مغلوب ساختن پیشی جستن مخالف با بالا Immunologist بیش از تست مواد مخدر برای درمان Covid-19

در یکی دیگر از دلسردکننده کاخ سفید در جلسه مطبوعاتی روز جمعه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن علنا مخالفت با دولت بسیاری ارشد immunologist, Dr. Anthony Fauci, بر این احتمال است که ضد مالاریا, داروی کلروکين می تواند یک درمان موثر برای Covid-19 همه گیر coronavirus بیماری تنفسی.

Fauci خواسته شده بود در مورد مواد مخدر به این دلیل که رئیس جمهور تا به حال نام آن را بالقوه “تغییر بازی” در روز پنج شنبه و ادعا نادرست است که FDA در حال حاضر تایید شده و استفاده از آن دولت خواهد “را که مواد مخدر در دسترس تقریبا بلافاصله.”

لحظات پس از دکتر تا به حال روشن ساخته است که وجود دارد و گزارش های موردی اما هیچ شواهد بالینی که کلروکين ممکن است موثر و ایمن برای بیماران مبتلا به Covid-19 یا می تواند مورد استفاده قرار گیرد به عنوان پیشگیری به عنوان تهمت پیشنهاد کرده بود گفت: “من فکر می کنم بدون دیدن بیش از حد من احتمالا بیشتر از یک فن که شاید بیش از هر کسی است.”

هنگامی که پیتر الکساندر از ان بی سی نیوز و سپس اشاره کرد که Fauci تا به حال روشن ساخته است که “هیچ سحر و جادو دارو برای coronavirus” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “من مخالفم. شاید و شاید نه.”

“من می گویند که من یک مرد هستم که می آید از یک بسیار مثبت مدرسه وقتی که می آید به طور خاص یکی از این داروها و خواهیم دید که چگونه آن را با این نسخهها کار,” مغلوب ساختن پیشی جستن اضافه شده است. “من ادعا نمی کنم از آن خواهد شد اما من فکر می کنم مردم ممکن است تعجب. که خواهد بود یک بازی-changer.”

مغلوب ساختن پیشی جستن البته حرفه ای ساخته شده از بازاریابی محصولات از ارزش کمی با unmerited اعتیاد به مواد مخدره و به نظر می رسد قادر به خاموش کردن که غریزه حتی در زمانی که دقیق اطلاعات علمی است در حق بیمه.

“ممکن است که خود ضربه ای به قرار دادن یک چرخش مثبت در همه چیز ممکن است به آمریکایی ها یک حس کاذب از امید؟” الکساندر از او پرسید. “شما بد نمایش دادن ما آمادگی در حال حاضر؟”

پس از sarcastically deriding سوال مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسید برای نشان دادن آن فرض کرد و گفت: “من با دکتر چی گفت: ممکن است; ممکن است کار نمی کند. من احساس خوبی در مورد آن. که همه این است که فقط یک احساس است. من شما می دانید یک مرد هوشمند. من احساس خوبی در مورد آن. و ما در حال رفتن به, شما در حال رفتن برای دیدن به زودی به اندازه کافی.”

“بدیهی است” مغلوب ساختن پیشی جستن افزود: “من فکر می کنم من می توانم صحبت می کنند از بسیاری از تجربه به دلیل آن بوده است در خارج وجود دارد برای 20 سال پس از آن مواد مخدر است که شما یک مقدار زیادی از خطر ، آن را مانند یک نام تجاری جدید مبارزه با مواد مخدر که فقط ایجاد شده است که ممکن است باور نکردنی به یاد ماندنی اثر مانند شما را بکشند.”

“من مطمئن شوید که به عنوان جهنم فکر می کنم ما باید آن را امتحان کنید” مغلوب ساختن پیشی جستن به این نتیجه رسیدند. “منظور من شده است وجود دارد برخی از چیزهای جالب اتفاق افتاده است — و برخی از خوب چیز است. بیایید ببینید چه اتفاقی می افتد ما باید چیزی برای از دست دادن. شما می دانید بیان جهنم چیست و آیا شما به از دست دادن؟”

زمانی که الکساندر سعی کردم به دنبال درخواست تهمت چه پیام او برای میلیون ها نفر از آمریکایی ها که می ترسند با استناد به آخرین آمار کشته شدگان رئیس جمهور پاسخ داد: “من می گویند که شما در حال وحشتناک گزارشگر این چیزی است که من می گویم.”

برای دومین روز در حال اجرا, رئیس جمهور سپس با استفاده از یک جلسه توجیهی در مورد جهانی بهداشت عمومی اورژانس برای حمله به اعتبار سازمان های خبری است که با دقت در گزارش کندی از دولت او برای مقابله با تهدید او هفته را صرف رد به هیچ عنوان خطرناک تر از آنفولانزا.

“من فکر می کنم آن را بسیار تند و زننده سوال” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: با استفاده از برچسب او در حال حاضر با استفاده از به اخراج هر درک انتقاد از مدیریت بحران است. “مردم آمریکا به دنبال پاسخ و آنها به دنبال امید و شما در حال انجام احساسی,” رئیس جمهور افزود: قبل از راه اندازی به سخنرانی دراز وشدیداللحن در برابر Comcast, NBC شرکت مادر. “من آن را نمی Comcast من تماس آن Concast,” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “بیایید ببینید که اگر آن کار می کند. آن ممکن است و آن را نمی ممکن است. من اتفاق می افتد به احساس خوبی در مورد آن, اما چه کسی می داند. من حق زیادی است.”

در پاسخ به پیگیری سوال در مورد دارو Fauci شد و سپس مجبور به توضیح ظرافت آنچه که رئیس جمهور بود فقط گفت در مورد ایمنی آن بود درست نیست. در حالی که کلروکين تنها به ندرت خطرناک برای افراد مبتلا به مالاریا Fauci گفت: “آنچه ما نمی دانیم که زمانی که شما آن را قرار داده در زمینه بیماری دیگری که آیا آن را بی خطر است.”

“من فکر می کنم احتمالا در حال رفتن به, امن, اما من می خواهم برای اثبات چیزهایی که اول” Fauci اضافه شده است. “این به این امید که آن را کار می کنند در مقابل اثبات آن کار خواهد کرد.”

مغلوب ساختن پیشی جستن در پاسخ به همین ضعیف بودن خواسته خود را در مورد دولت بیشتر خودنمایی شکست مداوم عدم تست برای این ویروس است که بخش مهمی از کره جنوبی به مراتب موفق تر تلاش به سرعت گسترش آن. دو هفته پس از مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا دروغ است که “هر کسی که نیاز به یک آزمون یک آزمون” Yamiche Alcindor از PBS Newshour پرسید: “هنگامی که هر آمریکایی است که نیاز به تست, تست قادر خواهید بود برای دریافت یک آزمون؟”

“خوب شما از شنیدن چیزهای بسیار مثبت در مورد تست” مغلوب ساختن پیشی جستن شروع به تلاش برای تغییر موضوع خود را به دولت ثابت ادعا می کند که قابلیت تست شد و بهبود است. سپس او با حمله به گزارشگر برای بالا بردن یک شکست او تلاش سخت منحرف کردن توجه از. “ما به خوبی به این,” او گفت: “و هیچ کس حتی صحبت کردن در مورد آن به جز شما که مرا متعجب نمیکند.”

زمانی که Alcindor فشرده او گفت: “وجود دارد که آمریکایی ها هر چند که می گویند آنها باید علائم و نمی توانید آزمایش” مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد مشکل جزئی بود. “آره خوب من از شنیدن آن” او گفت:.

قبلا در این جلسه اما Fauci حال اذعان کرد که تست شد و هنوز هم در ملاقات با تقاضا است. “این یک واقعیت است که اتفاق می افتد در حال حاضر,” او گفت:. “ما هنوز وجود دارد چرا که در غیر این صورت مردم خواهد بود هرگز فراخوانی کرد و گفت آنها نمی توانند به یک آزمون است.”

به عنوان برگ برنده و سپس کارگردانی معاون رئیس جمهور مایک پنس را روی سکو و تکرار این دولت صحبت کردن نقطه — “من فقط نمی تواند بر اندازه کافی در مورد پیشرفت باور نکردنی است که ما در تست” — Fauci و همکار علمی متخصص دکتر دبورا Birx حال مختصر زمزمه ارز در پشت سیاستمداران است.

Fauci کهنه دولتی دانشمند نیز به دست آورده همدردی از بسیاری از ناظران در مرحله دیگری از این جلسه که تهمت پرتاب در یک بلاعوض ضربه تند وشدید زدن در این کشور دیپلمات های حرفه ای با اشاره به “عمیق دولت” و دکتر مجبور شد برای پنهان کردن پاسخ خود را با پنهان کردن چهره خود را در دست خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de