مغلوب ساختن پیشی جستن تحت فشار قرار دادند برای یک یار مالیات بر معامله در هتل. این هزینه در شهر نیویورک $410,068,399 و شمارش.


این داستان بود co-منتشر شده با WNYC.

اقامت تا تاریخ با به روز رسانی ایمیل مورد WNYC و ProPublica این تحقیقات به رئیس جمهور شیوه های کسب و کار.

در سال 1975 در شهر نیویورک اجرا شد-و در آستانه ورشکستگی. بیست و نه ساله دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک فرصت دیدم. او می خواست برای به دست آوردن و redevelop ویران ناخدا هتل در میدتاون منهتن بعدی به ترمینال بزرگ مرکزی.

مغلوب ساختن پیشی جستن به حال bragged به اجرایی کنترل فروش است که او می تواند با استفاده از ارتباطات سیاسی خود برای گرفتن معافیت های مالیاتی برای رسیدگی کند.

اجرایی شک و تردید بود. اما روز بعد اجرایی شد دعوت به مغلوب ساختن پیشی جستن کرایه تاکسی که در طلیعه او را به شهرستان سالن. او ملاقات با دونالد پدر فرد و شهردار آبه Beame به آنها تخفیف داده بود و پرخرج.

گوش دادن به قسمت

Beame قرار دادن بازوی خود را در اطراف Trumps. “هر چیزی که می خواهید آنها را دریافت کنید” Beame گفت: به عنوان بازگو توسط مغلوب ساختن پیشی جستن اول شرح حال نگار وین برت.

مغلوب ساختن پیشی جستن یک بی سابقه 40 سال فرار مالیاتی. با توجه به آمار و ارقام جدید به ما داده شده توسط شهر نیویورک اداره مالیات و دارایی, فرار از هزینه های شهر $410,068,399.55 در محروم مانده درآمد برای مغلوب ساختن پیشی جستن و هتل را پس از آن صاحبان. استراحت به پایان می رسد این مه.

در “هنر معامله” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: هیچ دلیلی برای 40 سال معامله: “از آنجا که من نمی درخواست 50.”

مغلوب ساختن پیشی جستن آن را بیش از این سوء ظن برخی از مقامات وزارت امور خارجه ، رئیس سابق دولت در توسعه اقتصادی, سازمان ریچارد Ravitch به یاد می آورد در مصاحبه ای که تهمت به او نزدیک در دسامبر سال 1975 است. مغلوب ساختن پیشی جستن بود که روابط با رژیم صهیونیستی است. هیو کری “شروع به بالا بردن صدای او و تهدید به من و گفت:” اگر شما به من یک مالیات جلو گیری من قصد دارم به شما از کار اخراج شدند.’ من گفت: “دریافت از اینجا.'”

Ravitch بود اخراج نشده اما دولت در آژانس را تایید کنید. مغلوب ساختن پیشی جستن است گفت: این تصمیم در میدهند.

“واقعا داستان دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به جای این Horatio الجزایر شکل این مرد که موفق به یاد بگیرند که چگونه به نوبه خود سیاست به پول گفت:” بارت در طول یک سال 1992 WNYC مصاحبه همان یکی که در آن او گفت: Beame داستان. (بارت درگذشت Jan. 19, 2017 در آستانه مغلوب ساختن پیشی جستن را افتتاح.)

مغلوب ساختن پیشی جستن به مدت طولانی سخت کار می کرد برای جلوگیری از مالیات است. “که باعث می شود من هوشمند” او معروف retorted در طول یک سال 2016 ریاست جمهوری بحث است. اما دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نمی آمد تا با آن فراست خود را.

در سال 1954 فرد مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد قبل از سنا کمیته امور بانکی که مورد سوال تمرین خود را از ارزش خود را از خواص در دلار بالا برای اوراق وام مسکن در حالی که با استفاده از بسیار پایین ارزیابی برای اهداف مالیاتی. گزارش فدرال با انتقاد از شیوه های است که فرد مغلوب ساختن پیشی جستن و توسعه دهندگان دیگر درگیر در آنها خواستار “آشکار ارائه اطلاعات نادرست است.”

این همه در آخرین قسمت از “مغلوب ساختن پیشی جستن, Inc.” گوش دادن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im