مغلوب ساختن پیشی جستن یک شوخی نژادپرستانه در یک ققنوس Megachurch و جمعیت رفت

از صفحه اصلیدر آن را سخت می گویند که لحظه ای در دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تجمع در یک ققنوس megachurch روز سه شنبه بود زشت ترین. آن بود که رئیس جمهور ایالات متحده تکرار شوخی نژادپرستانه او گفت: آخر هفته گذشته در تولسا, تماس Covid-19 بیماری ویروسی است که به تازگی در چین در سال گذشته “کونگ آنفولانزا;” یا این بلوکهای دوم هنگامی که هزاران نفر از حامیان محمد مرسی در سلامتی?

رئيس جمهور در تلاش برای منحرف کردن توجه از botched پاسخ همه گیر است که هزینه ده ها هزار نفر از آمریکایی ها زندگی خود را تحریک نژادپرستانه خشم را در برابر ملت که در آن ویروس شروع به پریدن کرد از حیوانات به انسان است به شدت زشت است. به عنوان این واقعیت است که هزاران نفر از حزب جمهوری خواه دانشجویی, فعالان, بسته بندی محکم هم در داخل نادیده گرفتن اجتماعی فاصله و ماسک-پوشیدن در پاسخ با صاعقه وار تشویق.

اما چیزی وجود دارد حتی بیشتر نگران کننده در مورد این حادثه بود که بلافاصله آشکار در پخش زنده. فیلم ضبط شده از داخل بسته بندی رویای شهر کلیسا توسط عکاس خبری نیک Oza نشان داد که مغلوب ساختن پیشی جستن و طرفداران خود را به اشتراک گذاشته بود یک لحظه از تماس و پاسخ و نفرت در ساخت تا به شوخی.

مغلوب ساختن پیشی جستن آغاز شد و با مشاهده است که این بیماری همه گیر بیماری او صرف دو ماه گذشته کمرنگ جلوه دادن شناخته شده است توسط یک گیج کننده مجموعه ای از شرایط است. او پس از آن متوقف به درخواست مونتاژ فعالان دانشجویی اگر آنها تا به حال دیده سخنرانی خود در تولسا که در آن او به همان نقطه. هنگامی که آنها را تشویق می کردند در پاسخ به او آغاز شده به لیست برخی از آنچه او گفته بود “19 یا 20 نام” برای این بیماری که بیشتر آن اشاره شده در برخی از راه به ریشه های خود را در چین.

به عنوان به زودی به عنوان برگ برنده گفت: “ووهان — ووهان شد در ابتلا به” جمعیت شروع به زمزمه با شور و هیجان به وضوح پیش بینی کرد که رئیس جمهور بود در مورد تکرار لکه دار دستیاران خود را در حال صرف قبلی بعد انکار شد و نژادپرست است. هنگامی که مغلوب ساختن پیشی جستن درو کردن تنش با ارائه “کوروناویروس” به عنوان بعدی نام خود را در لیست یکی هیجان زده صدا پس از دیگری فریاد زد: از جمعیت: “کونگ آنفولانزا!” “کونگ آنفولانزا!” “کونگ آنفولانزا!”

رئیس جمهور به اتمام تماس-و-پاسخ گفت: “کونگ آنفولانزا آره” و ملاقات با دیوانه وار تشویق. Oza فیلم نشان می دهد که چندین مرد جوان پریدم به پا پمپاژ مشت خود را در هوا در وجد و سرور ظاهرا هیجان زده برای دیدن خود را قهرمان تجاوز همه مرزهای مشترک نجابت درست در مقابل آنها.

Weijia جیانگ کاخ سفید خبرنگار ایسنا که در گزارش مارس که کاخ سفید کارمند ساخته شده بود همان شوخی نژادپرستانه در مورد این بیماری به صورت اشاره در توییتر که “مغلوب ساختن پیشی جستن لذت بازخورد” از جمعیت در ققنوس. “او اغلب تست کردن مواد در تظاهرات مانند یک stand up comedian و به نظر می رسد این است که به بخشی از عمل خود را,” او اضافه شده است.

پس از یک, عجیب و غریب, کنار, که در آن رئیس جمهور به نظر می رسید که نشان می دهد او مطمئن نیستید آنچه 19 در Covid-19 مخفف — “به من بگو چه 19?’ Covid-19. برخی از مردم نمی تواند توضیح دهد که چه 19…” — (این اشاره به 2019 در سال جدید کروناویروس بیماری ظهور) تهمت بازگشت به لیست خود را از نام جایگزین. “برخی از مردم در تماس با آن, چینی, آنفولانزا, چین, آنفولانزای, راست?” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: روشن ساخت که قصد او این است که به سرزنش چین که حاوی ویروس خود دولت است اما با توجه به در سرکوب.

به عنوان اگر عینک از رئیس جمهور فعالانه تحریک نژادپرستانه واکنش در برابر چینی-آمریکایی ها نبود هولناک به اندازه کافی جایگزین نام این بیماری به او پیشنهاد شد و همچنین یک سیلی از کارشناسان بهداشت عمومی که باید صرف پنج ماه گذشته در تلاش برای آن را روشن به آمریکایی ها که این بیماری کشنده جدید که می توانست در دراز مدت اثرات بهداشتی حتی برای کسانی که برای زنده ماندن آن است که به عنوان برگ برنده بارها و بارها اصرار داشت در آغاز شیوع صرفا یک فرم از آنفلوانزا است.

رئیس جمهور تلاش برای وانمود کند که شیوع ویروسی شده موجود است که بدون شک تشویق تقریبا همه فعالان جوان در سالن به جمعیت هم بدون ماسک و حتی توسعه یافته به گفتن آنها را در یک نقطه که ایالات متحده آمریکا در دو ماه گذشته زندگی می کردند از طریق “امیدوارم پایان همه گیر.”

تهمت نیز تکرار غلط ادعا می کنند که افزایش موارد جدید در کشورهای که پیش رو فشرده با بازگشایی کسب و کار بدون ملاقات با معیار برای مهار منتشر شده توسط خود coronavirus نیروی کار صرفا آماری بر روی صفحه رادار ناشی از گسترده تر تست. او به عنوان کسی که در مخاطب گزارش فریاد زد “توقف تست!”

چه ساخته شده است که ارز به طور تصادفی آشکار است که مخاطبان عضو طرفدار رئیس جمهور بود که در آن لحظه خطر عفونت با بودن در یک بسته بندی سالن که در آن تقریبا هیچ کس با پوشیدن ماسک در حالی که برگ برنده خود که محافظت از ویروس با داشتن همه او در تعامل با آزمایش روزانه ایستاده بود در یک فاصله امن از جمعیت به تنهایی در مرحله و بیش از 10 فوت از هم جدا تریبون برای سخنرانان دیگر استفاده کنید.

اگر تهمت می خواهد به نشان می دهد که تست واقعا به او گفت: “مبالغه” و وجود دارد بدون نیاز به آمریکایی ها را به ترس از عفونت او می تواند شروع شده توسط دیگر نیاز به کسی که به او نزدیک می شود و بازگشت به تکان دادن برخی از دست در تجمع بعدی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>