مغلوب ساختن پیشی جستن میاد مودی هند به عنوان مسلمان هستند مورد ضرب و شتم در خیابان ها و یک مسجد نجس

او در طول دو روز سفر به هند دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را نشانه رفته ستایش, در, رهبر کشور, Narendra Modi و نادیده گرفته اسپاسم خشونت علیه مسلمانان آشکار در خیابان های پایتخت هند دهلی نو خواسته با نخست وزیر هند را از سیاست های فرقه ای.

حداقل ده نفر کشته شدند در دهلی نو در طول مغلوب ساختن پیشی جستن بازدید گزارش رویترز به عنوان اوباش هندو supremacists و پلیس مواجه مسلمان معترضان نشان دادن در برابر یک قانون جدید را تهدید می کند که وضعیت خود را به عنوان شهروندان برابر و بر اساس دین خود را.

مغلوب ساختن پیشی جستن با این وجود مورد ستایش قرار داد مودی به عنوان یک قهرمان “آزادی مذهبی” حتی به عنوان ملت بود گریبانگیر تصاویر از مسلمانان مورد ضرب و شتم در پایتخت با ظاهری موافقت پلیس و تصویری منتشر آنلاین از افراط گرایان هندو بالا رفتن از مناره یک مسجد به جلو و پایین آن بلندگو و قطع یک پرچم به تصویر می کشد خدای هندو هانومان.

هند روزنامه نگاران پوشش آتش زدن مسلمانان به خانه ها در شمال شرق این شهرستان در روز سه شنبه توسط باندهای شعار هندو شعارهای گزارش داد که پلیس دهلی حال حاضر به مداخله شدند و حتی فیلم برداری مخلوط کردن با مهاجمان.

چندین روزنامه نگاران همچنین گزارش شده که در آنها ضرب و شتم توسط هندو گفت که خواستار آن است که آنها خود را نشان می دهد دین است.

به عنوان خشونت تشدید مودی شرکت مغلوب ساختن پیشی جستن با یک سری از اسراف حوادث ظاهرا طراحی شده برای درخواست تجدید نظر به غرور خود را. پس از یک تظاهرات تودهای در یک ورزشگاه که در آن “مرد ماچو” را نیز در خود افتخار مودی به برگ برنده یک تور با راهنما از گاندی آشرام و او را تحت درمان به 21 gun salute و اسراف ضیافت در کاخ ریاست جمهوری.

مغلوب ساختن پیشی جستن و مودی باید هر دو بهره مند سیاسی از لفاظی و سیاست هایی که استوک سیتی یک نفرت از مسلمانان است. مودی بود و حتی ممنوع از سفر به ایالات متحده برای نزدیک به یک دهه قبل از او نخست وزیر شد, برای نقش خود در عدم جلوگیری از کشتار است که صدها نفر از مسلمانان مرده در سال 2002 زمانی که او وزیر ایالت گجرات.

شاید با الهام از مغلوب ساختن پیشی جستن رویکرد به تبلیغات منفی هندی مقامات در ابتدا انکار کرد که تصویری از یک مسجد در دهلی نو بودن اخراج واقعی بود. بعد از آن در روز سه شنبه اما تصویری به دست آمده توسط هند تایید سایت Alt اخبار نشان داد که این حمله ثبت شده است از زوایای مختلف توسط شاهد.

روزنامه نگاران برای TheWire.در یکی دیگر از اخبار محلی سایت نیز شاهد پس از این حمله است. “من شخصا دیدم پرچم در بالای مناره مسجد” نائومی بارتون یک سیم خبرنگار توییتی. “مسجد سوخته بود و یک کفش فروشگاه زیر آن را غارت کردند و در مقابل چشمان من,” او اضافه شده است.

کلیپ های ویدئویی ضبط شده توسط خود همکار Avichal Dubey نشان داد آتش نشان دادن فروغ و هانومان پرچم در مناره پس از این حمله فرار کردند.

Alt همچنین اخبار تایید صحت تصویری که نشان می داد پلیس دهلی دفاتر وادار دستگیر و خون آلود مسلمان معترضان به خواندن سرود ملی.

پس از مغلوب ساختن پیشی جستن به بازدید گاندی خانه یک سیاستمدار مخالف تاپاس دی اشاره کرد که پیام او در سمت چپ مهمان کتاب هیچ اشاره ای در تمام هند را ضد سرمایهدار صلح طلب بنیانگذار و به جای آن اختصاص داده شده بود به مودی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>