مغلوب ساختن پیشی جستن تنظیم کننده های مالی بی سر و صدا کنار گذاشته تبعیض پروب به بانک مرکزی امریکا و دیگر وام دهندگان


ProPublica غیر انتفاعی اتاق خبر که به بررسی سوء استفاده از قدرت است. ثبت نام برای دریافت ما بزرگترین داستان به عنوان به زودی به عنوان آنها منتشر شده است.

این داستان بود co-منتشر شده با کنگره فروم.

در بهار سال 2018 بانک رگولاتور آموزش دیده به نقطه تبعیض آمیز وام شناسایی چیزی نگران کننده در بانک مرکزی امریکا.

بانک ارائه وام کمتر به اقلیت homebuyers در فیلادلفیا نسبت به افراد سفید در راه است که مشکل بازرسان از دفتر حسابرسی از ارز با توجه به دو نفر به طور مستقیم درگیر در کاوشگر داخلی و اسناد و مدارک بررسی شده توسط ProPublica و کنگره فروم.

مقامات مشکوک دومین بانک در ایالات متحده بود “redlining” یا عمدا عطف خود را پشت در اقلیت homebuyers مردم گفت.

اما پس از شکایت از بانک مرکزی امریکا OCC بررسی تحریمهای سپتامبر 2018. این OCC است که بخشی از وزارت خزانه داری ایالات متحده هرگز تحریم بانک.

رها بانک مرکزی آمریکا تحقیق بخشی از یک بزرگتر که قبلا گزارش نشده الگوی است که در آن مغلوب ساختن پیشی جستن دولت عقب کشیده در حقوق مدنی به عنوان اجرای بخشی از آن به طور کلی آرامش از بانک نظارت.

پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان دفتر OCC بی سر و صدا کنار گذاشته حداقل شش تحقیقات تبعیض و redlining با توجه به داخلی سازمان اسناد و هشت نفر آشنا با این موارد است. Flagstar Bank پیشرو دهنده در میشیگان به اشتباه متهم به سیاه مالکان بیشتر از طریق یک شبکه از اعطای وام وام مسکن وابسته به OCC مقامات به این نتیجه رسیدند در سال 2017. در همین سال سازمان محققین دریافتند که کلرادو بانک فدرال وام دهنده آنلاین انجام شد همان به زن وام گیرندگان.

یکی دیگر از استعلام توسط OCC مقامات به این نتیجه رسیدند که شیکاگو MB مالی وام دهنده به دست آورد Fifth Third Bank سال گذشته به اتهام Latinos بیش از حد در وام های رهنی. Cadence بانک وام دهنده در چندین ایالت های جنوبی تبدیل شد دور اقلیت وام گیرندگان در هوستون با توجه به OCC بررسی است. فولتن بانک وام دهنده مستقر در پنسیلوانیا بوده است تبعیض آمیز علیه اقلیت ها در بخش هایی از ریچموند, ویرجینیا و خود دولت تنظیم کننده های به این نتیجه رسیدند.

در هر صورت با وجود کارکنان توصیه هایی است که جریمه یا مجازات های دیگر تحمیل شود ، OCC در زمان هیچ اقدام و بسته تحقیقات بی سر و صدا. در گذشته بانک ها را مجبور به پرداخت مبالغ قابل توجهی پس از تحقیقات مشابه. در سال 2012 در پی بحران مسکن ولز فارگو پرداخت 175 میلیون دلار برای حل و فصل اتهامات که آن را متهم به سیاه پوستان و اسپانیایی ها بیشتر به خرید یک خانه پس از تحقیقات آغاز شد که با OCC سال پیش از آن.

هر یک از بانک ها کاهش یافته است به اظهار نظر در مورد جزئیات این تحقیقات گفت: آنها متعهد به ارائه دسترسی برابر به اعتبار.

این OCC در طول تاریخ به ترتیب اولویت خوب بودن بانک ها بیش از مشتریان بانک گفت: در حال حاضر و سابق بازرسان اما تعادل منتقل شده و حتی بیشتر تحت مغلوب ساختن پیشی جستن دولت.

“ما همیشه بزرگترین مدافع مصرف کنندگان گفت:” یک جانباز OCC وکیل است که به کار گرفته شده در اجرای امور, اما خواسته نمی شود به نام به خاطر ترس از دست دادن شغل خود. “به تازگی هر چند ما آشکار خصمانه است.”

حرفه ای کارکنان و عادی آژانس کارکنان که مطرح کرده اند هشدار در مورد تبعیض و دیگر مصرف کننده سوء استفاده کرده اند دیده می شود نگرانی های خود را کنار خار توسط آژانس رهبری با توجه به دو زمان و دو سابق OCC مقامات که سمت چپ در سه سال گذشته است. این OCC اجرا شد از نوامبر 2017 تا ماه مه سال جاری توسط جوزف Otting سابق بانک اجرایی با روابط به خزانه داری, منشی, Steven Mnuchin.

دولت نه تنها برگزار می شود از redlining اجرای اما tinkered با قوانین برای استفاده از جامعه سرمایه گذاری مجدد قانون یک قانون کمک کرده است که مبارزه با تبعیض برای پنج دهه است.

مالکیت خانه باقی می ماند یک کلید مسیر به ساختمان ثروت خانواده در امریکا, اما نرخ مالکیت خانه در میان سیاه پوستان است که 44 درصد در مقایسه با سفید پوستان در 74 درصد, بر اساس تازه ترین داده های سرشماری.

یک مانع عمده برای باریک شدن شکاف تبعیض در اعطای وام مسکن. یک 2019 مطالعه توسط مصرف کننده مالی اداره پیدا کردم که وام گیرندگان هستند احتمال بیشتری برای دریافت وام مسکن از سیاه وام گیرندگان با همان نمره های اعتباری.

در عین حال در ماه ژوئن سال 2018 به عنوان OCC محققین بر روی زمین در فیلادلفیا اسکن وام پرونده و مصاحبه بانک مرکزی آمریکا کارکنان برای شناسایی تبعیض در وام مسکن Otting شهادت قبل از کنگره که او تا به حال هرگز دیده می شود تعصب نژادی در بانکداری است. “من شخصا مشاهده شده که” Otting گفت: کمیته خدمات مالی مجلس خیره کننده قانونگذاران با بیانیه ای که او سعی کرد به راه رفتن در یک روز بعد از گفتن این کمیته بانکی سنای است که “وجود دارد بسیاری از شواهد از بی عدالتی در جهان است.”

برایان بروکس سابق بانک اجرایی که رهبری OCC به طور موقت پس از Otting پایین پا در مه, اخیرا گفته که اجرای اقدامات محدود ارزش در پرداختن به “علت ریشه ای” بانکداری تبعیض است. “علت ریشه ای است که نمی تواند حل شود با آوردن یک اجرای اقدام علیه برخی از بانک” بروکس گفت: Politico.

در بیانیه ای به Marketplace بروکس گفت: “من نمی خواهد اظهار نظر در تصمیم گیری ها و اقداماتی که قبل از من اما تحت رهبری OCC را با استفاده از همه ابزار ما به عنوان ضمانت به همه اطمینان دسترسی عادلانه به خدمات بانکی و دریافت عادلانه درمان از بانک ها و پس انداز انجمن به OCC نظارت.”


این OCC است grandaddy از تنظیم کننده های بانکی تصور تحت آبراهام لینکلن به مطمئن شوید که آنها را سالم و امن و آن را به یک نقش منحصر به فرد در مبارزه با تبعیض است. این OCC مسئول چک کردن اینکه بانک ملی مطابق با برجسته نمایشگاه مسکن عمل از سال 1968 که ممنوع redlining.

آژانس همچنین دارای یک نقش کلیدی در اجرای این جامعه سرمایه گذاری مجدد قانون که نیاز به بانک ها به قرض دادن در محله های فقیر و نمرات بانک ها چگونه به خوبی آنها در دیدار با اهداف از قانون است. Otting خود را صرف دو سال و نیم در دفتر بازنویسی قوانین برای سازمان تنظیم مقررات و او را پا روز پس از پرده برداری از یک طرح اصلاحات است که به بانک ها انعطاف پذیری بیشتری در جلب رضایت قانون است.

در دوره های مختلف تنظیم و اجرای قانون کار با هم سعی کنید به تمبر از تعصب نژادی. هشت آژانس های فدرال باید در نقش پلیس تبعیض در بازار و همه ملزم به اطلاع رسانی وزارت دادگستری زمانی که آنها آن را ببینید. وزارت دادگستری دریافت 22 عادلانه وام ارجاع از انواع سازمان در سال 2016 رئیس جمهور باراک اوباما در سال گذشته ، در سال 2018 تحت مغلوب ساختن پیشی جستن وزارت دادگستری دریافت چهار ارجاع با توجه به آخرین گزارش عدالت.

مصرف کننده حمایت مالی اداره ساخته شده است که سهم بزرگی از نمایشگاه اعطای وام پس از ارجاع این سازمان ایجاد شد و در سال 2010. در طول دولت اوباما به OCC ساخته شده شش معارفه و مشغول به کار از نزدیک با CFPB در دیگر نمایشگاه اعطای وام به موارد گفته ریچارد Cordray اولین CFPB رئیس.

“فقط یک وجود دارد بسیاری همکاری های بیشتر و خیلی بیشتر علاقه مصرف در بانک ها برای محافظت از مصرف کنندگان” Cordray گفت: از اوباما در سال است. “است که به طور چشمگیری تغییر کرده.”


به عنوان Otting عنوان تبعیض نژادی در کنگره شهادت خود محققین در فیلادلفیا دیدم به اندازه کافی نگران کننده داده ها را به مرحله بعد در کاوشگر. مقامات درگیر در بانک مرکزی امریکا موضوع کاهش یافته است می گویند دقیقا همان چیزی مطرح آلارم به جز آن که ریشه در اطلاعات آنها را در مورد قیمت و در دسترس بودن وام خانه.

OCC محققین می توانید اطلاعات مانند مشتری نمرات اعتباری و هزینه های مرتبط با وام. به طور کلی در این شهر آفریقایی-آمریکایی ها به طور نامتناسبی را تکذیب کرد زمانی که آنها به دنبال به خرید خانه با توجه به گزارش های آشکار.

محققین در آورده OCC وکلا که آموزش دیده بودند به هنگامی که یک بانک وام شیوه می تواند تلقی تبعیض آمیز با توجه به دو نفر درگیر در بانک مرکزی امریکا مهم است. آوردن OCC وکلا به آزمون اغلب سیگنال های که آژانس در حال حرکت به سمت یک اقدام اجرایی گفت: سابق بازرسان. زمانی که OCC آورده در آن وکلای بانک مرکزی آمریکا bristled.

بانک مرکزی آمریکا مشاور رئیس دفتر اصرار داشت که خود را وکیل مدافع بود در اتاق اگر OCC محققین می خواستم به صحبت کردن به کارکنان آن است. این OCC دکتر دستی به صراحت مانع از چنین دخالت. هنگام انجام تحقیقات OCC بازرسان باید به طور کلی مقاومت در برابر اجازه می دهد یک بانک وکلا به عنوان بخشی از روال آزمون از آنجا که “ممکن است غیر قابل قبول محدودیت در معاینات دسترسی به اطلاعات” با توجه به بخشهایی از امتحان دستی دیده می شود ProPublica.

به عنوان یک روال امتحان می شود عمیق تر کاوشگر آژانس باید اجازه می دهد بازرسان به پایان کار خود را برای ساخت یک مورد گفت: سابق بازرسان که کاهش یافته است به نام پس از آنها هنوز هم باید حرفه ای ارتباط با OCC. یک بانک وکلا به طور معمول درگیر شدن در مراحل بعد از بررسی اگر OCC محققین بر این باور بودند که تا به حال یافت تخلف چندین سابق بازرسان گفت.

با این وجود موریس مورگان به OCC سر از نظارت بانک که قبلا تنظیم کننده های برتر امتحان نظارت بانک مرکزی آمریکا, توافق به بانک درخواست به وکلای آن نشستن در اوایل پروب.

این OCC سپس در زمان گام دیگری است که به طور بالقوه کمک بانک مرکزی امریکا. آژانس اختصاص یک تیم جداگانه ای از OCC وکلا به مورد مداقه قرار دادن کل بانک مرکزی امریکا کاوشگر غیر معمول گام با توجه به این که امتحان شد و هنوز هم در حال انجام است و این حرکت می تواند لرز تحقیقات گفت: دو نفر از بازرسان است.

گفت: دو مقامات درگیر در این کاوشگر از OCC هرگز به طور کامل درگیر این کارشناس اقتصاددانان آمار و ارقام و دیگر متخصصان این سازمان را تجزیه و تحلیل خطر بخش که آموزش دیده به نقطه الگوهای سوء استفاده در میان صدها نفر از هزاران نفر از وام مسکن و وام های که می تواند کمک به ساخت یک مورد در برابر یک بانک.

در OCC یک گام زیر حسابرسی است عمده مسائل نظارت بررسی کمیته پنل است که تصمیم می گیرد حساس ترین مسائل مربوط به اجرای در آژانس. نمایشگاه مسکن و مسائل به طور معمول تصمیم های این کمیته است که تا حد زیادی توسط کارکنان و مسئولان این نهاد در گزارش حسابرسی. روشن نیست اگر Otting وزن خود را در مورد. Otting نیست پاسخ به درخواست های متعدد به دنبال نظر. بانک مرکزی امریکا پروب بود نمی آورد قبل از این کمیته ،

در ماه سپتامبر سال 2018 به OCC به قتل رسانده بود بانک مرکزی امریکا شد. این OCC را نمی هر گونه تحریم علیه بانک. این موضوع کنار گذاشته شد قبل از محققین می تواند تصمیم می گیرید اگر خود سوء ظن در مورد بانک مرکزی آمریکا تا به حال شایستگی با توجه به دو مقامات درگیر که گفت: آژانس تحقیقات متوقف شد قبل از آن می تواند به پایان برسد.

این OCC و مورگان هر دو کاهش یافته است به نظر بانک مرکزی امریکا redlining ماده که شامل محرمانه نظارت بر کار. David Leitch, بانک مرکزی آمریکا, ارشد, مشاوره کاهش یافته است به نظر. بانک مرکزی آمریکا نیز کاهش یافته است به نظر این تحقیقات گفت: “ما متعهد به منصفانه و مسئولانه جلسه اعتبار نیاز از مشتریان و به طور کامل مطابق با متن و روح عادلانه وام قوانین و مقررات و اصول است.”

سخنگوی همچنین با اشاره به های اخیر بانک مرکزی آمریکا در بیانیه ای که قرض دهنده است اختصاص 1 میلیارد دلار در آینده شرکت های بزرگ هدیه و وام برای کمک به جوامع محلی مبارزه با نابرابری. بانک است که هنوز هم نهایی جزئیات این طرح است.


در سال 2018 به عنوان OCC بازرسان در فیلادلفیا شد و در, بانک مرکزی آمریکا, یک تیم جداگانه ای از محققین به دنبال وام در تگزاس کشف سوء استفاده در آهنگ Bancorp منطقه دهنده مستقر در هوستون. Cadence شد ساخت اقلیت وام تصویب ثروت آستانه که مشتریان را مجبور به دیدار با زمانی که آنها قرض برابر حقوق صاحبان سهام در خانه خود را در دوم-حق رهن و یا “کول” به وام مسکن OCC اسناد و مدارک بررسی شده توسط ProPublica و کنگره فروم.

بازرسان باز یک تحقیق رسمی و تحت فشار قرار دادند و یافته های آن از طریق چندین داخلی بررسی برای بسیاری از سال 2018 است. بانک گفت: هر گونه رفتار نابرابر اتفاقی بود اما OCC کارشناسان را پیدا کنید که معتبر باشند. کارشناسان در تحلیل خطر تقسیم تایید هم یافته. در بحث از موارد OCC می شود و نظر دوم از آن مستقل و بازرس لری Hattix که حمایت OCC کارکنان.

در دسامبر سال 2018 به OCC با اشاره به redlining موضوع را به وزارت دادگستری به عنوان یک حقوق مدنی نگرانی است. در اوایل سال گذشته وزارت دادگستری تصمیم گرفته بود در برابر اقدام است. آن ارسال موضوع به OCC اما گفت: این سازمان می تواند با استفاده از قدرت خود را برای تحریم این بانک به گفته یک سخنگوی وزارت دادگستری.

“این غیر معمول نیست که ما تسلیم به تنظیم کننده های مالی گفت:” میگویند. “تعویق ممکن است مناسب برای مثال زمانی که قرض دهنده خود شناسایی مشکل تغییر سیاست های خود و جبران هر گونه تاثیر وام گیرندگان.”

اما OCC مقامات گزارش به Otting تصمیم سال گذشته به عموم تحریم هم با توجه به OCC اسناد و دو نفر با لینک مستقیم آگاهی از این موضوع است.

در یک بیانیه هم گفت که آن را نمی تواند اظهار نظر در مورد آن در ارتباط با OCC اما که آن را متوقف ارائه کول وام وام مسکن در سال گذشته و که بانک هرگز تبعیض. “Cadence بانک — و همیشه — درمان اقلیت مصرف کنندگان در عادلانه و غیر تبعیض آمیز و شیوه ای است و همیشه به دنبال راه هایی می توانیم انجام بهتر” بانک گفت.

در یکی دیگر از تحقیقات OCC بازرسان طلبه وام خانه در MB مالی وام دهنده مستقر در ایالت ایلینوی و متوجه شد که Latinos و زنان بودند در حال ارائه تخفیف وام مسکن به عنوان اغلب به عنوان سفید را به سه نفر مستقیم با آگاهی از این موضوع است.

این شبیه عمدی تعصب بازرسان تعیین شده پس از بررسی سوابق وام و اواخر 2018 اقتصاددانان در OCC تجزیه و تحلیل خطر تقسیم توافق به عنوان Hattix آژانس را بازرس. این OCC ارجاع این موضوع به وزارت دادگستری به عنوان یک تبعیض مورد, اما, DOJ, تحت دادستان کل ویلیام بر ارسال آن را به عقب با توجه به دو نفر درگیر در این موضوع است. اگر بانک تنظیم می خواستم به مجازات MB مالی آنها را مجبور به انجام آن خود را.

در پایان OCC هیچ چیز نیست. MB مالی خریداری شد توسط Fifth Third Bank یک اوهایو دهنده و اساسا تضعیف خارج از OCC حوزه قضایی است. این OCC اطلاع فدرال رزرو که نظارت پنجم سوم در مورد آنچه در آن در یافت MB مالی. فدرال رزرو است که توانایی برای جلوگیری از ادغام اگر آن را می بیند اما تخلف از آن مجاز MB مالی معامله به جلو بروید.

“تبعیض در هیچ جایی در جامعه ما و تغذیه طول می کشد این مسائل به طور جدی در آن نقش نظارت بر سازمان های بانکی” یک تغذیه سخنگوی گفت. “بانک مرکزی ندارد مستقیم نظارت بر قدرت بیش از همه بانک ها.”

در بیانیه پنجم سوم گفت: “قصد پنجم سوم است که در انطباق کامل با همه عادلانه وام مقررات. MB مالی مشابه قصد.”

دو تا از سوراخ کردی redlining تحقیقات درگیر بانک ها که با استفاده از عوامل خارج از سرچشمه بخش قابل توجهی از وام های رهنی. این OCC یافت که عوامل کار برای Flagstar Bank میشیگان شد شارژ سیاه homebuyers بیش از سفید پوستان و کلرادو فدرال وام دهنده آنلاین شد شارژ زنان بیش از مردان با توجه به دو نفر درگیر در این مسائل. هر دو مورد آمده بود به نور در طول مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و هر دو کاهش یافته است بدون یک اجرای عمل است.

Flagstar Bank کاهش یافته است به نظر برای این داستان. کلرادو فدرال پاسخ نمی دهند به چندین درخواست برای نظر.

تنظیم کننده سقوط کوتاه اگر آنها به نوبه خود چشم خود را به تبعیض و یا تنها مسئله آرام کمیته انضباطی به تذکر و خصوصی مچ دست-سیلی زمانی که آنها پیدا کردن موارد نقض حقوق بشر گفت: جرمی Kress سابق فدرال رزرو وکیل.

“بانک ها کمتر به بی ادبی اگر آنها فکر می کنم آنها در حال رفتن به برای نام خطا,” او گفت:. “ما نمی توانیم تکیه بر رگولاتور به انجام کار خود را در نهان به رسوایی اخیر نشان داده اند.”

در زمینه:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im