مغلوب ساختن پیشی جستن حذف سر از Coronavirus نجات نظارت هیئت مدیره. اعضای آن می تواند بود.


ProPublica غیر انتفاعی اتاق خبر که به بررسی سوء استفاده از قدرت است. ثبت نام برای دریافت ما بزرگترین داستان به عنوان به زودی به عنوان آنها منتشر شده است.

در پی رئیس جمهور تهمت را به کنار فشار رسمی که قرار بود منجر به کروناویروس نجات دیده بان گروه چهار عضو دیگر فقط به عنوان آسیب پذیر است.

مغلوب ساختن پیشی جستن قادر به حذف این پنل را انتخاب سر گلن خوب با نامگذاری جدید وزارت دفاع بازرس کل و تداوم خوب به شماره 2 کار در پنتاگون ناظر ، دیگر یک اقدام بازرس کل خوب بود رد صلاحیت شده از خدمت در پانل او قرار بود به منجر شود.

خوب حذف صدا زنگ در میان دموکرات ها در کنگره که تا به حال خواستار آن شدند که هزینه های پادمان ساخته شود به 2 تریلیون دلار بازیابی بسته است. آمریکا عجله یک پیشنهاد نیشگون گرفتن و کشیدن است که توقف بیشتر حذف خواهم خوب را با باز کردن واجد شرایط بودن به مقامات ارشد در IG دفاتر نه فقط IGs خود را.

“ما باید اجازه نمی دهد رئیس جمهور تهمت به آشکارا دست انداختن نظارت اقداماتی که کنگره در محل قرار داده” نظارت رئیس کمیته کارولین Maloney همراه با مظنونان حمله به دانشگاه جرالد کانلی و استفان لینچ گفت: در بیانیه ای در روز چهارشنبه. “معنای واقعی کلمه وجود دارد هزاران میلیارد دلار مالیات دهندگان در خطر است و آمریکایی ها در سراسر طیف سیاسی می خواهم که این بودجه صرف شود و بدون اتلاف تقلب و سوء استفاده و یا احتکار.”

چهار نفر دیگر از اعضای این بیماری همه گیر پاسخ پاسخگویی کمیته که خدمت در یک اقدام ظرفیت Mitchell Behm در بخش حمل و نقل و ساندرا بروس در آموزش و پرورش, ریچارد دلمار در خزانه و کریستی گریم در بهداشت و خدمات انسانی. این بدان معناست که آنها نیز می تواند برداشته شود که جایگزین فقط به عنوان خوب بود.

سخنران خوب و Michael Horowitz, وزارت دادگستری IG که صندلی شورای همتایان خود در سراسر دولت کاهش یافته است به نظر.

گریم های خاص خود مواجه است حملات از مغلوب ساختن پیشی جستن در این هفته و پس از او منتشر شد گزارش روز دوشنبه پیدا کردن “شدید” و “گسترده” از کمبود تجهیزات پزشکی. “یکی دیگر از پرونده جعلی!” او توییتی در روز سه شنبه. گریم دفتر کاهش یافته است به نظر و کاخ سفید نمی پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

جمعه گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن نامزد جدید آموزش و پرورش IG که جایگزین بروس اگر تایید کرد. نامزد اندرو De Mello, یک وکیل مالیاتی در وزارت دادگستری است که دقیق به امنیت ناظر دفتر پس از 2019. بروس یک حرفه ای کارمند که بازگشت به اینکه وزارت آموزش و پرورش معاون IG سخنگوی گفت.

این PRAC اضافه شده به بسته محرک در اصرار دموکرات با زبان پیش نویس توسط Maloney همراه با سنسور. Ron Johnson, R-Wis., و گری پیترز D-Mich., رئیس و عضو ارشد امنیت داخلی و امور دولتی کمیته. در عجله برای پایان محرک لایحه قانونگذاران مدل PRAC پس از یک شبیه نظارت بدن در سال 2009 محرک لایحه شناخته شده به عنوان بهبود پاسخگویی و شفافیت در هیئت مدیره.

“در آن زمان زبان بود که پیش نویس من فکر نمی کنم کسی تا به حال در نظر داشته باشید که رئیس جمهور یک هفته بعد که قرار بود برای رفتن بر روی یک شلیک ولگردی و قانونی شکنی از IGs گفت:” الیزابت Hempowicz مدیر سیاست عمومی در پروژه نظارت دولت که مشورت با نمایندگان مجلس در PRAC زبان. “این پیش نویس به سرعت و به معنای بلافاصله پاسخگو به لحظه است.”

کنگره به دنبال جلب قدرت از بازرسان به طور کلی در حوزه های مختلف سازمان های فدرال. IGs پیشنهاد تاسیس تخصص و اعتبار و همچنین به عنوان گسترده اقتدار در درون خود سازمان های مختلف به جلو و سوابق و مصاحبه مقامات. قانونگذاران به PRAC اضافه شده قدرت از جمله توانایی برای برگزاری جلسات و احضاریه خصوصی شهروندان و شرکت ها.

هنگامی که مغلوب ساختن پیشی جستن امضا قانون او شامل یک بیانیه در اعتراض به چندین نظارت مقررات مانند نیاز به هوروویتس به مشورت با کنگره در چیدن PRAC کارکنان و توانمند سازی ویژه بازرس کل در وزارت خزانه داری برای گفتن کنگره در مورد هر stonewalling.

سپس روز جمعه گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن از کار اخراج IG برای جامعه اطلاعاتی, مایکل اتکینسون که تا به حال به کار گرفته whistleblower شکایت که در نهایت منجر به مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح. اتکینسون گفت: شلیک شد تلافی برای انجام کار خود را.

هشت سناتور رهبری چاک Grassley R-آیووا گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن موفق به ارائه یک توضیح کافی برای شلیک اتکینسون به عنوان مورد نیاز توسط قانون و “به نظر می رسد به دور کنگره نقش” جایگزین او بدون 30 روز اطلاع. “کنگره در نظر گرفته شده که بازرسان به طور کلی تنها برداشته شود زمانی که وجود دارد این است که شواهد روشنی از تخلف و یا عدم انجام وظایف اداری و به دلایل نه چندان ربطی به عملکرد خود را برای کمک به حفظ IG استقلال” سناتور در نامه ای نوشت: روز شنبه.

حتی اگر IGs سیاسی انتصاب آنها به طور معمول خدمت در سراسر ادارات و تثبیت سنت استقلال و nonpartisanship.

“IGs قرار نیست به هر چیزی غیر از مستقل” گفت: ارل Devaney سابق IG در داخل گروه و رئیس سابق بهبود پاسخگویی و شفافیت در هیئت مدیره. “قانون خواهد بود بهتر مورد استفاده قرار گیرد به شرکت تا این تصور که رئیس جمهور فقط می تواند در یک هوی و هوس خلاص شدن از کسی.”

Devaney گفت: نقص بود با PRAC طراحی اما با رئيس جمهور در رفتار. “من فکر نمی کنم این سالم با کسی,” او گفت:. “نشسته IGs هستند به طرز وحشیانه ای ناراحت هستند.”

حفاظت از IGs از در خواهد شلیک به تصویب مجلس به عنوان بخشی از یک 2008 لایحه اصلاحات اما نبود گنجانده شده در نسخه نهایی. برخی از قانونگذاران قانون اساسی با نگرانی به جای امید بستن برای اطلاع نیاز است که Grassley و همکارانش اشاره کرد.

“حتی اگر شده است وجود دارد این آسیب پذیری ما دیده نمی شود یک رئیس جمهور بهره گیری از آن در راه ما در حال حاضر شاهد هستیم با رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن” Hempowicz گفت. “من مطمئن هستم که اگر وجود دارد هر چیزی در کنگره انجام داده اند می تواند از تصویب برای علت حذف برای بازرسان به طور کلی.”

در زمینه:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>