تریستان تامپسون بهترین نقل قول در مورد پدری پس از استقبال شاهزاده واقعی

Doting بابا! تریستان تامپسون دارای دو فرزند و نه تردید به صحبت می کنند با عشق در مورد آنهایی که کمی.

کلیولند کاوالیرز بازیکن شد اولین بار در دسامبر سال 2016 زمانی که او و دوست دختر سابق اردن کریگ استقبال پسر خود شاهزاده.

در فوریه 2019 یک منبع گفت:” ما هفتگی است که به طور انحصاری ورزشکار ساخته شده تلاش می شود وجود دارد برای خود نوزاد پسر.

“تریستان بسیار درگیر پدر در زندگی شاهزاده,” خودی گفت. “اما در طول فصل بسکتبال, آن را به چالش کشیدن.”

تامپسون و Khloé Kardashian شروع به دوستیابی در حالی که کریگ هنوز انتظار و Keeping Up With the Kardashians ستاره خود بارداری اعلام شد یک سال پس از شاهزاده وارد شده است.

“بزرگترین رویای تحقق یابد!” این قوی به نظر می رسد بهتر است برهنه نویسنده نوشت: در Instagram در دسامبر 2017. “ما در حال داشتن یک نوزاد! من تا به حال شده است در انتظار و تعجب اما خدا تا به حال یک طرح در تمام طول. او می دانست آنچه که او انجام شده بود. من به سادگی به حال به او اعتماد و صبور باشید. من هنوز هم در زمان نمی تواند باور کند که عشق ما ایجاد زندگی!”

E! شخصیت اضافه شده: “تریستان با تشکر از شما برای عشق من راهی که شما انجام دهید! با تشکر از شما برای درمان من مثل یک ملکه! با تشکر از شما برای ساخت به من احساس زیبا در تمام مراحل! تریستان بیشتر از همه با تشکر از شما برای ساخت به من مامان!!! شما را ساخته اند این تجربه حتی بیشتر جادویی از من می توانست پیش بینی! من هرگز فراموش نخواهم کرد که چگونه فوق العاده شما بوده ام به من در طول این زمان! با تشکر از شما برای ساخت به من خیلی خوشحال من دوست دارم!”

اخبار شکست که بازیکن بسکتبال تا به حال فریب خورده کارداشیان روز قبل از او به هنگام تولد در مارس سال 2018 است. آنها با هم در آنجا ماند و پس از درست ورود اما تقسیم در فوریه 2019 پس از تامپسون شد بی وفا با کایلی Jenner‘s, بهترین دوست, دمار از روزگارمان درآورد Jordyn جنگل.

نگه داشتن اسکرول برای دیدن چیزهای شیرین ورزشکار کانادا گفته است در مورد پسر و دختر خود را در طول سال.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>