مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین دستیار مشترک ستایش برای نژادپرستانه با اره برقی که حمله معترضان

ماسک تضعیف روز شنبه هنگامی که یک مشاور ارشد تهمت کمپین در پاسخ به ناراحت ویروسی تصویری از یک Latino مرد در تگزاس حمله سیاه زندگی ماده معترضان — در حالی که نوسانی یک اره برقی و جیغ یک نژادپرست لکه دار — با دو بار retweeting ستایش او.

مشاور مرسدس بنز, Schlapp, شد, مدیر کاخ سفید از ارتباطات استراتژیک تا سال گذشته که او پیوست تهمت مبارزات انتخاباتی به کار بر روی “توسعه لاتین.” در آن زمان مغلوب ساختن پیشی جستن مدیر کمپین توصیف تسلط در زبان اسپانیایی به عنوان میامی به دنیا آمد پدر از کوبا به عنوان یک دارایی مهم.

به عنوان سیاسی اولین گزارش, Schlapp بازتوییت نظر “که چگونه به آن را انجام دهد” همراه با تصویری از مرد فریاد یک نژادپرست لکه دار کردن در تظاهرات در McAllen, وابسته به تکزاس روز جمعه و تهدید آنها را با اره برقی. توییت Schlapp ترویج شد ارسال شده توسط یک گروه نئونازی نام لاتین Townhall.

یک تصویر از یک توییت به اشتراک گذاشته شده توسط مرسدس Schlapp, یک مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین مشاور ارشد .

پس از او تماس گرفته شد, اخبار سازمان, نظر, Schlapp حذف شده که retweet اما پس از آن به اشتراک گذاشته شده یکی دیگر از صدای جیر جیر که در ستایش این مرد اما خاموش بخشی از خود را نژادپرستانه سخنرانی دراز وشدیداللحن که در آن او با استفاده از N-کلمه برای توصیف معترضان.

بعد از آن در روز بعد سیاسی گزارش او پاسخ آنها خواستار یک مثال از اینکه چگونه “رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و متحدان خود را برای سال باید تقویت نژادپرستانه پیام در توییتر در حالی که به طور همزمان رسیدن به سیاه و اسپانیایی رای دهندگان” استراتژیک کارشناس ارتباطات حذف شده یک دوم و صادر عذرخواهی.

اما Schlapp تنها عذرخواهی برای ترویج “استفاده از کلمه” که او ادعا, improbably او داده دوم پاسخ به شنیده می شود انسان با استفاده از فقط 17 ثانیه به 30 ثانیه کلیپ او دو بار به اشتراک گذاشته شده.

دوم ضبط ویدئو از حادثه posted on Facebook, نشان می دهد که انسان برای اولین بار با استفاده از N-کلمه برای اشاره به جورج فلوید, سیاه گارد امنیتی که قتل توسط یک افسر پلیس در مینیاپولیس موجب سراسر کشور تظاهرات.

دوم تصویری نشان می دهد که این مرد — که بعدها دستگیر و به اتهام حمله به پاره پاره نشانه ای از دست یک زن جوان و پرتاب آن را در پشت خود را انتخاب کنید تا کامیون قبل از از بین بردن اره برقی و با استفاده از آن به تعقیب دور گروه عمدتا زن معترضان و یک مرد که در دفاع از آنها. او پس از آن نیز فریاد زد: یک تئوری توطئه گسترش کاخ سفید این هفته — بی اساس ادعا می کنند که خشونت در تظاهرات بخشی از یک طرح توسط antifascist فعالان.

تصاویر اعتراض خارج McAllen شهرداری این گروه حمله توسط مرد پیوست و بعد از آن نشان داد که یک تجمع مسالمت آمیز از یک عمدتا جوان, چند نژادی و قومیتی جمعیت. این زن که دست ساز امضا شد, پاره کردن توسط مرد گفت: محلی اخبار خدمه که آن را به عنوان خوانده شده, “Latinos به صورت سیاه و سفید زندگی می کند.”

در یکی دیگر از ویدیو ضبط شده توسط یک کسب و کار محلی در همان خیابان که در آن حمله به معترضان صورت گرفت یک جوان معترض توضیح داد آنچه را که آنها برای مبارزه با. “ما در حال تلاش برای ایجاد یک تغییر به سیستم به عنوان یک کل” یک مرد جوان توضیح داد.

“جورج فلوید بود فقط یکی از بسیاری از و او فقط یکی بود که دوربین” او ادامه داد. “پلیس فقط مجاز به فقط پا زدن به چهره مردم با معترضان حتی زمانی که ما در حال صلح آمیز است که مشکل است.”

Schlapp ستایش برای نژادپرستانه را حمله به معترضان در تگزاس آمد و در همان روز که تهمت کمپین منتشر آگهی آنلاین است که با استفاده از تصاویر سیاه و سفید زندگی می کند ماده تظاهرات به عنوان یک پس زمینه برای سخنان رئیس جمهور مجموعه ای به موسیقی غمگین در آن او ادعا کرد “ما از حق صلح آمیز معترضان و ما صدای خود را درخواست.”

“اما آنچه که ما در حال حاضر شاهد در خیابان های شهرهای ما” مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید: در تبلیغ بیش تصاویری از سوزاندن پرچم تاری کردن نقاشی های دیواری در نزدیکی کاخ سفید, سیاه چادری معترضان و جوان مردان سیاه پرتاب آجر “است و هیچ ربطی به عدالت یا صلح. حافظه جورج فلوید است که رسوا توسط تظاهر, غارتگران و آنارشیست ها.”

“خشونت و خرابکاری است که توسط رهبری antifa,” مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا تکرار بی پایه و اساس تئوری توطئه که کاخ سفید گرفتار شد تولید شواهد برای حمایت از تنها سه روز پیش اما به نظر می رسد که باید بلعیده کل توسط نژادپرستانه در تگزاس است.

مدت کوتاهی پس از Schlapp صادر عذرخواهی در شنبه او میزبان یک “کاتولیک برای مغلوب ساختن پیشی جستن” livestream آغاز شد که با این پیشنهاد که سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن دموکرات نامزد شده است که یک کاتولیک است پدوفیلیا.

مرد بازداشت شده در تگزاس در روز جمعه برای حمله معترضان یکی از سه موارد این هفته که در آن نژادپرست بودند گرفتار در دوربین حمله به معترضان مسالمت آمیز ابراز همبستگی با قربانیان نژادپرستانه و خشونت است.

در روز پنج شنبه 51 ساله در Whitefish, مونتانا متهم شده بود با رفتار آشوبگرانه برای فریاد طعن در اعتراض صلح آمیز از جمله: “سیاه زندگی مهم است ؟ Fuck you!” — و سکس دهنی, انگشت کردن نشانه هایی از دست خود را حتی در حالی که او کشیده دور توسط یک افسر پلیس است.

روز جمعه مریلند-سرمایه های ملی پارک پلیس دستگیر و متهم 60 ساله با سه فقره حمله درجه دوم برای حمله به سه جوان به عنوان آنها ارسال anti-racist آگهی مرتبط با قتل جورج فلوید در یک مسیر دوچرخه سواری در بتسدا — حمله ای که او نیز در فیلم ضبط شده توسط یکی از سه قربانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>