سمی PFAS خرید اینترنتی در نزدیکی یافت زباله سوز در شمال ایالت نیویورک

صنعتی مواد شیمیایی شناخته شده به عنوان PFAS باید خاک آلوده و آب در نزدیکی یک زباله سوز در شمال ایالت نیویورک شده است که در سوزاندن آتش نشانی فوم. تسهیلات اجرا شده توسط Norlite که شرکت مادر Tradebe قرارداد با وزارت دفاع برای سوزاندن فوم شناخته شده به عنوان AFFF به عنوان رهگیری منتشر شده در ژانویه 2019.

این تحلیل از سه خاک و چهار نمونه آب جمع آوری شده در نزدیکی Norlite زباله سوز در کوهس نیویورک که به نظر می رسد برای اولین بار تست های زیست محیطی انجام شده در نزدیکی یک AFFF سوزاندن سایت نشان داد حضور 10 PFAS ترکیبات که همراه شده است با فوم. سطوح مواد شیمیایی موجود در آب و خاک کاهش یافته و با فاصله از گیاه و اندازه گیری PFOS یک ترکیب است که به طور گسترده ای مورد استفاده در آتش نشانی فوم بودند دو بار به عنوان بالا downwind از تسهیلات از در خلاف جهت باد از آن با توجه به David Bond استاد مطالعات زیست محیطی در Bennington, کالج, که به انجام آزمایش با برخی از دانش آموزان خود را.

“همه از این فراهم می کند یک نشانه قوی از هوابرد رسوب PFAS از بی اثر احتراق از AFFF در Norlite تسهیلات گفت:” اوراق قرضه.

با وجود شواهدی که سوزاندن فوم آتش نشانی مطرح سلامت خطرات نظامی تبدیل شده به سوزاندن به عنوان یک راه خلاصی از میلیون ها گالن AFFF در سال های اخیر است. فوم که استفاده شده است برای چندین دهه برای قرار دادن جت سوخت, آتش سوزی طولانی شامل هر دو PFOA و PFOS به عنوان رهگیری گزارش داد در سال 2015. استفاده گسترده از کف که شامل این بسیار مداوم مواد شیمیایی هستند که در ارتباط با کلیه, سرطان بیضه, سرطان و بسیاری دیگر از مشکلات سلامتی منجر به آلودگی آب آشامیدنی در سراسر کشور است. در سال 2016 وزارت دفاع تصمیم به توقف استفاده از PFOS و PFOA در AFFF اما در ادامه با استفاده از جدیدتر فرمولاسیون فوم که شامل نزدیک ترکیبات در همان کلاس.

متحده محلات و بخش های آتش که استفاده کرده اند AFFF ساخته شده به مشخصات نظامی برای دهه نیز شروع به ارسال فوم بیش از حد به کوره های زباله سوز. در یک کنفرانس مطبوعاتی دیروز کوهس شهردار ویلیام کیلر گفت که 25 متحده ارسال کرده اند AFFF به Norlite تسهیلات. امید است که این فوم می تواند با خیال راحت سوزانده در درجه حرارت بسیار بالا. اما این تست انجام می شود در نزدیکی Norlite زباله سوز است که کمتر از 200 متر از یک مجتمع مسکونی که خانه را به بیش از 70 خانواده نشان می دهد در غیر این صورت.

“دور از بین بردن PFAS این Norlite گیاه به نظر می رسد بارش یک جادوگران دم از PFAS ترکیبات در طبقه کارگر و فقیر محله های کوهس” گفت: پیوند.

اگر چه در یک سال 2017 درخواست برای طرح نیروی هوایی روشن ساخته است که معتقد است “هیچ رضایت بخش دفع روش شناخته شده است” برای AFFF و که در آن احتراق ممکن است به طور کامل از بین بردن PFAS در کف و ممکن است ایجاد خطرناک محصولات جانبی وزارت دفاع در نوامبر سال 2018 وارد شده به دو قرارداد با Tradebe است که در ایندیانا به سوزاندن بیش از 1 میلیون گالن انبار فوم که جمع شده و از ارتش و نیروی دریایی و گارد ملی و تاسیسات دریایی در ایتالیا و اسپانیا و بحرین یونان و رومانی و ژاپن و کره و کوبا و جیبوتی.

سوابق نشان می دهد که Tradebe نیز به طور جداگانه قرارداد با دفاع تدارکات آژانس برای زباله های خطرناک در درمان و دفع اخیرا در ماه ژانویه است. Tradebe نیست, پاسخ به سوالات, از رهگیری در مورد اینکه که اخیر قرارداد به ارزش $15,743 بود برای سوزاندن از AFFF.

جودیت Enck یک استاد مدعو و عضو ارشد در کالج بنینگتن شده که PFAS گفت که آلودگی در نزدیکی Norlite تسهیلات باید افزایش هشدار دهنده هر دو در مورد این شرکت و جدید وزارت امور خارجه, وزارت حفاظت از محیط زیست است که او گفت: موفق به ارائه نظارت مناسب. “وجود دارد اساسا هیچ بررسی های زیست محیطی و بدون آزمون سوزاندن انجام می شود در پیش است.”

در بیانیه ای در نیویورک گروه حفاظت از محیط زیست نوشت که “نیویورک همچنان به رهبری این کشور در مقابله با PFAS تهدیدات و هر گونه اشاره به خلاف پوچ است. DEC بررسی اطلاعات امروز منتشر شد و به نظر می رسد سازگار با کم سابقه سطح مشاهده شده در مناطق شهری در حال ظهور مطالعات علمی است.”

در این بیانیه همچنین با اشاره به این که تسهیلات است که به طور موقت بسته شده در حالی که این نصب جدید, اسکرابر, “در حال حاضر incinerating این زباله” و “DEC روی سایت نظارت بر ارائه دقیق نظارت از این تسهیلات برای اطمینان از تمام عملیات حفاظت از سلامت انسان و محیط زیست است.”

دسامبر بیانیه همچنین اشاره می کند که آن را کشف سوزاندن PFAS زباله در Norlite تسهیلات “در اواخر سال 2019” در حالی که Enck گفت: دولت به احتمال زیاد دانست و در مورد سوزاندن بسیار زودتر. و اشاره کرد که دسامبر بر روی سایت نظارت مستقر در Norlite تسهیلات Enck گفت: “این امر می تواند بسیار عجیب و غریب اگر DEC فرد کارکنان نمی دانم آن را سوزانده و در سال 2018 است.”

Tradebe نیست پاسخ به درخواست های مکرر برای اظهار نظر برای این داستان.

ساکنان کوهس نه تنها مردم گرفتار این معضل زیست محیطی خلاصی از مواد شیمیایی خطرناک است که طراحی شده برای سوزاندن. در ماه فوریه Earthjustice و سیرا باشگاه شکایت کرد وزارت دفاع بیش از احتراق از AFFF به نمایندگی از مردم زندگی در نزدیکی سایت های که در آن نظامی مجاز سوزاندن از AFFF از جمله لیورپول شرقی اوهایو; پورت آرتور تگزاس; و مترو شرق منطقه ایلینوی ایست سنت لوئیس ، کت و شلوار استدلال کرد که وزارت دفاع در حال نقض ملی و سیاست محیط زیست عمل می کنند و دفاع ملی مجوز عمل با عدم انجام هر گونه زیست محیطی بررسی “قبل از تصویب سوزاندن میلیون ها گالن سمی آتش نشانی فوم.” یک زباله سوز زباله های خطرناک در آرکانزاس متعلق به Veolia همچنین دریافت برخی از AFFF برای سوزاندن.

بسیاری از جوامع به احتمال زیاد به تحت تاثیر قرار, با توجه به جین ویلیامز مدیر اجرایی کالیفرنیا جوامع در برابر مواد سمی شده است که ردیابی سوزاندن از آتش نشانی فوم. “متحده در سراسر ایالات متحده به دنبال AFFF به عنوان یک سیب زمینی داغ, جمع آوری آن و ارسال آن به زباله کوره های زباله سوز محل های دفن زباله و عمیق و سایت های تزریق” گفت: ویلیامز. “این مسائل در جریان است همه جا. آن را رایگان برای همه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>