مغلوب ساختن پیشی جستن را بازتوییت کرد ستایش از یک ضد ایران سخت-بوش که وجود ندارد

صبح روز چهارشنبه تنها چند ساعت پس از یک بار دیگر تهدید به رفتن به جنگ با ایران رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به اشتراک گذاشته یک توییت از حساب از کسی به نام حشمت علوی. مانند بسیاری از توییت رئیس جمهور گردش علوی بود ستایش مغلوب ساختن پیشی جستن در این زمان برای خود خط و موضع گیری علیه جمهوری اسلامی.

مغلوب ساختن پیشی جستن را تقویت پست به اندازه کافی بد بود خود را در آن: علوی است که طرفدار یک شبه نظامی فرقه ایرانی به نام مجاهدین-e-رجوی, شناخته شده به عنوان مجاهدین یک سازمان است که تعیین شد برای چندین دهه به عنوان یک سازمان تروریستی است و به طور گسترده ای منفور در داخل ایران. آنچه باعث می شود آن را حتی بدتر از این است که حشمت علوی وجود ندارد.

به عنوان رهگیری گزارش ماه ژوئن گذشته علوی و کامپوزیت هویت اجرا شده توسط یک تیم از سازمان مجاهدین بر اساس عمدتا در این گروه مرکب در آلبانی با توجه به جداشدگان که درگیر با مدیریت حساب ها و منابع دیگر.

“حشمت علوی یک شخصیت اجرا شده توسط یک تیم از افراد از جناح سیاسی مجاهدین” سابق مجاهدین عضو به نام حسن Heyrani که کمک مدیریت علوی شخصیت در آلبانی گفت: رهگیری در 2019. “آنها در نوشتن هر آنچه که آنها در حال کارگردانی شده توسط فرماندهان خود و استفاده از این نام به جای مقالات در مطبوعات. این نیست و هرگز یک شخص واقعی است.”

در یک پست وبلاگ منتشر شده پس از رهگیری داستان علوی حساب بستری برای اولین بار است که وجود ندارد حشمت علوی ادعا به جای آن به استفاده از یک نام مستعار. “من هرگز من آشکار هویت واقعی یا عکس” حساب نوشت. “هیچ فعال در ذهن راست این کار را انجام دهید. که جای همه از خانواده و دوستان و خودم هر دو در داخل و خارج از ایران در خطر است.”

در حالی که علوی حساب هرگز اعلام کرد خود را یک عضو مجاهدین محتوای تولید شده تحت نام اغلب پنجه نرم افزار-مجاهدین خط. در همان پست منتشر شده پس از رهگیری داستان این حساب به صراحت اعلام حمایت خود از این گروه: “چرا من حمایت از مجاهدین? 1) آنها در یک سازمان است. 2) آنها در دستور کار است. 3) آنها جدی و اختصاص داده شده است.”

تحت علوی نام یک جریان ثابت از پست های وبلاگ و توییت تولید شده اند در طول سال همیشه دفاع سخت سیاست های آمریکا نسبت به ایران و گهگاه کشویی در پیام های حمایت از مجاهدین و رهبری آن است. و آن را نه فقط در رسانه های اجتماعی فعالیت: مقالات تحت علوی نام منتشر شد در آرایه ای از راست بیشتر متمایل رسانه های خبری در ایالات متحده حداقل یکی از این مقالات منتشر شده در زیر علوی نام در فوربس ذکر شده بود در گذشته با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به مطبوعات به آن را توجیه تهاجمی ایران سیاست.

پس از رهگیری را 2019 در معرض نشریات مانند Forbes, the Daily Caller, و دیپلمات بود که مقالات منتشر شده توسط علوی یا حذف و یا به روز رسانی آنها را به بازتاب خود را در دفاع از اسلام به عنوان یک فرد.

در حالی که رسانه های خبری با تحریریه استانداردهای نشان داد تمایل به حذف مقالات توسط مردم نشان داده به وجود رسانه های اجتماعی مانند توییتر مفید باقی می ماند بردار برای گرفتن اطلاعات غلط به مردم — به عنوان در علوی است. امروز علوی حساب هنوز وجود دارد و تولید مافوق بشری مقدار از محتوا است.

این حساب به طور خلاصه به حالت تعلیق پس از رهگیری گزارش اما پس از طوفان طرفدار مجاهدین طرفداران tweeting در توییتر حساب پشتیبانی و مدیر عامل شرکت حساب ابقاء شد چند روز بعد. توییتر نیست اظهار نظر در مورد آن تصمیم گیری در مورد فرد فرد کاربران اما یک منبع آشنا با این سازمان گفت: عربستان-دولت متعلق به تابناک خبری که پس از موقت بودن ممنوع علوی حساب فعال پس از تلقی “معتبر استفاده pseudonymity.”

شرکت رسانه های اجتماعی شده اند تحت افزایش انتقاد برای نقش خود را در کمک به تقویت و دروغ از جمله از منابع متصل به دولت های خارجی و جنبش های سیاسی. در طول سال 2016 انتخابات ریاست جمهوری, ترول مزارع متصل به دولت روسیه متهم به کمک به نوسان آمریکایی احساسات عمومی بیش از رای دادن. این فعالیت ها تنها اعتقاد به افزایش پس از آن.

مجاهدین برای آن یک شطرنجی تاریخ است. نیم قرن انقلابی گروه سازمان است حدودا از طریق ایدئولوژی و تاکتیک — از مارکسیسم دموکراتیک به حمایت از خشونت تروریستی به تظاهرات و فعال لابی در واشنگتن به افزایش به شهرت. این به نوبه خود نسبت به آمریکا به دنبال حمایت از یک دهه قدیمی تاکتیک برای یک گروه است که هنگامی که متفقین با فلسطینی رهایی سازمان و در 1980s و 1990s دیکتاتور عراق صدام حسین.

در این سال یک رهگیری بررسی مستند اتهامات توسط اعضای سابق این گروه را به تصویر می کشد یک فرقه مانند فضای داخل سازمان است. از اعضای سابق دقیق شیوه های عقیم سازی اجباری و شکنجه و روش های دیگر کنترل پیروان.

با این حال مجاهدین در حال حاضر متحدان قدرتمند در سراسر واشنگتن است. مهمترین عنوان امروز این گروه پیدا کرده است در کاخ سفید — یک رئیس جمهور که هرگز ناراحت کننده با آلوده کردن خطوط بین واقعیت و دروغ.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ru

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>