوئن 24SEC منتشر شد “خطر هشدار” است که اعلام کرد که این آژانس اخیرا “مشاهده شده خصوصی صندوق مشاوران که فراهم نیست افشای کافی در مورد درگیری های مربوط به تخصیص سرمایه گذاری در میان مشتریان” و “موفق به تطابق با قراردادی محدودیت در هزینه های خاصی است که می تواند شارژ برای سرمایه گذاران از جمله هزینه های قانونی و یا قرار دادن عامل هزینه و در نتیجه باعث سرمایه گذاران به overpay هزینه” در میان دیگر موارد نقض.

در ضمن با وجود نگرانی های مطرح شده توسط انیس و دیگران صندوق های بازنشستگی در سطح جهان همچنان به سرمایه گذاری بیشتر و بیشتر به جایگزین سرمایه گذاری در حال رشد از 6 درصد در سال 1999 به 23 درصد در پایان سال 2019.

تد Siedle سابق وکیل با SEC و صندوق بازنشستگی قانونی محقق گفت که انیس مقاله کپسوله نگرانی های گسترده تر با صنعت است.

“در 35 سال تجربه من هرگز ملاقات صندوق بازنشستگی است که یک درک کامل از میزان هزینه ها و تضاد منافع خود برخورد و عملکرد محاسبه عدم قطعیت مربوط به این سرمایه گذاری” Siedle گفت. “هیچ کس نمی داند چگونه این چیزها کار می کنند. آن را به خوبی شناخته شده است که مالکیت خصوصی موفق به تحویل و پنهان بیش از حد و غیر قانونی هزینه تضاد منافع و عزت برخورد و عملکرد حیله دلیل است. اهمیت است که واقعا کسی از ریچارد انیس وضعیت تایید آنچه بسیاری از مردم که نگاه زیر کاپوت این نتیجه رسیده اند. … حقیقت این است که هیچ یک از سرمایه گذاران در هر یک از این وجوه باید با آگاهی کامل از آنچه در بودجه در حال انجام است.”

آیلین Appelbaum, the co-مدیر مرکز تحقیقات اقتصادی و سیاست یافت که انیس تحقیقات جدید اوج سال از انتقاد در صنعت از خودش co-نویسنده رزماری Batt و آکسفورد استاد دانشگاه لودویک Phalippou.

“ما شده است نوشتن در مورد این واقعیت است که این شرکت های سهامی خصوصی است که صندوق های بازنشستگی در حال سرمایه گذاری در اجرا ضعیف برای یک زمان طولانی.به همین دلیل صندوق بازنشستگی امنا گوش نمی, است که به دلیل بالا چارک وجوه را ضرب و شتم بازار است. آنها فکر می کنم آنها همه در بالا چارک بودجه, اما آنها نیست. بازده نیست بهتر از بازار سهام صندوق است که بسیار کمتر در معرض خطر. پس چرا شما پرداخت این ؟ ” گفت: Appelbaum.

وقتی پرسیده شد که چرا سرمایه گذاری های جایگزین باید به رشد خود ادامه داد با وجود افزایش نگرانی در مورد هزینه ها و عملکرد انیس گفت: “من نمی تواند شروع به آن را توضیح دهید. همه چیز رسیده اند یک مرحله خور گنجاندن در یک به روز رسانی از چارلز مک کی را فوق العاده محبوب و هذیان و جنون از جمعیت” اشاره به سال 1841 کتاب در جمعیت روانشناسی و اقتصادی حباب. “عمومی صندوق های بازنشستگی در آمریکا است که هر دو شکست و شکسته هستند کمک بیش از 40 میلیارد دلار در سال به مدیریت دارایی و کارگزاری صنایع بدون سود. یکی می گویند غنی در حال گرفتن غنی تر است. آنها این کار را به ضرر مالیات دهندگان و کارکنان, وجوه’ ذینفعان.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de