درمان خود را! Chrissy Teigen سهام مورد علاقه خود را تقلب در روز می خورد

زمانی که Chrissy Teigen آماده برای یک روز تقلب او همه می رود! آن را خنده دار قاضی مشترک تمام روز تقلب سفر در پست های اخیر در هوس سایت و مناجات از غذاهای خوشمزه درگیر هر چیزی است اما ناامید کننده است.

“گاهی اوقات شما فقط باید بگویم, f–k و یک روز از خوردن هر آنچه می خواهید” 34 ساله نوشت: در آغاز پست شد منتشر شده در جمعه, 6 مارس. “بنابراین من تصمیم گرفتیم تا یک روز از آن – درمان yo selllllllfff!”

در این روز خاص وسایل آشپزی طراح بازدید شادی — لس آنجلس رستوران است که دارای تخصص در تایوانی خیابان مواد غذایی — با شوهرش John Legendو 3 ساله پدر لونا. در درست foodie, مد Teigen دستور داد همه چیز در این رستوران منوی.

“آشپزخانه خود شوکه شده بود اما که همچنین … نه غیر معمول” ستاره اعتراف عظیم سفارش. “خدا را شکر ما هر چند چون همه چیز خیلی خوب است.”

این هوس نویسنده اشاره کرد که مورد علاقه منو آیتم هزار لایه نان شیرین و پهن با تخم مرغ و پنیر که او توضیح داده بود که “یک تایوانی-style ‘کرپ.'”

“من می توانم آن را قرار داده,” the Lip Sync Battle cohost اضافه شده از ظرف.

Teigen همچنین ذکر شده است که دختر که در حال رفتن را از طریق یک بیت از یک کودک نو پا ضربه زننده فاز ترجیح یک ظرف ساده. “لونا مورد علاقه بود … برنج سفید. که فقط.”

برای توقف بعدی خود را در روز تقلب تور Teigen و خدمه او برداشت برخی از دونات در شیرینی بی شیرینی, دوست, که باعث می شود وگان نسخه از محبوب رفتار شیرین. “[ما] سپس دوباره [دستور] از همه چیز” یوتا بومی به یاد می آورد.

جداگانه تقلب بعد که Teigen نیز دقیق در هوس پست, او, افسانه, 41 و لونا تصمیم گرفتند برای بستنی از قاشق به جای دونات. “این شگفت انگیز است,” او نوشت. “آنها همه خود طعم در خانه و چرخش آنها را هر هفته – وجود دارد بسیاری از combos من هرگز از شنیده می شود (کوکی, کره, Oreo, توت فرنگی, سرکه ube نارگیل قند سوخته??), اما آنها می دانند که آنچه آنها انجام می دهند.”

آینده میزبان Chrissy دادگاه توضیح داد که او تقلب روز فلسفه به شرح زیر است: “اگر من ترک خانه من قصد دارم همه و از خوردن من وزن در مواد غذایی – don’t judge me.”

در پایین حرکت برای دیدن بیشتر از Teigen را روز تقلب مورد علاقه های شما!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im