فرار جمال بومن با 25 امتیاز تشکر. الیوت انگل شکایت قادر به چالش غیابی

بیش از دو هفته از نیویورک دموکراتیک مقدماتی, جمال بومن حفظ دو رقمی سرب بیش از دموکرات در کنگره الیوت انگل که ثبت پیشگیرانه دعوی حفظ مبارزات انتخاباتی خود را حق به چالش کشیدن اعتبار غیابی.

با تمام 50,575 در شخص آرا شمارش بومن سابق مدرسه اصلی حمایت عدالت دموکرات و دموکرات سوسیالیست آمریکا منجر انگل بیش از 12,600 رای. رای غیابی در ضمن هنوز در حال شمارش با تاخیر ناشی از تاریخی تعداد رای غیابی بازیگران به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس در اطراف 765,000 توزیع شده در شهر نیویورک به تنهایی. هیئت مدیره از انتخابات گفت: آن است که هنوز مطمئن شوید که چه مدت آن را به پایان شمارش رای غیابی هر چند بومن و انگل مبارزات می گویند به آنها گفته شده است که آن را تا اوایل ماه اوت است.

در نیویورک 16th کنگره منطقه وجود دارد بیش از 12000 برجسته برگه های رای در برانکس و 27,382 در وستچستر با توجه به انتخابات. (میان فرد رای دهندگان بومن کردم حدود 15,000 آرا در هر یک از شهرستان در حالی که انگل دریافت 9,607 آرا در وستچستر و 8,405 در برانکس.) Westchester County مقامات انتظار می رود آنها آغاز خواهد شد شمارش رای غیابی برای کنگره نژاد در روز دوشنبه. برانکس شهرستان هیئت انتخابات نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر اما بومن است که منجر غیابی وجود دارد با توجه به مبارزات انتخاباتی خود را.

جری Goldfeder یک دیرین قانون انتخابات متخصص در شهر نیویورک است که به نمایندگی از انگل کمپین در طرح دعوی در دادگاه که ثبت شده در جولای 1. انگل کمپین است که به دنبال توانایی برای نظارت بر غایب رای گیری شمارش آرا و حق به مسابقه آن برگه های رای. بومن کمپین گفته است که طرح دعوی در دادگاه را بی ارزش طولانی مبارزات انتخاباتی و می تواند disenfranchise رای دهندگان.

با توجه بومن 25-نقطه منجر شود بخش قابل توجهی از 40,000 غیابی را باید باطل برای مسابقه به نکته در انگل به نفع — بسیار سناریو بعید است. آن را غیر معمول نیست برای مبارزات انتخاباتی به پرونده از جمله پرونده های حقوقی در نژادها اما کمتر شایع است که این شکاف بسیار بزرگ است. “ما می دانیم که آقای بومن سرب قابل توجهی است اما زمانی که برجسته برگه های رای هستند و بیش از سه بار که حاشیه آن نیز روشن است که اصلی رای دهندگان سزاوار روشن و تعداد دقیق (با برگه های رای در سوال مورد بررسی نسبتا با هر کمپین) اما زمانی که نیاز به” انگل سخنگو تام واتسون در بیانیه ای گفت.

“حق رای کاملا مرکزی به دموکراسی ما,” او اضافه شده است. “ما نیاز به مطمئن شوید که ما در این پست در رای گیری فرایند مناسب به خصوص پیش از نوامبر مهم انتخابات ریاست جمهوری. در طول یک دوره زمانی که رای گیری حقوق تحت حمله توسط نیروهای ارتجاعی در سراسر کشور در اینجا در نیویورک را از ما دموکراتیک رای دهندگان باید حفظ شود هر نتیجه.”

واتسون گفت: هدف از طرح دعوی در دادگاه بود به مطمئن شوید که کمپین به حال دسترسی به این رای گیری شمارش آرا و به اطمینان حاصل شود که هر رای گیری شمارش است. “این می تواند به هر دو روش شما می توانید مسابقه را شامل می شود و همچنین مسابقه آن حذف شود,” او گفت:. “در تئوری شما نمی خواهید این همه اتفاق پشت پرده که در آن شما پذیرفته شده و یا پذیرفته نشده و هیچ دسترسی به این روند است.”

در جولای 7, شنوایی, بومن, کمپین تا به حال فرصتی برای پاسخ به انگل کت و شلوار و هیئت دولت به انتخابات گفت: این انتظار نیست که نتایج کامل از پست الکترونیکی-در برگه های رای تا زمانی که در ماه اوت است. بومن کمپین گفت: آن را نمی کند انتظار زیادی برای آمدن کت و شلوار با توجه به حاشیه بومن در شخص شمارش آرا و اوایل غایب نتایج از برانکس.

“الیوت انگل طرح دعوی در دادگاه غیر ضروری نه تنها بیشتر تاخیر نتایج جستجو برای منطقه ما اما همچنین می تواند باد محرومیت رای دهندگان” بومن مدیر کمپین لوقا هایس گفت: در آزادی مطبوعات روز شنبه. “ما در حال رفتن به ایستاده و اجازه دهید که اتفاق می افتد به همین دلیل است که ما ساخته شده است یک تیم حقوقی به این چالش ها و مطمئن شوید که هر تک رای شمارش است.”

نامزدها در دو دولت قانونی نژادها در منطقه نیز در زمینه دعاوی مربوط به غایب رای گیری شمارش به گفته یک سخنگو از Westchester County هیئت مدیره از انتخابات است. در 38 ایالت در مجلس سنا منطقه Clarkstown Town Clerk جاستین شیرین 10-نقطه سرب بیش از الیاس Reichlin-Melnick, با همه در شخص رای شمارش شد. در 93 دولت مونتاژ منطقه بدفورد تاون سرپرست کریس Burdick است باریک 3-نقطه سرب بیش از حریف خود را کریستن Browde برجسته وکیل محلی. در دیگر پایین-رای گیری مسابقه نامزدها برای محلی و دفتر امور خارجه در حال جمع آوری کمک های مالی برای هزینه های قانونی به آماده شدن برای رقابت های رای شمارش به عنوان مقامات در ادامه به تعداد غایب رای. امتیازهای و حزب مورد حمایت نامزدها در آن مسابقه به دسترسی به پارتی-حفظ وکلا از شرکت های با روابط به شهرستان دموکراتیک ماشین آلات مانند گرینبرگ Traurig, آبرامز Fensterman و Sweeney, رایش & Bolz.

انگل شده در دفتر از سال 1989 و بومن چالش اول جدی اولیه او مواجه شده پس از سال 2000 است. انگل انتخاب مجدد در زمان مبارزات انتخاباتی به نوبه خود برای بدتر به عنوان coronavirus همه گیر و مداوم تظاهرات برای عدالت نژادی مصرف کشور است. انگل منطقه یکی از سخت ترین مناطق ضربه توسط pandemic; با وجود آن به عنوان اقیانوس اطلس گزارش شدهاو تا به حال صرف این مدت از بحران در مریلند حتی در حالی که این ادعا که او تا به حال شده است در منطقه. در ماه ژوئن پس از یک شب از تظاهرات در برانکس انگل گرفتار شد در یک میکروفن رقابت برای صحبت کردن زمان در یک کنفرانس مطبوعاتی گفت: “اگر من یک اولیه من نمی مراقبت.” در هفته منتهی به انتخابات رهگیری نشان داد که یک جمهوری خواه فوق العاده PAC مشغول به کار بود با یکی دیگر از فوق العاده PAC به نام دموکرات اکثریت برای اسرائیل به افزایش انگل که همچنین دریافت اواخر مرحله تاییدیه از هیلاری کلینتون و کنگره سیاه حزبی PAC.

به عنوان همه گیر است منجر به افزایش در پست الکترونیکی-در رای گیری در سراسر کشور این احتمال وجود دارد که آن را هفته برای نتایج انتخابات ریاست جمهوری به نهایی شود اگر آن را در یک مسابقه. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر در حال بالا بردن شبح تقلب انتخابات وقتی که می آید به پست الکترونیکی-در رای گیری (حتی به عنوان او به طور منظم آرا توسط پست الکترونیکی خود را) و جمهوری خواهان گرفته اند توجه داشته باشید از شمارش تاخیر رخ داده است که پس از پنسیلوانیا اولیه.

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im