مغلوب ساختن پیشی جستن رمپ تا مرز دیوار منازعه زمین در میان همه گیر مستندات

چرا شما باید مراقبت از

چرا که مرز دیوار در حال حرکت است پیش رو — صرف نظر از ویروس.

ماه گذشته به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: میلیون ها نفر از آمریکایی ها به ماندن در خانه در پاسخ به coronavirus وکلا در تگزاس آغاز شد و با توجه به روند عجیب و غریب — یک افزایش شدید در تعداد دامنه برجسته موارد در حال ارسال به دادگاه است.

در بیش از سه ماه در سال 2020 مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در حال حاضر ثبت حداقل 26 موارد جدید در تلاش خود را برای به دست آوردن زمین در تگزاس به ساخت طولانی وعده داده شده و مکزیک مرز دیوار. که تقریبا یک سوم از مجموع 77 موارد صادر شده در تمامیت مغلوب ساختن پیشی جستن تصدی در دفتر با توجه به اطلاعات وارد شده توسط تگزاس, حقوق مدنی, پروژه. پس از شروع ماه مارس دولت فدرال است که در 16 مورد جدید — شامل بیش از 1000 هکتار از زمین — حتی به عنوان برگ برنده اعلام شد اجتماعی فاصله دستورالعمل ها و دولت ها تعطیل بسیاری از غیر ضروری خدمات.

آنها در حال تلاش برای استفاده از همه گیر.

ریکی Garza, تگزاس, حقوق مدنی, پروژه

که موجب نگرانی در میان منتقدان از دیوار که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ممکن است با استفاده از در سراسر کشور ترساندن از coronavirus به فشار از طریق یک برنامه که ممکن است در غیر این صورت با آن مواجه شده اند به مراتب بیشتر از مقاومت. بسیاری از متهمان در حال رفتن unrepresented در دادگاه وکلا می گویند.

“آنها در حال تلاش برای استفاده از همه گیر زمانی که وکیل نمی تواند به عنوان مایل به گرفتن موارد و بسیاری از مردم با پناه گرفتن در مکان می گوید:” ریکی Garza کارکنان وکیل در تگزاس حقوق مدنی پروژه که وکلا در حال مبارزه با برخی از دولت را برجسته دامنه مورد در دادگاه. در ضمن صاحبان املاک که زمین عمو سام در حال تصرف هستند و نیاز به تصمیم گیری که آیا برای نشان دادن در دادگاه و خطر ابتلا به ویروس و یا نمی آیند و waiving بسیاری از حقوق قانونی خود. “آنها درخواست مشتریان ما را انتخاب غیر ممکن است: بین سلامت خود و دفاع از خانه های خود” Garza می گوید.

همه قضات باید توپ بازی تا کنون: Garza به ذکر است که جلسات در برخی موارد شده است موکول برای تابستان با امید اینکه قادر به انجام آنها بیش از تلفن و یا در فرد ،

اما قضات هستند که مجبور به تماس است که در مورد اینکه آیا به تاخیر جلسات در زمین بیشتر موارد از همیشه قبل از پس از مغلوب ساختن پیشی جستن به قدرت رسید. قبلی دوره مشابه ظهر از ژانویه 2017 دیده است 23 برجسته دامنه موارد ثبت شده توسط دولت فدرال است.

برای بسیاری از محافظه کاران دامنه برجسته است dicey, سیاسی, موضوع, اما, انتقاد از خود باقی مانده است خاموش به عنوان تهمت به جلو هل می دهد به دیوار ساخته شده است. درخواست برای نظر ساخته شده و به گشت مرزی و وزارت دادگستری ایالات متحده در واشنگتن و McAllen, وابسته به تکزاس نمی شد و بلافاصله بازگشت. اما تهمت مقامات دولت دفاع کرده اند به طور کلی در مقابل فشار مهاجرت به عنوان با شدت گرفتن بیماری همه گیر کوروناویروس و گفت که مرز دیوار ساخت و ساز است “ضروری کسب و کار.” در مارس 12, مغلوب ساختن پیشی جستن در توئیتر خود نوشت: “ما باید این دیوار بیشتر از همیشه” در پاسخ به یک پیرو نظرات نشان می دهد سلامت ترساندن به نام برای قوی تر کرد.

BorderWallFilingsGraph (1)

در آوریل 15, وزارت امنیت داخلی صادر چشم پوشی و صرف نظر کردن از قوانین فدرال به سرعت در مسیر ساخت و ساز از 15 مایل از مرز جدید دیوار در سراسر دره ریو گراند. و در نیومکزیکو و آریزونا — که در آن دامنه برجسته نگرانی کمتر رایج هستند چرا که تقریبا تمام مرز در حال حاضر فدرال متعلق به — بیش از 150 مایل از تصویب مرز دیوار ساخت و ساز اعلام شد در روزهای بلافاصله پس از مغلوب ساختن پیشی جستن مارس 16 coronavirus آدرس.

“اساسا کل دولت است تحت اقامت در خانه سفارش وجود دارد اما صدها و صدها نفر از کارگران ساخت و ساز ساختمان دیوار می گوید:” Laiken Jordahl که با این نسخهها کار در مرکز تنوع زیستی در آریزونا است که مخالف مرز دیوار به دلایل زیست محیطی. “اقامت آنها و از راه دور در شهرهای مرزی … اغلب مکان هایی که حتی نمی باید یک بیمارستان در جوامع هستند که مناسب برای مراقبت از یک تن از مردم است.”

تصمیم به فشار رو به جلو آمده است که دولت به شدت تلاش برای به اجرا درآوردن سیاست های مهاجرتی سختگیرانه تر در سراسر بخش است. مغلوب ساختن پیشی جستن استناد اورژانس قدرت در اوایل ماه آوریل به اجازه می دهد عوامل گشت مرزی به حالت تعلیق در قوانین حفاظت از پناه جویان و افراد زیر سن قانونی اجازه می دهد آنها را به ارسال مهاجران بازگشت به مکزیک تقریبا بلافاصله.

علاوه بر این وزارت بهداشت و خدمات انسانی که در خانه های پناهندگان در دفتر مدیریت بازداشت هزاران مهاجر, کودکان, پیشرفته, سیاست های مورد علاقه ضد مهاجرت شاهین و کاخ سفید مشاور ارشد استفان میلر. این سیاست ها عبارتند از تاخیر در قرار دادن کودکان در امن پناهگاه یا خانه و انگشت نگاری از همه بزرگسالان در خانواده هایی که آنها را در.

و تعداد واقعی خواص درگیر در دامنه برجسته موارد ممکن است بیش از آنچه که ما در حال دیدن بر روی کاغذ. چرا که ابتدا در ماه نوامبر مغلوب ساختن پیشی جستن دولت شروع lumping خواص متعدد با هم در آن براده.

یک مورد در ماه مارس شامل کل شهرستان لردو به عنوان یک متهم دیگر موارد می توانید به عنوان بسیاری به عنوان 30 بستگان درگیر در خواص که در آن زمین است که نسل به نسل. “این نشان می دهد که آنها ممکن است گرفتن جان گذشته, تلاش برای ترکیب این خواص به حرکت سریع تر” Garza می گوید. “این فقط نوک کوه یخ است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>