مغلوب ساختن پیشی جستن در حال رشد است نگران برنی ساندرز در حالی که مشاوران او فکر می کنم سناتور ورمونت آسان خواهد بود به ضرب و شتم

در صبح روز یکشنبهدونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد کمپین ارسال یک ایمیل به میلیون ها نفر از مشترکین که با وخیم هشدار در خط موضوع: “سوسیالیستی تهاجم: برنی ساندرز و AOC Barnstorm آیووا.”

توجه داشته باشید شروع شد: “فراموش جو روگان. حمایت از AOC در واقع مشکل ساز است.”

بقیه ایمیل شد عادی تلاوت وحشت از یک ساندرز-led سوسیالیستی رژیم در امریکا, اما آن تأکید Trump را تغییر انتخاباتی نگرانی به عنوان ساندرز موج در این هفته نهایی قبل از اولین حزبی در آیووا.

مغلوب ساختن پیشی جستن به گفته فعالان در دایره گسترش یافته خود را حلقهection نگرانی از دیرین خود تمرکز سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن جدید دوقلو تهدید ساندرز و سابق شهر نیویورک شهردار مایک بلومبرگ که در حال اجرا برای نامزدی, اما متعهد به صرف حداقل 1 میلیارد دلار از ثروت خود را برای شکست دادن تهمت, مهم نیست که چه کسی نامزد شده است. مغلوب ساختن پیشی جستن علاقه بلومبرگ و پول خود را شرح داده شده است توسط مشاوران او به عنوان “وسواس” اما او نیز مدت طولانی است که نگران آن است که پوپولیسم در آغوش ساندرز به عنوان به خوبی به عنوان سناتور. الیزابت وارنکه بازی کردن در راه های غیر قابل پیش بینی در یک انتخابات عمومی ،

هفته گذشته نیویورک تایمز گزارش داد که برخی از مغلوب ساختن پیشی جستن مشاوران بر این باورند که ساندرز یک beatable انتخابات نامزد و کار کرده اند و به بالا بردن یک گزارش که سابق South Bend شهردار پیت Buttigieg انتخاباتی در ایران به استدلال می کنند که ساندرز است مخاطره آمیز نامزد. اما همان مقاله پیشنهاد می شود که برگ برنده خود را مخالف و کار شده است به تضعیف ساندرز با نظرات عمومی. “رئیس جمهور و مشاوران او می گویند شده است نیاز به یک هدف شفاف و او معتقد است که او در واقع صدمه زدن به آقای ساندرز. آقای تهمت مشاوران لزوما به اشتراک گذاری است که نمایش” بار گزارش شده است. به تفاوت دیدگاه ها در میان تهمت و دستیاران او منجر به یک سرگرم کننده استراتژیک همزمانی: مغلوب ساختن پیشی جستن معتقد است که او صدمه زدن به ساندرز با حمله به او در حالی که رئیس جمهور و مشاوران بر این باورند که او کمک ساندرز با کسانی که در همان حملات و پس از مغلوب ساختن پیشی جستن حمله ساندرز در خدمت منافع (به عنوان آنها را در درک آنها) از هر دو مغلوب ساختن پیشی جستن و مشاوران او.

در بیخ و بن سخنرانی های ساخته شده در ژانویه تهمت ذکر ساندرز نام — یا به عنوان مغلوب ساختن پیشی جستن اشاره به او “دیوانه برنی” و هشت بار به عنوان اغلب به عنوان بایدن.

در حالی که تنها یکی از آن prognostications می تواند درست تهمت خصوصی ترس که تا کنون پدید آمده اند علنا و همچنین با توجه به تجزیه و تحلیل از مغلوب ساختن پیشی جستن عمومی نظرات به نژاد قصد بازگشت به اوایل 2019. مغلوب ساختن پیشی جستن است توییتی بار بیشتر در مورد ساندرز در فقط چند هفته اول سال جاری نسبت به او از تابستان گذشته در حالی که او در توییتی کمی کمتر در مورد بایدن حتی به عنوان معاون رئیس جمهور سابق بوده است و مرکزی برای مغلوب ساختن پیشی جستن را روایت اطراف استیضاح. در بیخ و بن سخنرانی های ساخته شده در ژانویه تهمت ذکر ساندرز نام — یا به عنوان مغلوب ساختن پیشی جستن اشاره به او “دیوانه برنی” و هشت بار به عنوان اغلب به عنوان بایدن. این نشانه یک تغییر شدید از پاییز گذشته زمانی که بایدن مکرر تهمت هدف در تجمعات انتخاباتی در حالی که ساندرز بود به سختی ذکر شده است.

bernie-trump-chart-2-1580243475

گرافیک: Soohee چو/رهگیری

همانطور که وارن رز در اواخر تابستان و اوایل پاییز مغلوب ساختن پیشی جستن اشاره از او صعود به عنوان پس از آن کاهش یافته است به خود او رای دهی را در اواخر اکتبر و نوامبر است. Buttigieg merited یک تعداد انگشت شماری از مغلوب ساختن پیشی جستن اشاره در ماه دسامبر به عنوان او صعود در نظرسنجی ها افتاد اما به سرعت به عقب.

سر-به-سر رای گیری بیش از سال گذشته به طور کلی نشان داده شده است بایدن به وسیع ترین سرب بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن, به دنبال نزدیک توسط ساندرز (که دارای 3 نقطه لبه بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن در Real Clear Politics متوسط). وارن و Buttigieg به طور کلی سقوط سوم و چهارم برابر مغلوب ساختن پیشی جستن. نیویورک تایمز تحلیل که وارن مراتب ضعیف در برابر تهمت در کلید rustbelt متحده مرگبار به مبارزات انتخاباتی خود را در پاییز. زمانی که بلومبرگ در نظر گرفته شده است در مقايسه با او تمایل دارد به نظرسنجی پیش از مغلوب ساختن پیشی جستن اما نه به عنوان به خوبی به عنوان بایدن و تقریبا برابر با Sanders.

مرجع در مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین ایمیل به روگان — “فراموش جو روگان” — آمد و با هیچ توضیح و یا پس زمینه, بازتاب کمپین آگاهی از بحث پادکست میزبان برسد در فرهنگ عامه است. (هفته گذشته روگان, یکی از محبوب ترین چهره های رسانه ها در کشور گفت که او احتمالا برای رای دادن Sanders. Sanders, کمپین به اشتراک گذاشته شده یک ویدیو را با نظرات خود در توییتر یک حرکت بود که به طور گسترده مورد بحث در میان برخی از بخش های سمت چپ که به اتهام ساندرز با بالا بردن رقم آنها ناودان به عنوان transphobic جنسیتی و نژادپرستانه.)

مغلوب ساختن پیشی جستن شده است عصبی در مورد ساندرز به عنوان او توضیح داد که در یک گفتگوی خصوصی با لو Parnasیک شخصیت مرکزی در استیضاح حماسه و دیگران در سال 2018, صوتی, از, است که به بیرون درز کرد.

“من فکر می کنم برنی به عنوان معاون رئیس جمهور شده اند سخت تر” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: با اشاره به هیلاری کلینتون در سال 2016 انتخاب سناتور. Tim Kaine به همسر در حال اجرا. “او تنها یکی من نمی خواهم او را انتخاب کنید.”

“شما می دانید من کردم 20 درصد از [این] برنی رای مردم درک نمی کنند که به دلیل تجارت چرا که او یک تجارت بزرگ مرد. او در واقع می گوید: ما در حال گرفتن پیچ در تجارت و به او حق است. من بدتر از او است اما ما می تواند چیزی در مورد آن انجام. من نمی دانم اگر او می توانست او گفت:” احتمالا به این معنی که او بدتر است به صورت رایگان تجارت هواداران از ساندرز خواهد بود. “اما تا به حال او را برداشت برنی ساندرز آن را سخت تر” مغلوب ساختن پیشی جستن ادامه داد. “در حال حاضر و سپس به شما می گویند — مردم می گویند هیچ, آن را آسان تر است چون او مرتب کردن بر اساس از استقرار عادی دموکرات ها را به من می آیند به طوری که او ممکن است از دست داده اند و بسیاری از آرا بیش از حد.”

مغلوب ساختن پیشی جستن در مارس 2018 شام افزود: درست است که او فکر ساندرز می شود در سال 2020 حتی به عنوان افراد در جدول اختلاف نظر داشتند. “من فکر می کنم او ممکن است چرا که او می کند بسیاری از تلویزیون است. معمولا زمانی که آنها انجام بسیاری از تلویزیون, این بدان معناست که آنها در حال اجرا است.”

پس از ساندرز اعلام کرد نامزدی خود را در بهمن ماه سال گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن به طور مشابه گفت: در طول یک بیضی دفتر مطبوعاتی که ساندرز در تجارت بود و قابل مقایسه با او. “اوه برنی ساندرز در حال اجرا است. آره درست است. شخصا, من فکر می کنم او از دست رفته خود را در زمان. اما من مانند برنی چرا که او یک فرد است که شما می دانید در تجارت او به نوعی موافق در تجارت است. من که بسیار دشوار در تجارت است. او سخت در تجارت است. مشکل این است که او نمی داند چه باید بکنید در مورد آن. ما در حال انجام کاری بسیار دیدنی در تجارت است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن اگر او می خواهد به گرفتن جدی در مورد Sanders, ممکن است نیاز به آمده تا با یک موثر تر مستعار برای غیر مومن سناتور مستقل از ایالت ورمونت. “دیوانه برنی” مثل مغلوب ساختن پیشی جستن “دیوانه نانسی” برای مجلس نانسی پلوسی نام تهمت تفریحی برای رقبای سیاسی او نمی داند که چگونه که مسئولیت رسیدگی به.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im