Tori Spelling و ستاره های بیشتری تجمع در اطراف Shannen Doherty میان سرطان نبرد

ارسال عشق خود را. Tori Spelling, Rose McGowan و بیشتر مشاهیر نشان داد حمایت Shannen Doherty او به عنوان جنگ سرطان ترمینال.

این زن 48 ساله بورلی هیلز 90210 آلوم نشان داد او تشخیص داده شده است با مرحله IV سرطان پستان در طول چهار شنبه, فوریه 4, ظاهر, در Good Morning America.

“من قطعا باید روز که در آن من بگو چرا؟” او گفت: Amy Robach. “و سپس من به ‘چرا من نه ؟ چه کس دیگری ؟ چه کس دیگری جز من سزاوار این کار؟’ هیچ یک از ما انجام دهد.”

Doherty برای اولین بار مبتلا به سرطان پستان در مارس 2015. پس از تحت شیمی درمانی او اعلام کرد او در بهبودی در مارس 2017. این Heathers ستاره گفت Robach که او تصمیم به رفتن با او عود سرطان به این دلیل که اخبار رفتن به بیرون می آیند در یک طرح دعوی در دادگاه با شرکت بیمه. Doherty است که تحت پیگرد دولت مزرعه پس از او کالیفرنیا خانه آسیب دیده بود در Woolsey آتش در سال 2018 است.

در اسناد دادگاه این بازیگر اظهار داشت که او “مرگ” از سرطان ترمینال و قادر به “او باقی مانده سال های مسالمت آمیز در خانه” به دلیل استرس حقوقی نبرد. (این شرکت پاسخ در بیانیه ای به Us Weekly: “ما همدردی با خانم Doherty و مسائل مربوط به سلامت و آرزو کامل بهبود می یابند. ما به شدت اعتقاد داریم که ما را تایید تعهد ما به مشتریان و پرداخت آنچه ما مدیون بر این ادعا است. ما در حال آماده به دفاع از موضع ما در دادگاه.”)

پس از Doherty متوجه شدند که سرطان او بازگشت و او سابق 90210 costar Luke Perry درگذشت پس از درد و رنج سکته مغزی در مارس 2019. او پس از آن پیوست بازیگران نيمه احیای BH90210به پرداخت ادای احترام به او در اواخر castmate.

“این خیلی عجیب و غریب برای من تشخیص داده می شود و پس از آن کسی که شما می دانید به ظاهر سالم برای اولین بار,” او گفت: Robach در مورد پری. “این واقعا مانند تکان دهنده است. و حداقل من می تواند انجام دهد به او احترام بود به انجام این کار نشان می دهد. … یکی از دلایل همراه با لوقا که من 90210 و واقعا به هر کسی [بود] از آنجا که من فکر می کردم که می توانید در آن نگاه کنید [و ببینید] دیگر مردم با مرحله IV کار می کنند بیش از حد.’ مانند شما می دانید, ما زندگی نمی کند و در پایان دقیقه ما که تشخیص است. ما هنوز هم برخی از زندگی را به انجام است.”

حرکت را از طریق برای دیدن که ستاره فرستاده پشتیبانی به Doherty:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>