بیش از حد زیبا! کایلی Jenner و Stormi را شیرین ترین مادر و دختر لحظات

این جفت مناسب! کایلی Jenner و پسر, Travis Scott, استقبال از اولین فرزند خود را با هم در ماه فوریه 2018 — و واقعیت ستاره شده است ارسال شایان ستایش عکس با Stormi بوده است.

آرایش مغول نگه بارداری تحت کاری ادامه داده اند, اعلام دخترش ورود سه روز پس از تولد او. “من متاسفم برای نگه داشتن شما را در تاریکی از طریق تمام فرضیات” کایلی لوازم آرایشی خالق نوشت: در Instagram در آن زمان است. “من درک می کنم شما استفاده می شود برای من آوردن شما همراه در همه سفرها. بارداری من بود و من تصمیم به انجام این کار در مقابل جهان است. من می دانستم که برای خودم من نیاز به آماده شدن برای این نقش از یک عمر در مثبت ترین, استرس و راه سالم من می دانستم که چگونه. وجود دارد هیچ مارپیچ لحظه هیچ بزرگ پرداخت آشکار من برنامه ریزی شده بود. من می دانستم که من کودک احساس می کنید هر استرس و احساسات بنابراین من تصمیم به انجام آن این راه برای کوچک من, زندگی و شادی ما.”

این Keeping Up With the Kardashians ستاره افزود: “بارداری شده است, زیبا ترین توانمندسازی و زندگی در حال تغییر تجربه من در تمام زندگی من و من در واقع آن را از دست. من از دوستان و به خصوص خانواده من برای کمک به من این لحظه خاص به عنوان خصوصی به عنوان ما می تواند. زیبا و سالم نوزاد دختر وارد February 1st, و من فقط می توانم صبر کنید برای به اشتراک گذاشتن این برکت و رحمت است. من هرگز احساس عشق و شادی مثل این من می تواند پشت سر هم! با تشکر از شما برای درک.”

در حالی که کایلی پوست خالق رفت و به اشتراک گذاری عکس ها از Stormi را در اوایل روز در رسانه های اجتماعی او حذف شده و بسیاری از آنها در ماه ژوئن سال 2018 است. “من نه به اشتراک گذاری عکس ها از دختر من در حال حاضر” Jenner نوشت: در Instagram در آن زمان است.

مادر جدید در نهایت رفت و برگشت به ارسال عکس. نگه داشتن اسکرول برای یک نگاه در E! شخصیت را از شیرین ترین لحظات با Stormi در طول سال.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>