مغلوب ساختن پیشی جستن موفق به پوشیدن یک ماسک و تضعیف ماسک-پوشیدن در همان زمان

پوچ درام دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در نهایت اقدام مانند یک انسان عادی با پوشیدن یک ماسک — یک اقدام بهداشت عمومی برای مبارزه با گسترش این بیماری همه گیر coronavirus او در برابر از لحظه ای که او اعلام کرد که سه ماه پیش و پس از آن تمسخر دیگران برای زیر به پایان رسید در روز شنبه به عنوان رئیس جمهور در پاره ای از موارد با دقت صحنه عکس-op در طول سفر به والتر رید مرکز درمانی نظامی در مریلند است.

اما قبل از تهمت های مطرح شده برای دوربین های دیجیتال واقع به آرامی پایین راهرو بیمارستان flanked توسط نقاب افسران نظامی — یک تصویر ارشد خود را در مبارزات انتخاباتی مشاوران به نظر می رسید فکر می کنم بود که جالبترین چیزی که از “Reservoir Dogs” title sequence — رئیس جمهور ساخته شده است یک نقطه از undercutting بهداشت عمومی مشاوره یک بار دیگر.

در راه خود را به بیمارستان تهمت متوقف بگویید خبرنگاران که او صحه مرتب کردن بر اساس روال ماسک ماندگاری شهرداران و فرمانداران بوده است التماس آمریکایی به آغوش برای جلوگیری از گسترش Covid-19 به عنوان مرگ و میر نزدیک 135,000.

ماسک رئیس جمهور گفت: به عنوان او را ترک کاخ سفید “را یک زمان و یک مکان.” به طور خاص مغلوب ساختن پیشی جستن توضیح داد: “زمانی که شما در یک بیمارستان” را به عنوان او خواهد بود “صحبت کردن به تعداد زیادی از سربازان و مردم است که در برخی موارد فقط عامل جداول.”

به عبارت دیگر رئیس جمهور ساخته شده و هیچ تلاشی برای بازیگران پوشیدن ماسک به عنوان ناخوشایند اما احتیاط لازم را در تنظیمات غیر پزشکی مانند فروشگاه های مواد غذایی یا رستوران که در آن هواداران خود شده اند فیلم برداری روز پس از روز امتناع از پوشش چهره خود را در حالی که با صدای بلند اصرار دارد که دستورات بهداشتی در نظر گرفته شده برای مبارزه با این بیماری همه گیر در حال نوعی دموکراتیک جعل.

مغلوب ساختن پیشی جستن به حال نیز به صراحت متصل ماسک-پوشیدن به بودن در یک بیمارستان در گفتگو روز پنج شنبه با Sean Hannity. “من فکر می کنم آن را خوب به پوشیدن ماسک اگر آن را می سازد شما احساس راحت و من فکر می کنم در شرایط خاص مانند زمانی که شما در حال رفتن به یک بیمارستان” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت Hannity. “من انتظار دارم به پوشیدن ماسک زمانی که من به والتر رید. شما در یک بیمارستان, بنابراین من فکر می کنم آن را بسیار مناسب چیزی است.”

فقط لحظه بعد اما تهمت چرخد و به تمسخر خود را دموکرات و رقیب سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن برای پوشیدن “عظیم ماسک” پیش از آن روز زمانی که او وارد آدرس کارگران فلز در مکگرگر صنایع در دونمر پنسیلوانیا. تصویری از بایدن آدرس نشان می دهد که ماسک های پارچه ای او را به عنوان او در زمان این مرحله در کارخانه در روز پنج شنبه تقریبا یکسان در اندازه یک مغلوب ساختن پیشی جستن عینک در روز شنبه.

071120_biden1

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن عینک, ماسک قبل از سخنرانی روز پنج شنبه در مکگرگر صنایع در دونمر پنسیلوانیا.

تصویر: جو بایدن از طریق یوتیوب

در مقایسه با مغلوب ساختن پیشی جستن بایدن گرفته است مسئولیت خود را به مدل رفتار خوب با پوشیدن ماسک در عمومی به طور جدی و خواست همه آمریکایی ها برای انجام این کار در مکرر رسانه های اجتماعی پست.

در طول معاون سابق رئیس جمهور پنسیلوانیا بازدید از کارخانه در پنجشنبه مبارزات انتخاباتی خود حتی با استفاده از یک تصویر از بایدن در یک N95 ماسک بر روی کف مغازه را به یک ضربت در مغلوب ساختن پیشی جستن.

در دیگر مبارزه بسیار متفاوت حریف بایدن ممکن است در برخی از انتقاد به دلیل نوع خاص از N95 ماسک میپوشید که روز — 3M ذرات تنفسی 8210V — دارای یک “سرد جریان شیر” است که باعث می شود آن را بی اثر در حفاظت از دیگران به دلیل این فیلتر تنها هوا استنشاق و بازدم. اما البته تهمت داشتن ماه را صرف امتناع از پوشیدن ماسک در همه deriding کسانی که در هیچ موقعیت برای حمله بایدن برای پوشیدن این نوع اشتباه از ماسک در طول یک بخشی از سفر خود را.

به عنوان مت Gertz از رسانه های مهم برای آمریکا گزارش داد به تازگی مغلوب ساختن پیشی جستن تلاش موفق به ساخت ماسک گریزی بخشی از گسترده تر فرهنگ جنگ شده است با کمک رادیو فردا میزبان مانند Tucker Carlson and Laura Ingraham. “کارلسون Ingraham و چند تن از همکاران خود را محکوم ماسک و کسانی که ترویج آنها را حتی به عنوان شواهد انباشته شده که ماسک ها یکی از موثر ترین اقدامات متقابل در برابر coronavirus” Gertz مشاهده شده در اوایل این ماه. “شبکه بینندگان گفته شده است که ماسک استفاده است نه تنها بی اثر است بلکه بخشی از یک توطئه توسط دموکرات ها و رسانه ها برای حفظ آمریکایی در ترس زندگی می کنند و تحت کنترل خود را.”

در آوریل Ingraham دفاع معاون رئیس جمهور مایک پنس برای پوشیدن ماسک در کلینیک مایو با این ادعا وجود دارد برخی از شک و تردید بیش از اثر مسدود کردن انتقال قطرات تنفسی که وجود ندارد. “آنها می گویند تمام این ماسک چیزی است که حل و فصل علم فقط می خواهم آنها را با تغییر آب و هوا” او گفت: بینندگان. “البته که نه.”

در ماه مه کارلسون آغاز شد و یکی از خود را نشان می دهد با این ادعا که “شهروندان که باقی می ماند گیر کرده در لس آنجلس به طور موثر گروگان” از شهردار اریک Garcetti. شهردار کارلسون fumed “درخواست کرده است که هر کسی که خارج می رود و به هر دلیلی به عنوان افزایش گرما در L. A. باید پوشیدن ماسک.”

“این می رود بدون گفت که هیچ علم پشتیبان این منظور و یا هر یک از Garcetti به اصطلاح سلامت تصمیم گیری” کارلسون ادعا به شدت. “در واقع این امکان وجود دارد که نیاز به ماسک خارج جلوگیری خواهد شد یک فرد از آلوده شدن در لس آنجلس است.”

در هفته های اخیر به عنوان Covid-19 موارد مشخصی در ایالات تگزاس و آریزونا و فلوریدا که به دنبال تهمت مشاوره برای استراحت محدودیت های قبل از ویروس سرکوب شد و برخی از دولت های محلی و مقامات جمهوری خواه شکسته اند و با تهمت و آشکارا حمایت ماسک-پوشیدن.

شرکت سلسله مراتب در فاکس نیوز در تلاش است تا با پیروی از همان مسیر است. در حالی که ممکن است خیلی دیر به خنثیسازی همه آسیب شبکه کمک کرده است رئیس جمهور تحمیل فاکس حتی تولید یک سری از اطلاعیه های خدمات عمومی شامل Hannity و همچنین به عنوان میزبان Bret Baier, Martha MacCallum, Maria Bartiromo و استیو Doocy که در آن همه آنها توصیه فاکس را تا حد زیادی سالمندان مخاطبان به توجه و راهنمایی از مراکز کنترل بیماری و پوشیدن ماسک.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im