به دام افتاده در دریا به تنهایی با او ضارب او به او گفت: “شما من برای این هفته”


ProPublica غیر انتفاعی اتاق خبر که به بررسی سوء استفاده از قدرت است. ثبت نام برای دریافت ما بزرگترین داستان به عنوان به زودی به عنوان آنها منتشر شده است.

شنیدن قایق موتوری با کلیک کردن او burrowed به او کیسه خواب.

آن بود 4:30 صبح یک اوت صبح در سال 2013 و آنها سفر کرده بود برای ساعت. فقط Cathleen و کاپیتان سرنشین یک قایق ماهیگیری کمی بزرگتر از یک وانت در حال حاضر bobbing جایی در پرنس ویلیام صدا.

او کاپیتان چند ماه قبل است. به اندازه کافی به پدر او دوست داشت به نشستن برای ساعت نوشیدن قهوه در کافه که در آن او کار می کرد, چت با townies. اما به زودی پس از تنظیم از بندر به عنوان Cathleen تلفن همراه از دست داد سرویس و خط ساحلی سقوط دور او شروع به صحبت در مورد چه مقدار از او می خواهم همیشه می خواستم به او گفت. زمانی که او اجازه دهید او را هدایت قایق ماهیگیر دست رخنه کرد و در زیر پیراهن او.

متوقف کردن او به او گفت. او فقط در اینجا به کار می کنند. او تا به حال دوست پسر خود در خانه.

“چه اتفاق می افتد در قایق باقی می ماند در قایق” کاپیتان گفت.

در سن 24 Cathleen که خواسته به شناسایی در اینجا تنها با نام میانی او برای ترس از عذاب در حال حاضر راه اندازی شد خودش بی شماری در آلاسکا ، شکار, ماهیگیری و کمپینگ در کنار خشن و جست و خیز outdoorsmen. بچه ها همیشه اذعان ناگفته مرزهای; نگه داشته و دست خود را به خود را دارند. این بار متفاوت بود. این احساس ترسناک و اشتباه است.

به سختی قادر به نگه داشتن چشم خود را باز Cathleen گفت: کاپیتان او از رفتن به رختخواب. آنها قبلا موافقت کرده است که او می خواهم تنها سفری و او می خواهم خواب در جاهای دیگر. در حال حاضر قایق آرام و قرار او cinched مومیایی کیسه تنگ است. “Oh shit. Ohshit ohshit ohshit.”

کاپیتان به نظر می رسد بالاتر از او است. صدای خود را زیپ. Cathleen به او گفت هیچ.

او جنگیدند.

ماهیگیر yanked دست او از هم جدا و باز کردن کیسه خواب, او گفت:. او هنوز هم به طور کامل و رسیده به جیب شلوار جین برای 2.5-inch تیغه یک هدیه از برادرش. کاپیتان wrested چاقو دور و آن clattered در سراسر کابین طبقه.

“او برداشت هر دو مچ دست من فقط با یک دست و قرار دادن آنها در پشت گردن من, بنابراین من نمی تواند حرکت آغوش من” Cathleen گفت. “سپس او شروع به لغو شلوار من.”

کاپیتان مورد تجاوز قرار گرفته و سپس spooned او بازوها و پاهای خود را پیچیده در اطراف بدن او. او زمزمه: you’re mine برای این هفته است.

آنها پنج ساعت به چند روز سفر ماهیگیری. در صبح مرد ساخته شده قهوه را به عنوان اگر چیزی اتفاق افتاده بود.

“من از او پرسیدم به من را خانه هزار بار. من گفتم: من می پرداخت او” Cathleen گفت. “من گفت:, “شما نمی مجبور به پرداخت ، من گفتم: من می خواهم هر چیزی فقط به خانه بروم.”

نه, او گفت:. آنها کار را به انجام.

شب بعد Cathleen خواب در عرشه. گاهی اوقات به او فکر می کردم او ممکن است او را بکشد. در دیگر لحظات نشستن بر روی عرشه و تماشای دریا او فکر کشتن خودش.

“من فکر می کنم ‘هیچ راهی وجود دارد که من قصد دارم از اینجا دریافت کنید چون من هیچ خدمات همراه و هیچ کس نمی داند که در آن ما هستند,” او گفت:. “من حتی نمی دانم که در آن من هستم.”

هنگامی که قایق بازگشت به بندر Cathleen بلافاصله به او گفت: پسر چه اتفاقی افتاده است. این پسر در یک مصاحبه گفت: زن و شوهر و سپس سوار به Anchorage به گزارش تجاوز جنسی به آلاسکا سربازان دولت. Cathleen تحت تجاوز جنسی ، یک محقق به او گفت دادستان نمی شارژ قایق کاپیتان با تجاوز به عنف مگر اینکه آنها ثبت شده مرد اعتراف به جرم و جنایت.

Cathleen تلاش برای به دست آوردن سربازان آنچه که آنها مورد نیاز است. ماهیگیر پرداخت هرگز او را برای هفته او را بهانه ای برای ملاقات با او در فرد است. (او در نهایت به 300 دلار وعده داده شده از $500 به گفته او تا پایان انجام کارهای زیادی است.)

در یک دفتر پست پارکینگ او عینک یک میکروفون در زیر سینه بند او و از او پرسید که چرا او مجبور جنسی در او. او با اعتراف به اشتباه اما کارآگاهان به او گفت که آنها نمی باید شواهد کافی. هیچ هزینه و ثبت شد. چه تر است, چرا که او تا به حال میل به موافقت شود در قایق محققان گفت: آنها نمی تواند بازداشت او را برای آدم ربایی است.

تقریبا هفت سال گذشت. Cathleen گفت: او را شنیده و در مورد دیگر قربانیان بالقوه و مشترک است که اطلاعات را با یک کارآگاه در سال 2018 است.

یک سپاهی سخنگوی کاهش یافته است به بحث در مورد جزئیات این پرونده گفت: آن است که هنوز هم در نظر گرفته شود باز بررسی است. هنگامی که تماس با یک خبرنگار قایق کاپیتان کاهش یافته است به صحبت در گوشی اما دریغ از طریق ایمیل است که او تا کنون به حال nonconsensual رابطه جنسی با هر کسی در قایق خود را.

Cathleen ضمنا گفت: بدن و ذهن هرگز یکسان بوده است. او جرقه بزند بیدار بعضی از شب ها به حملات هراس. او افکار نژاد و پراکنده. براق زخم خط او لمسي از اقدام به خودکشی و او تا به حال یک رابطه جدی پس از تجاوز به عنف.

“من عصبانی هستم تمام وقت” Cathleen گفت. “به طوری که او عصبانی است.”

بیشتر به او گفت: او شگفتی در مورد زنان دیگر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>