تریستان تامپسون موافق به Khloe Kardashian را ‘دهنده اسپرم’

تب کودک! تریستان تامپسون توافق به ثبت نام به عنوان “دهنده اسپرم” به صورت سابق خود Khloé Kardashian جلوتر از او دور دوم تخمک در سهشنبه, مارس 22 قسمت از Keeping Up With the Kardashians.

“این عجیب و غریب به خاطر تریستان و من ما با هم” mused در 35 سال خوب آمریکایی و بنیانگذار. در وسط تخم مرغ فرایند انجماد او در زمان استراحت از هورمون تزریق به دریچه به خواهر او Kourtney Kardashian and Kendall Jenner در مورد امکان استفاده از او ex, همجنس باز, 29, به عنوان یک پتانسیل دهنده اسپرم, توضیح او فقط به امضای مدارک.

بعد در طول یک سفر خانوادگی به نپا کالیفرنیا برای کوری قمار‘s birthday, Khloé شناور با استفاده از گزینه نیمی منجمد تخم مرغ به ایجاد جنین منجمد با تریستان ، کیم کارداشیان و Kourtney, 41, بودند به وضوح به این ایده هم دادن چشمگیر و فوری “هیچ.”

Tristan Thompson Agrees to Be Khloe Kardashian Sperm Donor
تریستان تامپسون و Khloe Kardashian. برایان به/شاتر; YouTube

Khloé, unphased, توضیح, “تریستان را انجام خواهد داد آنچه من می خواهم به انجام” و اضافه کرد که “در یک دنیای کامل” او را به توقف برخی از تخم مرغ به طور جداگانه در حالی که همچنین با استفاده از برخی به ایجاد جنین با سابق خود را فقط در مورد.

پس از موفقیت آمیز دور اول تخم مرغ بازیابی Khloe تصمیم به مسدود کردن کل دسته ای و ایجاد هر جنین با کلیولند کاوالیرز بازیکن. اما انتقام بدن میزبان طرح تکامل یافته در طول یک تماس تلفنی با تریستان که در آن او توضیح داد که او می خواست به انجام دور دوم و در نتیجه استفاده از تخم مرغ برای ایجاد جنین.

Tristan Thompson Agrees to Be Khloe Kardashian Sperm Donor
Khloe Kardashian , یوتیوب

“من فکر کردن در مورد انجام دور دوم تخمک اما این زمان جنین,” او توضیح داد: بیش از Facetime. تریستان به نظر می رسد مشتاق به طور بالقوه پدر کودک دیگری با Khloe و گفت: “من باز به انجام آن و پایین برای انجام این کار است. در پایان روز, من می خواهم هر چه قراره شما احساس راحتی کنید.”

او اشاره کرد او “در هیئت مدیره” و گفت که آنها می تواند تکمیل روند در تابستان. در حالی که او اعتراف کرد او “هیچ ایده” آنچه در آینده او را با سابق خود را به نظر می رسد مانند او امیدوار. “من واقعا فکر می کنم من احساس می کنم خیلی بهتر دانستن خوب من پنج جنین در فریزر اگر من می خواهم به استفاده از آنها باید آنها وجود دارد,” او گفت:.

Keeping Up With the Kardashians پخش در E! پنج شنبه ها در 8 p. m. ET.

strong>آهنگ در Spotify در برای تماشای با ما به شنیدن بیشتر در مورد مورد علاقه خود را نشان می دهد و برای آخرین اخبار تلویزیون!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>