مغلوب ساختن پیشی جستن دولت افشا برخی از دریافت کنندگان $670 میلیارد دلار کسب و کار کوچک نجات

ProPublica غیر انتفاعی اتاق خبر که به بررسی سوء استفاده از قدرت است. ثبت نام برای دریافت ما بزرگترین داستان به عنوان به زودی به عنوان آنها منتشر شده است.

پس از ماه ها تاخیر و آشکار فسخ از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت علنا منتشر شد اسامی برخی از شرکت هایی که دریافت پول مالیات دهندگان را از طریق چک حفاظت از برنامه.

شما می توانید یک لیست از کسب و کار در اینجا. اگر شما در کسب و کار است که دریافت کمک از PPP و یا یکی دیگر از برنامه هایش لطفا به ما بگویید در مورد آن.

وجود دارد همچنین گزارش شده است که برنامه مورد علاقه ثروتمند و به خوبی متصل شده شرکت. آیا می دانید از لحاظ سیاسی متصل با مشخصات بالا و یا در غیر این صورت قابل توجه کسب و کار که با دریافت وجوه ؟ لطفا به ما ایمیل در [email protected].

افشای محدود به کسب و کار است که دریافت بیش از 150.000 دلار. این شرکت ها نشان دهنده تنها یک بخش کوچک از کسانی که دریافت کمک های مالی — در مورد 650,000 تقریبا 5 میلیون کسب و کار با توجه به مدیریت کسب و کار کوچک. هنوز هم کسانی که 650,000 کسب و کار کردم تقریبا سه چهارم از پول doled.

PPP یکی از خیمه برنامه های دولت گسترده همه گیر امداد بسته است. ایجاد شده در اواخر ماه مارس توسط مراقبت قانون این اجازه را کسب و کارهای کوچک (به طور کلی کسانی که با کمتر از 500 کارمند) به درخواست برای وام تا 10 میلیون دلار. کسانی که درخواست کرده بود به گواهی است که “زمان بی ثباتی اقتصادی” یک وام “لازم برای حمایت از عملیات جاری” از کسب و کار. کسب و کار است که صرف پول با توجه به مفاد اصلی این برنامه است که عمدتا شامل ادامه به کارگران پرداخت خواهد شد که وام ببخشند.

همانطور که از هفته گذشته $519 میلیارد دلار بوده است, لنت, اما با برنامه های کاربردی به برنامه پس از کاهش اولیه عجله $134 میلیارد باقی مانده unspent. مهلت درخواست شد ژوئن 30. قانون تمدید مهلت تا 8 اوت توسط رئیس جمهور امضا شد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در جولای 4.

دولت است که در نهایت افشای برخی از PPP دریافت کنندگان پس از اولین و گفت که این امر (در نهایت) پس از آن که آن را نمی خواهد و پس از پرونده های حقوقی و فشار از کنگره که آن را دوباره.

ProPublica همراه با چندین رسانه دیگر سازمان ها در زمینه کت و شلوار ممکن است وادار به افشای تحت قانون آزادی اطلاعات. که کت و شلوار که هنوز هم در انتظار به دنبال آزادی همه PPP گیرنده و چقدر پول دریافت کردند.

در ماه ژوئن, خزانه داری, منشی, Steven Mnuchin کنگره گفت که نام کسب و کار شد “اطلاعات اختصاصی” و خزانه داری نمی تواند افشای آنها. اما هر دو حزب کر از نمایندگان مجلس تحت فشار قرار دادند برای افشای, در نهایت منجر به سازش به انتشار اطلاعات تنها برای بزرگتر گیرندگان. Mnuchin استدلال کرده بود که اطلاعات در مورد مالکان تنها باید محرمانه باقی می ماند. داده ها نیز تنها فراهم می کند یک دلار محدوده برای هر وام به عنوان مخالف به مقدار دقیق.


آیا شرکت شما دریافت پول کمک مالی? کارکنان با بهره گیری از آن ؟

ProPublica است گزارش به برنامه های مختلف دولت برای حمایت از کسب و کار در میان بیماری همه گیر. ما می خواهم به دانستن آنچه که این برنامه ها به چه معنی برای محل کار شما. لطفا کمک به ما گزارش.

این فرم نیاز به جاوا اسکریپت برای تکمیل.

طراحی شده توسط CityBase.

در زمینه:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net