مغلوب ساختن پیشی جستن تایید مخاطره آمیز ضد افسردگی برای جانبازان. نمایندگان مجلس می خواهم به می دانم که اگر او Mar-a-لاگو بگیرید و یاد دهید تا به حال سهام در داروسازی.


ProPublica غیر انتفاعی اتاق خبر که به بررسی سوء استفاده از قدرت است. ثبت نام برای دریافت ما بزرگترین داستان به عنوان به زودی به عنوان آنها منتشر شده است.

آمریکا در حال گسترش تحقیقات خود را خارج از نفوذ در U. s. Department of Veterans Affairs, بررسی اینکه آیا یک فشار به استفاده از یک داروی ضد افسردگی از جانسون و جانسون پیشرفته شده بود توسط یک گروه از مشاوران غیر رسمی که برگزار شده در Mar-a-لاگو رئیس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن باشگاه خصوصی است.

رئیس خانه امور جانبازان و نظارت کمیته با ارسال نامه هفته گذشته درخواست برای ایمیل و سوابق مالی از سه مشاوران Marvel Entertainment رئیس آیک Perlmutter پزشک بروس Moskowitz و وکیل مارک شرمن. دموکرات ها به دنبال در میان دیگر اسناد هر گونه ارتباطات مردان تا به حال با جانسون و جانسون و سوابق مالی نشان دادن اینکه آیا آنها تا به حال هر سهام این شرکت است.

به عنوان نشان داد ProPublica در سال 2018 تهمت به سه مرد جارو نفوذ بیش از این و با وجود عدم خود را از هر گونه تجربه مرتبط مانند خدمت در ارتش ایالات متحده و یا دولت است. و مقامات به نام سه نفر را “Mar-a-لاگو جمعیت” از آنجا که آنها در رئیس جمهور گریز در پالم بیچ فلوریدا.

مغلوب ساختن پیشی جستن است با شوق و ذوق تایید یک دارو به نام Spravato ساخته شده توسط جانسون و جانسون به عنوان یک درمان برای کمک به جلوگیری از جانبازان از خودکشی. دولت فدرال مواجه شده است و انتقاد انجام نمی دهد به اندازه کافی برای جلوگیری از خودکشی با جانبازان که و می گوید رخ می دهد در یک نرخ از 20 روز. در حالی که این مشکل همچنان برای سال های سال آن را به دست آورد توجه بیشتر پس از یک سری از مرگ و میر در و پارکینگ.

از طریق یک سخنگوی نمایندگی از همه سه مرد Perlmutter, Moskowitz و شرمن گفت که آنها تا به حال هیچ نقشی در و آن در نظر گرفتن Johnson & Johnson مواد مخدر است. آنها گفتند که در حال بررسی این کمیته درخواست برای اسناد. (از کمیته های کنگره باید قدرت به صدور احضاریه اما معمولا شروع با درخواست برای همکاری داوطلبانه.)

“ما داوطلب فعالیت بود و با انگیزه صرفا با تمایل به دیدن امریکا جانبازان دریافت بهترین مراقبت ممکن را از VA” مردان در بیانیه ای گفت. “ما تا به حال هیچ اختیاری در تصمیم گیری به جای ما ارائه مشاوره به صورت VA رهبری به قبول یا رد آنها به عنوان مناسب دیدم. ما به دنبال ندارد و یا دریافت هر گونه اطلاعات شخصی و یا مالی به دست آورید.”

در سال 2017, the May-a-لاگو مشاوران مشغول به کار با VA و جانسون و جانسون در یک خودکشی-پیشگیری از آگاهی است که به اوج خود رسید در ظاهر در بازار بورس نیویورک. این رویداد قرار داده و وزیر در کنار Johnson & Johnson نمایندگان و شخصیت های ابرقهرمان از Perlmutter شرکت مارول و پدر و مادر خود را دیزنی.

Johnson & Johnson است که یک غول دارویی با درآمد سالانه بالاتر از 80 میلیارد دلار, 130,000 کارکنان و فدرال قرارداد به ارزش بیش از 100 میلیون دلار در سال است. این یکی از بزرگترین شرکت های ایالات متحده توسط بازار سرمایه و صرف بیش از 5 میلیون دلار در یک سال در فدرال لابی. “تعاملات ما با VA و سایر دهندگان در مورد پوشش Spravato به دنبال تمام قوانین و روش ها و استانداردهای اخلاقی” سخنگوی شرکت Ernie Knewitz در بیانیه ای گفت.

در مارس 5, 2019, FDA تایید شده Spravato برای درمان افسردگی است. این یک اسپری بینی فرم esketamine یک نوع بیهوشی کتامین. FDA محدودیت های تحمیل شده در Spravato را به دلیل استفاده از “خطر جدی عواقب نامطلوب” و “بالقوه برای سوء استفاده و سوء استفاده است.” تنظیم کننده در زمان غیر معمول اندازه گیری نیاز به یک حرفه ای بهداشت و درمان به مانیتور بیمار برای دو ساعت پس از مصرف Spravato.

چندین بخش بحث در مورد این دارو پخش در رادیو فردا و دیگر کانال های خبری در مارس 6. در فاکس نیوز, مارک سیگل یک عامل به طور منظم به کانال و یک پزشک مراقبت های اولیه در NYU Langone سلامت گفت: “من یک مؤمن در این دارو به خصوص برای روانپزشکان به آن را برای یک خودکشی بیمار است.”

برخی از کارشناسان شده است محتاط تر در مورد شواهد حمایت از مواد مخدر با اشاره به نتایج ضعیف از آزمایش های بالینی و کاستی در محاکمات’ روش. در اکتبر. 31 مقاله در مجله پزشکی لنست (lancet) اریک ترنر یک روانپزشک در اورگان بهداشت و دانشگاه علوم و پورتلند VA اشاره کرد که FDA تایید متکی کمتر محاکمات از حد معمول. در یکی از این مطالعات یافتن از اثربخشی دارو رانده شد توسط یکی از سایت مطالعه که در آن مواد مخدر انجام شده به خصوص به خوبی. در پاسخ Johnson & Johnson گفت: این reanalyzed آن اطلاعات بیمار به حذف outlier سایت. نتیجه جدید به سختی ملاقات آستانه بودن از نظر آماری معنیدار ترنر گفت.

“برای هر داروی دیگر آنها گفت:” من این نیست دیدار با معیارهای ما و ما در حال رفتن به آن را تایید,’ اما آنها از خودشون برای این یکی” ترنر که خدمت در پنل FDA است که بررسی Spravato اما از دست رفته در این جلسه که در آن مواد مخدر مورد بررسی قرار گرفت در مصاحبه ای گفت:. “وجود دارد خطر که پزشکان ممکن است می گویند, ‘FDA تایید آن باید کار و ترک آن را در آن. آن را که ساده نیست.”

در یکی از آزمایشات شش نفر مصرف مواد مخدر درگذشت از جمله سه با خودکشی. یکی از آنها یک 41-سال-پیرمرد سوار موتور سیکلت خود را به یک درخت 26 ساعت پس از مصرف این دارو با توجه به متن FDA را برای حضور در دارو. وجود دارد هیچ مرگ و میر در میان بیماران مصرف دارونما.

“من نگران هستم که آن را ممکن است ارائه شده به برخی از جان بیماران به نوعی نوش دارو. آن است که” جس Fiedorowicz استاد روانپزشکی اپیدمیولوژی و طب داخلی در دانشگاه آیووا که خدمت در مشورتی که بررسی Spravato گفت: در یک ایمیل و پاسخ به سوالات. “اثر اندازه کوچک هستند و در بهترین حالت و حتی ممکن است اغراق آمیز است.”

J. Wesley, Boyd یک استاد روانپزشکی و متخصص در اخلاق زیستی در دانشکده پزشکی هاروارد, اعتراض به هزینه Spravato داده و شباهت آن به کتامین که در دسترس است بسیار ارزان. “از آن مشتق شده از بسیار ارزان مواد مخدر با جزئی شیمیایی نیشگون گرفتن و کشیدن و سپس به بازار عرضه شده در یک ظالمانه بالا, قیمت,” او در مصاحبه ای گفت:. “برای دیدن آن را تبدیل به بزرگ بعدی مواد مخدر با توجه به اعتیاد به مواد مخدره است فراتر از مسخره است.”

FDA سخنگوی جرمی کان گفت که آژانس “با این نسخهها کار پشتکار به اطمینان حاصل شود که تمام محصولات در حال ارزیابی به همان اندازه و نسبتا مهم نیست که این شرکت محصول یا ضرورت است.”

پس از تایید FDA, Johnson & Johnson بلافاصله مجموعه مناظر خود را در و با توجه به ایمیل های به دست آمده توسط ProPublica از طریق قانون آزادی اطلاعات. در مارس 6 روز پس از FDA عمل یک شرکت رسمی فرستاده دبورا Scher یک مشاور و دبیر رابرت Wilkie از Spravato راه اندازی رویداد گفت: “ما شده اند صحبت کردن در مورد شما و VA در طول روز است.”

یک روز بعد در تاریخ 7 مارس Wilkie صحبت با جانسون و جانسون مدیر عامل الکس Gorsky با توجه به یک ایمیل بین Scher و یک شرکت رابط. Scher پاسخ داد که VA بالا سلامت رسمی ریچارد سنگ بود و گرفتن شارژ از گرفتن Spravato به VA سیستم. “او می گوید: این پروژه به خوبی در حال انجام” Scher گفت: Johnson & Johnson تماس بگیرید. “او هماهنگ همه مناسب از رهبران داروسازی, بهداشت روان, و غیره.”

Wilkie حال گفتگو با Gorsky در خواست تهمت به گفته خود رئیس جمهور حساب. “من تا به حال دیده می شود از آن جایی و من خواندن آن را به طور منظم بسیار کمی در مورد آن” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: از Spravato در کاخ سفید رویداد در مصرف مواد مخدر در ژوئن 12. “من گفت:, ‘سفارش — گوشه بازار بر روی آن و آن را به هر کسی که دارای مشکل است.'”

کاخ سفید کاهش یافته است به نظر که در آن تهمت را دیدم و یا خواندن در مورد Spravato. Knewitz جانسون و جانسون گفت این شرکت نشده در مورد مواد مخدر با رئیس جمهور.

Johnson & Johnson تیم فروش را در رسیدن به, و کارکنان, با توجه به یک آژانس ایمیل به دست آمده توسط ProPublica. در ژوئن 2019, VA داروخانه رهبر گفت: این شرکت از جمله مخاطبین بس باید تا زمانی که آژانس در حال نهایی شدن سیاست های خود را برای مواد مخدر است. بعد که ماه آژانس تصمیم به تصویب این دارو برای استفاده در داروخانه ها اما متوقف کوتاه نیاز به آنها را به انجام آن.

“در حالی که ما را خوشحال و برای دیدن آن و حمایت از درمان مناسب جانبازان با Spravato ما نا امید در این تصمیم خود را با دسترسی مشکل تر برای ایالات متحده جانبازان که نیاز به گزینه های جدید,” Knewitz گفت.

VA دبیر مطبوعاتی کریستینا Mandreucci گفت: این سازمان را اولویت بندی دارو برای بیماران که پاسخ به درمان های دیگر و به دنبال روش های خاص در خط با FDA مورد نیاز است. “و از نزدیک خواهد شد نظارت بر استفاده از esketamine در جانبازان به بیشتر به طور کامل درک نسبی آن ایمنی و اثربخشی در مقایسه با دیگر درمان های در دسترس,” او در بیانیه ای گفت. “بر اساس این اطلاعات و ممکن است تجدید نظر در آن راهنمایی بالینی و دستور وضعیت اگر موجه باشد.”

مغلوب ساختن پیشی جستن فشار برای VA به “گوشه بازار” در Spravato با وجود پزشکان نگرانی در مورد ایمنی و اثر بخشی آن برای اولین بار در ماه ژوئن گزارش داد توسط مرکز عمومی یکپارچگی است.

در علاوه بر این به Perlmutter, Moskowitz و شرمن آمریکا نیز به کارگردانی نامه خود را به Perlmutter همسر لوری بود که درگیر در جلسات و ایمیل با VA مقامات. در میان تهمت بزرگترین اهدا کنندگان در سال 2016 کمک حدود 7.5 میلیون دلار به حزب جمهوری خواه باعث می شود با توجه به انتخابات فدرال اطلاعات وارد شده توسط مرکز سیاست پاسخگو. سخنگوی Perlmutter, Moskowitz و شرمن کاهش یافته است به نظر لوری Perlmutter فراتر از این گروه در بیانیه ای.

سه نفر با ابلاغ و رهبران روزانه وزن در همه شیوه ای از سیاست و پرسنل مهم است. لوری Perlmutter شد لوپ در بسیاری از کسانی که ایمیل با توجه به سوابق به دست آمده از طریق قانون آزادی اطلاعات توسط ProPublica و لیبرال گروه فعال آمریکایی نظارت. با توجه به سابق و وزیر دیوید Shulkin کتاب در مورد وقت خود را در دفتر لوری Perlmutter شرکت در یک جلسه در طول سال 2017 تعطیلات زمستانی در آن Mar-a-لاگو جمعیت بدحجابی Shulkin برای بازدید از آنها را به اندازه کافی و نشان داد آنها از دست داده بود به او اعتماد. Shulkin اخراج شد و در سال 2018 است.

لوری Perlmutter شد همچنین در حال حاضر برای یک Mar-a-لاگو جلسه با Shulkin جانشین Wilkie. “وجود دارد یک قالب در محل خود را بر اساس تلاش برای حرکت این موسسه از عصر صنعتی” Wilkie گفت: در یک ایمیل به این گروه پس از این نشست است.

علاوه بر آمریکا’ کاوشگر دولت پاسخگویی نیز بررسی Mar-a-لاگو سه نفر.

برای پوشش بیشتر بخوانید ProPublica قبلی گزارش مغلوب ساختن پیشی جستن VA.

در زمینه:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>