مغلوب ساختن پیشی جستن نگه می دارد و لاف زدن در مورد امریکا Covid-19 مرگ و میر. آن را در میان بدترین.

به مدت سه ماهبه عنوان تعدادی از آمریکایی ها کشته Covid-19 تا رسید از 25000 به بیش از 138,000 رئیس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شده است در تلاش برای پنهان کردن شکست خود را به صرفه جویی در زندگی می کند با گفتن همان دروغ: که سرانه مرگ و میر در ایالات متحده شناخته شده به عنوان مرگ و میر در میان پایین ترین در جهان است.

“ما یکی از بالاترین میزان مرگ و میر در هر نقطه” تهمت و دروغ در روز دوشنبه در کاخ سفید رویداد در نظر گرفته شده برای تغییر موضوع از این بیماری همه گیر این یکی جشن افسران پلیس. “ما کمترین مرگ و میر و یا فقط در مورد بالاترین مرگ و میر در جهان,” او اضافه شده است. “ما در حال انجام یک کار بزرگ است.”

که به عنوان پرهیاهو و نادرست در روز دوشنبه آن را به عنوان در مارس زمانی که تهمت گمراه خبرنگاران گفت: “ایالات متحده به دست آورد قابل توجهی [sic] کاهش میزان مرگ و میر از تقریبا همه کشورهای دیگر است.” آن را بیشتر بود درست در زمانی که رئیس جمهور گفت “اگر شما نگاهی به مرگ نسبتا صحبت کردن ما در پایین ترین سطح همراه با آلمان است.” آن باقی مانده است یک دروغ در ماه ژوئن هنگامی که او ادعا کرد “ما بسیار پایین مرگ و مير فقط در مورد بهترین در جهان است.” آن را هنوز هم غلط هفته گذشته هنگامی که او اصرار داشت “ما شاید بالاترین — اما در میان پایین اما شاید کمترین مرگ و میر, نرخ مرگ و میر در هر نقطه از جهان” و باقی مانده آن را نادرست در روز سه شنبه هنگامی که او دروغ گفته است که “ما فقط در مورد بالاترین میزان مرگ و میر.”

در واقع به عنوان داده ها به روز رسانی روزانه توسط دانشگاه جانز هاپکینز Coronavirus مرکز منابع را نشان می دهد ایالات متحده است که از دست 420 شهروندان در هر میلیون نفر از این بیماری همه گیر تا کنون در حال حاضر هفتمین بالاترین میزان مرگ و میر در جهان به استثنای microstates سان مارینو و آندورا.

جدول کشورهای با بیشترین تعداد مرگ و میر سرانه از Covid-19 از ژوئیه 15.

عکس: دانشگاه جانز هاپکینز Coronavirus مرکز منابع

ایالات متحده در رتبه بندی بدون تغییر است از ماه آوریل تنها با شش کشور اروپایی — بلژیک, انگلستان, اسپانیا, ایتالیا, سوئد و فرانسه — داشتن دچار مرگ و میر بیشتر سرانه از ایالات متحده با وجود تهمت را تکرار ادعای خلاف بیش از 120 کشور کمتر بوده و میزان مرگ و میر نسبت به ایالات متحده و بسیاری از آنها را به طور چشمگیری پایین تر — از جمله آلمان و کره جنوبی و ژاپن و دانمارک, یونان, و کانادا است.

به عنوان آمریکایی کشته شدگان صعود کرده است از ماه آوریل و تلاش برای سرکوب انتقال تمام شد اما رها در بسیاری از نقاط کشور در مغلوب ساختن پیشی جستن اصرار نسبی شکست دولت خود را نسبت به بیشتر صالح آنهایی که در خارج از کشور تنها رشد بیشتر آشکار. در آن سه ماه تهمت است و دروغ عمومی در مورد آمریکا مرگ و مير حداقل 17 بار با توجه به رونوشت از سخنان خود در وب سایت کاخ سفید. او همچنین بارها و بارها ساخته شده این ادعای نادرست که دولت او شده است به عنوان موفق در نگه داشتن شهروندان خود زنده است که از آنجلا مرکل صدراعظم آلمان.

“در حالی که ما غم انگیز از دست دادن زندگی و شما نمی توانید سوگواری آن هر گونه قوی تر از ما در حال عزاداری آن” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در شروع coronavirus وظیفه نیروی مطبوعاتی در مارس 18, “ایالات متحده آمریکا تولید کرده است به طور چشمگیری بهتر سلامت بیش از هر کشور دیگری به استثنای آلمان — و من فکر می کنم ما به عنوان خوب یا بهتر.” بعد از آن که در جلسه مغلوب ساختن پیشی جستن و خود را coronavirus وظیفه نیروی هماهنگ کننده دکتر دبورا Birx در مورد یک نمودار که نشان داد که Covid-19 میزان مرگ و میر در آن زمان بود و در واقع بدتر در اروپای غربی اگر چه نه آلمان.

در حالی که Birx چندپاره و فاقد تأثیرگذاری دو واژه در حالی که ارائه نمودار — به اشتباه با اشاره به ایالات متحده مرگ و مير نشان داده شده در جدول خود را به عنوان مورد مرگ و میر است و, درصد از موارد تایید شده که به مرگ ختم — داده ها به وضوح تضعیف مغلوب ساختن پیشی جستن را ادعا می کنند به همسان آلمان نسبی موفقیت است.

050220_chart

یک تصویر از یک نمودار ارائه شده توسط دکتر دبورا Birx در کاخ سفید coronavirus وظیفه نیروی مطبوعاتی در مارس 18.

عکس: CSPAN, via YouTube

همانطور که از اواسط ماه آوریل Birx نمودار نشان داد که آمریکایی ها بیش از دو برابر احتمال دارد که آلمانی ها به درگذشت از Covid-19. در حالی که در ایالات متحده ثبت شده بود 11.24 مرگ و میر در هر 100 ، 000 نفر و سپس آلمان بود که میزان بالایی از عفونت تا به حال نگه داشته و مرگ و میر را به 5.25 هر 100 ، 000.

امروز آمریکایی ها نزدیک به چهار بار به عنوان به احتمال زیاد کشته شده اند توسط Covid-19 به عنوان آلمانی. با توجه به به روز رسانی نرخ مرگ و میر شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز در روز پنج شنبه در ایالات متحده ثبت شده بود 42 مرگ و میر در هر 100 ، 000 در مقایسه با 10.95 در آلمان است.

در بیان مرگ و میر در هر یک میلیون برای هر 420 آمریکایی ها از دست به Covid-19 تا کنون فقط 110 آلمانی ها نابود شده اند. این بدان معنی است که اگر دولت فدرال در واشنگتن شده بود به عنوان موفق در نگه داشتن شهروندان خود را زنده به عنوان یک زن در برلین مرگ و میر در ایالات متحده آمریکا خواهد بود نه به عنوان آن است که امروز 138,255 اما 36,045.

به عبارت دیگر بیش از 100,000 آمریکایی که درگذشت Covid-19 این ماه که هنوز هم امروز زنده بود مغلوب ساختن پیشی جستن موفق این بیماری همه گیر به عنوان به خوبی به عنوان معاون سابق تحقیقات دانشمند او گزارش تمسخر عنوان “احمق” طی یک تماس تلفنی بین رهبران دو کشور.

به نظر می رسد کمی امید که مغلوب ساختن پیشی جستن را متوقف خواهد کرد و این ادعای نادرست در هر زمان به زودی پس از کاخ سفید فشار سپاه به نظر می رسد تقریبا حساسیت به گفتن تهمت که او اشتباه است, حتی زمانی که آن را به وضوح مشهود است. روز دوشنبه به عنوان مثال هیچ یک از اصلاح رئیس جمهور زمانی که او گفت: حداقل 45 بار در این سال که سال 1918 آنفولانزای همه گیر صورت گرفت در سال 1917.

به جای تصحیح جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن کاخ سفید کارکنان شروع به تولید شواهد آن را به نگاه مانند دروغ در مورد آمریکا مرگ و مير درست است. هفته گذشته الهام فرح کاخ سفید مدیر ارتباطات استراتژیک توییتی که “خبر خوب” در مورد افزایش عظیم در تایید Covid-19 نفر در ایالات متحده بود که “ما مرگ و میر رو به کاهش است.” اما آنچه که فرح به عنوان اثبات کاهش مرگ و میر بود و در واقع یک نمودار نشان دادن چیز دیگری — یک قطره در مورد مرگ و میر است که اندازه گیری از سرانه مرگ و میر ناشی از این بیماری اما از نسبت بین مرگ و میر و موارد تایید شده.

حتی اگر به نظر می رسد به احتمال زیاد فرح موفق به مشورت هر یک از پزشکان در کاخ سفید coronavirus نیروی کار قبل از ارسال این نمودار واضح است که او باید شناخته شده است که مورد مرگ و میر برای Covid-19 متفاوت از مرگ و میر. چرا که نسخه اصلی نمودار را در دانشگاه آکسفورد جهان ما در اطلاعات وب سایت شامل زبان روشن و هشدار داد که مورد مرگ و میر و مرگ و میر هستند.

قبل از فرح ارسال شده به کاخ سفید نسخه ای از نمودار در توییتر او یا یکی دیگر از مغلوب ساختن پیشی جستن دستیار حذف این جمله از آن شرح: “در طول شیوع یک بیماری همه گیر CFR ضعیف است اندازه گیری از خطر مرگ و میر از این بیماری است.”

071620_cfr_final

یک نمودار ایجاد شده توسط محققان در دانشگاه آکسفورد قبل از آن بود ویرایش شده توسط کاخ سفید است.

عکس: جهان ما در داده ها

به مسائل بدتر به عنوان آکسفورد محققان در توضیح جزئیات در جای دیگر در سایت خود به این دلیل که اعداد واقعی آمریکایی ها آلوده با Covid-19 ناشناخته باقی مانده — با حدود 90 درصد از جمعیت تست نشده و دلیل آن می تواند تا 8 هفته برای افرادی که مبتلا به این ویروس به مرگ از آن زمان نسبت بین مرگ و میر و موارد تایید شده است که به عنوان فرح به نظر می رسید که نشان می دهد یک اندازه گیری دقیق از چگونه مرگبار این بیماری است.

“وجود دارد یک سوال ساده است که اکثر مردم می خواهم جواب داد. اگر کسی آلوده به Covid-19, چقدر احتمال دارد که فرد به مرگ ؟ ” آکسفورد محققان هانا ریچی و حداکثر ed westwick نوشت. “نکته کلیدی این است که” مورد مرگ و میر,’ شایع ترین مورد اندازه گیری از خطر مرگ است نه پاسخ به این سوال به دو دلیل. یکی از آن متکی بر تعداد موارد تایید شده و در بسیاری از موارد تایید نشده; و دو آن متکی بر تعداد کل مرگ و میر و با Covid-19 برخی از افرادی که بیمار هستند و به زودی خواهد مرد هنوز درگذشت.”

به عنوان آکسفورد محققان با مشاهده تغییر در مورد مرگ و میر در طول زمان است که اندازه گیری از این بیماری بیشتر یا کمتر کشنده است. به حالت آشکار Covid-19 نیست بیشتر مرگبار در ایالات متحده در حال حاضر از آن بود که در اوایل ماه آوریل فقط به خاطر ملی مورد مرگ و میر بالا رفته و از حدود 3 درصد و سپس به 4 درصد در حال حاضر. به طور مشابه, این بیماری است و نه کمتر مرگبار در حال حاضر از آن در اواسط ماه مارس زمانی که مورد مرگ و میر بود 6 درصد است. Covid-19 نیز بیشتر مرگبار در ایتالیا که در آن انتقال این ویروس شده و سرکوب شده به طوری که این کشور به طور متوسط کمتر از 200 مورد جدید و مرگ و میر 12 روز فقط به این دلیل که مورد مرگ و میر وجود دارد باقی می ماند بالاتر از 14 درصد است.

هنوز در کاخ سفید در جلسه مطبوعاتی هفته گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن مطبوعات, منشی, Kayleigh McEnany خبرنگاران نشان داد نمودار کاهش مورد مرگ و میر در ایالات متحده فرح توییتی او آن را به نام اثبات این که امریکا Covid-19 مرگ و مير رفته بود پایین و این آمریکایی ها بودند که در حال حاضر بیشتر احتمال دارد برای زنده ماندن این بیماری به دلیل “کار بزرگ این دولت با درمان.”

White House Press Secretary Kayleigh McEnany speaks during the press briefing at the White House in Washington, DC on July 6, 2020. (Photo by JIM WATSON / AFP) (Photo by JIM WATSON/AFP via Getty Images)

Kayleigh McEnany کاخ سفید دبیر مطبوعاتی خبرنگاران نشان داد یک نمودار از Covid-19 case-نرخ مرگ و میر در جولای 6.

عکس: جیم واتسون/خبرگزاری گتی ایماژ

خواست روز دوشنبه در مورد دکتر Anthony Fauci فرانک پذیرش است که “هنگامی که شما مقایسه ما را به کشورهای دیگر فکر نمی کنم شما می توانید می گویند که ما در حال انجام بزرگ; یعنی ما فقط نه” McEnany دوباره حرفت رو به کاهش مورد مرگ و میر صحبت از آن به عنوان یک نشانه آن است که این بیماری به کمتر کشنده در ایالات متحده آمریکا “هنگامی که شما مقایسه ما به کشورهای دیگر در مورد مرگ و میر دیگر کشورهای صنعتی ما بسیار پایین و ضرب و شتم بسیاری از کشورها, اگر نه همه, در اروپا,” او گفت:.

به اطلاع گمراه گراف به اشتراک گذاشته شده توسط فرح و McEnany همچنین ممکن است مانند نگاه اثبات تهمت و ادعا می کنند که ایالات متحده انجام یک کار بهتر در نگه داشتن مردم زنده از آلمان پس از ایالات متحده در مورد مرگ و میر به حال غوطه ور در زیر آلمانی که روز است. اما در واقع تا به حال کاخ سفید جرأت به ارائه حقیقت به خبرنگاران یک نمودار واقعی سرانه مرگ و مير در آن روز را نشان داد که آمریکایی ها در حال مرگ هستند از Covid-19 در افزایش نرخ در مقایسه با آلمان و ایالات متحده آمریکا است که در مسیر به زودی به پیش افتادن از فرانسه به عنوان کشور با ششم-بدترین مرگ و مير در جهان است.

071620_covidMR

سرانه مرگ و مير Covid-19 در 7 بدترین کشورها در جولای 5 نسبت به آلمان.

عکس: جهان ما در داده ها

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im