مغلوب ساختن پیشی جستن مرا از زندان آزاد شد. اما من حمایت برنی.

Aya Hijazi, center, a dual U.S.-Egyptian citizen, is acquitted by an Egyptian court on April 16, 2017, after nearly three years of detention over accusations related to running a foundation dedicated to helping street children, in Cairo, Egypt.

آیا حجازی, مرکز, دوگانه ایالات متحده-مصر شهروند تبرئه توسط دادگاه مصر در آوریل 16, 2017, پس از نزدیک به سه سال از بازداشت بیش از اتهامات مربوط به در حال اجرا یک بنیاد اختصاص داده شده برای کمک به کودکان خیابانی در قاهره مصر است.

عکس: Mohamed el Raai/AP

اگر آن را در مورد من می انداخته اند خودم را به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را در آغوش زمانی که من راه می رفت به دفتر خود را به عنوان او ایستاده بود و به من خوش آمد می گوید. من می تواند با استفاده از در لطف و گرمی از رئیس جمهور ایالات متحده پس از پوسیده در مصر زندان برای سه سال پایدار وحشیانه کمپین افترا و رو به چندین زندگی جملات. دینا پاول که تسهیل کند و در سال 2017 به طور فعال تشویق آغوش دو بار. “او شما را دوست دارد آیا. او فکر می کند شما یک فرشته هستید. آغوش او.”

اما آن را هرگز در مورد من. من در زندان بود برای یک نابکار عمل می کنند که من متعهد است. من در زندان از آنجا که به عنوان یک آمریکایی است که با الهام از داستان ملت ما من احساس کردند که من می تواند من میهن مادری بیشتر مثل ما یک دموکراسی است که احترام فردی و حقوق بشر و حکومت قانون است. اما مصر دیکتاتوری نمی خواهد آن را داشته باشد. این بازداشت من و من را متهم به حال یک جاسوس در میان دیگر شهوت پرست و مسخره اتهامات و مورد آزار و اذیت مرا به عنوان آن را همچنان به دستگیری و شکنجه هزاران نفر از فعالان مثل من.

اما تهمت نیست آن را دریافت کنید. او فکر کرد که من می توانم فراموش نکنید آنچه که در مورد من بود و از من خواست تا “با تشکر از رئیس جمهور Sisi.” من احساس تحقیر شده میبیند. واضح است که رئیس جمهور مشاهده هر دو درد و رنج من و آزادی به عنوان یک معامله است. یک معامله که موجب شد من از لحاظ جسمی اما من کشته مبارزه برای عدالت است.

من عاطفی رنج می برد برای نزدیک به یک سال پس از این نشست است. من نمی خواهم به کفران به رئیس جمهور. من خودم مجبور به بازبینی سمت من. حداقل مغلوب ساختن پیشی جستن انجام میشود, من در تلاش برای متقاعد کردن خودم. من تصمیم گرفتم تا از نزدیک تماشا دولت او هنوز هم در آن 100 روز اول حکومت. من امیدوار در برابر همه شانس که رئیس جمهور سمی کمپین بحث ثابت خواهد بود شعارهای توخالی و پس از آن متوقف و یا تبدیل.

اما آن را نداشت. آن هم بدتر است. علاوه بر این بر خلاف راه او ارائه شده خود رئیس جمهور نیست همه چیز انجام می شود. آزادی من استثنا بود. آن را یک فرصت برای اثبات که او بارها و بارها به من گفت که در این نشست — و به هواداران خود در تظاهرات — که او مرا نجات داد هنگامی که باراک اوباما شکست خورده است.

از نظر او آزادی من فقط یک جایزه برنده شوید. پس از من او موفق به مطبوعات برای انتشار دیگر آمریکایی بازداشت شده در مصر است. در واقع زمانی که شهروند ایالات متحده مصطفی Kassem — که بازداشت شد به دلایل سیاسی در مصر — بود خودسرانه کشته در مصر از زندان در ژانویه تهمت سکوت. بدتر فقط در هفته گذشته وزارت امور خارجه صادر مشاوره سفر بیان کرد که آن را “توانایی محدود برای کمک به دوگانه آمریکا-شهروندان مصری که دستگیر یا بازداشت شده در مصر است.” Kassem بود که دو شهروند در زمان مرگ او.

چنین بیانیه ای codifies آنچه که من و کسانی که به حاشیه رانده شده سیاه و قهوه ای و مهاجر غیر زنبور جوامع احساس در تمام طول. ما شهروندان برابر و امریکا است که در مورد برابری و حقوق. چنین تهمت است نه تنها عدم آمریکایی او تعریف امریکا است.

در همین حال سناتور. برنی ساندرز در حال کار سخت به آن گرو در اوردن و دوباره تعریف کردن آن است. Sanders کمپین موفق شده است در نشان دادن آنچه در امریکا تبدیل شده است. این کشور تا به حال از قبل پیش بینی وضعیت خود را به عنوان یک شورشی در برابر وحشیانه استثمار فرد با حکم پادشاه و بدل به یکی از نهادی بهره برداری از فردی توسط شرکت حامی حاکم ،

ساندرز نشان داده است که نه فقط افرادی مثل من قهوه ای, مسلمانان, یهودیان, مهاجران, کودکان از مادران مجرد — که مبارزه. او نشان داد که میانگین Joes و Janes تبدیل شده اند به حاشیه رانده شده. در عین حال ما به حاشیه رانده شده و نه پیدا کردن فضا برای بحث مالی مبارزه در جامعه ای که که نمایشگاه خود را به عنوان ثروتمند با وفور یافت تنها خودمان را سرزنش می کنند.

ساندرز است نوازش ما در پشت گفتن هر یک از ما آن است که تقصیر ما نیست که. مشکل این است که ما, اما آنها: سیستم. استقرار. حتی اگر اقتصاد کلان خوب به نظر می رسد با ميانگين سطح درآمد اریب توسط میلیاردرهای مردم رنج می برند و مردم را رنج می برند نیاز به مکث.

ساندرز مکث احیای قانون اساسی از تبدیل شدن به “ما چند میلیاردر و شرکت” به “ما مردم.” همه مردم. در همه جا. این پیشرفت برای آمریکا است. این یک بیداری است که نمی توانید به عقب. و امریکا, من می دانم که نمی بازگشت است; مانند پیکان همیشه رو به جلو را هرگز به تاخیر انداختن. چه چیزی باعث می شود امریکا امریکا است نه باطل سرمایه داری و نه تکنولوژی. چه تعریف امریکا پیشرفت است. و ساندرز دولت پیشرفت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im