مغلوب ساختن پیشی جستن به اشتباه اعلام ممنوعیت مسافرت و واردات از اروپا و سپس Backtracks

شلاق در اروپا برای گسترش “خارجی” کوروناویروس به ایالات متحده آمریکا, رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: مردم آمریکا در روز چهارشنبه او را به توقف همه سفر و واردات از قاره. در عرض چند دقیقه مقامات کاخ سفید درهم به او را درست توضیح داد که 30 روزه ban خواهد تنها به درخواست برخی از خارجی سفر از برخی از کشورهای اروپایی و نه در همه به کالا.

سردرگمی آغاز شده بود در طول آدرس هنگامی که مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که ممنوعیت “تمام سفر از اروپا” لازم بود “برای حفظ موارد جدید از ورود ما به سواحل” را شامل بریتانیا که در آن coronavirus گسترش یافته است به طور گسترده ای به اندازه کافی آلوده حداقل 459 مردم کشور از جمله وزیر بهداشت.

در پس گرد آغاز کرد و تقریبا به عنوان به زودی به عنوان رئیس جمهور به پایان رسید صحبت کردن. به عنوان دستیاران به خبرنگاران گفت: هیچ ممنوعیت کالا یا محموله اقدام وزیر امنیت داخلی توییتی که ممنوعیت سفر بود و نه اروپا گسترده است. این امر تنها به درخواست شهروندان خارجی که از یکی از 26 کشورهای اروپایی را تشکیل می دهند که به منطقه شنگن از یک منطقه که در آن مسافران می توانند با عبور از مرز بدون گذرنامه. در حالی که بسیاری از اتحادیه اروپا و سازمان ملل در شنگن پنج نیست: ایرلند کرواسی رومانی و قبرس. این ممنوعیت نیز تقاضای خود را به کشورهای اروپایی هستند که در E. U. از جمله روسیه و اوکراین است.

پس از انگلستان هرگز عضو منطقه شنگن اما هنوز هم اجازه سفر بدون ویزا از همه کسانی که در سازمان ملل, اجرای جدید ممنوعیت آسان نخواهد بود.

در حالی که به استثنای انگلستان از این ممنوعیت به نظر می رسد به هیچ اپیدمیولوژیک حس — و کل سیاست از سفر از محدودیت های غلط به نظر می رسد در حال حاضر که این ویروس در حال حاضر در حال گسترش در داخل ایالات متحده — مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است این اقدام به عنوان یک راه برای تنبیه کردن اتحادیه اروپا به شرکت های چند ملیتی بلوک او را تشویق انگلیس برای خروج از این سال است.

مغلوب ساختن پیشی جستن detests E. U. اقتصادی به عنوان یک رقیب و به نظر می رسد شخصا affronted راه رهبران آن پرورش پان اروپایی هویت به عنوان یک وزنه به ناسیونالیسم قومی او ترجیح میدهد.

“اتحادیه اروپا یک گروه از کشورها که با هم به پیچ ایالات متحده آن را به عنوان ساده به عنوان که” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یک شام خصوصی ثبت شده توسط رودی جولیانی اوکراین, دلال در سال 2018 است. “آنها بدتر از چین در حس موانع; ما از دست دادن 151 میلیارد با آنها,” او اضافه شده است. “اتحادیه اروپا واقعا بد است” رئیس جمهور گفت: همه سفید, گروه اهدا کنندگان. “شما می دانید آن صدا و آن را مانند شما می دانید, اتحادیه اروپا, ما همه نوع از آن وجود دارد درست است؟”

در سخنرانی خود مغلوب ساختن پیشی جستن افتخار است که او تصمیم به محدود کردن سفر از چین تا به حال آهسته گسترش coronavirus به آمریکا و ادعا کرد که کشورهای اروپایی سطوح بالاتری از عفونت در حال حاضر به دلیل “اتحادیه اروپا شکست خورده را به همان احتیاط است.” در واقع این ویروس ممکن است رسیده و اروپا برای اولین بار به سادگی دلیل آن است که در همان سرزمین به عنوان چین و میزان عفونت در آمریکا ناشناخته مانده پس از یک دور تعداد کمتری از افراد آزمایش شده است برای این بیماری است.

بدون استناد به شواهد تهمت همچنین ادعا کرد که ممنوعیت توجیه بود چرا که “تعداد زیادی از جدید خوشه در ایالات متحده آمریکا کشت شد توسط مسافران از اروپا است.”

یک اعلام شده در وب سایت کاخ سفید چهارشنبه شب نیز ذکر شده طیف گسترده ای از استثنا برای اروپایی ها که ممکن است معاف از تحریم و روشن ساخته است که آن را نمی شود به شهروندان آمریکایی یا مقیم دائم.

مغلوب ساختن پیشی جستن آدرس متمرکز بسیار جدید محدودیت های مسافرتی که او ذکر شده تنها در عبور از این اقدامات است که باید کمک کرد تا به سرعت گسترش ویروس در مکان هایی مانند کره جنوبی و هنگ کنگ — گسترده تست و اجتناب از فضاهای شلوغ — که آمریکایی ها ممکن است نیاز به اتخاذ زودتر از بعد.

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین ادعا کرد که بیمه مدیران ملاقات او با “توافق کرده اند که به چشم پوشیدن از همه copayments برای coronavirus درمان است.”

“برای تست. نه برای درمان” سخنگوی قدرتمند بیمه سلامت لابی آمریکا در طرح بیمه سلامت گفت: سارا Owermohle از سیاسی.

زمانی که او به اشتباه اعلام ممنوعیت واردات آن به نظر می رسد ممکن است که مغلوب ساختن پیشی جستن به سادگی بد تعبیر کردن این teleprompter به عنوان خود را معتاد — شاید با قرار دادن کلمه “تنها” به meandering عبارت: “این ممنوعیت نه تنها اعمال می شود به مقدار بسیار زیادی از تجارت و حمل و نقل, اما چیزهای مختلف دیگر که ما تصویب.”

“هر چیزی که از اروپا به ایالات متحده چیزی است که ما در حال بحث در مورد” رئیس جمهور افزود: در بیانیه ای که صدا هر دو قطعی و مانند مرتب کردن بر اساس مکالمه و در کنار او اغلب ورقه به سخنرانی بعد از تلو تلو خوردن بیش از آماده اظهارات.

یک ساعت پس از مغلوب ساختن پیشی جستن به این نتیجه رسیدند آدرس خود را از دفتر بیضی, او سعی کرد به تمیز کردن اشتباه خود را بدون اعتراف به آن را با به tweeting: “لطفا به یاد داشته باشید بسیار مهم است برای همه کشورها و کسب و کار بدانید که تجارت به هیچ وجه تحت تاثیر قرار 30 روز محدودیت در سفر از اروپا است. محدودیت توقف مردم نه کالا.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>