Tori Spelling می شود واکنش برای شارژ طرفداران 95 دلار برای گپ زدن با او

پول مشکلات ؟ Tori Spelling دریافت واکنش از پیروان او پس از شارژ طرفداران خود را به شرکت در یک مجازی ملاقات و خوش آمد می گوید با او.

“نمی توانید صبر کنید برای من تا کنون مجازی ملاقات و خوش آمد می گوید دوشنبه, مارس 9 در 5 pm PDT,” املا 46 نوشت طریق Instagram در دوشنبه 6 آوریل ترویج آینده او چت تصویری زنده. “تنها 20 نقاط در دسترس بنابراین ذخیره خود را به نقطه در حال حاضر. لینک در بیو xoxo.”

هنگامی که طرفداران رفت و با کلیک بر روی لینک اما بسیاری از آنها ناراحت به یاد بگیرند که چت با سابق بورلی هیلز 90210 ستاره هزینه $95.

“البته آن $95 زیرا در طول یک بیماری همه گیر همه ما که به فراغت چه بد شانسی 🙄….” یکی پیرو نظر املایی را Instagram post.

یکی دیگر از نام بازیگر زن برای او خودخواه, راه های میان زمان coronavirus بحران نوشتن “لعنت مردم در حال مرگ هستند و شما هنوز هم فکر کردن در مورد چگونه برای به دست آوردن پول از ما… چه شما و آنچه شما شد.”

Tori Spelling Live Chat Backlash
Tori Spelling حضور ’90 & 90210 مد’ سحر و جادو کنوانسیون در لاس وگاس در ماه فوریه سال 2020 KCR/شاتر

در حالی که یک فن با اشاره به این که دیگر وبلاگ بودند در نظر گرفتن زمان به جمع آوری پول برای موسسه خیریه دیگری نوشت که او را ام شرکت کردند اگر آن را بسیار گران است. “آن زمان بد برای من پس از خودم و شوهرم هر دو از دست ما شغل. اما شاید دفعه بعد” فن نوشت. “Im بزرگ 90210 فن. Love u tori نام دونا مارتین.”

طرفداران دیگر شروع به پریدن کرد و به کالیفرنیا بومی دفاعی نوشتن که املا نباید به “توقف تلاش برای ایجاد پول و مراقبت از خانواده اش فقط به خاطر شخص دیگری نمی تواند.”

“شما Tori u مراقبت از خانواده خود را” پیرو اضافه شده است.

این BH90210 ستاره ارتقاء تصویری چت رویداد اولین بار نیست که طرفداران را به نام او برای او به اتهام پول در آوردن طرح.

در دسامبر 2019 برخی از افراد متهم به Troop Beverly Hills بازیگر با پنج بچه — لیام, 13, استلا, 11, Hattie, 8, فین, 7, و, کمال, 3 — پول را از تبلیغ کنندگان پس از او نوشته شده و یک عکس از خانواده خود را و برچسب دو نام.

“من تعجب می کنم اگر بچه ها خسته بودن کارگردانی و تولید شده برای این پرداخت می شود تبلیغات” یک کاربر اظهار نظر در این گروه به ضرب گلوله به اشتراک گذاشته شده از طریق Instagram on December 19.

املا بازگشت اخراج نوشتن “پاسخ این است که هیچ bc ما نمی پرداخت برای هر چیزی در این تصویر است. این است که ما درخت و این خود jammies. این است که خوب با شما؟”

او به دنبال این اظهار نظر با یک پاسخ دوم به تعطیل دیگر متنفر.

“فقط FYI ما پرداخت نشده برای هر چیزی در این تصویر است. هیچ تبادل $ در همه. ما فقط کامل طرفداران این محصولات” املا اضافه شده است.

املا و همسرش, دین McDermott, تا به حال سابقه مالی مبارزات در طول ازدواج خود را که برخی از بازی کردن در BH90210 در تابستان 2019.

“عشق مردم به بحث در مورد آن در مطبوعات” مادر پنج گفت: ما هفته به طور انحصاری در ماه اوت سال 2019. “پس من دوست دارم نوشتن در مورد آن.”

با توجه به اسناد دادگاه به دست آمده توسط مازن و شوهر خدمت کرده بودند با مقالات در فوریه 2019 توسط شهر بانک ملی سفارش آنها را به گزارش به دادگاه مالی پس از معاینه آنها گفته می شود کاهش یافته است به پرداخت بدهی $205,000.

شهرستان بانک ملی اصل ظ کت و شلوار در برابر این جفت ارز در ماه دسامبر سال 2016 زمانی که آنها موفق به بازپرداخت $400,000 وام بانکی.

در ژانویه 2019 املایی و دستور داده شد به پرداخت امریکن اکسپرس $88,000 پس از او گفته قادر به پرداخت صورتحساب خود سال قبل.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>