مغلوب ساختن پیشی جستن است باد تا یک بنای یادبود ملی در ایالت آریزونا تا راه را برای مرز دیوار

پیمانکاران کار را برای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در حال وزش نسیم ملایم وزش باد از هم جدا کوه در اراضی حفاظت شده در جنوب آریزونا تا راه را برای رئیس جمهور مرزی دیوار. این انفجار اتفاق می افتد در ارگان لوله کاکتوس ملی بنای یک دستگاه سونورا کویر بیابان طولانی جشن به عنوان یکی از ملت بزرگ گنجینه های زیست محیطی که دارای عمیق معنوی اهمیت به چند گروه های بومی آمریکا.

در بیانیه ای به رهگیری ایالات متحده گمرک و حفاظت مرزی تایید کرد که این انفجار آغاز شد در این هفته ادامه خواهد داد و از طریق پایان ماه. “ساخت و ساز پیمانکار آغاز شده است کنترل می شود انفجار در آماده سازی برای جدید مرز دیوار سیستم ساخت و ساز در داخل روزولت رزرو در بنای تاریخی کوه در مرز ایالات متحده گشت را توسان بخش” در این بیانیه با اشاره به منطقه, همچنین شناخته شده به عنوان بنای تاریخی تپه. “کنترل انفجار هدف قرار داده است و ادامه خواهد داد به طور متناوب برای بقیه ماه.”

این سازمان اضافه شده است که آن را “ادامه خواهد داد برای نظارت بر محیط زیست در حال حاضر در طول این فعالیت ها و همچنین در حال پاکسازی فعالیت است.”

تشکر. رائول Grijalva یک آریزونا از حزب دموکرات و رئیس کمیته مجلس در منابع طبیعی گفت: رهگیری که او صفر ایمان است که وزارت امنیت داخلی “نظارت بر محیط زیست خواهد هر چیزی را برای جلوگیری از کاهش و یا حتی اشاره برخی از موهن بمقدسات چیزهایی که اتفاق می افتد و ادامه خواهد داد به رخ می دهد با توجه به راه آنها اقدام.”

Grijalva را بلانت ارزیابی مبتنی بر سفر او به ارگان لوله در ماه گذشته در کنار شناسان و رهبران Tohono O’odham ملت که سرزمین آبا و اجدادی و مقدس دفن هستند در تیررس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مرز دیوار گسترش است. یکی از کسانی که سایت های دفن نهفته است فراتر از آن به سوی غرب پیش از مرز دیوار Grijalva توضیح داد. “این درست در مسیر او گفت:” به این معنی است که “یکی از خشم و غضب از انفجار بر روی تپه ای است که در مدت کوتاهی به دنبال دیگر indignations و بی احترامی است.” با توجه به Grijalava, “DHS ذکر شده بود به قبایل که آنها را به عقب در حال توسعه هیل اما این کار هنوز در حال انجام است.”

آژانس همواره شکست خورده در تعهد قانونی خود به معنی مشورت با قبایل ذینفعان در جنوب آریزونا Grijalva گفت. این انفجار که اتفاق می افتد در حال حاضر او اضافه کرد: “فقط crudest نشانه ای از آنچه در جریان است.”

به عنوان جشن “بکر مثال از یک دست نخورده بیابان سونورا اکوسیستم” ارگان لوله تعیین شده بین المللی یونسکو به عنوان ذخیره گاه زیست کره در سال 1976. حتی قبل از انفجار شروع ساخت و ساز در حال حاضر وجود دارد یکی از مغلوب ساختن پیشی جستن بحث برانگیز ترین مرز دیوار پروژه های آشکار در این سرزمین از Tohono O’odham و در مناطقی که ظاهرا محافظت توسط دقیقترین عمومی-زمین نامگذاریهای در کتاب.

نه عامل متوقف شده پیمانکاران از حفاری به داخل زمین و تخلیه آب از نادر کویر آبخوان به منظور مخلوط بتن به حمایت قوی 30 پا مانع در امتداد آمریکا-مکزیک تقسیم. در تلاش برای تحقق رئیس جمهور در مبارزات انتخاباتی وعده خدمه ساخت و ساز در ارگان لوله ناپاك ساگوارو cacti برش یاد گیاهان به تکه و با بولدوزر تخریب گسترده جاده به اتاق را برای کامیون های جرثقیل و دیگر وسایل نقلیه ساخت.

“به لحاظ تاریخی قابل توجهی در منطقه در حال رفتن به تغییر غیر قابل جبرانی. شما هرگز قادر به آن را به عقب با هم.”

با دیوار در محل آن نور افکن روشن منطقه از طریق شب مهاجرت از چندین نادر کویر گونه های جانوری است که انتظار به پایان رسیده است. ساخت و ساز به خصوص تهدید به Quitobaquito چشمه تنها به طور طبیعی اتفاق می افتد منبع آب شیرین برای مایل در اطراف. کویر واحه شد هنگامی که ساکنان توسط Hia Ced O’odham — یک گروه کوچکتر از بزرگتر O’odham جامعه باقی می ماند و یک monumentally مهم معنوی سایت برای O’odham مردم را به این روز است.

“به لحاظ تاریخی قابل توجهی در منطقه در حال رفتن به تغییر غیر قابل جبرانی,” Grijalva گفت. “شما هرگز قادر به آن را به عقب با هم.”

construction-1581004371

بزرگ نمایی از بنای تاریخی تپه در ارگان لوله بنای یادبود ملی که در آن مرز دیوار خدمه ساخت و ساز شروع به استفاده از مواد منفجره در این هفته.

عکس: حسن نیت ارائه میدهد از Laiken Jordahl

گسترش مرز دیوار تحت مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است ساخته شده است در بخشی از یک post-9/11 قطعه ای از قوانین شناخته شده به عنوان شناسه واقعی عمل می کنند که کمک های مالی DHS گسترده اقتدار به چشم پوشیدن از قوانین موجود در جهت ساخت مرزی موانع. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت با استفاده از قانون به صرف ده ها تن از قوانین از قانون حفاظت از محیط زیست به گونه های در معرض خطر عمل — به منظور فشار از طریق مرز جدید دیوار پروژه های ساخت و ساز.

در آریزونا به تلاشهای دولت شده اند تقویت شده توسط این واقعیت است که سرزمین های فدرال به جای مالکیت خصوصی شامل مقدار از مرز. پس از مراجعه به ارگان لوله در ماه گذشته Grijalva با ارسال نامه ای به سرپرست وزارت امنیت داخلی وزیر چاد گرگ ابراز “نگرانی جدی” که در بخش “نه احترام قبیله ای سرزمین و اماکن مقدس به عنوان آنها را در ادامه با مرز دیوار و برنامه های ساخت و ساز.”

“آنچه به خصوص ترسناک در حال حاضر این است که مغلوب ساختن پیشی جستن است weaponized DHS سیاسی weaponized آنها.”

همراه Grijalva شکایت نامه ای از ند نوریس جونیور صندلی از Tohono O’odham ملت به مرز ایالات متحده گشت که در آن نوریس گزارش داد که مرز دیوار ساخت و ساز در ارگان لوله در حال حاضر در بخشهای ناخواسته کشف بقایای انسانی” در نزدیکی Quitobaquito چشمه.

“این واقعا خسته کننده” Grijalva گفت. “شما فکر می کنم که در یک وضعیت مانند این است که شامل انسان باقی می ماند و دفن و تکه استخوان که در حال ترسیم و مورخ هزار سال یا بیشتر است که وجود خواهد داشت برخی از حساسیت برای عدم وجود یک کلمه بهتر است در بخشی از وزارت امنیت داخلی و اداره. هیچ است وجود دارد.”

کل قسمت عمیقا سیاسی Grijalva گفت: با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به وضوح خم در تکمیل به عنوان بسیاری از مایل از ساخت دیوار که ممکن است پیش از سال 2020 انتخابات. “آنچه به خصوص ترسناک در حال حاضر این است که مغلوب ساختن پیشی جستن است weaponized DHS سیاسی weaponized آنها” Grijalva توضیح داد. “و بنابراین در حال حاضر آن را در مورد رضایت بخش است که دستور کار سیاسی است.”

“نتیجه ای که در نظر گرفته شده در نتیجه از آن است که موقعیت های شبیه به این” Grijalva گفت. “شرایط مانند جنوب تگزاس است. جاری شدن سیل از زمین های عمومی. از دست دادن زیستگاه. لیست در می رود.”

با واقعیت از مرز دیوار گسترش در جنوب آریزونا که به گریم تمرکز بیش از چند ماه گذشته طرفداران بر روی زمین نگران اند که ساخت و ساز در ارگان لوله ممکن است شامل مواد منفجره است. هر چند بنای تاریخی کویر, آن است که به سختی صاف. فقط در غرب آریزونا Lukeville بندر ورود از مکزیک است که بنای تاریخی تپه نورد تپه از زمین است که منجر به این نوع از مرز دیوار ساخت و ساز است که به سرعت در حال باز در جای دیگر در این منطقه است.

Laiken Jordahl مرز مبارز مرکز تنوع زیستی اول کلام است که این انفجار در واقع اتفاق می افتد در روز سه شنبه. او سوار از توسان صبح روز بعد به بررسی. سابق خدمات پارک های ملی, کارکنان شاغل در ارگان لوله کارمند Jordahl همواره مستند بنای تاریخی را تخریب. در یک ایستگاه گاز در راه خود را به ارگان لوله در چهارشنبه Jordahl کشف یک وسیله نقلیه ساخت و ساز آراسته به رنگ زرد احتیاطی نشانه هایی است که خواندن: “مواد منفجره است.”

صحبت به رهگیری از پایین جاده با مرز دیوار ساخت و ساز در بینایی در یک فاصله Jordahl گفت که او نمی تواند بشنود فعال انفجار هر چند آن را آشکار بود که خدمه روی زمین پاکسازی قابل پچ از زمین.

“آنها به طور کامل نابود بنای تاریخی تپه” او گفت:.

Jordahl جامعی چند عکس نمایش گسترده نوار لغو زمین بر روی تپه ای را که او گفته بود حاضر نیست فقط یک زن و شوهر هفته قبل از آن. او با عبور از مرز مکزیک و در زمان عکس های بیشتر. با پر از لکه خدمات همراه او شنود گذاشته از یک بیانیه در آخرین مرحله, مرز, نابودی در یک پیام به صورت متن. “وزارت امنیت داخلی است که انفجار یک کوه در O’odham زمین و ذخیره گاه زیست کره یونسکو به ساخت مغلوب ساختن پیشی جستن دیوار. تخلیه ارزشمند آب زیرزمینی bulldozing باستان saguaros و شخم بیش از دفن زمینه کافی نیست,” او نوشت. “در حال حاضر آنها به معنای واقعی کلمه dynamiting یک کوه در بیابان محافظت زمین.”

“هیچ چیز مقدس است و به آنها هیچ مقدار از تخریب بیش از حد بزرگ” او در ادامه می گویند. “ما در حال زندگی در یک کابوس را در اینجا در مرز.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>