مغلوب ساختن پیشی جستن FEC نامزد با روابط توماس Hofeller Bragged در مورد کار بر خلاف قانون اساسی تگزاس بطور غیر عادلانه تقسیم — و سپس آن را تکذیب کرد

در روز سه شنبه سنا برگزار شد تایید شنوایی برای رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نامزد برای انتخابات فدرال کمیسیون جیمز “Trey” Trainor. در طول جلسه Trainor رد نقش خود در یک سال 2003 gerrymandering تلاش در تگزاس است.

Trainor خود را از سر می گوید او “نزدیک درگیر” در تگزاس 2003 redistricting یک نقطه که رهبر اقلیت سنا چاک شومر از نیویورک و دموکراتیک بهداشت ، کاترین کورتز متن ترانه مست و D-Nev. ساخته شده در شنبه شنوایی. Trainor انتقادات مواجه شد که او نیست که نمیتوانند درباره نقش خود به عنوان رئیس ستاد تگزاس قانونگذار که همکاری این redistricting و بیل کار می کرد به فشار آن را از طریق.

حزب دموکرات نیز فشرده Trainor, یک محافظه کار وکیل که تا به حال کار کرده تگزاس وزیر امور خارجه در ارتباط خود را به توماس Hofeller یک دیرین استراتژیست برای کمیته ملی حزب جمهوری خواه و معمار نژادی gerrymanders در متحده از جمله فلوریدا و آلاباما, غرب ویرجینیا و تگزاس. بسیاری از کسانی که قصد داشت بر خلاف قانون اساسی در سال های اخیر است. با توجه به فایل های به دست آمده توسط رهگیری Trainor همچنین با Hofeller بین سال های 2011 و 2013.

“آقای Trainor یک زندگی حرفه ای طولانی به عنوان یک محافظه کار سیاسی عمل” شومر گفت: در روز سه شنبه شنوایی. “او از نزدیک با توماس Hofeller بدنام برای متفکر جمهوری خواه gerrymandering طرح به ترسیم نقشه ها که به طور قابل توجهی disenfranchise اقلیت رای دهندگان در سطح محلی است. آقای Trainor این قانون شرکت سابق او را به عنوان توضیح که ” از نزدیک درگیر در تگزاس 2003 redistricting که دیوان عالی کشور تلقی در نقض قانون حق رای. آقای Trainor معتقد است که قانون حق رای را تبدیل به یک ابزار سیاسی است.”

شومر گفت: FEC نامزدی بسیار مهم بود با توجه به آینده نوامبر انتخابات ریاست جمهوری اضافه کرد که Trainor رکورد افزایش “قابل توجهی سوال در مورد تناسب اندام خود را به انجام این کمیسیون مبارزه با فساد دستور.”

به گزارش سرویس پژوهشی کنگره, 42 47 تاریخی FEC نامزد تایید شده است توسط سنا از طریق دو حزبی فرایند دیابت ctq, D -, Minn. روز سه شنبه گفت. “رها کردن دو حزبی هنجارها و هل دادن به جلو بحث برانگیز نامزد است راه را برای انجام آن” Klobuchar گفت, نشان می دهد که یک دموکرات نامزد باید در نظر گرفته شود به طور همزمان.

کورتز متن ترانه مست و برای او بخشی از کبوتر به لینک بین Trainor را redistricting کار برای قانون گذاران تگزاس وزیر امور خارجه که در آن او در دفاع redistricting نقشه ها در برابر پرونده های حقوقی. دیوان عالی کشور زده کردن بخشی از تگزاس را در سال 2003 برنامه ای که Trainor رزومه نشان می دهد او در سال 2006. در ابتدا Trainor را تکذیب کرد میزان نقش خود در آن کار می کنند.

“من شهادت خود را امروز در اینجا” کورتز متن ترانه مست و گفت: پس از اشاره به تناقضات بین Trainor عمومی ثبت و اظهارات خود در جلسات. “من فکر می کنم آن است که انجام زیانی به حقیقت در اینجا.” او پیشنهاد کرد که او را در مخالفت با نامزدی خود را به FEC.

Hofeller, این gerrymandering متفکر درگذشت در سال 2018 است. چکیده ای از هزاران نفر از فایل های موجود در هارد دیسک و نشان داد که چگونه جمهوری خواه mapmakers “تجربه با استفاده از نژاد به عنوان عامل اصلی در نقشه کشی منطقه در این ایالت” یک استراتژی است که خلاف قانون اساسی است تحت 14th متمم. در ژانویه استفانی Hofeller دخترش, منتشر شد فایل های ذخیره شده در دیسک های سخت و علنا بر روی یک وب سایت به نام “Hofeller فایل” با وجود دولت جمهوری قانونگذاران تلاش برای نگه داشتن برخی از این اسناد و مدارک را از تبدیل شدن به ،

در طول روز سه شنبه جلسه Trainor ستایش Hofeller در پاسخ به دموکرات ها ، “خدا استراحت روح خود” Trainor گفت. “او به خوبی به رسمیت شناخته شده و متخصص در این زمینه است.”

Hofeller نه همیشه آینده در مورد کار خود را با مقامات دولتی در redistricting موارد است. در سال 2013 استشهاد ارسال شده در فلوریدا مورد علیه دولت, 2012 redistricting طرح Hofeller موفق به افشای دخالت خود را با افراد مشغول به کار در redistricting. دادگاه حکم داد که عربستان مشاوران’ اسناد و مدارک می تواند در نظر گرفته شود در دیگر آزمایشات مربوط به redistricting.

Trainor ستایش Hofeller در پاسخ به دموکرات ها ، “خدا استراحت روح خود” Trainor گفت. “او به خوبی به رسمیت شناخته شده و متخصص در این زمینه است.”

در نهایت فلوریدا مدار قاضی تری P. لوئیس در سال 2014 باطل خارجه کنگره redistricting برنامه نوشتن که نقشه فرآیند انتخاب “ارائه شده وسیله ای است که حزبی نقشه های مخفیانه کشیده شده و فرستاده شده توسط فعالان سیاسی می تواند با آن تلفیق به تصویب نقشه با هیچ کس در عموم مردم عاقل تر.” در کشورهای دیگر ارتباط بین Hofeller و مقامات دولتی به نور آمده در دادگاه که در آن خود را redistricting کار به چالش کشیده شد.

سنا کمیته قوانین صندلی Roy Blunt, R-Mo. خواسته Trainor اگر او تا به حال در کار یا دفاع از هر redistricting نقشه و اگر دادگاه تا به حال زده هر نقشه او دفاع کرد. Trainor گفت: او می خواهم مشغول به کار در سه تگزاس redistricting موارد به عنوان مشاور حقوقی برای تگزاس وزیر امور خارجه و که هیچ یک از نقشه های او در زده بودند پایین. “من تا به حال یک مشتری است که من به نمایندگی از منافع خود را در” Trainor گفت. “و من امیدوارم که ما نمی خواهد نسبت دادن به وکیل اعمال مشتری. اما در هر سه مورد دادگاه باید تایید نقشه های من کار کرده است.”

نقشه های او در سال بعد با Hofeller اما رد شد و حتی قبل از آنها گرفت. با توجه به فایل های به دست آمده توسط رهگیری Trainor کار کرده و از نزدیک با Hofeller و شریک زندگی خود را, دیل اولدهام در سال 2011 redistricting تگزاس را Nueces شهرستان است. در آن زمان Trainor یک وکیل در Beirne, مینارد & پارسونز و Hofeller فرستاده او را یک فاکتور برای کار در شهرستان redistricting. تگزاس 2011 redistricting نقشه از جمله تصریح Nueces شهرستان بعدها در بر داشت کشیده می شود با تبعیض قصد رهگیری گزارش شده و دوباره نقشه ها شد موضوع ابوت v. پرز دادگاه عالی در مورد برخورد با تگزاس redistricting زیر سرشماری سال 2010 است.

در سال 2013 در حالی که هنوز در Beirne, مینارد & پارسونز Trainor نیز در دفاع از شهرستان گالوستون و قاضی مارک هنری در یک مورد به چالش کشیدن 2011 ولسوالی. با توجه به فایل های Hofeller کشید چند تا از شهرستان عدالت از صلح حوزه در حالی که کار برای شهرستان گالوستون مشاور حقوقی. اگر چه سال 2011 نقشه نیست رسما مورد استفاده قرار دادگاه در نهایت در بر داشت که آنها کشیده شده با عمدی تبعیض نژادی.

کورتز متن ترانه مست و, نوادا از حزب دموکرات بود, سخت ترین سوالات برای Trainor درخواست او برای توضیح اختلاف بین شهادت او — که او درگیر به عنوان یک وکیل در redistricting — و رزومه آنلاین برای شرکت حقوقی او با این نسخهها کار در, که دارای Trainor نقش در redistricting.

کورتز متن ترانه مست و شروع به بالا بردن یک سال 2003 تگزاس redistricting نقشه که دیوان عالی کشور بود به حکم نقض قانون حق رای. “درک من این است که شما درگیر در این طرح در سال 2003” او گفت:. “شما هماهنگ نقشه ها و جنبه های قانونی عبور و وزارت دادگستری preclearance از HB3” — 2003 redistricting لایحه در قوه مقننه تگزاس. “آیا این درست است ؟

Trainor پاسخ داد که آن را درست توضیح داد که او یک کارمند در زمان برای ایالت تگزاس در کنگره شاه فیل — نویسنده redistricting بیل — و نه یک وکیل پس از او هنوز مجاز به ارائه مشاوره حقوقی. کورتز متن ترانه مست و — که بعدها روشن است که نه تنها Trainor یک کارمند اما او پادشاه رئیس ستاد فشرده Trainor در نقش خود را در روند. با توجه به مشخصات لینک Trainor شد پادشاه ارشد برای بیش از شش سال از دسامبر سال 1998 ژوئیه 2005.

“بدیهی است که من از نزدیک با او برای کمک به افراد است که او نیاز به مشاوره از به کار و تلاش” Trainor گفت. “من کمک کرد تا به هماهنگی آن نوع جلسات برای او درست مثل — درست مثل کارکنان خود را من مطمئن هستم.”

“آیا به شما کمک کند طراحی قانونی مناطق به تصویب رسید و برای سال 2002 انتخابات؟” کورتز متن ترانه مست و گفت:.

“نه” Trainor گفت.

“شما نبود؟”

“هیچ.”

“بنابراین من حدس می زنم من اشتباه سپس” کورتز متن ترانه مست و گفت:. او سپس شروع به خواندن از رزومه کاری خود را, ارسال شده آنلاین توسط خود قانون شرکت سابق. “این گزارش می گوید که” Trainor شده است از نزدیک درگیر در تگزاس redistricting کمک به طراحی تگزاس خانه قانونی مناطق به تصویب رسید و برای سال 2002 انتخابات است. طول سوم نامیده می شود جلسه ویژه از سال 2003 او هماهنگ نقشه ها و جنبه های قانونی عبور و وزارت دادگستری preclearance از HB3 جدید کنگره نقشه های تصویب شده برای سال 2004 انتخابات است.'” سپس کورتز متن ترانه مست و پرسید: یکی دیگر از سوال: “پس این است که بیانیه به عنوان بخشی از رزومه کاری خود را که آنلاین است و برای شرکت است که شما را برای کار نادرست?”

Trainor سرزنش متن رزومه آنلاین خود را در “برخی از بازاریابی دارای مجوز بازاریابی افراد در شرکت است.” او گفت: “من فراموش تلاش های هماهنگی برای افرادی که مشغول به کار بر روی نقشه. من صرف زمان کار با آنها مطمئن شوید که آنها همه چیز را که آنها مورد نیاز است.” او اضافه کرد که او سفر کرده با پادشاه به وزارت دادگستری برای preclearance نشست.

کورتز متن ترانه مست و parried انکار. “اول از همه شما رئیس ستاد. همه ما یک رئیس ستاد ما می دانیم آنچه که ما رئیس ستاد می کند,” او گفت: اشاره به همکاران خود. “و برای شما به عقب می آیند و می گویند که آنچه که در رزومه کاری خود بود نادرست است و شما که از نزدیک درگیر نگرانی برای من به عنوان کسی که من به دنبال انتصاب به FEC.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de