سفر نور این تعطیلات

آن را در ماه جولای بالا در تابستان در بسیاری از نقاط جهان و بسیاری از ما خواب هستند academist:: دانشجویان و تعطیلات 2019-سبک. بسیاری از مردم عشق بزرگ-ماجراهای شهر با موزه های تئاتر و رستوران فانتزی در دستور کار, در حالی که دیگران ترجیح می دهند آهسته پیچ در پیچ درایو را از طریق کنترل از راه دور روستا. برای برخی از, آن را فقط یک تعطیلات بدون یک کشش از شن و ماسه و یک خوبی مواجه نگردند کولر; هنوز هم دیگران خود را اختصاص خرابی به دقیق تر ماجراهای مانند غواصی صخره نوردی یا پیاده روی. همه گیر بازنویسی کرده است ما برنامه های تعطیلات, اما این بدان معنا نیست که ذهن ما نمی تواند یک استراحت از زندگی روزمره.

“بیا به کتاب به عنوان شما خواهد آمد به ناشناخته زمین. آمده بدون نقشه. آن را کشف و رسم نقشه های خود را” استفان کینگ یک بار نوشت. و بنابراین ما باید. این روز یکشنبه OZY مجله ارائه می دهد خواندن توصیه های متناسب با هر تعطیلات سبک — از دریا فرار به قله کوه گشت و گذار و توقف در طول راه. به ما بپیوندید در حال رفتن به عنوان خوانده شده. و مطمئن شوید که به ما بگویید که کتاب های مورد علاقه خود و یا آنچه که شاه را “قابل حمل سحر و جادو است.”

توسط دریا

یک قطره در اقیانوس, توسط Jenni اگدن
هنگامی که آنا Fergusson 49 ساله عصب شناسی است که دارای تخصص در بیماری هانتینگتون را از دست میدهد و کار او در بوستون او تکانه تصمیم به اجاره یک کابین در جزیره لاک پشت یک نقطه منزوی همراه استرالیا Great Barrier Reef — بی سر و صدا و زرق و برق دار محیط است که پرندگان دریایی و لاک پشت در خانه تماس بگیرید. این تغزلی خوانده شده شما را زیر سوال شکنندگی زندگی و برنامه های, پیچیدگی عشق و آغاز جدید است. بهترین بخش ؟ آن را به شما حمل و نقل به جزیره لاک پشت و برآوردن ولع مصرف خود را برای ساحل.

عزیزم جزیره, توسط کارول Ryrie آستانه
اگر شما فکر می کنم شما بیش از حد قدیمی برای خواندن یک کتاب کودکان فکر می کنم دوباره. عزیزم جزیره به شرح زیر است دو جوان خواهر و برادر مریم و جن که رشته در یک جزیره خالی از سکنه زمانی که یک وحشی طوفان wrecks کشتی خود را. اما آنها نه تنها بازماندگان — چهار کودکان در حال حاضر تحت مراقبت خود را. برای اولین بار منتشر شده در دهه 1960 این کتاب یک مطالعه در شجاعت مانند چند نفر دیگر. اگر شما به عنوان خوانده شده آن را به عنوان یک کودک در خواندن دوباره آن را برای یک تجربه کاملا جدید است. تنظیم مریم و جن پهلوانان و امیدوارم شما تاثیر می گذارد متفاوت — ما قول می دهم شما نا امید نمی شود.

خانه ساحلتوسط جیمز پترسون و پیتر de Jonge
این رمز و راز قتل آغاز و زمانی که بدن پیتر مولن کشف شده است در سواحل همپتون. برادرش جک دانشجوی حقوق در شهر نیویورک مظنون بازی ناپاک و تصمیم می گیرد به بررسی. پس از حفر و او یاد می گیرد که پیتر بود خیلی بیشتر از یک نوکر برای غنی partygoers — او شده بود و مقدار زیادی از پول ساخت بیماریهای نگهداری ثروتمندترین زنان و مردان در شهر است. در جستجوی خود را برای پاسخ به جک می آید تا در برابر وکلای محلی پلیس و پرداخت محافظ که تمایز بین میلیونر ساکنان تابستان و استخدام کمک مانند پیتر.

Vacationersتوسط Emma Straub
این رمان به تصویر می کشد اسرار شادی و حسادت که ظهور در طول دوره از یک خانواده آمریکایی دو هفته اقامت در مایورکا. پست های زیادی به جشن می گیرند: یک دختر که به تازگی از دبیرستان فارغ التحصیل شده و پدر و مادر خود را’ 35 سالگرد عروسی. اما اسکلت غلت از گنجه آشکار خانواده حل نشده گذشته در نا مناسب ترین زمان. با توصیف از کوه ها و سواحل tapas و زمین تنیس — نه به ذکر داخلی درام — آن را به یک تعطیلات بزرگ به عنوان خوانده شده.

برای همیشه لطفا برای تابستان, توسط جیمی برنر
چه اتفاقی می افتد زمانی که شما کامل world falls apart? مارین اسقف صرف تابستان خود را به هم چسباندن قطعات از زندگی سابق خود را پس از او از دست می دهد و نامزد — همراه با پدرش احترام — در یک سقوط کرد از بین بردن. فرار به مادر بزرگ او را beachside B&B در کیپ کاد با او به تازگی کشف نیم, خواهر, به نظر می رسید تنها چیزی که حق انجام دهد. تاریخ مارین در کنار دریا او به عنوان کاستن از او تعریف از موفقیت است.

یک آهنگ در زیر آبتوسط بتنی C. فردا
بزرگسالان جوان رمان فانتزی شما نمی شما مورد نیاز است. آن می درخشد غیر منتظره نور در مورد مسائل مربوط به نژاد و فراگیر و یک پری دریایی در امریکا است. مانند یک نقاشی سورئالیست جهان امروز این رمان است در برابر یک پس زمینه است که تا حدودی اساطیری اما داستان نشان دهنده زندگی و مبارزات عادی زنان جوان است. فردا به ما نشان می دهد چگونه دختران اغلب اشتباه و بی عدالتی از این همه بازدید خوانندگان مانند یک جریان اب صدادار. فردا داستان سرایی بسیار قانع کننده است که شما به آسانی تسلیم شدن به آب جاری است.

lighthouse by the sea

طرحتوسط راشل Cusk
راوی فی سر به آتن, یونان به تدریس یک دوره تابستان در نوشتن خلاق تنها به یک رشته از عجیب و غریب ملاقات با غریبه ها و آشنایان. دیدن از طریق دو لنز از نویسنده و نوشتن مربی ما شاهد فی روانی جدایی یکی است که به طور مستمر تار خط بین واقعیت و داستان است. Cusk درخشان آزمایش با نقطه نظر او به عنوان جریان بین اول شخص و سوم شخص — اغلب در همان جمله است.

گوشتخوار شهرستانتوسط Toni Kan
اولین رمان کان, نیجریه روزنامه نگار تبدیل رمان نویس که افراد و فتنه انگیزی است. این هیجان انگیز زیر یک جنایتکار که باعث می شود آن را از دوده به فضل و تبدیل به یک “لاگوس پسر بزرگ” با یک کنار دریا مانور. زمانی که برادر خود می آید برای این بندر از جنوب شرقی نیجریه به پیدا کردن او بیش از حد به رقابت با وسوسه از جمله یک زندگی از جرم و جنایت و برادر خود را.

سنجاقک دریاتوسط ایوان Adhiambo Owuor
با رو به رشد چین در سرمایه گذاری در آفریقا, آن را تنها یک ماده از زمان قبل از اینکه این موضوع تبدیل به یک طرح نقطه. این رمان مجموعه ای در یک جزیره در سواحل کنیا طول می کشد آن را همراه با فاکتور فرعی شامل تروریسم و حاوی فرهنگ. شخصیت اجتماعی مطرود به نام Ayaana است که از اصل و نسب. اقیانوس هند توابع تقریبا مانند یک شخصیت به عنوان زمانی که یک دریاسالار چینی از دست می دهد کشتی های خود را در آن وسیع اعماق; آن را نیز به عنوان Ayaana معنوی همراه در سفر خود را.

دریا اتاق: یک جزیره زندگی در هیبرید واقع در غرب اسکاتلندتوسط آدم Nicolson
Nicolson پدر خرید کوچک در اسکاتلند جزیره در سال 1937 و در نهایت با استعداد را به او 21 ساله است. این رویایی خاطرات یک مراقبه در آنچه در آن به معنی به خود از زمین چگونه به تعامل با جهان طبیعی و در تنهایی. و بله, قبل از اینکه شما به پایان برسد شما خواهد بود گوگل جزایر کوچک برای فروش.

در خارج از منزل بزرگ

این Overstoryتوسط ریچارد قدرت
این برنده 2019 جایزه پولیتزر برای داستان را به شما معرفی درختان در سراسر جهان و مجموعه خود را در ارتباط با انسان است. قدرت’ 12th, رمان زمانی شروع شد که او تجربه معنوی تبدیل پس از مواجهه با یکی از آخرین غول پیکر درختان در شمال کالیفرنیا. چیزی در مورد ارتفاع بلند آن به او صحبت کرد و او به رسمیت شناخته شده و آن را به عنوان در لیگ کسانی که بزرگ درختان استفاده می شود برای ساخت دره سیلیکون و سان فرانسیسکو. در یک مجموعه در هم آمیخته داستان شما روبرو می شوند, درختان شگفت انگیز ترین مکان ها و حتی آهنگ افسانه گفت: از دیدگاه یک بازمانده از دانشگاه استنفورد, آزمایش زندان. قدرت نوشتن است که به عنوان زیبا و ساده به عنوان یک سفر کمپینگ و آن را به خوبی ممکن است نزدیک ترین چیز به بودن در خارج از منزل این روز است.

هارلم رشد: چگونه یک ایده را تبدیل به یک محلهبا تونی Hillery
این کتاب تصویر الهام گرفته است Hillery تجربه زندگی واقعی شروع شهری مزرعه به آدرس مواد غذایی نا امنی های داخلی-شهرستان هستم. این تصاویر توسط Jessie هارتلند (از استیو جابز: تلویزیون بزرگ شهرت) بدون شک آوردن giggles به هر دو شما و کودک شما. گسترش باز کردن مانند یک غول “where’s Waldo?” جستجو فقط همه چیز را می گیرد در هارلم. زمانی که ما کودک شخصیت, بین نژاد های مختلف اولین بار در می یابد که بسیاری او خواستار آن را “خالی از سکنه باغ” و Hillery آتش سوزی خوانندگان تصورات با شرح شکسته بطری و سقوط تخت. هنوز Nevaeh بالقوه می بیند و با برخی از TLC او و جامعه او را تبدیل بسیاری به واحه شهری.

Young Asian woman standing on tropical in tropical rainforest setting

آخرین مرد آمریکاییتوسط الیزابت گیلبرت
گیلبرت ارائه می دهد یک نافذ نگاه معاصر آمریکایی هویت مرد به عنوان او به بررسی جذاب داستان واقعی از Eustace کانوی که در سمت چپ صفحه اصلی در 17 کوه های آپالاچی. برای بیش از دو دهه با او زندگی می کردند در نورد دامنه پوشیدن پوست از حیوانات او می خواهم شکار و تلاش برای متقاعد کردن دیگران به خود را نفی کرده و مادی راه و بازگشت به طبیعت است. کتاب چالش های پیش فرض های ما در مورد آنچه در آن به معنی یک انسان مدرن در امریکا است.

به هوا نازک, توسط Jon Krakauer
این بهترین فروش کار غیرداستانی است که نویسنده را به حساب شخصی از حوادث منجر به و در طول سال 1996 اورست فاجعه است که ادعا پنج زندگی است. Krakauer دعوت خوانندگان به سفر با او را به عنوان او delineates هر جزئیات از آنچه لازم است هنگامی که در تلاش به قله اورست. به عنوان داستان اوج می رسد آن او به تصویر می کشد محدودیت ذهن انسان زمانی که از اکسیژن محروم و نشان می دهد این واقعیت وحشتناک او تجربه زمانی که اقدامات رانده شدند با مبارزه یا پرواز پاسخ. این کتاب همچنین پرسش در مورد چه کسانی و چگونه بسیاری باید مجاز به صعود اورست زمانی که ریسک بسیار بالا است.

ارباب مگس هاتوسط ویلیام گولدینگ
یک داستان دلخراش از زنده ماندن ارباب مگس ها به بررسی فضای بین بچگی و مردانگی بین مرزها و بی حد و حصر بین حکومت و ungoverned. رمان به دنبال سن پاسخ سوال در مورد شرایط انسانی: آیا پسران رشد متفاوت از پدران خود یا همان است ؟ خشونت ذاتی انسان طبیعت ؟ هنگامی که شما باید root برای underdog? و برخی از مردم دنیا نیستند ؟

Big Sur و پرتقال از Hieronymus Boschبا هنری میلر
شما لازم نیست به یک میلر فن برای قدردانی از خاطرات خود از زمان او صرف زندگی در سور بزرگ در سواحل کالیفرنیا. در قلب آن این کتاب در مورد عمدآ انزوا و در خود فرو بردن در طبیعت است. مرهم برای هر کسی که به تنهایی مبارزه در طول همه گیر و یک یادآوری است که برای نسل بشر است حذف خود و در انجام این کار در بر داشت خود تحقق و زیبایی است. این هم یک عکس پرتره از یک محل.

ماجراهای حماسی

استقامت: شاکلتون باور نکردنی, سفر, توسط آلفرد لنسینگ
این حساب از ادوارد شاکلتون را اعزامی به قطب جنوب در اوایل قرن 20 را به شما تعجب, رویای, دعا و امید به شما به عنوان سفر در سفر است که باقی مانده است بسیار دشوار. همانطور که از عنوان پیداست این کتاب در نهایت در مورد خواهد برای زنده ماندن. استقامت, یک کشتی حامل 28 کاشفان رو به دام افتاده در یخ که انجام آن دور ، کاشفان مجبور شدند برای زنده ماندن با چند مقررات در درجه حرارت subzero دو سال قبل از راه حل های مبتکرانه به آنها کمک کرد بادبان را به ایمنی. این کتاب کمک خواهد کرد که شما را متقاعد به هرگز مهم نیست که چقدر دلهره آور به چالش کشیدن.

چشمان خود را به تماشای خدا, توسط زورا نیل Liquid
اگر عاشق ماجراجویی است جینی کرافورد یک اکسپلورر شما می خواهید بدانید. این 1937 رمان زیر teenage جینی به عنوان او می آموزد که چه عشق یعنی یک زن سیاه و سفید در آغاز قرن 20th. سفر خود را از طریق سه ازدواج به عنوان یک نور پوست آستین کوتاه, رویایی, زن طول می کشد او را در یک سفر از کشف خود که کمک می کند تا پیدا کردن صدای خود او.

کیمیاگر, توسط پائولو کوئیلو
سانتیاگو یک اندلس چوپان است در یک ماموریت برای پیدا کردن یک گنج در نزدیکی اهرام مصر. منبع اعتقاد خود را? تکراری که ” فورچون تلر می گوید امتیاز به گنج. سانتیاگو برخوردهای به ظاهر غیر قابل عبور از موانع به عنوان شما ممکن است حدس زده اند این داستان تمثیلی است که در مورد به دنبال رویاهای خود را بدون توجه به آنچه و خواندن “پیشگویی” است که به نظر می رسد در طول راه. توسط سانتیاگو رویای دقیق است ؟ نشانی از او پیدا کردن گنج ؟ خواندن این بهترین فروشنده برای پیدا کردن.

Giza Egypt Pyramids in Sunset Scene, Wonders of the World.

هیپی مواد غذایی: چگونه Back-to-the-Landers, Longhairs و انقلابیون تغییر راه ما می خوریمتوسط جاناتان Kauffman
برای یک foodie ماجراجویی ؟ این کتاب برمیگردد به دهه 60 از شلوغ بازارهای جهانی به دمدمی peacenik سیاتل کافه. در طول راه آن پاسخ به سوالات شما احتمالا هرگز به فکر بپرسید. که ایجاد آووکادو با نان تست ؟ Kauffman قصه منجر خوانندگان به بررسی نقش مواد غذایی در بیداری از یک نسل و چگونه است که برنج قهوه ای کاسه شما در حال لذت بردن بود و پس از اعتراض سوخت. به نوبه خود تا حجم مورد علاقه خود را در آلبوم جیمی هندریکس و طبخ تا برخی از گل-کودک استیپلز.

آشپز تور: Global Adventures در غذاهای, توسط Anthony Bourdain
یک ماجراجویی خاطرات سفر, کتاب و کتاب آشپزی نورد را به یکی از این Bourdain کلاسیک را به شما در سراسر جهان و کشف طعم دهنده است که در این housebound بار شما تنها می توانید از خواب لذیذ. آن را به طور موقت برآورده سودای سفر به خارج از دوستداران سفر و الهام بخش آشپز خانه در جستجوی ماجراجویی در آشپزخانه خود. و اگر شما در حال حاضر در حال برنامه ریزی برخی از پست-COVID-19 سفر Bourdain برخی از تند, ایده هایی برای شما در نظر بگیرید.

The Sisterhood of the Traveling Pantsبا ان Brashares
به دنبال تابستان سفر و ماجراهای چهار تا از بهترین دوستان که داستان فردی هستند توسط یک جفت جادویی شلوار جین. پر از زودگذر عاشقانه, شغل تابستان در خارج و کبالت آبی سواحل یونان, خواهری یک رمان است که شما ممکن است به خوبی به عنوان خوانده شده در طول adolesence. اما در فصل تابستان اغلب می تواند احساس مانند یک بازگشت به جوانی و چند وجود دارد بهتر کتاب که دوباره به آن روزها.

کروز

پسران در قایقتوسط دانیل جیمز براون
اگر کتاب زیرنویس — نه آمریکایی و حماسی خود تلاش و تحقیق برای طلا در المپیک برلین 1936 — نمی گرفتن شما بی نظیر بازیگران از کاراکتر ها خواهد شد: غیر عادی مربی خستگی ناپذیر boatbuilding مربی, خدمه طبقه کارگر مردان جوان است. رقبای خود را از نخبگان دانشگاهها و آدولف هیتلر شخصی تیم در آبهای قبل از جنگ جهانی دوم آلمان. ریشه underdog آمریکا هشت پارو تیم به عنوان آنها را از طلا در یک رویداد که در آن هیچ کس به آنها یک فرصت است. شما همه اما احساس صورت خود با آب و باد و پاره شدن از طریق مو خود را به عنوان شما گرفتن این صفحه-ترنر تنگ تر از یک پارو زدن.

آستر به خورشید: اقیانوس کروز و تاریخ آنتوسط جان Maxtone-گراهام
چگونه کروز شروع کنم ؟ و چگونه باید برخی از برجسته ترین و احمقانه, کشتی, تشکیل بخشی از این صنعت وجود دارد ؟ هیچ یک از ما خواهد شد در نظر گرفتن یک کروز هنگامی که آن را به احتمال زیاد ما تا پایان قرنطینه در کشتی و معطل ماندن در دریا چرا که هیچ کس حاضر به شما اجازه می بارانداز در طول یک بیماری همه گیر. Maxtone-گراهام دریایی مورخ و متخصص در اقیانوس آسترهای محافظ و کشتی کروز شما را به روز بی خیال در تاریخ اقیانوس محدود کروز.

چرا ما شناتوسط بانی Tsui
این شعر بازتاب در آب و چه همچنان ما را به آن معلوم می شود در مورد خیلی بیشتر از شنا کردن. به عنوان Tsui طول می کشد خوانندگان از سان فرانسیسکو شنا باشگاه به صدام حسین در کاخ استخر و معرفی ما به سامورایی شناگران در ژاپن و انسان مهر ایسلند او همچنین به بررسی شخصی خود را در رابطه با عمل submergence. شما مسابقه را از طریق این کار از گزارش غیرداستانی و سطحی نفس نفس زدن برای هوا بین فصل قبل از فروکردن خود را دوباره.

Man diving into river underwater view

استاد و فرمانده, توسط Patrick o’brian
اول از 20 رمان و مجموعه در نوبه خود از قرن 19 و با تمرکز بر سوء استفاده از نیروی دریایی سروان. جک اوبری و خود را دوست و کشتی جراح Stephen متورین. نه بر خلاف موبی دیکبه شرح بادبان و طناب ورق و yardarms می تواند گیج کننده برای کسانی از ما ناآشنا با دریایی از نظر اما اثر است که به شما قرار داده و درست در وسط از عمل — شما تقریبا می توانید احساس اسپری نمک ضربه صورت خود را. وجود دارد در حال درگیری با نیروی دریایی فتنه بین المللی و شخصیت های به یاد ماندنی (برای کسانی که فیلم را دیدم انطباق تصویر راسل کرو در نقش سرب).

جاده

سفر جاده ای کتاب: 1,001 درایوهای یک عمر, توسط Daryl Sleath
وجود دارد چیزی در مورد گرفتن در پشت چرخ با هزاران مایل جلوتر از شما که حل هر چیز دیگری در جهان است. Sleath کتاب یک سفر جاده مقدس کپسوله سازی بسیاری از خیره کننده فوق العاده و سرگرم کننده, راه سفر, جهان ارائه کرده است. جهانی مسیرهای ویژه متفاوت در طول و سطح چالش با جزئیات در مورد فاصله شروع و پایان نقاط باید ببینید توقف بیراهه و بیشتر برای کمک به شما در برنامه ریزی یک سفر فراموش نشدنی را برای زمانی که شما آماده هستید به جاده دوباره.

ماشین قرمزبا مارسی Dermansky
زمانی که ما بعید است شخصیت ملکه ساکن لیه ارث قرمز خودرو ورزش از رئیس او این فرصت را به سفر به سان فرانسیسکو برای بازیابی آن است که فقط به آنچه که او نیاز به فرار از زندگی برآورده نشده جاه و بدون عشق ازدواج. وجود دارد یک aimlessness به Leah سفر اما تمایل خود را به ادعا می کنند جایزه یک عمر است که یکی از خوانندگان را شناسایی و با شما به عنوان ریشه برای هر مایل در طول راه.

محبت غریبه ها: بی پول در سراسر آمریکاتوسط مایک مک اینتایر
این خود سنتی سفر جاده ای از طریق دشت های گسترده ای باز و کشور است. به جای این خاطرات در مورد یک سواری مجانی نویسنده مایک مک اینتایر است که پس از تحقق است که زندگی در گذر است در حالی که او مدتی در یک ناتمام و کار تصمیم می گیرد به بازحمت حرکت کردن در سراسر کشور با هیچ چیز بیشتر از لباس های خود را به عقب. او متکی به غریبه ها به او کمک کند آب و هوا جاده ها بدون پول و غذا و مسکن و این داستان کسانی که غریبه ها به اشتراک گذاشتن با او را که شاید بزرگترین اعمال سخاوت.

این است که چگونه شما از دست دادن زمان جنگتوسط امل ال-Mohtar و حداکثر گلدستون
این یک سفر جاده ای رمان در مفهوم سنتی به دلیل آن را در یک سفر از طریق فضا و زمان است. اما کسانی که به خوبی ممکن است سفر نوه های ما در حال بدست گرفتن دهه از در حال حاضر, بنابراین آن را خوب به prepped. آن را نیز یک گراند عاشقانه و epistolary tour de force حدود دو superbeings تعقیب یکدیگر در سراسر جهان است.

ستاره تیراندازی: یک دختر بچه با کوله پشتی و جهان, توسط Shivya Nath
یک داستان واقعی به معنای واقعی. در سن 23 نات ترک او کار شرکت های بزرگ به فروش اموال خود را داد تا او دائم آدرس — پاسخ دادن به تماس های سرگردان. سفر او طول می کشد او را از هند او را میهن به اکوادور آمازون جنگلهای انبوه از طریق هیمالیا روستاها به عنوان او unlearns همه چیز را که او فکر می کردم درست بود در مورد جهان است. Nath خودش غرق در شمار فرهنگ از طریق مکالمات و تجربیات شما برای شما آرزو می تواند تقلید. “ترس پرورش با اخبار مردم را وادار به ماندن در خانه به دام افتاده در یک خانه کوچک شدن منطقه راحتی” او می نویسد. درست است که برای بسیاری از ما. Nath انتخاب یک مسیر متفاوت است. پس از خواندن این کتاب شما ممکن است بیش از حد.

USA, California, Joshua Tree, young guy walks along a road while sunset

شعله ور Iguanas: مصور تمام جاده, رمان, چیز, توسط اریکا لوپز
یک نفس عمیق بکشید — از آنجا که هنگامی که شما شروع به سوار خود را با گوجه فرنگی رودریگز در موتور سیکلت خود را وجود دارد بدون توقف. این دریا-به-درخشان-دریا تمام ماجرا از نیوجرسی به سان فرانسیسکو است که جریان از آگاهی نوشتن در بهترین حالت آن طول می کشد شما را از طریق رودریگز سفر از کشف خود در مورد نژاد (او نیمی از پورتوریکو و صرف او در اوایل دوران کودکی در غرب ویرجینیا), رقابت خواهر و برادر و تمایلات جنسی. آنچه باعث می شود این رمان را حتی بیشتر جذاب هستند و كلاسيك جوهر هنری مهر و کم رنگ فونت است که شما احساس می کنید مانند شما در حال خواندن دفتر خاطرات.

لولیتاتوسط Vladimir Nabokov
برخی از مردم ممکن است فکر می کنم یاد این کتاب به عنوان یک جاده داستان. اما پس از آن همه راه سفر سرگرم کننده هستند. هامبرت هامبرت را رابطه جنسی با 12 سال خوانده است و موجب بی پایان بحث و جنجال در حالی که همچنین الهام بخش, فیلم, بازی می کند و حتی یک ترانه Lana Del Rey.

سفر با هرودوتتوسط Ryszard Kapuściński
اواخر بزرگ, لهستانی, روزنامه نگار شناخته شده به عنوان “استاد” در جامعه از خبرنگاران خارجی که پدید آمده پس از جنگ جهانی دوم منتشر شده این بازتاب سفر خود را در سراسر اروپا به هند و آفریقا و در حالی که همه در کنار سفر خود را با که هرودوت مورخ یونانی. بخشی از خاطرات, بخش معاینه از یک روزنامه نگار و نقش یک نویسنده را در توسعه این کتاب دوست داشتنی همراه در هر کجا که ممکن است رفتن … یا ماندن در میان یک بیماری همه گیر است که ممکن است نگه داشتن بدن ما دارند و در عین حال نباید نگه داشتن روح ما از گرفتن پرواز با شاهکارهای مانند این.

نقشه از نمک و ستارهتوسط جنیفر زینب Joukhadar
سوریه آمریکا نویسنده اولین رمان در مورد یک دختر جوان, Nour که خانواده حرکت از منهتن به سوریه فقط قبل از شروع جنگ تبدیل او به یک پناهنده. با نکات دقیق وظریف و قلب Joukhadar کتاب به تصویر می کشد دو موازی سفر برجسته ارتباط بین اهمیت داستان ما بگویید و نقشه های ما و خاطرات و ذهن.

The Hundred-Year-Old Man Who صعود از یک پنجره و ناپدید شد, توسط جوناس Jonasson
این خارق العاده داستان روابط در لحظات کلیدی از 20 قرن سابقه با دولت از جهان امروز است. این گفته را از طریق زندگی آلن کارلسون که فقط خجالتی از تولد 100 ورقه از پنجره به بیرون از خانه بازنشستگی و طول می کشد یک اتوبوس عنوان دور به عنوان امکان پذیر است — فقط به پایان رسید تا به دام افتاده در گرداب جرم و جنایت با مافیای مواد مخدر و پلیس او را تعقیب و یک فیل و یک جیبوتی-محدود ظرف صرفه جویی در او. سوئد درخشش در بهترین حالت آن است.

Cityscapes

شهر نیویورک

غیر ممکن است زندگی گرتا چاهتوسط اندرو شان گریر
گریر برنده پولیتزر را برای او زیبا, خنده دار, دلخراش رمان کمتر. این کار زودتر — سفر در زمان, فانتزی مجموعه در سال 1980 — است فراموش نشدنی عشق نامه ای به شهر نیویورک از طریق سال. عزادار گرتا چاه که از دست برادر او به ایدز یابد و خودش را دوچرخه سواری از طریق های متعدد زندگی گذشته و تلاش برای رفع آن جدول زمانی دیگر زمانی که او نمی تواند ثابت خود را.

استانبول

استانبول: خاطرات و شهر, توسط Orhan Pamuk
بخشی از خاطرات خانواده و بخشی مراقبه در فرهنگ این است که یک داستان درگیری بین شرق و غرب گفت: از طریق این شهرستان است. Pamuk نوشتن بی نظیر است متقارن و ظریف است. بیشتر از همه این کتاب شما را برای استانبول — نقاشی های دیواری از ایاصوفیه این خیابان از Balat — حتی اگر شما هرگز شده است وجود دارد. وجود ندارد بهتر است, راهنمای سفر به, به ویژه هنگامی که شما نمی توانید بازدید واقعی شهر است.

فیلادلفیا

چنین یک بازی سرگرم کننده عصرتوسط Kiley رید
این آمدن از سن داستان به شرح زیر 25 سال Emira یک زن در فیلادلفیا که با این نسخهها کار به عنوان یک پرستار بچه برای محکم زخم Alix. خود را موازی زندگی بگویید هوشمند روشنگری داستان نژادی microaggressions از یک زن پیدا کردن خودش و یک زن سفید در تلاش برای استفاده از پرستار بچه در نظر معنوی غیر اخلاقی راه.

پاریس

این ورزشها آووکادوبا ایلین Dundy
صورتی با موهای غیرمتعارف آمریکا-در-پاریس سالی جی Gorce برای تلفن های موبایل مانند نوع شخص شما از آنها بدم میاید به ملاقات در یک مهمانی, اما در نویسنده ایلین Dundy دست او لذت بخش و clueless در تمام راه راست. او jaunts در اطراف پاریس خواهد شما را احساس به عنوان اگر شما با او و همه همان خنگ تصمیم گیری. این 1958 کلاسیک است که بر اساس Dundy است تجارب خود را در شهرستان نور.

CITYSCVAPES0706_GIF

بارسلونا

سایه از باد, توسط کارلوس رویز Zafón
این داستان در یک داستان به شرح زیر دانیل Sempere به عنوان او صرف تمام عمر خود را به تحقیق از بین رفت جولین Carax, نویسنده یک کتاب مرموز سایه باد. پر از پیچش و تنش این هم یک تور گردباد از طریق خیابان های بارسلونا (و کاورنو کتابخانه راز Zafón پنهان در زیر آن) به عنوان شما به دنبال پلیس فاسد, مردان بیچهره و هر چیز دیگری که نویسنده به شما می اندازد.

دیترویت

میدلسکستوسط Jeffrey Eugenides
این برنده جایزه پولیتزر است که نه تنها وسیع و پر زرق و برق خانواده حماسی بلکه داستان دیترویت از آن روز بی پروا به عنوان پادشاه از تولید خودرو از طریق دهه از سقوط. در حالی که رمان شروع یک پسر یونانی روستا مشرف به کوه المپ خیلی از داستان به بررسی تکامل حرکتی شهرستان و مسابقه باختری از سال 1967 گفت: از طریق چشم از آن دو جنسیتی راوی. وجود دارد در هر جمله و شما ممکن است دریابید خودتان بازخوانی آن برای گرفتن هر بینش.

لاگوس

من خواهر قاتل زنجیره ایبا Oyinkan Braithwaite
این هیجان انگیز از یک رمان برای اولین بار است که به عنوان بسته بندی کامل به عنوان لاگوس شهر که در آن تنظیم شده است و در جایی که نویسنده آن متولد شد. شلوغ انرژی و ترافیک که نیجریه پایتخت مشهور است حضور منظم. این آینه طنز داستان دو خواهر — رقابت خود را و عشق خود — شده است optioned است برای فیلم اما آیا منتظر نیست تا زمانی که با صفحه نمایش بزرگ برای شناختن شخصیت.

هراره

سلمان از هرارهتوسط Tenda Huchu
این رمان است که عمیقا در هم پیچیده با زیمبابوه پایتخت نابرابری های اجتماعی و اقتصادی. شخصیت Vimbai ممکن است یک مادر تنها و بدون حمایت از خانواده اش اما او حفظ غنی و برآورده زندگی که میریزد نور در هر دو macroculture از حراره هنوز با پیامدهای استعمار و روزمره و اتفاقات آن denizens. همانطور که در بسیاری از رمان خوب شخصیت جهانی است تبدیل وارونه زمانی که یک غریبه وارد زندگی او است.

اورشلیم

دوم شخص مفردتوسط Sayed Kashua
طارق و Samaah عرب اسرائیلی وکلا در تلاش برای حقه بازی خود جامعه را هویت و تلاش خود را برای جذب در جامعه ای که در آن آنها اغلب نگاه با سوء ظن. آن را قدرتمند و در نهایت نشاط بخشی, داستان است که به همان اندازه در مورد اورشلیم و آن شخصیت منحصر به فرد آن را به عنوان مورد قهرمانان آن. شما نباید نیاز به یک دلیل برای بازدید و یا رویای بازدید — یکی از زیبا ترین و تاریخی شهرستانها در جهان است. اما اگر شما نیاز دارید که فشار اضافی خواندن Kashua شاهکار.

شانگهای

پنج ستاره میلیاردر, توسط تاش خوبه
چند شهرستانها در تسخیر چین, خشن سوار را از طریق تشنج سیاسی در قرن 20 به آن حال و روز اقتصادی ممکن است کاملا مانند شانگهای. و تقریبا هیچ کتاب را به شما واضح تر و رنگارنگ و در عین حال نگاه واقع بینانه در چین “شهر رویاها” از این رمان حدود پنج مالزی چینی شرح تلاش به آن را در شانگهای.

گابورون

No. 1 Ladies آژانس کارآگاهیتوسط الکساندر مک کال اسمیت
لبخند را ترک نمی کند صورت خود را. تضمین اگر شما انتخاب کنید تا این سری از رمان های که در آن 34 ساله گرانبها Ramotswe طول می کشد در کار پلیسی در بوتسوانا در شهر گابورون. از خیانت همسران به یک آشپز که تهدید هیچ چیز و هیچ کس فراتر از Ramotswe. با طنز مفرح در هر صفحه: این سری است که بر خلاف هر گونه دیگر کارآگاه داستان شما را خوانده ام. قبل از شما آن را بدانید شما در عشق با گابورون و بوتسوانا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im