تهمت مسخره مرد ماسک در کاخ سفید به عنوان پنس حاضر به پوشیدن یک در کلینیک مایو در

با وجود CDC راهنمایی که آمریکایی ها باید از پوشیدن ماسک برای جلوگیری از گسترش Covid-19 رئیس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تمسخر یک مرد برای پوشیدن یکی در کاخ سفید در روز سه شنبه و معاون رئیس جمهور مایک پنس حاضر به پوشیدن یک در حالی که نشست پزشکان و بیماران در کلینیک مایو در مینه سوتا است.

مغلوب ساختن پیشی جستن نظر آمد و در طول یک رویداد طراحی شده برای به تصویر کشیدن دولت فدرال کمک برنامه برای کسب و کارهای کوچک شناخته شده به عنوان چک حفاظت از برنامه به عنوان wildly موفق. در حالی که صاحبان کسب و کار کوچک است که برای حضور در کاخ سفید شرق, اتاق خواسته شد به نشستن شش فوت از هم جدا هیچ یک از آنها ماسک عینک و نه رییس جمهور و دخترش, گنج وزیر یا مدیر کسب و کار کوچک.

اگر چه بسیاری از کسب و کارهای کوچک شده اند قادر به وام — که ببخشند اگر مورد استفاده قرار گیرد به پرداخت کارگران حداقل به مدت هشت هفته — از آنجا که میلیون ها دلار رفته اند به بزرگ سیاسی متصل شرکت های سود ده این برنامه دعوت شده بودند به مرحله توسط رئیس جمهور و از او تشکر فراوان.

در یک نقطه به عنوان برگ برنده پرسید: معاون رئیس جمهور از خانواده شرکت پیمانکاری از پنسیلوانیا به صحبت او دعوت کرد که همراه او به پیوستن به او در مرحله و به شوخی در مورد این واقعیت است که انسان تا به حال شده است با پوشیدن یک ماسک زودتر. “قرار است که در راه شما تا به حال آن را” مغلوب ساختن پیشی جستن به مرد گفت:. به عنوان رئیس جمهور سرش را تکان داد و لبخند زد در اتاق خندید.

پس از این رویداد به پایان رسید صاحبان کسب و کار و مقامات ترک صندلی خود و آمیخته در محله های نزدیک از جمله رئیس جمهور مشاور اقتصادی لری Kudlow که با نزدیک شدن به یکی از صاحبان کسب و کار یک عینک ساز از غرب ویرجینیا به صحبت با او در مورد عینک خود را.

عینک ساز, کریس Stansbury بود شرح داده شده به سادگی به عنوان یک صاحب کسب و کار کوچک اما او نیز یک جمهوری خواه نامزد برای غرب ویرجینیا مجلس نمایندگان. با وجود سیاست Stansbury شده است اصرار مشتریان خود را CDC توصیه های ماسک-پوشیدن جدی است. در یک ویدیو یوتیوب و ثبت دو هفته پیش گفت: “اگر شما انجام می شود و در مورد اگر شما ضروری سفر, لطفا بروید و پوشیدن ماسک.”

“حتی اگر شما احساس می کنید خوب شما می تواند حامل این بیماری” Stansbury توضیح داد. “مطالعات نشان داده اند که تا 40 درصد از مردم می تواند حامل این و حتی آن را درک کنند. آنها می تواند بدون علامت ناقل این بیماری است. بنابراین اگر شما به بیرون بروید و در مورد به یک فضای عمومی لطفا برو جلو و قرار دادن ماسک بر روی.”

این عجله سازماندهی کاخ سفید رویداد که تعداد محدودی از خبرنگاران اجازه داده شد به حضور همچنین به نظر می رسید بخشی از یک استراتژی رسانه های در نظر گرفته شده به رئیس جمهور فرصت را به بازیگران خود را در پاسخ به بحران به عنوان یک موفقیت خروش بدون بیش از حد موشکافی از رسانه ها. قبل از او چند سوال از خبرنگاران مغلوب ساختن پیشی جستن حتی گفته صاحبان کسب و کار است که آنها وجود دارد در بخش به نگه داشتن رسانه ها از بودن بیش از حد سخت بر او. “من فکر می کنم با شما در اتاق من یک احساس است که آنها خواهید از من بپرسید خیلی بهتر سوال” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: دوباره صحبت آرام بخش با صدای بلند. “آنها تن اونا انجام می شود درست است؟”

رئیس جمهور پس از آن دروغ در پاسخ به سوال اول در مورد خود شدید پیش بینی نادرست در فوریه. 26 که coronavirus موارد در ایالات متحده خواهد بود “را به نزدیک به صفر” در روز. مغلوب ساختن پیشی جستن در پاسخ اختراع کاملا غلط روایت است که او تا به حال شده است گوش دادن به unnamed “کارشناسان” که ظاهرا به او گفت پس از آن که ویروس همه گیر را بدون تاثیر در هر نقطه خارج از چین.

در واقع روز قبل از رئیس جمهور ساخته شده است که پیش بینی نانسی r. schultze ، یک CDC متخصص در بیماری های تنفسی بود به خبرنگاران گفت که او انتظار رمان coronavirus شروع به گسترش در سطح جامعه در ایالات متحده و “اختلال در زندگی روزمره ممکن است شدید باشد.”

رئیس جمهور تصمیم به بهم زدن سرگرم کننده در مردی که عینک ماسک در کاخ سفید آمد و تنها چند ساعت پس از معاون رئیس جمهور ظاهرا به مبارزه طلبیده یک درخواست از کلینیک مایو در مینه سوتا به افتخار سیاست خود را با پوشیدن ماسک در حالی که مراجعه به پزشکان و بیماران وجود دارد.

به عنوان عکس ها و ویدئو های منتشر شده از پنس با پوشیدن یک ماسک بر خلاف هر چیز دیگری در اطراف او از جمله دکتر استفان هان FDA امور درمانی و خوراک توییتر گزارش داده است که معاون رئیس جمهور شده بود آگاه در پیشبرد یک سیاست جدید که هر بازدید کننده را مجبور به پوشیدن ماسک.

پس از یک بحث میزگرد با مایو کلینیک پزشکان و مینه سوتا, فرماندار, تیم Walz که در طی آن او تنها کسی نیست که با پوشیدن یک ماسک پنس حتی سیلی یکی از پزشکان در پشت.

Screen-Shot-2020-04-28-at-12.13.32-PM

معاون رئیس جمهور مایک پنس سیلی یک دکتر در پشت در کلینیک مایو در روز سه شنبه.

عکس: PBS Newshour, via YouTube

معاون رئیس جمهور بعد گفت: ان بی سی نیوز که پس از او “آزمایش coronavirus به صورت منظم و هر کس که در اطراف من است آزمایش” او فکر نمی کنم لازم بود برای او به پوشیدن ماسک. ظاهرا این ایده است که او می تواند یک منفی کاذب رخ داده است نیست به این مرد منجر به کاخ سفید coronavirus نیروی کار و نه مفهوم با استفاده از دفتر کار خود به خوبی رفتار می کند.

“من فکر کردم این امر می تواند یک فرصت خوب است” پنس افزود: “برای من به اینجا قادر به صحبت می کنند به این محققان این باور نکردنی بهداشت و درمان پرسنل و نگاه آنها را در چشم و می گویند با تشکر از شما.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>