مغلوب ساختن پیشی جستن و نتانیاهو دیکته از نظر فلسطینی تسلیم شدن به اسرائیل و تماس با آن صلح

Flanked توسط اسرائیل بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل اما بدون فلسطینی, رهبر, رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پرده برداری “یک چشم انداز برای صلح” در خاورمیانه روز سه شنبه که اجازه به اسرائیل ضمیمه خیلی از کرانه بلافاصله ارائه فلسطینی ها تنها کنترل محلی جدا شده Bantustans احاطه شده توسط اسرائیل.

به عنوان بسیاری از ناظران سیاسی در اسرائیل اشاره کرد, زمان اعلام, تنها چند ساعت پس از سخنرانی تحت تعقیب به اتهام فساد مالی در اورشلیم شبیه تلاش برای افزایش نخست وزیر پیشنهاد برای پیروزی انتخاب مجدد در ماه مارس خود را بهترین امید برای اجتناب از زندان است.

انتشار 180 صفحه طرح که پیش نویس توسط مشاوران به Jared کوشنر تهمت پسر و یک دوست خانوادگی نتانیاهو — برگزار شد به عنوان یک جشن و عمل به عنوان یک دوگانه کمپین تجمع با رئیس جمهور آمریکا و نخست وزیر اسرائیل مباهات همه آنها به دست داشتند برای اسرائیل به یک اتاق پر از راست حامیان دولت یهودی از جمله Sheldon Adelson حزب جمهوریخواه و حزب لیکود megadonor که صرف میلیون ها دلار برای انتخاب رهبران هر دو.

مغلوب ساختن پیشی جستن که مداخله های قبلی اسرائیل مبارزات انتخاباتی نتانیاهو طرف با به رسمیت شناختن اسرائیل الحاق بلندی های جولان در سال گذشته به نخست وزیر یک تریبون در کاخ سفید به جزئیات شرایط تحمیل شده بر فلسطینی ها که صدا مانند تسلیم.

برای شروع با نتانیاهو گفت: فلسطینی ها مورد نیاز خواهد بود برای به رسمیت شناختن اسرائیل به عنوان یک دولت یهودی به صرفنظر کردن از تمام بقاع خلع سلاح حماس و رها کردن امید برای بازگشت پناهندگان که فرار از خانه در آنچه که در حال حاضر اسرائیل و برای سرمایه در قم.

“خود را با طرح صلح ارائه می دهد فلسطینی ها یک مسیر به یک آینده دولت” نتانیاهو گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن. “من می دانم که آن را ممکن است آنها را در یک زمان بسیار طولانی برای رسیدن به پایان این مسیر ممکن است حتی آنها را در یک زمان بسیار طولانی برای رسیدن به ابتدای این مسیر,” او اضافه شده است.

در واقع به عنوان تحلیلگر گروه بحران Tareq Baconi مشاهده “طرح مجموعه از پارامترهای است که غیر ممکن است برای فلسطینی ها به قبول و موثر فراهم می کند اسرائیل با یک طرح برای حفظ یک دولت واقعی وجود دارد که بر روی زمین است.”

که تمایلات تکرار شد توسط Hagai ال-آگهی مدیر اجرایی B’Tselem اسرائیل یک گروه حقوق است که نظارت بر اشغال. “آنچه که فلسطینی ها در حال های ارائه شده در حال حاضر نیست حقوق و یا یک دولت اما دولت دائم از آپارتاید. هیچ مقدار از بازاریابی می تواند پاک کردن این ننگ یا محو حقایق” ال-آگهی نوشت. “واقعیت روی زمین است که در حال حاضر یکی از کامل اسرائیل کنترل بر کل منطقه بین رود اردن و دریای مدیترانه و هر کس در آن زندگی می کنند. این یک واقعیت یکی ذاتا غیر دموکراتیک دولت است.”

این طرح رد شد فلسطینی و فعالان حقوق در منطقه و خارج از کشور.

“یک استیضاح و متعصب رئیس جمهور با این نسخهها کار در پشت سر هم با یک جرم جنایی متهم و نژادپرستانه نخست وزیر به تداوم واقعیت آپارتاید و تسلیم” جمیل دكور یک فلسطینی-آمریکایی بود که در حیفا متولد و در حال حاضر منجر ACLU حقوق بشر برنامه در توییتر نوشت. “فلسطینی ها را نمی توان وادار به تسلیم حقوق بشر برای زندگی آزاد و برابر انسان است.”

صحبت کردن در رام الله در نادر جمع رهبران اصلی گروه های فلسطینی محمود عباس گفت که این پیشنهاد بود و نه “معامله قرن” را به عنوان برگ برنده و اسرائیل توصیف آن را “سیلی از قرن.”

“مغلوب ساختن پیشی جستن اورشلیم برای فروش نیست. حقوق ما نه برای فروش. خود را توطئه مقابله خواهد شد” عباس گفت: در نظرات گزارش روزنامه اسراییلی “هاآرتص”.

در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که فلسطینی ها در نهایت می تواند یک سرمایه در اورشلیم این طرح پیشنهاد شده است که این امر می تواند خارج از شهر و در محله ای نزدیک به اما نه در این شهرستان به عنوان تلگراف خبرنگار راف سانچز اشاره کرد.

در عرض چند ساعت از طرح انتشار نتانیاهو گفت که دولت او را برای حرکت در روز یکشنبه به طور رسمی ضمیمه 131 یهودی-تنها شهرک سازی در کرانه که همه آنها غیر قانونی تحت قوانین بین المللی و همچنین دره اردن و شمال دریای مرده. طرح نقشه به تازگی گسترش بیشتر اسرائیل و تکه تکه فلسطینی انکلاوها شد به اشتراک گذاشته شده در توییتر با مغلوب ساختن پیشی جستن.

در اظهارات خود تهمت گفت که نتانیاهو به حال “مجاز به انتشار یک نقشه مفهومی” نشان دادن خطوط از زمین به ضمیمه و دو دولت خواهد به زودی تشکیل یک کمیته مشترک “برای تبدیل نقشه مفهومی تر و دقیق و کالیبره شده رندر به طوری که تشخیص می تواند بلافاصله به دست آورد.”

از آنجا که اسرائیل و فلسطینیها بلوک است که خانه را به بیش از 400 ، 000 مهاجران دوخته همراه با شبکه ای از جاده ها و پست های بازرسی است که محدود کردن آزادی حرکت از فلسطینی ها در سرزمین های مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: طرح “اختصاص داده شده” برای آینده فلسطین خواهد وجود داشته باشد تنها به عنوان یک سری از انکلاوها در داخل اسرائیل است.

به عنوان بن سیلوراستاین, J Street, لیبرال های طرفدار اسرائیل لابی در واشنگتن توضیح داد که “نقشه مفهومی” گنجانده شده در این طرح به یک “ظاهر مجاورت” که حقایق بر روی زمین را غیر ممکن است.

Yousef Munayyer که هدایت ایالات متحده در مبارزه برای حقوق فلسطینی اشاره کرد در توییتر که واقعیت را نگاه بسیاری مانند آنچه در فرانسه تصویرگر Julien Bousac ترسیم بیش از یک دهه پیش برای Le Monde Diplomatique برای نشان دادن عدم امکان عملکرد دولت در معرض خطر از انکلاوها.

دانیل Seidemann مدیر زمینی بیت المقدس با اشاره به این که دولت های قبلی تا به حال بخش خصوصی پذیرفته فرسایش فلسطینی امیدوار است برای به هم پیوسته دولت است.

مغلوب ساختن پیشی جستن طرح شد را محکوم کرد توسط دو سناتور. الیزابت وارن و بهداشت ، برنی ساندرز در میان پیشرو برای نامزدی حزب دموکرات را به چالش مغلوب ساختن پیشی جستن برای ریاست جمهوری. در حالی که ساندرز به نام این طرح را “غیر قابل قبول” وارن رفت و بیشتر امیدوار به “مخالفت با الحاق یک طرفه در هر شکل و معکوس هر سیاست که آن را پشتیبانی می کند.”

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن یک مدافع سرسخت نتانیاهو که بنا به گزارش نا امید دولت اوباما تلاش ها برای مقابله با او بیش از این شغل را بلافاصله اظهار نظر در این طرح است.

سیاسی گزارش روز سه شنبه که دموکراتیک اکثریت برای اسرائیل طرفدار اسرائیل super PAC رهبری دموکراتیک ناظر انتخابات خوانده شده را علامت Mellman قصد دارد برای اجرای یک حمله آگهی در آیووا این هفته “که به نگرانی در مورد برنی ساندرز’ 2019 حمله قلبی و تماس های او را بیش از حد لیبرال به ضرب و شتم رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.”

به من گزارش در اوایل سال جاری آمریکایی امور عمومی اسرائیل کمیته محافظه کار طرفدار اسرائیل لابی گروه شناخته شده به عنوان AIPAC پرداخت برای یک فشار مبارزات انتخاباتی در Facebook هدف قرار دادن Sanders, که خواهد بود که برای اولین بار یهودی رئیس جمهور ایالات متحده, اما ابراز نگرانی برای حقوق فلسطینی و توصیف نتانیاهو به عنوان “یک نژادپرست است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>