مغلوب ساختن پیشی جستن اهدای هواکش به کشورهایی که نیاز ندارید و یا نمی توانید از آنها استفاده کنید


ProPublica غیر انتفاعی اتاق خبر که به بررسی سوء استفاده از قدرت است. ثبت نام برای دریافت ما بزرگترین داستان به عنوان به زودی به عنوان آنها منتشر شده است.

به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تحت انتقاد است که دولت او تا به حال موفق به مدیریت بیماری همه گیر کوروناویروس او ذکر یک منطقه از موفقیت: طرح خود را برای اهدای هزاران نفر از هواکش به کشورهای دیگر است.

“در حال حاضر ما در حال پادشاه پنکه” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: در مارس 18.

مقامات کاخ سفید را تحت فشار قرار دادند و آژانس ایالات متحده برای توسعه بین المللی به خرید هزاران نفر از دستگاه های گران قیمت از شرکت های ایالات متحده و کمک آنها در خارج از کشور با توجه به اسناد داخلی, ایمیل دیده می شود و یا توصیف به Marketplace و مصاحبه با مقامات. یکی USAID رسمی به تازگی با اشاره به پروژه در یک ایمیل داخلی به عنوان “POTUS اهدای هواکش” استفاده از مخفف رئیس جمهور ایالات متحده است.

اما تلاش شده است مشخص شده توسط اختلال با کمی وضوح در چه کشورهای در حال انتخاب یا چگونه هواکش ها اختصاص داده است. یک USAID یادداشت دیده Marketplace را نشان می دهد تجهیزات اهدایی به کشورهای ثروتمند است که به طور معمول انجام نمی دریافت کمک های خارجی از جمله کشورهای عضو ناتو و به چند مکان مجهز به بیمار با استفاده از دستگاه های که نیاز به round-the-clock نیروی انسانی و تعمیر و نگهداری منظم.

دولت تصمیم گیری در یک توزیع نظر می رسد که ارتباط کمی به تعداد coronavirus مرگ و میر و یا عفونت در یک کشور است. هندوراس است که دریافت 100 هواکش حال حدود 72 تایید مورد در هر 100000 نفر در ژوئن 11, روز طرح تصویب شد یک مقام وزارت خارجه با توجه به سازمان بهداشت جهانی داده است. همسایه ال سالوادور است که به دریافت 600 هواکش حال حدود 51 مورد در هر 100000 نفر در آن نقطه است. و ویتنام است مجموعه ای برای دریافت 100 هواکش هر چند این کشور تا به حال فقط چند صد موارد در همه و هیچ مرگ و میر.

“این اعداد بیش از حد دور گفت:” ریچارد سالیوان مدیر شرکت تعارض و بهداشت گروه تحقیقاتی در کالج کینگ لندن اشاره کرد که تعداد فن های ذکر شده در این سند تنها با یک استثنا تقسیم عددی بر مضرب 5. “هیچ کس انجام داده مناسب نیاز است.”

دولت گفته است که هزینه بیش از 200 میلیون دلار اهدا هواکش کمی کمتر از یک پنجم از آن وعده داده شده coronavirus مربوط به کمک های خارجی.

اما کارشناسان بهداشت عمومی گفت که بدون دقت ارزیابی هر کشور مراقبت های بهداشتی تخصص — و از طریق زیر برای اطمینان از بیمارستان می تواند نگه داشتن دستگاه های در حال اجرا — کمک های مالی می تواند به زباله و یا حتی خطر زندگی بیماران.

“من آن را ببینید در سراسر جهان است. آنها آن تماس بگیرید, پزشکی, گورستان,” دکتر گفت: Berend متس صندلی از جامعه آمریکا از بیهوشی’ کمیته جهانی انسانی فراگستر. “تمام تجهیزات ذخیره می شود در یک اتاق و آنها نمی دانند چه چیزی برای انجام با آن, آنها نمی دانند که چگونه به آن را تعمیر و آن را یک تراژدی است.”

بیشتر کم درآمد و با درآمد متوسط کشورهای در حال مبارزه با این بیماری همه گیر را کمتر نیاز به هواکش از آنها برای اکسیژن لوازم تحویل از طریق دستگاه های ساده و یا کمک های مالی برای پرستاران و پزشکان گفت: دکتر ربکا Inglis یک مراقبت های ویژه دکتر که تحقیقات برای مراقبت از بیماران بدحال در مکان هایی با چند منابع است.

“سیاستمداران و دیگر بزرگ دهنده بدن هستند و از زرق و برق و زرق اهدای تجهیزات با تکنولوژی بالا است که قطاری از تصور عمومی” او گفت:. “مردم مانند یک فانتزی به دنبال کمک مالی است که آنها می توانید یک پلاک است.”

اقدام USAID سخنگوی Pooja louisiana travel گفت: این سازمان است ارائه هواکش در پاسخ به کشور درخواست و همکاری با کشورها برای ارزیابی بیمارستان ها توانایی به “استفاده از هواکش با خیال راحت و مناسب است.” او گفت: این سازمان ارائه شده است “هدفمند کمک های فنی که در آن مورد نیاز” و همچنین دسترسی به یک “راه دور-آموزش پورتال برای ارائه دهندگان خدمات سلامت.”

مقامات کاخ سفید نه پاسخ به سوالات در مورد کمک های مالی.

این USAID یادداشت که تصویب شد 11 ژوئن توسط مقام وزارت خارجه جیمز Richardson ارائه می دهد اطلاعات بیشتر از یکی از این دولت بالاترین مشخصات تلاش های بین المللی برای مبارزه با این بیماری همه گیر. مغلوب ساختن پیشی جستن آمده است تحت انتقاد خود را در مارس اعلام کرد که ایران می خواهد خروج از سازمان بهداشت جهانی بیش از آن coronavirus پاسخ یک تصمیم که نگران کارشناسان بهداشت عمومی و قرار دادن آمریکا در تقابل با متحدان آن است. اما دولت با اشاره به ونتیلاتور کمک های مالی و دیگر کمک های خارجی به عنوان شواهد حاکی از آن است که هنوز هم پیشرو جهانی coronavirus پاسخ.

کاخ سفید شورای امنیت ملی و آژانس توسعه بین المللی اقدام مدیر جان Barsa اند اغلب در مورد ارسال کمک های مالی در توییتر اشتراک گذاری تصاویر از USAID-مارک جعبه رهبری به روسیه و پاراگوئه و برزیل و جاهای دیگر.

اما داخلی ایمیل فرستاده شده در ماه گذشته و توصیف به Marketplace نشان می دهد این روند گرفتار سردرگمی و miscommunication. یک USAID رسمی در آژانس coronavirus وظیفه نیروی نوشت: به دیگر مقامات که برای اجرای “دریچه کار” آژانس مورد نیاز به آدرس “تیم ارتباطات” “رهبری انتظارات” و “نیاز برای ارشد نامزدی.” برای اولین بار یک محموله رفته بود بیش از یک ماه قبل از ارسال ایمیل.

“شما partway از طریق یک فرایند که در آن شما در حال حاضر ارسال می شود و شما می خواهید به ارسال بیشتر و شما نمی دانید که آنچه شما انجام می دهند” گفت: یک USAID رسمی با آگاهی از آژانس coronavirus پاسخ. “این فقط نشان می دهد که شما یک گروه از افراد مشغول به کار در اختلال.”

و کارشناسان بهداشت عمومی گفت که تجهیزات اولیه مانند ماسک و دستکش و تست های تشخیصی بیشتر به فوریت نیاز به چه مراقبت های بهداشتی کارگران در کشورهای مختلف با چند هواکش گفتند که کمکهای مالی را خوش آمدید. در اوایل بیماری همه گیر USAID محدود خرید تجهیزات حفاظت فردی توسط دریافت کنندگان وجوه مالی خود را و قوانین فعلی هنوز هم جای محدودیت در خرید است.

“این است که احتمالا حتی بیشتر مهم است که ما باید PPE در خارج وجود دارد (در سیستم های بهداشتی) از هواکش” گفت: James فایفر, مدیر اجرایی, بهداشت اتحاد بین المللی بهداشت عمومی سازمان غیر انتفاعی است که با این نسخهها کار در موزامبیک ساحل عاج و تیمور شرقی.

ونتیلاتور بودجه می آید از کنگره برای تخصیص بودجه برای پاسخ دادن به این بیماری همه گیر. در برخی از کشورهای USAID منابع صرف شده در هواکش را تا نزدیک به نصف و یا بیشتر از بودجه این سازمان صرف توجه به بودجه جداگانه سند از اواسط ماه ژوئن دیده می شود ProPublica. در اندونزی 66 درصد از USAID بودجه که صرف وجود دارد در حال رفتن به سمت هواکش در حالی که در رواندا نسبت تقریبا به نصف و در سریلانکا آن است که 44 درصد.

این فن های اهدا شده توسط آژانس توسعه بین المللی ساخته شده توسط سه شرکت ZOLL پزشکی شرکت Vyaire و Medtronic یک سخنگوی آژانس گفت. Louisiana travel گفت: این سازمان در حال همکاری با شرکت های شناسایی شده توسط وزارت بهداشت و خدمات انسانی و سازمان مدیریت اضطراری فدرال.

این پنکه در حال خریداری شده را از طریق یک موجود چند میلیارد دلاری آژانس قرارداد با یک کنسرسیوم به رهبری Chemonics, یک واشنگتن-بر اساس توسعه شرکت مشاوره. یک Chemonics سخنگوی ارجاع سوال به USAID.

یک سخنگوی Vyaire پاتریک اوکانر تایید کرد که 150 Vyaire هواکش فرستاده شد توسط USAID به روسیه که حداقل 50 هواکش شد رفتن به آفریقای جنوبی. او با اشاره سوالات دیگر به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت.

سخنگوی ZOLL, دایان اگان گفت: شرکت “افتخار به بخشی از این پاسخ تلاش برای کمک به پاسخگویی به این نیاز فوری.” او کاهش یافته و به سوالات پاسخ دهد.

یک Medtronic سخنگوی ارجاع سوال به USAID. هر سه شرکت نیز به امضا قرارداد به هواکش برای HHS.

به عنوان coronavirus همه گیر در ایالات متحده در این بهار متحده درهم برای خرید هواکش, از ترس این که بیمارستان ها خواهد غرق شود و تقریبا تمام بیمارستان بستری COVID-19 بيمار خواهد نیاز به تهویه مکانیکی. در عرض چند هفته پس از وقوع بیش از نیمی از حدود 13,000 هواکش در ایالات متحده استراتژیک ملی ذخایر فرستاده شده بود به متحده است.

در طول زمان ارائه دهندگان خدمات پزشکی استفاده کرده اند هواکش بیشتر محافظه کارانه به دلیل نگرانی که ماشین تحویل بیش از حد فشار و اکسیژن و در واقع می تواند آسیب بیماران ریه ها.

اما با موارد یک بار دیگر صعودی در آمریکا مقامات و کارشناسان می گویند بیمارستان ممکن است به زودی دوباره تقلا برای ماشین آلات. کنگره دستیاران گفت: آنها می خواهند بدانند که چگونه دولت تجزیه و تحلیل داخلی و بین المللی نیاز دارد.

“آژانس توسعه بین المللی را تهیه هواکش برای دیگر کشورها به هیچ وجه تحت تاثیر قرار دهد در دسترس بودن بحرانی منابع برای مردم آمریکا” louisiana travel گفت.

دموکرات باب منندز سناتور. این عضو ارشد کمیته روابط خارجی سنا نوشت: به Barsa ماه گذشته ابراز نگرانی کرد که به ابتکار “میافزاید برنامه های سیاسی به چه USAID اختصاص” بودجه.

در طول بهار به عنوان برگ برنده بارها و بارها تأکید کرد که ایالات متحده آمریکا به کمک به کشورهای دیگر نیاز به پنکه, USAID ماموریت ها و سفارتخانه های ایالات متحده روت دستگاه درخواست از طریق شورای امنیت ملی این USAID رسمی گفت.

“همه چیز رفت به شورای امنیت ملی” این مقام گفت. پس از آن “شورای امنیت ملی خواهد آمد و بگو اینجا اولویت های ما است.'” شورای امنیت ملی به کسانی که تصمیم گیری با کاخ سفید را coronavirus وظیفه نیروی رسمی اضافه شده است.

موزامبیک به نظر می رسد دو بار در لیست و میله میله برای دریافت 100 هواکش با توجه به سند.

Dj Ramiro, موزامبیک کشور, مدیر بهداشت اتحاد بین المللی کشور گفت: تا به حال تنها 44 هواکش زمانی که این بیماری همه گیر آغاز شد و در حال حاضر به 150 پس از کمک های مالی از چین و جاهای دیگر و خرید توسط دولت است. این کشور دیده می شود حدود 1,300 موارد و نه مرگ و میر با توجه به آمار و ارقام از دانشگاه جانز هاپکینز دانشگاه Coronavirus مرکز تحقیقات.

این فن “را به یک تفاوت بزرگ برای دولت” رامیرو گفت.

هر چند برآورد هزینه های داده شده در این یادداشت عبارتند از: “هواکش و مرتبط با حمایت از” متوسط هزینه متفاوت است به طور گسترده ای از به عنوان کمی به عنوان $400 برای هر 250 هواکش به مقصد پرو به بیش از $77,000 برای هر 60 هواکش رفتن به مالدیو. جهانی کارشناسان بهداشت گفت که حداقل برخی از این تنوع است که به احتمال زیاد توضیح تفاوت در هزینه های حمل و نقل.

در این سند به صراحت که USAID در نظر دارد به کمک فن بر اساس نه تنها نیاز بلکه برای رسیدن به اهداف دیگر. کمک های مالی به پاناما و سنت کیتس و نویس هر دو تعریف به عنوان کشورهای با درآمد بالا توسط بانک جهانی در حال ساخته شده به “بیشتر ایالات متحده آمریکا امنیت ملی و منافع پرداختن به COVID-19 همه گیر” و تحت پوشش یک “ثروتمند-کشور چشم پوشی.”

در کاخ سفید و شورای امنیت ملی حساب توییتر به نقل از رابرت اوبراین مغلوب ساختن پیشی جستن مشاور امنیت ملی عنوان کرد و گفت تهمت ارسال خواهد سنت کیتس این هواکش “به عنوان نشانه ای از قدردانی از کلیدی ما همکاری است.”

ایالات متحده نیز اهدای 200 هواکش به ناتو ساخته شده تا حد زیادی از نسبتا ثروتمند کشورهای اروپایی سند متحده است. در مورد اهدای یک سخنگوی ناتو گفت که این است راه اندازی یک “انبار تجهیزات پزشکی” برای آماده شدن برای موج دوم ممکن است از COVID-19.

کارشناسان بهداشت عمومی مورد سوال که آیا چند تا از این کشورها دریافت هواکش را تامین و تخصص مورد نیاز به با خیال راحت از آنها استفاده کنید. برای قرار دادن در یک ونتیلاتور بیماران باید اول be sedated پس از تنفسی یک درمانگر و یا دیگر پزشک می توانید با قرار دادن یک لوله تنفس. کارکنان مراقبت های بهداشتی باید بدانید که چه مقدار اکسیژن و فشار برای ارائه به جلوگیری از آسیب ریه. در طول یک بیمار روز یا هفته در یک ونتیلاتور متخصصان باید با نظارت بر فشار خون و سطح اکسیژن و کلیه توابع مصرف کالری از طریق لوله تغذیه و علائم عصبی گفت: Daniel رولی رئیس جمهور منتخب از شورای بین المللی برای مراقبت تنفسی و مراقبتهای تنفسی درمانگر.

بیمارستان ها نیز باید اساسی و اقلام یکبار مصرف مانند راه راه لوله که تحویل اکسیژن به بيماران شناخته شده به عنوان مدار و دسترسی به داروهای با کیفیت مانند مواد مخدر, آنتی بیوتیک ها و مسدود کننده عصبی عضلانی.

Louisiana travel گفت USAID را ونتیلاتور کمک های مالی شامل ضمانت و لوازم جانبی “محدود مقدار مواد مصرفی.”

“من بسیار نگران (در مورد کمک مالی USAID) چون ما می دانیم که در سطح بین المللی به طور کلی مردم undertrained در تهویه مکانیکی که پس از آن قرار می دهد و افراد در معرض خطر,” رولی گفت.

یک کاغذ توسط Inglis و همکارانش منتشر شده در سال گذشته اعلام کرد که میزان مرگ و میر برای تهویه بیماران کم درآمد و با درآمد متوسط کشور بسیار بیشتر از کشورهای با درآمد بالا و تهویه بیماران در کشورهای فقیر هستند در معرض خطر بیشتری از عوارض.

یک عکس توییتی توسط وزیر امور خارجه مایک Pompeo نشان می دهد هواکش اهدا به هندوراس یکی از فقیرترین کشورهای آمریکای لاتین است. آن را دریافت 100 دستگاه. (وزارت امور خارجه از طریق توییتر)

یکی دیگر از مشکل مشترک است که تجهیزات شکست. اوکانر که Vyaire گفت این شرکت می تواند تعمیر آن اهدا هواکش اگر آنها در حال حمل به آن تسهیلات در پالم اسپرینگز کالیفرنیا. کنگره aide گفت USAID مقامات پاسخ به سوالات در مورد بودجه برای تعمیر و نگهداری تجهیزات.

Louisiana travel گفت: این سازمان است “مذاکره قرارداد خدمات برای اهدا هواکش اگر یک میزبان دولت بخواهد ما را به انجام این کار است.” معلوم نیست اگر USAID خواهد پوشش هزینه های آن. وزارت امور خارجه گفت: در ماه گذشته که آمریکا یک کمک مالی به ال سالوادور شامل “یک سال آموزش خود را در استفاده صحیح و نگهداری.”

Inglis گفت: ممکن است تعداد انگشت شماری از مکان ها, مانند آفریقای جنوبی و برزیل که کافی کارکنان و تجهیزات و واقعا مانع با کمبود هواکش در میان همه گیر. USAID برنامه ای برای کمک به 1000 فن های هر دو کشور با توجه به سند.

ده هواکش هر حال رهبری به نائورو و کیریباتی کوچک جزیره اقیانوس آرام سازمان ملل با هیچ گزارش coronavirus موارد است. مقامات هر دو کشور نیست پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر. که گفت: در یک سال 2017 گزارش که کیریباتی است “شکاف قابل توجهی در خدمات بهداشتی و درمانی” از جمله “رو به وخامت سلامت با امکانات محدود ظرفیت تخت و مکرر کمبود تجهیزات پزشکی و دارو و لوازم.”

نائورو با جمعیت حدود 13,000 دارای یک “بسیار محدود” مراقبت های ویژه با قابلیت و “نمی خواهد بود قادر به تهویه بیش از دو نفر در یک زمان گفت:” نیک مارتین یک دکتر که در آنجا کار می کرد در سال 2016 و 2017.

افغانستان تنظیم شده است برای دریافت 100 هواکش. این کشور با کمبود مراقبت های بهداشتی کارگران اگر آن را می تواند پیدا کردن کارکنان به کار بیشتر هواکش اگر آنها اهدا شد دکتر گفت: Masood, Nasim, معاون هماهنگ کننده پزشکی برای پزشکان بدون مرز در افغانستان است. هنوز هم این کشور در بیمارستان در صورت وخیم کمبود دارو با بیماران و خانواده های آنها اغلب مجبور به خرید بالا قیمت دارو در بازار خصوصی, او گفت:.

سالیوان از جنگ و سلامت گروه تحقیقاتی در کالج کینگ لندن گفت که او شک و تردید در افغانستان می تواند به طور موثر با استفاده از 100 هواکش.

اکثریت قریب به اتفاق افغانستان و بیمارستان ندارد “داروهای آنها نمی کردم جانبی کیت آنها از ظرفیت های فنی و یا قابلیت استفاده از” هواکش, او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de