ترامپ می آید تا خالی زمانی که برای شواهد تقلب در انتخابات در دادگاه تحت فشار 88801100011088 کمپین President Donald Trump’s رئیس جمهور دونالد ترامپ، به دستور یک قاضی دادگاه فدرال در پنسیلوانیا برای پشتسر قرار دادن ادعاهای خود مبنی بر تقلب در سیستم رای گیری ایالت، تنها تعداد انگشت شماری از پرونده های تقلب در انتخابات را در سال های اخیر – که هیچ کدام از آنها در صندوق های رای گیری دخالت داشته اند- مستند کرده است. وحی، که در قالب سند 524 صفحه ای تا حدی اصلاح شده تولید شده توسط کمپین ترامپ در هفته گذشته آمد، این ادعا توسط عوامل تیم ترامپ که تقلب نامه در رای گیری خطر ی بزرگ برای رای دهندگان پنسیلوانیا است را تضعیف می کند. کمپین شکایت از وزیر پنسیلوانیا از کتی بوکوار مشترک المنافع و هر یک از هیئت های انتخاباتی شهرستان های ایالت برای جلوگیری از مدیران انتخابات از ارائه جعبه های افت امن برای صندوق های پستی در رای بازگشت. این جعبه های رها سازی به رای دهندگان اجازه می دهد که صندوق های رای خود را با دست، بدون ارسال آنها از طریق سیستم پستی و خطر تاخیر، بازگردانند. کمپین ترامپ ادعا می کند که این عمل “امکان یرای دست زدن به برداشت رای، دستکاری یا از بین بردن رأی، ساخت آرای تکراری و هرج و مرج را برای افراد کلاهبردار فراهم می کند.” در یک حرکت هفته گذشته، شهروندان برای آینده پنسیلوانیا و باشگاه سیرا از کمپین ترامپ خواست تا شواهدی از وجود تقلب رای دهندگان ارائه دهند، استدلال کردند که طرح دعوی در دادگاه کمپین “پر از ادعاهای با وجد و هشدارهای وخیم” در مورد انتخابات پنسیلوانیا بوده و آنها “یا باید مجبور شوند که کشفی در مورد ادعاهای مبتنی بر تقلب خود ارائه دهند یا از پیگیری این ادعاها جلو تر برآیند” قاضی جی نیکلاس رانجان این حرکت را به او اعطا کرد و به کمپین دستور داد تا «چنین شواهدی را در اختیار خود تولید کنند و اگر هیچ کدام نداشته اند، به اندازه دولت»پاسخ ارائه شده توسط کمپین ترامپ به مشاور مخالف، که با تحقیقات رهگیری و نوع به اشتراک گذاشته شد، شامل چند نمونه اسکن از تقلب در انتخابات است – اما هیچ یک از مصادیق در سند کشف 524 صفحه ای شامل برگه های رای پستی. سوزان آلمیدا، مدیر موقت شرکت Common Cause PA، یکی از طرفین دعوی در طرح دعوی، گفت: «نه تنها کمپین موفق به ارائه شواهدی نشد که تقلب رای دهندگان یک مشکل گسترده در پنسیلوانیا باشد، آنها نتوانستند هیچ مدرکی ارائه کنند که نشان دهد هر گونه سوء رفتار در انتخابات اولیه رخ داده یا به اصطلاح تقلب رای دهندگان هر نوع مشکل منظمدر پنسیلوانیا است» کمپین ترامپ بلافاصله به درخواست نظر برای این داستان پاسخ نداد. بخش غیر قرمز شده از پاسخ کمپین ترامپ شامل بخش بزرگی از گزارش های خبری و کپی از درخواست های پرونده های باز کمپین به استان ها است. این شامل هیچ مدرک جدیدی از تقلب فراتر از آنچه که رسانه های محلی اخبار قبلا گزارش شده است. نمونه هایی از تقلب هایی که در آن ارائه می دهد شامل پرونده چهار کارگر نظرسنجی است که در یک محل رای گیری در طی یک انتخابات ویژه در سال ۲۰۱۷ به آزار و ارعاب رای دهندگان اعتراف کردند. همچنین شامل یک قاضی انتخاباتی است که مجموع آراء را در محل رأی گیری خود بین سال های ۲۰۱۴ تا ۲۰۱۶ به خواست یک مشاور سیاسی تغییر داده است. و در حالی که شکایت اصلاح شده توسط کمپین به ذکر چند حادثه تقلب در نامه، هیچ کدام در سند کشف ذکر شده است.
“نه تنها کمپین موفق به ارائه شواهدی نشد که نشان می دهد تقلب رای دهندگان یک مشکل گسترده در پنسیلوانیا است، آنها نتوانستند هیچ مدرکی مبنی بر وقوع هرگونه سوء رفتار در انتخابات اولیه ارائه دهند.”
این دور از اولین بار است که جمهوری خواهان نتوانسته اند ادعاهای مکرر خود مبنی بر تقلب در رای دهندگان را یک مشکل مداوم در انتخابات آمریکا ثابت کنند. در سال ۲۰۱۸ یکی از برجسته ترین صلیبیون آمریکا در برابر تقلب رای دهندگان، کریس کوباخ، وزیر امور خارجه وقت کانزاس، از دادگاه ناحیه ای درخواست کرد تا شواهدی را ارائه دهد که نشان می دهد شهروندان غیر شهروند در ایالت خود کانزاس رای می دادند. کوباخ شاهدين رو آورد اما شهادت اونا در معاينه ي متقابل از هم پاشيد قاضی جولی رابینسون به عقیده خود نوشت که “شواهدی که رول رای دهندگان شامل شهروندان واجد شرایط ضعیف است. حداقل 39 شهروند در 19 سال گذشته به رای دهندگان کانزاس راه پیدا کرده اند.” موارد نادر شناخته شده از تقلب رای دهندگان نوک کوه یخ نبود، او نتیجه گرفت، “هیچ کوه یخ وجود دارد؛ تنها یک سیل، تا حد زیادی توسط اشتباه و خطای اداری ایجاد شده است.” ترامپ پس از تصدی مقام خود یک کمیسیون جنجالی ریاست جمهوری برای مطالعه تقلب رای دهندگان تأسیس کرد. کمیسیون تنها دو بار قبل از منحل شدن بدون تولید شواهدی از تقلب گسترده رای دهندگان در انتخابات ایالات متحده ملاقات کرد. با دموکرات های ایالتی به طور همزمان به تایید قانونی بودن جعبه قطره پنسیلوانیا، Boockvar خواسته است دیوان عالی ایالتی به حل و فصل سوالات مربوط به قانون انتخابات قبل از محاکمه فدرال است. در رای گیری های پستی شروع خواهد شد بیرون رفتن به رای دهندگان در اواسط سپتامبر….

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im