مغلوب ساختن پیشی جستن دوستان و خانواده پاک برای میلیون ها نفر در کسب و کار کوچک نجات

ProPublica غیر انتفاعی اتاق خبر که به بررسی سوء استفاده از قدرت است. ثبت نام برای دریافت ما بزرگترین داستان به عنوان به زودی به عنوان آنها منتشر شده است.

کسب و کار وابسته به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خانواده و همکاران ایستاده به دریافت تا آنجا که 21 میلیون دلار در وام های دولتی طراحی شده برای تقویت حقوق و دستمزد و هزینه های برای شرکت ها در حال مبارزه در میان بیماری همه گیر کوروناویروس با توجه به اطلاعات فدرال دوشنبه منتشر شد.

هیدروپونیک کاهو در مزرعه حمایت مغلوب ساختن پیشی جستن پسر ارشد دونالد جونیور برای اعمال حداقل 150.000 دلار در اداره کسب و کار کوچک مالی. آلبرت Hazzouri یک دندانپزشک اغلب خال خال در Mar-a-لاگو خواست برای یک مقدار مشابه. یک بیمارستان اجرا شده توسط ماریا رایان همکاران نزدیک از مغلوب ساختن پیشی جستن و وکیل سابق شهردار رودی جولیانی درخواست بیش از 5 میلیون دلار. شرکت های مختلف متصل به پسر رئيس جمهور در قانون و کاخ سفید, مشاور Jared کوشنر می توانید به سمت بالا از $6 میلیون.

هیچ ممنوعیت کسب و کار متصل به مغلوب ساختن پیشی جستن مدار دریافت پول است. دموکرات ها اضافه شدن یک ماده به مراقبت عمل به استثنای مقامات دولتی و اعضای خانواده خود را از دریافت برخی کمک مالی بودجه, اما نه کسانی که از PPP.

این شرکت به دنبال بودجه زیر چک حفاظت از برنامه یکی از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت فراگیر و همه گیر دانست. ایجاد شده در اواخر ماه مارس توسط مراقبت قانون این اجازه را کسب و کارهای کوچک — به طور کلی کسانی که با کمتر از 500 کارمند — به درخواست برای وام تا 10 میلیون دلار. این وام می تواند بخشیده شود اگر استفاده از پوشش و دستمزد, اجاره, بهره وام مسکن و یا آب و برق.

این برنامه پرداخت می شود $521 میلیارد به حدود 4.9 میلیون شرکت ها در تلاش برای ارائه کمک به کسب و کارهای کوچک و کارگران خود را در میان ناگهانی و شوک اقتصادی در آورده با این بیماری همه گیر. به عنوان برنامه های کاربردی آهسته پس از اولیه عجله $132 میلیارد باقی مانده unspent و کنگره رای به گسترش این برنامه است.

پس از مقاومت در برابر انتشار نام دولت متمایل به فشار از منتقدان و ناظر گروه. روز دوشنبه دولت فاش فقط آن دسته از اشخاص که مورد تاييد بانک ها برای وام های بیش از 150.000 دلار. یک کنسرسیوم متشکل از سازمان های خبری از جمله ProPublica است شکایت دولت تحت قانون آزادی اطلاعات به انتشار لیست کامل گیرنده و وام جزئیات.

این برنامه شده است برای انتقاد از جمله برخی از وام گیرندگان بزرگ به خصوص عموم معامله شرکت ها و علاقه ثروتمند کسب و کار است که تا به حال روابط موجود با بانک ها. در برخی موارد مشتریان اساسا می تواند جست و خیز خط. به طور کلی بسیاری از اقتصاددانان ستایش PPP برای داشتن بدست میلیاردها دلار به شرکت های نسبتا به سرعت.

نیویورک آبزرور اخبار وب سایت است که کوشنر زد قبل از ورود به کاخ سفید است و هنوز هم متعلق به برادر خود در شرکت سرمایه گذاری تصویب شد برای بین $350,000 و $1 میلیون داده را نشان می دهد. یک شرکت به نام پرینستون Forrestal, LLC است که حداقل 40 درصد متعلق به کوشنر اعضای خانواده با توجه به یک سال 2018 اوراق بهادار تشکیل پرونده تایید شده برای 1 میلیون دلار به $2 میلیون نفر است. گردشگاه Livingston, LLC که آدرس همان است که از کوشنر شرکت توسعه املاک و مستغلات کسب و کار تصویب شد برای $350,000 به $1 میلیون نفر است. شرکت نمی بلافاصله در پاسخ به یک درخواست برای نظر. وام به کوشنر مربوط به شرکت ها شد و اولین گزارش روزانه وحش.

در ضمن تا 2 میلیون دلار تصویب شد برای یوسف کوشنر آکادمی زبان عبری, غیر انتفاعی, مدرسه مذهبی در لیوینگستون, N. J., که به نام جارد کوشنر پدربزرگ و پشتیبانی شده توسط خانواده است.

در ماه آوریل یک بانک تصویب وام بین 150.000 دلار و $350,000 برای پنسیلوانیا تمرین دندانپزشکی از آلبرت Hazzouri که جوراب با تهمت و frequents Mar-a-لاگو رئیس جمهور باشگاه خصوصی در پالم بیچ فلوریدا. در سال 2017 Hazzouri استفاده کرد و دسترسی به رئیس جمهور به تصویب او یک سیاست پیشنهاد باشگاه لوازم التحریر به نمایندگی از انجمن دندانپزشکی آمریکا. او خطاب به توجه به مغلوب ساختن پیشی جستن “عزیز شاه.”

Hazzouri همچنین تکیه بر رابطه اش با مغلوب ساختن پیشی جستن در پیشنهاد ناموفق برای به دست آوردن یک دندانپزشکی مجوز برای گسترش کسب و کار خود را در فلوریدا. Hazzouri نمی بلافاصله تماس بازگشت به دنبال نظر دوشنبه ،

شرکت های وابسته به رئيس جمهور در کودکان نیز ایستاده به بهره مندی از این برنامه است. کوچک داخلی, کاهو, کشاورزی, کسب و کار اعمال می شود برای صندوق بین 150.000 دلار و $350,000 SBA داده ها نشان می دهد. مغلوب ساختن پیشی جستن جونیور سرمایه گذاری کرده بود در عدن فناوری های سبز عمودی کشاورزی شرکت فقط در جنوب دالاس که co-صندلی Gentry, ساحل, بود, تهمت, کمپین جمع آوری کمک.

مغلوب ساختن پیشی جستن جونیور خریداری شده سهام خود را به ساحل به دنبال برگ برنده دولت بودجه خود را برای دیگر کسب و کار جهانی, منافع, ProPublica اولین گزارش در ماه دسامبر سال 2018 است.

این شرکت گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن جونیور هیچ نقشی در حال اجرا بهشت سبز و آورده بود در طول “ایالات متحده و دوستان و خانواده اعانه.” یک سخنگوی, Trevor Moore گفت که این شرکت “به دنبال روش استاندارد” در استفاده از PPP وام و که “دریافت آن را فراهم کرده است برای حفاظت از 18 شغل است.” روشن نیست چقدر تهمت جونیور سرمایه گذاری و یا اینکه آیا او شده است پرداخت هر گونه سود سهام پس از خرید سهام خود را. نه Trump Jr., و نه یک سخنگوی بازگشت پیام به دنبال نظر.

دوشنبه لیست شامل منهتن شرکت حقوقی که خیمه وکیل به شدت در دفاع از مغلوب ساختن پیشی جستن برای تقریبا دو دهه است. Kasowitz بنسون تورس LLP — که شریک مدیریت مارک Kasowitz شد و در یک نقطه به رییس وکیل در مشاور ویژه روسیه بررسی شد مجموعه ای برای دریافت بین 5 میلیون و 10 میلیون دلار از سیتی بانک اطلاعات نشان می دهد. (بزرگترین وام یک شرکت می تواند دنبال شد و 10 میلیون دلار.)

یک بار لقب “دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از lawyering” توسط نیویورک تایمز Kasowitz نمایندگی مغلوب ساختن پیشی جستن در مغلوب ساختن پیشی جستن دانشگاه تقلب در طرح دعوی در دادگاه. و در طول سال 2016 کمپین او کمک نگه داشتن مغلوب ساختن پیشی جستن 1990 طلاق از unsealed. ProPublica گزارش سه سال پیش که Kasowitz bragged به دوستان است که او ساخته شده بین $10 میلیون و 30 میلیون دلار در سال است.

یک شرکت حقوقی سخنگوی گفت: کارکنان آن باید خود را حفظ کامل حقوق و مزایای, با تشکر از PPP وام و “قابل توجهی صرفه جویی در هزینه اقدامات و تا حد زیادی کاهش می یابد شریک توزیعهای.” شرکت در حدود 400 کارکنان داده ها نشان می دهد. او گفت: نه Kasowitz و نه شرکت تا به حال هر گونه گفتگو با هر کسی که در دولت در مورد وام. دیگر شرکت های حقوقی عمده مانند Boies شیلر Flexner و ویلی مهار همچنین دریافت وام.

وام کمک یک بیمارستان اجرایی محکم مرتبط به دیگری تهمت وکیل و محرم رودی جولیانی. کلبه بیمارستان 25-تخت بحرانی دسترسی به تسهیلات در Woodsville, New Hampshire, دریافت بین 2 میلیون و 5 میلیون دلار در PPP وام. بیمارستان مدیر عامل ماریا رایان است دیرین دستیار نزدیک از جولیانی است.

در طول چند سال گذشته رایان به همراه جولیانی در سفر به اورشلیم که در آن دو بازدید هداسا پزشکی سازمان و به لندن جایی که آنها با حضور در دو بازی از سری بازی های بین Boston Red Sox و نیویورک یانکیز. در سپتامبر گذشته جولیانی آورده رایان به دولت شام در کاخ سفید است.

رایان در حال حاضر شرکت میزبان بحث های رادیویی نشان می دهد با جولیانی به نام “کشف حقیقت است.” او با اشاره به جولیانی تهمت شخصی وکیل به عنوان “شریک کسب و کار.” کلبه بیمارستان درآمد سالانه به طور معمول بیش از $30 میلیون, با توجه به های اخیر خود را در دسترس عموم اظهارنامه مالیاتی فدرال. رایان حقوق و دستمزد, آخرین پرونده نشان می دهد که نزدیک به 300.000 دلار.

“آقای جولیانی هیچ ربطی به با PPP وام” رایان نوشت: در یک ایمیل به ProPublica. “ما اعمال می شود مانند هر کسب و کار کوچک از طریق بانک ما.”

وام داده روز دوشنبه منتشر می کند نشان می دهد 30 میلیارد دلار در وام است که لغو شده است. و نه آن را فراهم خاص مقدار دلار اما در عوض محدوده مقدار وام. کسب و کار است که صرف پول با توجه به مفاد اصلی این برنامه است که عمدتا شامل ادامه به کارگران پرداخت خواهد شد که وام ببخشند.

هفته گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن امضا قانون برای گسترش این برنامه تا اوایل ماه اوت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de