مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده خود را در منطقه سبز. او دیوار او سزاوار.

Concrete barricades are placed behind exterior fencing outside of the Eisenhower Executive Office Building at the White House, following a night of protests against the death in Minneapolis police custody of George Floyd, near the White House in Washington, U.S., June 4, 2020. REUTERS/Tom Brenner - RC2J2H9L6N6P

بتن موانع قرار داده شده در پشت نرده های خارج از آیزنهاور اجرایی ساختمان اداری در کاخ سفید پس از یک شب از تظاهرات در نزدیکی کاخ سفید در واشنگتن دی سی 4 ژوئن 2020.

عکس: تام برنر/ایسنا

آرایه ای از آنچه که ممکن است به عنوان لوازم جانبی و دستگاه های دیکتاتوری را گسترش عفونی با بی رحمی در شهرهای آمریکا. پلیس نوسانی باطوم شدید با نیروهای شبه نظامی امتناع از شناسایی خود هیستریک رئیس جمهور در تلاش برای برانگیختن جنگ اوباش در لیگ با پلیس, نظامی, هلیکوپتر clattering سربار به طور کلی راهپیمایی در خیابان ها در مبارزه با خستگی دولت شبکه تلویزیون دست رفتن آن هیستریک قصه از خرابکاری و ضرب وشتم — این همه وجود دارد, با صدای بلند و روشن است.

و پنج شنبه زمانی که 1.7 کیلومتر سیمان موانع و حصار سیم منتقل شدند به قلب واشنگتن و ضامندار با هم به شکل گسترده محیط اطراف کاخ سفید ما حتی خود ما منطقه سبز.

منطقه سبز بود قلب بیمار از ایالات متحده در اشغال عراق است. آن را وحشت زده و عصبی محاصره در مرکز بغداد که در آن مقامات آمریکایی مشغول به کار در یک بار-ساختمان های مجلل که محاصره شده توسط مهیب محیط. مایل و مایل از سیمان موانع که serpentined در اطراف منطقه سبز شد brutalist tombstones mutely اعلام ترس و شکست حمله ایالات متحده آمریکا. من به دانستن آن انفجار دیوار در حالی که گزارش ها در عراق است.

مغلوب ساختن پیشی جستن سبز منطقه است و تقریبا به عنوان بزرگ به عنوان یکی در بغداد و آن است و نه تهدید بمب گذاران انتحاری و یا خمپاره است و مینیاتوری در تمام جهات به عنوان رئيس جمهور ما است. آن است که یک بنای تاریخی به مغلوب ساختن پیشی جستن نامردی در مواجهه با مخالفان مسالمت آمیز هر چند شاید ما باید آن را سفید منطقه با توجه به ایدئولوژی سفید ناسیونالیسم. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و نیروهای پلیس در سراسر این کشور شده اند بیچاره در همه چیز به جز خود viciousness در برابر معترضان که تقاضای کمی بیشتر از زندگی کردن در یک کشور است که در آن سیستم قضایی نیست و نابود کردن زندگی مردم بی گناه به خصوص آمریکایی های آفریقایی تبار.

هنوز وجود دارد آن است که یک دولت اجرایی است که خود را احاطه شده با دیوار و نیروهای محاصره توسط نیروهای که در راه هستند قوی تر از هر قیام ممکن است جمع اوری — سقوط نیروی خود را malignance بی کفایتی و نامردی. این منطقه سبز و یا سفید منطقه و یا هر آنچه که ما باید از تماس با آن است و نه یک طرح از قدرت دست به چیزی از ترس دولا شدن قبل از. ما حتی ممکن است بخواهید به آن را جشن می گیرند. در حالی که وجود دارد مقدار زیادی از عدم قطعیت در مورد آنچه در آینده اتفاق خواهد افتاد وجود ندارد و بیشتر نشانه ای از شکست سیاسی و یا سازمانی نظامی از این واقعیت است که آن را به مهر و موم خود را از جمعیت عمومی در آنچه در آن امید و دعا است غیر قابل نفوذ مد.

یک فیلمنامه نویس می تواند در نمی گردد بهتر قوس بازگشت از منطقه سبز و آن را کاملا ساختگی پیچ و تاب و طرح. مغلوب ساختن پیشی جستن یک بیمار اوج بسیاری از ناهنجاری های آمریکایی سیاست و فرهنگ از جمله دهه نظامی گری در خارج از کشور و فریب در خانه است که باید فقیر این کشور به معنای واقعی کلمه و از نظر اخلاقی. امپراتوری تمایل به سقوط به عنوان یک نتیجه از چنین خطا — آن را به ارزش به خاطر سپردن است که اتحاد جماهیر شوروی بود و تا حد زیادی کشته افغانستان و چرنوبیل در حالی که امریکا رو افغانستان, عراق و Covid-19. “زمانی که حقیقت نیاید ما دروغ و دروغ تا زمانی که ما دیگر نمی تواند به یاد داشته باشید این است که حتی وجود دارد, اما آن است که هنوز هم وجود دارد” اشاره کرد یک قهرمان اتحاد جماهیر شوروی دانشمند در “چرنوبیل” HBO سریال در مورد 1986 بحران هسته ای. “هر دروغ به ما بگویید که متحمل بدهی به حقیقت است. دیر یا زود که بدهی پرداخت شده است.”

بنابراین بدهی از دروغ و نژادپرستی و نظامیگری باید پرداخت شود در امریکا; تهمت است که احتمالا شتاب به حساب هر چند ما ممکن است به مقصد خود ما منطقه سبز در برخی از نقطه و یا برخی دیگر از شگفت انگیز نمایندگی از پایین بودن رسیده است. آن را عجیب اتصالات, بعد از همه, که نیروهای نظامی احضار به منطقه واشنگتن دی سی شامل 82nd Airborne Division است که شرکت کننده در حمله به عراق و مبارزه وجود دارد در طول سال است. (من حتی نوشت: در مورد 82 هوابرد شرکت آن را به عنوان تلاش برای امن یکی از بغداد پالایشگاه های نفت پس از حمله غارت.) بنابراین این یک یادآوری از بدهی ما پرداخت برای گناهان مرتکب شده توسط رهبران ما در طول سال ها و دهه ها: سربازان مشهور از یک واحد است که پس از مماشات در اطراف بغداد را در منطقه سبز نامیده می شود به واشنگتن که در آن آنها فقط به خارج از محل به عنوان آنها در عراق است.

وجود دارد یک آخر طنز به سنگر کاخ سفید است که تقریبا بیش از حد آشکار به ذکر است. یک رئیس جمهور که به دفتر امیدوار کننده برای ساخت یک دیوار در مرز جنوبی برای حفاظت از کشور از خارجی ها است و به جای آن بنا احساساتی یکی برای محافظت از خود را از مردم خود. مغلوب ساختن پیشی جستن بدست برخی از آنچه که او سزاوار. خود را کوچک سبز منطقه زندان نیست اما این حکم در آنچه که او انجام می شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>