تراویس میلز: من ‘ممنون’ برای ارتباط من با Madelaine Petsch

صحبت کردن. تراویس میلز باز کردن در مورد چگونه سپاسگزار او از سابق خود را عاشقانه با Madelaine Petsch خود را زیر تقسیم می شود.

در Instagram به روز رسانی در پنج شنبه, فوریه 20 30 ساله “با صدای بلند” هنرمند اعتراف کرد که او “شده است نوشتن و بازنویسی” بیانیه ای در مورد تقسیم در طول چند روز گذشته⁣⁣. اما او متوجه شد که “هیچ راهی ممکن است برای گرفتن یک عشق از این مقیاس و یا اهمیت آن” در چند پاراگراف. هنوز, او می خواست برای رسیدگی به این موضوع است چرا که او آگاه چقدر طرفداران حمایت کرده اند این دو در طول رابطه خود را.

“رابطه ما شده است در چشم های عمومی برای 3 سال گذشته است. نکته جالب در مورد من بیشتر روابط عمومی این است که پشت صحنه این بود که بیشتر غیر سطحی & پایه تجربه در زندگی من,” او نوشت:, شرح, عکس exes نما با خوشحالی با هم. “در حالی که این درد مرا سفر ما یک منظورم این است وقتی که من می گویند من فوق العاده سپاسگزار به اشتراک گذاشته اند 3 سال گذشته با کسی که مهربان و هوشمند و فوق العاده به عنوان Madelaine. رشد شخصی ممکن است توسط ما با هم من نمی تجارت برای هر چیزی.⁣⁣⁣⁣”

Travis Mills Is ‘Grateful’ for Madelaine Petsch Relationship Amid Split
تراویس میلز و Madelaine Petsch. شاتر (2)

میلز اذعان کرد که او و ریوردیل بازیگر 25 ساله در حال فراهم کردن یک “تن از امتیاز” از طریق مربوطه خود را در مسیرهای شغلی. اما او همچنین اشاره کرد که آنها هنوز هم روبرو می شوند و “کوه از چالش” تعادل حرفه خود را همراه با زندگی شخصی خود را — درست مثل هر کس دیگری.

میلز و سپس در ادامه به توضیح دهید که چگونه تجربه خود را دوستیابی Petsch اجازه داده است او را به یادگیری و رشد.

“⁣⁣⁣⁣ما در آن بودند با هم. آن را به چالش کشیده مرا نگه داشته و مرا صادقانه مرا بیشتر مهربان و کمک به من انجام برخی بسیار لازم در حال رشد است. بالاترین اوج ساخته شد بهتر کمترین پایین بودند قابل زیستن به خاطر او. من یاد گرفته ام که خیلی در مورد خودم و زندگی است که از عشق بی قید و شرط و حمایت” به ارواح میزبان توضیح داد: کارگردانی بعدی خود را نظر به Petsch “در حالی که من عقب نگه اشک من هیجان زده برای دیدن آنچه که شما انجام بعدی. من همیشه خود را به عقب.⁣⁣⁣⁣”

⁣⁣⁣⁣میلز اشاره کرد که او نمی خواهد حذف هر گونه تصاویر از سابق زن و شوهر از صفحات رسانه های اجتماعی اضافه کرد: “من حسرت هیچ چیز.⁣⁣⁣⁣”

چهار شنبه, فوریه 19, Us Weekly, اخبار شکست که Petsch و میلز تا به حال نام آن را واریز و پس از سه سال با هم. The F*&% مدل بازیگر “نقل مکان کرد و مسائل خود را از او لس آنجلس محل” یک منبع نشان داد به ما.

سابق جفت بودند که اولین مرتبط در سال 2017 مشتعل تقسیم شایعات زمانی که Petsch کشف شد حضور در اسکار احزاب بدون میلز در اوایل این ماه. بعد از آن نه حزب ارسال شده ادای احترام به یکدیگر این روز ولنتاین است.

Petsch به حال صحبت کردن در مورد فروپاشی در زمان انتشار.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de