Tracee Ellis Ross طول می کشد #QuarantinePillowChallenge جدید شیک ارتفاعات

با مردم بودن مجبور به ماندن در خانه در طول COVID-19 شیوع هر کس از جمله مشاهیر دنبال آن هستید به هر دلیلی به لباس و شرکت در اینترنت به چالش بکشد. ترکیب این دو fascinations و شما را بدنام قرنطینه بالش چالش است.

ایجاد شده توسط مد اثرگذارندهها @stylebynelli و @myforteisfashion آنها لگد کردن چالش های نسخه های خود از آن با followers on یکشنبه, آوریل 5.

“روز رختشویی 💙✌️ من چالش شما را به انجام این نگاه” @stylebynelli نوشت: در کنار یک ضربه محکم و ناگهانی از خودش تاب teal بالش با کمربند سیاه و سفید در اطراف کمر و مطابق با لوازم جانبی. “پست خود را به نظر می رسد با #quarantinepillowchallenge اعتباری @stylebynelli & @myforteisfashion و ما را مجدد خود را به نظر می رسد در داستان ما!”

آن را نمیگیرد طولانی برای این درخواست به منفجر کردن و رسیدن به ستاره رادار. هلی بری اولین A-لیستر برای شرکت ارسال شرجی تصویر از خودش را با پوشیدن یک راديال بالش در چهار شنبه, مارس 15. “شما در حال حاضر می دانم که شما نمی تواند نگه داشتن من از #PillowChallenge 😂” او زیر نویس پست.

سپس در سهشنبه, مارس 17 Meghan پادشاه ادموندز پیوست صفوف با کمی سرگرم کننده Infinite تصویری از پوشیدن ملافه در حالی که رقص به “Single Ladies.” او به شوخی نوشت: در همراه با عنوان “رو همه تا لباس پوشیدن برای رفتن به قرنطینه باشگاه امشب 💃🏼😍✨ حداقل وجود دارد نمی تواند یک خط در حمام!! در حال حاضر من کجا quaran-tini🍸 و من کجا هستند خانم ها تنها در!?”

ما پیش بینی است که وجود تنها خواهد شد و بیشتر و بیشتر ستاره ها به پرش در هیئت مدیره. بنابراین نگه داشتن اسکرول به بررسی تمام از وبلاگ گرفته اند که در این بازیگوش و شیک چالش است.

آهنگ در Spotify در به Tressed با ما برای دریافت جزئیات بیشتر از هر مو عشق وعاشقی در هالیوود از بازدید و نتواند بر روی فرش قرمز به مشهور مورد علاقه خود را’ خیابان ‘دوس (و نبایدها!)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ru

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>