مغلوب ساختن پیشی جستن شیرین کاری روابط عمومی آبشار تخت به کاخ سفید تصویری خود را در معرض شکست به آماده شدن برای همه گیر

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خندیدی گسترده در روز دوشنبه به عنوان او فریب شبکه های خبری به صدا و سیمای مالیات دهندگان بودجه گواهی نامه به رهبری خود را در قالب یک ویدیو حلقه برجسته از ریاست جمهوری اظهارات در coronavirus بحران به مجموعه تکان دهنده موسیقی پرده برداری کرد در طول جمهور 29th, جلسه توجیهی روزانه در این بیماری همه گیر.

این ویدئو که پر شد با اشتباهات و فریب آمیزی ویرایش شد و ظاهرا در نظر گرفته شده برای مقابله با یک محکم گزارش در صفحه اول از روز یکشنبه نیویورک تایمز که دقیق چگونه آهسته مغلوب ساختن پیشی جستن شده بود را تهدید مطرح شده توسط این ویروس به طور جدی. در حالی که تهمت بود بدیهی است که خوشحال تولید — وی با اشاره به صفحه نمایش با یک نگاه از خود راضی پیروزی در چند نقطه — او به نظر می رسید غافل بود آن را به عنوان unspooling در اتاق جلسه کاخ سفید که آن شامل یک نقص کشنده است که به کمک تقویت مرکزی بحث از زمان گزارش.

تلفیقی از کلیپ های انتخاب شده توسط کاخ سفید در رسانه های اجتماعی مدیر دن Scavino اقدام به ایجاد یک جایگزین تاریخچه اولین ماه از بحران با توجه به که رسانه های آمریکایی در ابتدا “به حداقل برسد خطر” اما رئیس جمهور “در زمان اقدام قاطع” با اینحال تنها به ناعادلانه بدخیم توسط مخالفان سیاسی خود را قبل از ملت فرمانداران گرد هم آمدند تا خود را به آواز خواندن میاد.

محور این تصویری بود از یک جدول زمانی از اقدامات ناروا و دولت او برجسته جزئی ممنوعیت سفر از چین او دستور داد در Jan. 31 و اعلام ملی اضطراری در, مارس 13.

یک تصویر از کاخ سفید زمانی ویدئو از coronavirus بحران است.

عکس: کاخ سفید

اما به عنوان ایسنا خبرنگار پائولا رید با اشاره به مغلوب ساختن پیشی جستن بعد از این ویدئو به پایان رسید وجود یک شکاف بزرگ در گاهشمار: آن ذکر شده کاملا بدون عمل توسط او در ماه فوریه و در آنجا بود که بار ها اشاره کرده بود و یک دوره از “شش ماه” پس از سفر از محدودیت تا زمانی که “در نهایت در زمان اقدام تهاجمی برای مقابله با خطر این ملت مواجه شد.”

در واقع تنها ورود در فیلم جدول زمانی برای بهمن ماه تهمت برگزار انبوه تجمعات انتخاباتی و توصیف انتقاد از خود را در دست زدن به این ویروس از دموکرات ها به عنوان “جدید خود را جعل” — فوریه بود. 6: “CDC کشتی اولین تست کیت.” این واقعیت است که کسانی که کیت تست شد و معیوب یک شکست در یک لحظه بحرانی به نظر می رسد مانند یک چیز عجیب و غریب به لاف زدن در مورد.

به خوبی به مارس تهمت بود و کم اهمیت جلوه دادن کروناویروس جدید به هیچ عنوان بیشتر تهدید از آنفولانزا.

داشتن به نظر می رسید خیلی خوشحال با خود را در حالی که ویدئو در حال بازی تهمت نگاه مبهوت توسط رید را مشاهده که در آن جدول زمانی نشان داد که دقیق دوره از انفعال بار توصیف کرده بود. “این استدلال این است که شما خریداری شده خودتان را برخی از زمان” با تحمیل بخشی از سفر بان کی مون از چین رید اشاره کرد. “شما از آن استفاده نمی کند برای آماده سازی بیمارستان های شما استفاده نمی کند و آن را به سطح شیب دار بالا تست شده است.”

به عنوان تهمت قطع برای محکوم کردن او به عنوان “پس شرم آور” خبرنگار فشرده به درخواست چه, کاملا, آمریکایی قرار بود به دور از gauzy تصویری ادای احترام به خود را ؟ “در حال حاضر نزدیک به 20 میلیون نفر بیکار هستند. ده ها هزار نفر از آمریکایی ها مرده است. چگونه است که این صدای هیس کردن حلقه یا این بیهوده گویی قرار است به مردم احساس اعتماد به نفس در یک اقدام بی سابقه بحران؟”

مغلوب ساختن پیشی جستن به حال هیچ پاسخ اما به تغییر به عقب به ستایش خود را برای محدود کردن سفر از چین در ماه ژانویه است. “اما چه چیزی شما را با آن زمان است که شما خریداری؟” رید پرسید. “ماه فوریه… این ویدئو دارای یک شکاف است.”

پس از این جلسه اریک لیپتون یکی از نویسندگان این تحقیق که تا خشمگین مغلوب ساختن پیشی جستن مشاهده شده در توییتر که هیچ چیز در این ویدئو و یا رئیس جمهور نظرات “تضعیف حتی یک واقعیت در داستان ما منتشر شده بیش از آخر هفته.”

“حقیقت باقی می ماند که ملت بهداشتی مشاوران به این نتیجه رسیدند که از Feb. 14 که ما نیاز به استفاده از هدف مهار تلاش برای کند کردن این ویروس گسترش” Lipton اضافه شده است. “مغلوب ساختن پیشی جستن و سپس منتظر ماند تا 16 مارس اعلام حمایت خود را از این اقدامات است.”

که سهوا جدول زمانی آشکار شد که نه تنها نقص را با تبلیغات تصویری تولید شده توسط Scavino تهمت سابق کدی.

آن آغاز شد و با یک توالی برداشته به طور مستقیم از مارس 26 نسخه Sean Hannity را فاکس نیوز نشان می دهد: یک سری از کلیپ ها از کارشناسان پزشکی برای ABC و NBC و CBS اشتباه پیش بینی در ماه ژانویه که آمریکایی ها خواهد بود نه به شدت ضربه توسط ویروس. این کلیپ ها به نظر می رسید را شامل می شود به عنوان یک تلاش برای شرمسار خبرنگاران از کسانی که در شبکه های, اما با توجه به اینکه ما در حال حاضر می دانیم که رئیس جمهور تا به حال دسترسی به هشدارها از کارشناسان بهداشت عمومی و سرویس های اطلاعاتی که گزارش آن است که آشکارا عجیب و غریب نشان می دهد که همه او را به رفتن به ارزیابی جدی بودن تهدید شد نظرات از تلویزیون پزشکان او آمد در سراسر در حالی که زدن از کانال های بین صبح را نشان می دهد.

که باز مونتاژ همچنین شامل یک گمراه کننده ویرایش کلیپ Hannity درخواست Dr. Anthony Fauci در ژانویه اگر کارشناسان آمریکایی ممکن است رفتن به چین اگر coronavirus شیوع وجود دارد بدتر از حد انتظار است. در مارس Hannity سعی ادعا می کنند که این اثبات شد که او “هشدار داد” یک بیماری همه گیر. در واقع قبل از این که کلیپ شد ویرایش آن نشان داد که Hannity بود فقط درخواست Fauci در مورد اعزام کارشناسان آمریکایی به چین به “کمک به آنها را به تلاش برای مهار این” وجود دارد. مانند تهمت Hannity در حال صرف تمام فوریه در مقایسه Covid-19 به آنفولانزای فصلی و تا پایان ماه مارس به او بیش از حد بود backpedalling با عصبانیت.

یکی دیگر از جنبه های عجیب و غریب که دنباله است که در آن به پایان می رسد با دکتر دیوید Agus یک CBS اخبار پزشکی خبرنگار حاکی از این است که “کروناویروس است و نه به علت یک مسئله عمده در ایالات متحده است.” Agus در حال حاضر عمده طرفدار تجربی استفاده از ضد مالاریا, داروی هیدروکسی کلروکین برای درمان Covid-19 و بنا به گزارش صحبت به طور مستقیم با مغلوب ساختن پیشی جستن در مورد مزایای ممکن است از درمان است که رئیس جمهور تبدیل شده است تثبیت شده است.

بخش سوم از فیلم — در مورد تهمت ظاهرا ناعادلانه درمان توسط مخالفان سیاسی — طول می کشد صوتی از بار خبرنگار مگی Haberman خارج از چارچوب به تحریف معنای آن است. در مصاحبه با “روزانه” Haberman آیا تماس مغلوب ساختن پیشی جستن را منظور کند سفر از چین “بسیار تهاجمی اندازه گیری در برابر گسترش ویروس” اما کاخ سفید ویرایش و حذف آنچه که او گفت: بلافاصله پس از آن. “مشکل این است که این یکی از آخرین چیزهایی است که او را برای چند هفته.”

“او هر چیزی را انجام دهید پس از آن در شرایط هشدار و یا گفتن مردم به امن و یا گفتن مردم به اقدامات احتیاطی” Haberman افزود: با توجه به متن اصلی مصاحبه او ارسال شده در توییتر. “و آن را در واقع حیف و میل چند هفته در ایالات متحده”

که همان توالی شامل دو غلط حاشیه نویسی بر روی صفحه نمایش صفحه متن از دیگر اظهارات Haberman مورد تهمت را جزئی ممنوعیت از سفر از چین است. وقتی که او گفت: “او متهم شده بود از بیگانه ستیزی” یک تصویر از جو بایدن به نظر می رسد در طول تاریخ مارس 12. بایدن اما نمی شد با اشاره به مغلوب ساختن پیشی جستن سفر بان کی مون در سخنرانی او در آن تاریخ او انتقاد مغلوب ساختن پیشی جستن nativist مرجع روز قبل از زمانی که او تا به حال خاموش, سفر از اروپا به آنچه که رئیس جمهور به نام “خارجی virus.”

“کمرنگ جلوه دادن آن اینکه بیش از حد بی اعتنا یا پخش اطلاعات غلط است که فقط رفتن به صدمه زدن به ما و بیشتر استفاده از گسترش این بیماری است اما نه باید به ما وحشت و یا سقوط در بیگانه ستیزی می شود.” “برچسب Covid-19 خارجی ویروس نمی جابجایی پاسخگویی برای misjudgments گرفته اند که تا کنون با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت است.”

واقعیت این است که تهمت و پس از آن ساخته شده یک نقطه تماس جدید کروناویروس “چینی ویروس” تحریک نفرت از آسیایی و آسیایی-آمریکایی ها حتی در خود کاخ سفید باعث می شود ادعای خود شده اند به دروغ متهم به بیگانه ستیزی بیشتر از همه پوچ.

لحظاتی بعد در این ویدئو به عنوان Haberman گفت: “او متهم ساخت یک نژادپرست حرکت” یک تصویر از نانسی پلوسی به نظر می رسد بیش از استناد به تپه از Jan. 31. به عنوان گزارش در تپه باعث روشن پلوسی به حال در واقع شده است با اشاره به یکی دیگر از سفر بان کی مون صادر شده توسط مغلوب ساختن پیشی جستن در آن روز — “اضافه کردن میانمار, اریتره, قرقیزستان, نیجریه تانزانیا و سودان به ممنوعیت سفر که رئیس جمهور برقرار سه سال پیش” — هنگامی که او را محکوم کرد او را برای تحمیل “چنین مغرضانه و متعصب محدودیت.”

کنفرانس خبری روز دوشنبه به ارمغان آورد که رئیس جمهور وقت در اتاق جلسه در ماه گذشته به بیش از 40 ساعت بود و در عین حال مثال دیگری از تهمت کروبی به نفع خود به پایان می رسد چه قبلا یک کنفرانس خبری اختصاص داده شده به انتقال اطلاعات حیاتی در مورد بهداشت عمومی اورژانس. رئیس جمهور اما به نظر می رسد با توجه به وقت آزاد در تلویزیون هر روز در درجه اول به عنوان یک فرصت برای خود ارتقاء.

که روشن ساخته شده بود و در یک مرحله زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت که پس از تماشای فیلم “مهمتر از همه ما در حال رفتن به عقب بر گردیم به همین دلیل ما اینجا هستیم که موفقیت ما داشتن.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>