Travis Scott آویزان کردن با کایلی Jenner, دختر, Stormi میان قرنطینه

یک خانواده شاد. Travis Scott صرف زمان با کایلی Jenner و دختر خود را, Stormi, در پالم اسپرینگز کالیفرنیا در میان coronavirus قرنطینه.

کایلی لوازم آرایشی, موسس,, 22, مشترک یک ویدئو از طریق او Instagram داستان روز شنبه, مارس 11, خانواده, ساخت پیتزا در فر توسط استخر.

Travis Scott Hangs Out With Kylie Jenner, Daughter Stormi in Palm Springs Amid Quarantine
Travis Scott, Stormi وبستر و کایلی Jenner حضور والاتر از Netflix بکشد “Travis Scott: نگاه مامان من می توانم پرواز” در بارکر آشیانه در آگوست 27, 2019 در سانتا مونیکا ، شاتر

“وای مادر” Jenner می گوید: در این کلیپ در حالی که او را مادر, Kris Jenner, حرکت پیتزا در اطراف با یک دست و پا زدن. “آنچه را که میخوام انجام دهید ؟” این زندگی از کایلی آلوم می پرسد که کریس, 64, پاسخ,, “من نمی دانم.”

مادر می افزاید: “من فکر می کنم من فقط باید آن را به تنهایی ترک” قبل از اسکات, 27, شنیده می شود, درخواست, “داغ است؟”

این “Sicko حالت” رپ همچنین یک ویدئو از طریق خود Instagram داستان Stormi, 2, رقص به موسیقی توسط استخر. “این است که خود را bop” او می پرسد در حالی که Stormi لبخند تا او را به عنوان Daft Punk “یک بار دیگر” از عضو شورای نظارت مدت تور جهانی بازی می کند.

چند رسانه های گزارش شده در ماه مارس که Jenner و اسکات به حال شعلهور عاشقانه خود را پنج ماه پس از جفت به نام آن واریز شده در اکتبر 2019.

اما بعد که ماه Jenner برادرزاده ماسون Disick تعطیل شایعاتی که در حال رشد بودند بیش از دوستان.

“هیچ کایلی و تراویس نیست دوباره با هم” Disick, 10 پسر ارشد Kourtney کارداشیان و , Scott Disick, گفت: در طول یک Instagram ویدئو زندگی می کنند.

در ماه فوریه یک منبع گفت:” ما هفتگی است که این دو — که شروع به دوستیابی در مارس 2017 — مشغول به کار بودند در گرفتن رابطه خود را در مسیر بازگشت.

“هر کس در اطراف کایلی و تراویس محوری است برای این دو” منبع گفت: در آن زمان. “آنها coparenting و حلق آویز کردن بیشتر و بیشتر در کار با هم برگردیم.”

با وجود فروپاشی Jenner و اسکات باقی مانده اند در شرایط خوب در حالی که coparenting Stormi و جشن تعطیلات بزرگ مانند هالووین و شکرگزاری و تولد دختر هم به عنوان یک خانواده است.

دوم خودی گفت: ما در ماه فوریه “کایلی و تراویس coparent بزرگ با هم و کسانی که نزدیک به آنها امیدوار هستند که آنها رسما پشت هم اما کایلی و تراویس در حال انجام کار خود است و تلاش برای نگه داشتن فعلی خود را در ارتباط با وضعیت پایین کلید و خود را در حال حاضر است.”

داده به طور مداوم در حال تحول طبیعت COVID-19, UsWeekly می خواهد ما خوانندگان برای دسترسی به دقیق ترین منابع است. برای اکثر تا تاریخ coronavirus اطلاعات و هدایت و حمایت از مشورت CDC, که, و اطلاعات از محلی مقامات بهداشت عمومی. اگر شما در حال تجربه علائم کروناویروس, تماس خود را به ارائه دهنده مراقبت های اولیه برای توصیه های پزشکی.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>