مغلوب ساختن پیشی جستن نگه می دارد تا یک نمودار در فاکس نیوز نشان می دهد که او دروغ می گوید پس از آن دروغ در مورد آنچه در آن می گوید

تمام آسیب شناسی دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ریاست جمهوری — عدم توانایی خود را برای قبول حقایق هستند که چاپلوس به او توسل به دروغ برای سرپوش گذاشتن بر سوء مدیریت خود را از دولت فدرال کارکنان خود را از جان گذشته, تلاش برای تولید شواهد برای کمک به او را گمراه کشور و محافظه کار نقش رسانه ها را قادر می سازد همه از این — در صفحه نمایش کامل فقط در یک 63-دوم بورس با فاکس نیوز لنگر Chris Wallace پخش در روز یکشنبه.

کمتر از دو دقیقه به مصاحبه والاس مواجه مغلوب ساختن پیشی جستن با محکم آمار در مورد شکست خود را شامل Covid-19 گیر نسبت به دیگر کشورها است. “ما هفتم-بالاترین میزان مرگ و میر در جهان” والاس اشاره با دقت. “ما مرگ و مير بالاتر از برزیل آن را بالاتر از روسیه و اتحادیه اروپا است و ما در یک سفر بان کی مون.”

به من توضیح داد که هفته گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن صرف سه ماه گذشته در تلاش برای پنهان کردن شکست خود را به نگه داشتن آمریکایی ها از مرگ از Covid-19 گفتن همان دروغ: که سرانه مرگ و میر در ایالات متحده شناخته شده به عنوان مرگ و میر در میان پایین ترین در جهان است. از جمعه بعد والاس نشستم با مغلوب ساختن پیشی جستن وجود دارد در واقع فقط شش کشور در جهان با بیش از 100 ، 000 شهروندان است که تا به حال بیشتر از سرانه مرگ و میر از آمریکا با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز Coronavirus مرکز منابع. (بیش از آخر هفته شیلی نقل مکان کرد و تا رتبه بندی به طوری که ایالات متحده در حال حاضر دارای هشتم-بالاترین میزان مرگ و میر در جهان به استثنای کوچک متحده سان مارینو و آندورا.)

جدول کشورهای با بیشترین تعداد مرگ و میر سرانه از Covid-19 جولای 19.

مغلوب ساختن پیشی جستن حال حاضر به اجازه والاس به طور کامل و دقیق بیانیه رفتن بلامنازع توسط جایگزین حقایق است. “هنگامی که شما صحبت در مورد نرخ مرگ و میر, من فکر می کنم آن را در مقابل” او گفت:. “من فکر می کنم ما یکی از بالاترین میزان مرگ و میر در جهان است.”

زمانی که والاس پاسخ داد: “این درست نیست آقا” مغلوب ساختن پیشی جستن خواستار آن شدند که دبیر مطبوعاتی خود, Kayleigh McEnany تولید گمراه کننده او نمودار شده است با استفاده از به سعی کنید برای اثبات از طریق زرنگی از دست که هفتم-بدترین مرگ و مير در جهان است که واقعا چیزی برای افتخار.

“آیا می توانید لطفا به من از مرگ و مير?” مغلوب ساختن پیشی جستن پرسید. “Kayleigh حق در اینجا,” او توضیح داد که به والاس. “من شنیده ام ما یکی از بالاترین شاید بالاترین میزان مرگ و میر در هر نقطه در جهان است,” او اضافه شده است. “آیا شما از این شماره ، لطفا از او پرسید: McEnany. “از آنجا که من شنیده ام ما تا به حال بهترین نرخ مرگ و میر.”

رئیس جمهور با اشاره به مهم متریک درصد از جمعیت خود که از دست داده است و به همه گیر تا کنون به عنوان چیزی که او مبهم “شنیده” جایی بود دقیقا اطمینان بخش است.

که در آن نقطه McEnany پا به قاب و دست رئیس جمهور یک نمودار. او با پوشیدن یک میکروفون اما به نظر می رسد می گویند: “این است سرنوشت مرگ و میر در تمام این هشت کشور به عنوان دکتر Birx اشاره می کند.”

اشاره به دکتر دبورا Birx کاخ سفید coronavirus پاسخ هماهنگ کننده نشان می دهد که نمودار McEnany دست به تهمت آمده بود از نزدیکترین پزشکی مشاور در این بیماری همه گیر. آن Birx که برای اولین بار توجه متمرکز در Covid-19 مرگ و مير در اواسط ماه آوریل هنگامی که او ایستاده بود در کنار مغلوب ساختن پیشی جستن در کاخ سفید, اتاق جلسه و ارائه یک نمودار که نشان داد که شش کشورهای اروپایی تا به حال بالاتر سرانه نرخ مرگ و میر از این بیماری نسبت به ایالات متحده که در آن نقطه.

مغلوب ساختن پیشی جستن نگاه به نمودار به سرعت متوجه شدم که آن را وارونه و سپس نمایش داده می شود آن را برای کسری از ثانیه قبل از تلفظ دروغ که آن را اثبات شد که آمریکا تا به حال “شماره یک کم مرگ و میر.” نمودار نشان داد هیچ چیز از نوع.

که به خاطر آن بود که اندازه گیری های جهانی نرخ مرگ و میر در همه. آن را به عنوان قابل مشاهده در یک یخ-قاب نشان داد یک نمودار نگاه کاملا متفاوت متریک: “مورد مرگ و میر Covid-19.”

071920_freeze

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نشان داد فاکس نیوز یک نمودار مقايسه مورد مرگ و میر Covid-19 در آمریکا به شش کشور دیگر و دروغ در مورد آنچه در آن به معنای.

عکس: رادیو فردا از طریق یوتیوب

در حالی که میزان مرگ و میر است مستقیم به جلو اندازه گیری که چگونه بسیاری از شهروندان سرانه فوت کرده اند از یک بیماری مورد مرگ و میر است چیزی کاملا متفاوت است: نسبت بین مرگ و میر ناشی از بیماری و تعداد موارد تایید شده.

تعداد موارد تایید شده از Covid-19 در آمریکا سر به فلک کشید است ملت را مورد مرگ و میر در واقع رفته پایین فقط 3.8 درصد اما این تعداد هنوز هم بالاتر از ده ها تن از کشورهای دیگر است. همچنین اساسا بی معنی از کشورهای در حال تست در نرخ های مختلف و محققان هشدار می دهند که مورد مرگ و میر است و ناشناختنی تا پس از یک بیماری همه گیر به پایان می رسد زمانی که کامل مرگ و میر شناخته شده است. در این میان آن است گمراه کننده از راه های اندازه گیری مرگبار از یک بیماری است مگر اینکه کل جمعیت تست شده برای آن است.

در هفته های اخیر حداقل دو مغلوب ساختن پیشی جستن مشاوران McEnany و الهام فرح کاخ سفید مدیر ارتباطات استراتژیک ادعا کرده اند نادرست است که یک نمودار نشان دادن ایالات متحده در مورد مرگ و میر رو به کاهش معنی است که “ما مرگ و میر رو به کاهش است.”

با توجه به یک نسخه از نمودار تهمت برگزار شد که نمایش داده شد بر روی صفحه نمایش توسط Fox News, بعد, کاخ سفید ایجاد کرده بود آن را با استفاده از یک ابزار در دانشگاه آکسفورد جهان ما در وب سایت داده برای مقایسه با ایالات متحده در مورد مرگ و میر است که از متوسط جهانی و شش کشور دیگر: ایتالیا, اسپانیا, آلمان و برزیل و کره جنوبی و ایسلند. توجه داشته باشید در این نمودار از آکسفورد محققان هشدار تعیین اهمیت بیش از حد به متریک. “در طول شیوع یک بیماری همه گیر” این هشدار آمده است: “CFR ضعیف است اندازه گیری از خطر مرگ و میر از این بیماری است.”

071920_fox2

یک نمودار استفاده می شود کاخ سفید برای توجیه رئیس جمهور ادعا می کنند که آمریکا میزان مرگ و میر پایین است ارائه می دهد و هیچ اطلاعاتی در مورد این موضوع.

عکس: رادیو فردا از طریق یوتیوب

آنچه در این نمودار نشان داد این بود که ایالات متحده نسبت به موارد مرگ و میر در روز جمعه بود که مستقیما در وسط آن کشورهای منتخب: پایین تر از ایتالیا و اسپانیا و آلمان, اما بالاتر از برزیل و کره جنوبی ایسلند. به عبارت دیگر نمودار تهمت برگزار شد تا به عنوان اثبات این که ایالات متحده تا به حال کمترین میزان مرگ و میر در جهان شامل هیچ اطلاعاتی در مورد سرانه مرگ و میر در همه و صرفا نشان داد که ایالات متحده تا به حال کمتر مورد مرگ و میر بیش از سه نفر به طور تصادفی انتخاب کشورها و بنابراین نمی شد “شماره یک” در آن دسته دو.

در مقایسه با ایالات متحده مورد مرگ و میر به آلمان کمک می کند تا توضیح دهد که چگونه بی ربط آمار است پس شکی نیست که کشور در حال دست زدن به همه گیر بهتر است. در حالی که ایالات متحده یک مورد مرگ و میر 3.8 درصد در مقایسه با آلمان 4.5 درصد در امریکا مرگ و مير 428 مرگ و میر به ازای هر میلیون نفر از شهروندان این است که نزدیک به چهار برابر بیشتر از آلمان را از 110 نفر در هر میلیون است. این بدان معنی است که بیش از 100 ، 000 آمریکایی که درگذشت Covid-19 این ماه که هنوز هم امروز زنده بود و دولت فدرال در واشنگتن شده بود به عنوان موفق به عنوان یکی از در برلین.

در حالی که تهمت گمراه آمریکایی ها در مورد آمریکا مرگ و مير فقط 359 موارد جدید Covid-19 هستند که تشخیص داده می شود هر روز در آلمان و مرگ و میر وجود دارد به طور متوسط از پنج روز. آمریکا در مقابل, در حال حاضر کشف به طور متوسط 63,281 مورد جدید در هر روز و از دست دادن 756 زندگی می کند.

در حالی که او بلوف میزند والاس در مورد چه بود تکه کاغذ که فلش برای دوربین تهمت فشرده روباه لنگر مطمئن شوید که او گنجانده شده است آن را در خود پخش “به دلیل آن را نشان می دهد که چه خبر جعلی مورد تمام شده است.”

زمانی که والاس پاسخ داد که فردا خواهد بود “قرار داده و آمار ما در” مغلوب ساختن پیشی جستن گرفت. “شما گفت: ما تا به حال بدترین مرگ و مير در جهان است و ما باید بهترین!” او شکایت کرده است.

زمانی که این مصاحبه پخش شد روباه به طور خلاصه برش دور از ارز که در آن نقطه به واقعیت-بررسی موضوع است. متاسفانه والاس و تولید کنندگان ساخته شده یک ظرف غذا کامل است که با هم گیج کننده Covid-19 مرگ و مير با مورد مرگ و میر. بنابراین به عنوان روباه لنگر ارائه آنچه او گفته بود: “میزان مرگ و میر برای 20 کشور ضربه توسط ویروس” تصویر بر روی صفحه نمایش یک نمودار از دانشگاه جانز هاپکینز coronavirus سایت نشان دادن صورت-نرخ مرگ و میر به جای.

071920_fox-cfr

یک تصویر از فاکس نیوز نشان دادن یک نمودار مورد مرگ و میر نرخ 20 کشور در حال حاضر بیشتر تحت تاثیر Covid-19.

عکس: رادیو فردا از طریق یوتیوب

که داده ها نشان داد والاس گفت که “ایالات متحده در رتبه هفتم بهتر از پادشاهی متحده, اما بدتر از برزیل و روسیه است.” این بیانیه با تکرار آنچه که او تا به حال گفت: در آغاز مصاحبه خود با مغلوب ساختن پیشی جستن نشان می دهد که لنگر مانند رئیس جمهور رفته بود به مداخله با هیچ ایده که سرانه مرگ و مير و مورد مرگ و میر به طور کامل همه چیز متفاوت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de