مغلوب ساختن پیشی جستن دولت می دهد تگزاس چراغ سبز برای محدود کردن خدمات برنامه ریزی خانواده برای زنان فقیر

در اواخر ماه ژانویه در همان روز که دیوان عالی ایالات متحده را برجسته Roe v. Wade تصمیم مشخص شده آن 47 سالگرد تگزاس کردم خبری از دولت فدرال است که در آن اجازه داده می شود برای دریافت میلیون ها نفر در پزشکی بودجه برای حمایت از برنامه تنظیم خانواده که تبعیض میان ارائه دهندگان — همان استراتژی است که در سال های اخیر به احتمال زیاد باعث افزایش حاملگی ناخواسته.

“تنها ستاره امور خارجه بار دیگر در همکاری با دولت فدرال به ارائه معنی دار تنظيم خانواده و خدمات بهداشتی و درمانی, در حالی که ترویج فرهنگ زندگی” رژیم صهیونیستی. گرگ ابوت گفت: از این معامله که 350 میلیون دلار در اختیار دولت بیش از پنج سال آینده. “این همکاری نمادی از تعهد ما به دفاع از زندگی تگزاس زنان است.”

در موضوع در تگزاس را به مدت طولانی تلاش به سود خود را از فدرال مالیات دهندگان بودجه به ارائه ضد بارداری و اساسی تولید مثل مراقبت به کم درآمد, بیمه زنان, در حالی که همچنین جلوگیری از زنانی که از انتخاب به دنبال خدمات در والدین و یا سایر کلینیک های دولت معتقد است که “وابسته” با سقط جنین ارائه دهندگان.

پزشکی قوانین نیاز است که بیماران در فدرال هزینه برای خدمات برنامه قادر به دسترسی به مراقبت از هر گونه واجد شرایط و مایل دهنده — طولانی ارائه طراحی شده برای اطمینان از انتخاب زمانی که می آید به برنامه ریزی خانواده و پزشك خدمات. تگزاس disapproves که حکومت و برای سال ها به دنبال آن بخشیده است. دولت فدرال اعلام در 22 ژانویه به تگزاس است که اجازه — و طرفداران برای زنان مراقبت های بهداشت باروری ترس ممکن است در حال حاضر ارائه یک خیابان برای کشورهای دیگر به دنبال تگزاس منجر شود. دولت فدرال پیش از این هرگز اجازه دهنده-از-انتخاب حکومت به لغو برنامه تنظیم خانواده.

“خط پایین در اینجا است که دولت یک بار دیگر با قرار دادن ایدئولوژی جلوتر از نیازهای بیمار گفت:” رابین تابستان ارشد مشاور و معاون رئیس جمهور از مراقبت های بهداشتی استراتژی و تحلیل های ملی تنظیم خانواده و بهداشت باروری در ارتباط است. “شما قرار است به صورت متمرکز در پیشبرد بیمار دسترسی بهبود سلامت بیمار. و این فقط به نظر نمی رسد آنچه که در بالای لیست اولویت در حال حاضر.”

یک آزمایش شکست خورده

تگزاس دارای بالاترین نرخ بیمه مردم در کشور حدود 18 درصد است. حتی بیشتر گردابی نزدیک به 26 درصد از زنان در سن باروری هستند و بیمه — بیش از دو برابر میانگین ملی است. این مشکل تشدید دقیق پزشکی مورد نیاز; والدین با درآمد بالا $302 در هر ماه است به اندازه کافی برای ارائه یک خانواده سه فاقد شرایط لازم برای این برنامه است. نه تنها دولت حاضر به گسترش مدیکید تحت قانون مراقبت مقرون به صرفه است اما همچنین منجر به اتهام به ACA حکومت بر خلاف قانون اساسی.

این نوع از پزشکی چشم پوشی از برنامه که فدرال مصوب تگزاس به طور کلی اجازه می دهد متحده به انتخاب کردن از قوانین خاص در حمایت از نوآوری در خدمات بهداشتی و درمانی. در اواسط 2000s تگزاس انجام داد که فقط وقتی که می خواست به صرف مالی واجد شرایط بودن قوانین به منظور گسترش دسترسی به مراقبت های بهداشت باروری برای زنان فقیر نیست به اندازه کافی برای واجد شرایط برای مدیکید مگر اینکه آنها بودند ،

شناخته شده به عنوان سلامت زنان برنامه های هسته ای و رو کردن زمین در سال 2007 و به سرعت گسترش یافت. در سال 2008 به تنهایی برنامه کاهش تعداد حاملگی ناخواسته که پزشکی را برای پرداخت بیش از 10 ، 000, صرفه جویی در مالیات دهندگان بیش از 92 دلار میلیون نفر است. در پایان سال 2011 حدود 130,000 مشتریان تا به حال ثبت نام در این برنامه با 90 درصد از آنها از دسترسی به خدمات. آن را روشن و موفقیت است.

هنوز دولت جمهوری قانونگذاران مشخص شدند پال خواستار قطع بودجه دولت والدین از تمام برنامه های دولت توسط هر معنی لازم. در این زمان والدین طراحی شده بود که در خدمت بیش از 40 درصد از زنان در برنامه بهداشت و مشتریان آن را بزرگترین ارائه دهنده. قانونگذاران دولت آمد تا با یک قانون جدید که هر بار گروه “وابسته” با سقط جنین دهنده از شرکت در برنامه است. دولت فدرال خودداری کردند و گفت که اگر دولت نیست حذف ممنوعیت آن را نمی خواهد reauthorize بودجه فدرال برای چشم پوشی از برنامه.

بنابراین تگزاس کشیده فدرال معامله rebranded بهداشتی زنان و برنامه منع والدین و بودجه برنامه صرفا با پول دولت است. آن را دقیقا نمی کار می کرد. این برنامه در حال حاضر شناخته شده به عنوان سالم تگزاس زنان floundered سال با ثبت نام به طور پیوسته در حال کاهش و پایین به طور متوسط ماهانه ثبت نام 94,851 سال مالی 2016. دولت پس از آن راه اندازی یک هماهنگ توسعه مبارزات انتخاباتی و ثبت نام افزایش یافته تا به 244,153 در سال 2018 است. هنوز درصد از بیماران مبتلا به خدمت ادامه داده است به تاخیر; در سال 2018 حدود 70 درصد از مشتریان ثبت نام در واقع دسترسی به خدمات. این است که حداقل در بخشی به دلیل این واقعیت است که در حالی که دولت امضا شده تا هزاران نفر از ارائه دهندگان بالقوه پس از برکناری Planned Parenthood — از جمله فردی دفاتر پزشکان — اکثریت آنها خدمت نکرده هر مشتریان. در سال 2018 با توجه به وضعیت بهداشت و خدمات انسانی کمیسیون فقط 10 درصد از ارائه دهندگان ثبت نام در برنامه صورتحساب برای خدمات ارائه شده است.

علاوه بر این تحقیقات از تگزاس سیاست ارزیابی پروژه در دانشگاه تگزاس جمعیت مرکز تحقیقات دریافتند که پس از دولت منعکس Planned Parenthood (و دیگر ارائه دهندگان) از این برنامه تعدادی از زنان دریافت طولانی اثر قابل برگشت جلوگیری از بارداری — موثر ترین اشکال از کنترل تولد — کاهش 35 درصد است. تعدادی از زنان دریافت تزریقی جلوگیری از بارداری کاهش یافته و 31 درصد در حالی که پزشکی-پرداخت تولد در میان این گروه با افزایش 27 درصد است. به عبارت دیگر این سیاست و تصمیم گیری های تگزاس قانونگذاران احتمال افزایش تعداد حاملگی ناخواسته یکی از سلامت این برنامه با هدف کاهش دهد.

در نهایت آنچه که دولت نشان داده است که شما می توانید از بین بردن شبکه بالاترین ظرفیت ارائه دهنده و همچنین حفظ, خدمات, اجازه دهید به تنهایی آنها را افزایش دهد. “ظرفیت بود yanked از سیستم. هیچ سوال در مورد آنچه اتفاق افتاده است” گفت: Stacey Pogue ارشد سیاست تحلیلگر مرکز سیاست عمومی اولویت در آستین. دولت گفت: “آنها می تواند ضربه والدین و که همه چیز خواهد بود. وجود کوهی از شواهد و مدارک در طول زمان نشان می دهد که درست نیست.”

این چیزی است که باعث می شود دولت فدرال را تصویب درخواست چشم پوشی گیج کننده است. اگر پزشکی چشم پوشی است که به منظور تشویق نوآوری در سیستم به عنوان وسیله ای برای افزایش دسترسی و مثبت سلامت تگزاس برنامه در حال حاضر نشان داده است که آن را انجام داده است و نه آن.

با توجه به تصویب نامه از وزارت بهداشت و خدمات انسانی مراکز مدیکر و مدیکید خدمات مشخص است که تگزاس پیشنهاد به مدیکید صندوق دولت سلامت زنان استراتژی است که “به احتمال زیاد برای کمک به ترویج اهداف” پزشکی “با ارائه دسترسی به با کیفیت بالا و خدمات تنظيم خانواده است که برای تولید مثبت سلامت برای افراد است.” همچنین اشاره می کند که اعطای معافیت “را افزایش می دهد دسترسی به خدمات تنظيم خانواده برای جلوگیری از حاملگی ناخواسته.”

اما در همان نامه سیستم مدیریت محتوا اساسا اذعان دارد که تگزاس نیست پیشنهاد هر گونه تغییرات واقعی به دولت-اجرای برنامه که دیدم دسترسی کاهش در میان جمعیت آن در نظر گرفته شده برای کمک به. آژانس اشاره می کند که لازم نیست برای دولت به “نشان می دهد در پیشرفت” که چشم پوشی از برنامه “در واقع رسیدن به ویژه نتایج” و نتیجه می گیرد که صرف نظر از اینکه آن موفق “اطلاعات آن بازده را ارائه سیاستگذاران در دنیای واقعی اطلاعات در اثر این سیاست. که در خود ترویج اهداف پزشکی اساسنامه.”

“ما می دانیم که این یک آزمایش شکست خورده می گوید:” Pogue. “ما آن را اجرا کنید پس از سال 2011 است. ما می دانیم که چگونه این آزمایش معلوم است.”

در مورد قطع ارتباط بین اهداف اعلام شده پزشکی و اعطای تگزاس چشم پوشی از یک سیستم مدیریت محتوا سخنگوی سادگی تصریح کرد: زبان موجود در این سازمان را تصویب نامه نوشتن که “کلی” به چشم پوشی از برنامه را ارائه بیمه زنان “دسترسی به برنامه تنظیم خانواده ارائه دهندگان آنها نمی خواهد در غیر این صورت باید.”

Protesters hold signs as they rally in support of Planned Parenthood and pro-choice and to protest a state decision that would effectively halt abortions by revoking the center's license to perform the procedure, near the Old Courthouse in St. Louis, Missouri, May 30, 2019. (Photo by SAUL LOEB / AFP) (Photo credit should read SAUL LOEB/AFP via Getty Images)

معترضان برگزاری علائم آنها به عنوان تجمع در حمایت از والدین در نزدیکی دادگاه در سنت لوئیس در 30 مه 2019.

عکس: Saul لوئب/خبرگزاری گتی ایماژ

مضر دستور کار

چون دولت بودجه سالم تگزاس زنان برنامه آن خواهد بود بستگی به تزریق فدرال نقدی رفتن به جلو به عنوان مخالف با استفاده از این پول برای تقویت یک دولت سالم تخصیص بودجه می باشد. به عبارت دیگر Pogue می گوید دولت است که به سادگی کاهش و سهم خود را از بودجه و مبادله در فدرال پول است. به عنوان مثل وجود دارد حتی کمتر دلیلی برای فکر می کنم که این برنامه در واقع قادر خواهد بود به گسترش رسیدن به آن فراتر از مشتریان آن است که در حال حاضر در خدمت.

شکاف بین آنچه به چشم پوشی از برنامه طراحی شده است برای انجام دهید و چگونه آن را اعمال می در تگزاس امتیاز به این واقعیت است که مراقبت های بهداشتی سیاست در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ایدئولوژیک رانده می گوید تابستان است.

“آنها باید در دستور کار آنها بوده است اجرای برای چند سال گذشته. این یک گام دیگر در دستور کار” سامرز گفت. “به نظر نمی رسد به توجه به آنچه که داده ها نشان می دهد که مردم در حال گرفتن کیفیت مراقبت که آنها فاقد دسترسی به مراقبت. در پایان روز این همه خدمت دستور کار است که مضر به بیماران است.”

“این است راه اندازی یک نقشه راه برای کشورهای دیگر به دنبال دریافت بودجه فدرال اما همچنین قادر به جلوگیری از ارائه دهندگان آنها را دوست ندارم.”

در روزهای پایانی دولت اوباما CMS با صدور یک “روشن” نامه یادآوری متحده است که آنها نمی تواند از بین بردن برخی از ارائه دهندگان خدمات در زمینه ایدئولوژیک. مدت کوتاهی پس از مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان دفتر تگزاس بود بنا به گزارش “تشویق” به درخواست دوباره برای انجام درست آن.

در ژانویه 29, گروهی از 16 بهداشت حقوقی و سازمان های مذهبی از جمله ملی تنظیم خانواده و بهداشت باروری انجمن گذراند در نامه ای به CMS اصرار آن را به لغو این تصمیم به چشم پوشی از ارائه دهنده-از-انتخاب ارائه. “این تصویب خواهد شد هیچ چیز به گسترش دسترسی به تنظیم خانواده مراقبت و تنها کمک مالی فدرال دلار و مجوز و پروانه به یک تبعیض آمیز و شکست خورده تگزاس برنامه” این سازمان نوشت.

وجود حداقل دو اضافی چشم پوشی درخواست در حال حاضر در انتظار آژانس از کارولینای جنوبی و تنسی. و در سال های اخیر دو کشور دیگر آیووا و میسوری به دنبال تگزاس سرب با انداختن خود فدرال چشم پوشی از برنامه های تنظیم خانواده در حمایت از آزادسازی ارائه دهندگان مانند والدین طراحی شده. تگزاس موفقیت در به دست آوردن دسترسی به منابع مالی می تواند مجموعه این کشورها برای موفقیت های مشابه. “این است راه اندازی یک نقشه راه برای کشورهای دیگر به دنبال دریافت بودجه فدرال اما همچنین قادر به جلوگیری از ارائه دهندگان آنها دوست ندارند” گفت: تابستان است.

تغییر شکل فدرال مراقبت های بهداشتی استراتژی اقدام در چند جبهه. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت گفت: کالیفرنیا است که آن را به خودداری از بودجه فدرال مگر اینکه دولت repeals یک قانون نیاز به شرکت های بیمه خصوصی برای پوشش سقط جنین. و در ژانویه 30, دولت اعلام کرد که برنامه ای برای refashion پزشکی در دسترس نباشد به یک بلوک به کمک مالی برنامه که منتقدان می گویند می تواند باعث آسیب عمده در سراسر سیستم. مدیکید ملت تنها بزرگترین برنامه بیمه درمانی پوشش حدود 65 میلیون نفر در هر ماه داده شده است. بسیار مهم است برای اطمینان از که کم درآمد افراد می توانند با دسترسی به برنامه تنظیم خانواده و باروری و مراقبت های, به گزارش Guttmacher موسسه. در سال 2017 پزشکی تحت پوشش 21 درصد از زنان در سن باروری از جمله 50 درصد از کسانی که زیر خط فقر فدرال.

“همه از این حرکت توسط دولت فدرال کاملا صادقانه بوده است کاهش دسترسی به مراقبت با کیفیت بالا,” سامرز گفت. “این موضوع مشترک است که همه آنها را.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>